24 máj 19, 00:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003181 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5130 Dátum: 14 dec 26, 13:04:51 »

Csak leszürja a Lélek királyt. Meg amit mondott , furcsa mindenkinek.
Ettől még hü de nem lesz jobb Aizennél, Juha Bach.
Ichigo erőszintje most: 10.000-15.000(Shikai)
Juha Bach-é: 10.000-13.000(alap) 20.000-22.000 (PowerUp)
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5131 Dátum: 14 dec 26, 13:08:41 »

Még mindig nem írok hosszabb véleményt, de ha Ichibei így Juha Bach után küldi Ichigot (és ő kicsit jobban ismeri Ichigo jelenlegi erejét mint bárki más) akkor gondolom lát benne potenciált Bach ellen vagy csak olyan kétségbeesett kérés ez mint anno Byakuyáé?Nem hinném kicsit máshogy jött le.

Első néhány képnél pedig azt hittem, hogy előjön a Soul King és megy majd a boss fight ikszdé
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5132 Dátum: 14 dec 26, 13:22:10 »

Ez a fejezet most rácáfol arra, hogy: "egy fejezetben alig halad előre a történet".

Nem örültem neki, hogy kidőlt az összes nulladik osztagos. Már rég megmondtam, hogy nem fogjuk látni a nulladik osztagosok teljes erejét (Hikifunétől konkrétan semmit se). Azért tényleg bíztam benne, hogy egy-két nullás még harcképes állapotban lesz és segít Ichigoéknak. Még ha Ishidát, Haschwaltot és Bachot nem számolom bele mindenkire jut egy ellenfél és az elég durva lenne, ha például Orihime legyőzne egyedül egy olyan ellenfelet, akit egy nullás nem tudott.

Nagyon örültem Ichigoék megérkezésének. A végéhez meg inkább még nem írok semmit. Igaz kicsit rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban, de igazságtalan lenne és nem lenne fair, ha lehurrognám addig amíg nem látom, hogy mit fog kihozni belőle. Szóval erre majd 1-2 fejezet múlva térek rá, addigra már biztos kifog forrni, hogy mit fog ezzel a helyzettel kezdeni Kubo.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5133 Dátum: 14 dec 26, 14:20:06 »

Na, rég írtam már ide, mert vártam, hogy gyűljenek a fejezetek.

- Ichibei "összerakása" nem tetszett, de van olyan érzésem, hogy valami rohadtul bűzlik, ugyanis azt mondta Ichigo-nak, hogy "nem muszáj megölnie Bach-t".... Nem azért, de eddig azért harcolt, hogy megölje Bach-t, most meg azt mondja, nem fontos, hogy megölje? Valami rohadtul nincs itt rendben.

- Tetszett, hogy gyorsan pörögtek a dolgok.

- A vége nagyon ütött, s igen, mint kiderült, Bach a Lélek Király fia! Elvégre nem véletlenül mondta, hogy "eme rothadt sírkő nem jelent neki semmit".

Amit nagyon remélek most, hogy most lesz egy minimum 2-3 fejezet hosszú flash back Bach múltjából, mert egyre jobban érdekel Bach múltja! Ugyan fontos dolgokat már tudunk róla, de hosszú ideje ő az egyetlen gonosz karakter, akinek a múltja feltud csigázni! Remélem Kubo nem valami "megölték az öccsémet/loli-szerelmemet/kiskutyámat/anyám tyúkját" háttértörténetet ad, hanem valami sötétet és sokkolót!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5134 Dátum: 14 dec 26, 15:47:57 »

Nem gondoltam volna hogy igazam lesz de igazam lett. Bach tényleg a Lélek Király fia. ikszdé
Kubo te szánalmas idióta. Írjál inkább szappanoperát. Ja hogy már azt írod? Akkor bocs nem szólta! ikszdé

Igaz hogy poénból írtam hogy Bach a Lélek Király és Yama szerelem gyereke de a fele már megvan. Nevet
Ichibei-re nem is mondok semmit. Bach mindenhatósága után már azon sem lepődök meg hogy ha
kimondják a nevét ő meg feltámad.  Technikai KO

És akkor most jön az hogy Bach hiába szúrta le a Királyt hisz ennyitől nem halhat meg. Jövőhéten meg jön majd Aizen vagy Urahara mert az fix hogy vagy ők találtak ki valami ütős csalit Bachnak vagy kiderül hogy a Királyt meg sem lehet ölni.... Elvégre könyörgöm ha Bach bejutott hozzá akkor Aizen is simán megcsinálhatta volna már anno csak ugye akkor is ott volt Ichigo. Jaj várjatok most jön a legszebb.

Ha a Lélek Király az apja Bachnak és Bachnak Mindenható ereje van akkor vajon kitől örökölte? ^^'
De van ám még íme:

Ichigo is a Lélek Király fattya ez már tuti. Bach mondta neki anno hogy fiam, ezt az elfajzott Marichuy famíliát bazdki. ikszdé

Egyébként még jó is lehetett volna a fejezet ha Kicsibej úgy marad ahogy és Hime sem tudja feltámasztani, vagy legalább CSAK ő tudta volna megmenteni de így nagyon fos. Ezek után feltámad a többi nullás. Most már egyébként tudom miért hívják őket Nulladik osztagnak. Mert szart sem érnek.
Gondoljatok bele ők a nagy sztárok minden shinikaki kakil tőlük erre ezek is Ichigot küldik Bachra.

Na jó nem írok novellát ez egyszerűen szar volt megint csak. Jöhetnek a szokásos
Kuro te hülye idióta hater kommentek.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 15:51:02 írta Kuro25 » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5135 Dátum: 14 dec 26, 15:50:32 »

Amúgy én látom rosszul, hogy olyan mintha hiányoznának a Lélek Király végtagjai? Azon a képen amikor leszúrja Bach, olyan mintha nem lenne jobb karja, a következő oldalon legfelső képen is olyan mintha hiányoznának a lábai meg a karjai. Visszanéztem azt a fejezetet, amikor először szerepelt és ott úgy néz ki vannak végtagjai. Most akkor Kubo változtatott a forgatókönyvön, vagy csak szimplán hanyag volt?  ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5136 Dátum: 14 dec 26, 15:54:33 »

Ezt de utálom mikor ezt csinálja Kubo.... és tényleg csak annyi lett a harcuk hogy ott fekszenek kiütve a végén... pffffffff

Ez a feltámadás ez mondom na neeee, ez most vicc? Nevet Le van vágva a feje, kimondják a nevét és zutty már is egyben és vigyorog...... hát jó.

És ha ez egy természetes folyamat? Körforgás? Ott az isten a lélek király, létrehozta saját faját, shinigamikat, lett a fia Bach, megerősödött, neki is van saját faja a quincyk, és most lekell váltania. Ha eltűnnek a világok, utána nyílván újak keletkeznek, csak nem olyan hülye Bach hogy kinyírja magát is az egész világgal. Mint egy ősrobbanás és egy új világ jönne létre csak shinigamik helyett quincyk.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5137 Dátum: 14 dec 26, 15:56:23 »

Szerintem csak bebábozódott. ikszdé

Egyébként ha már itt tartunk. Ha ő Bach apja mégis hogy a francba csinált gyereket? Mármint vajon erre kapunk magyarázatot ki lesz az anya meg egyáltalán ki is ő meg hogy született meg a többi baromság? Vagy Kubo ezt is elintézi egy fél oldalon mint Ichigo anyját? Nevet

Vagy ő maga az Isten és csak keresett egy szűz lányt akit megszállhatott az Isteni nedveivel? ikszdé

...csak nem olyan hülye Bach hogy kinyírja magát is az egész világgal. Mint egy ősrobbanás és egy új világ jönne létre csak shinigamik helyett quincyk.

Bach talán de Kubo tuti van olyan hülye. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 16:05:07 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5138 Dátum: 14 dec 26, 15:59:24 »

Azzal semmi baj nincs, hogy a nullások is Ichigot küldték Bach után.Végülis az egyetlen feladatuk, hogy megvédjék a lélek királyt amihez fel kell használniuk mindent, ami jelenleg Ichigo.Legalább is más nem nagyon rúghat labdába.

Amit nem értettem, hogy a kifeküdt nullásoknál nem mutatta Kubo Ishidáékat tehát azt gondoltam, hogy már Bach után mentek de Bach is egyedül volt valamint a két pont között meg ott voltak Ichigoék ahol szintén nem volt 1 quincy se (Ichigon kívül ikszdé ).

Ha tippelnem kéne a nagy Bach után rohanás közben majd megtámadják őket vagy valami ilyesmi.

Ichigo anyja fél oldalon volt elintézve?
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5139 Dátum: 14 dec 26, 16:04:45 »

Ha tippelnem kéne a nagy Bach után rohanás közben majd megtámadják őket vagy valami ilyesmi.

Ichigo anyja fél oldalon volt elintézve?

Majd megjelennek hisz tuti hopponáltak egyet mint a Harry Potterben. ikszdé
Bleachben csak feltűnnek a karakterek a semmiből magyarázat nélkül. Elvégre Ichigoék is pont a legjobb időben érkeztek amikor még Ichibej csak pár darabban volt és pont megtudták menteni hisz mi sem egyszerűbb annál mint 4-5 darabban monológot mondani hogy ugyan kérlek te vagy a főhős szólíts a nevemen. Nevet ikszdé

Miért tán Ichigo anyját több mint egy oldalban magyarázta meg? Vagy nevezhetjük egyáltalán azt magyarázatnak?
Egyébként szarkazmus volt hisz természetes hogy nem egy oldalban ismertette velünk a "hihetetlen újdonságokat" vele kapcsolatban. Nevet Hisz Kubo egy oldalban kb egy pislantást szokott csak bemutatni. ikszdé

De ha nem érted mire célzok. Ichigo múltja és Isteni fogantatásának megmagyarázása kurva rövid magyarázat volt, akkor szerinted majd Bach aki nem is főhős több időt kap rá? Nevet

BTW a legszebb momentum a fejezetben Ichigo reagálása Kicsibej hülyeségére:

http://img.mangastream.com/cdn/manga/53/2644/13.png

"Ez egy igen nagy baromságnak hangzik!"

Kis önkritika Kubotól? Remélem mert nagyon nagy igazság. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 16:07:31 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5140 Dátum: 14 dec 26, 16:20:20 »

Hát nem tudom de én teljesen elégedett voltam a Masakis flashbackel.Rövid lett volna?Végülis csak 3 hónapig tartott.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5141 Dátum: 14 dec 26, 16:35:51 »

Nem gondoltam volna hogy igazam lesz de igazam lett. Bach tényleg a Lélek Király fia. ikszdé
Kubo te szánalmas idióta. Írjál inkább szappanoperát. Ja hogy már azt írod? Akkor bocs nem szólta! ikszdé

Igaz hogy poénból írtam hogy Bach a Lélek Király és Yama szerelem gyereke de a fele már megvan. Nevet
Ichibei-re nem is mondok semmit. Bach mindenhatósága után már azon sem lepődök meg hogy ha
kimondják a nevét ő meg feltámad.  Technikai KO

És akkor most jön az hogy Bach hiába szúrta le a Királyt hisz ennyitől nem halhat meg. Jövőhéten meg jön majd Aizen vagy Urahara mert az fix hogy vagy ők találtak ki valami ütős csalit Bachnak vagy kiderül hogy a Királyt meg sem lehet ölni.... Elvégre könyörgöm ha Bach bejutott hozzá akkor Aizen is simán megcsinálhatta volna már anno csak ugye akkor is ott volt Ichigo. Jaj várjatok most jön a legszebb.

Ha a Lélek Király az apja Bachnak és Bachnak Mindenható ereje van akkor vajon kitől örökölte? ^^'
De van ám még íme:

Ichigo is a Lélek Király fattya ez már tuti. Bach mondta neki anno hogy fiam, ezt az elfajzott Marichuy famíliát bazdki. ikszdé

Egyébként még jó is lehetett volna a fejezet ha Kicsibej úgy marad ahogy és Hime sem tudja feltámasztani, vagy legalább CSAK ő tudta volna megmenteni de így nagyon fos. Ezek után feltámad a többi nullás. Most már egyébként tudom miért hívják őket Nulladik osztagnak. Mert szart sem érnek.
Gondoljatok bele ők a nagy sztárok minden shinikaki kakil tőlük erre ezek is Ichigot küldik Bachra.

Na jó nem írok novellát ez egyszerűen szar volt megint csak. Jöhetnek a szokásos
Kuro te hülye idióta hater kommentek.  ikszdé

Nem tudom, nekem nincs bajom azzal, hogy a Lélek Király fia Bach, sőt, ha jobban belegondolunk, akkor sok mindent megmagyaráz, beleértve a képességét is

+ poénból megjegyzem, hogy Bach eredeti neve "Yhwach", amit a "Jehova" névből alakított át Bach barátunk. Szóval már csak a neve miatt is sejthető volt.

Az a "fia" dolog, amit amúgy mindegyik Quincy-nek mond Bach meg csak szimbólikus, mint amikor pl egy király egy lovagját fiának nevez vagy meg "testvérének".

Abban viszont egyetértek, hogy kicsit nagyon átment "abba", hamarosan kiderül, hogy a Lélek Királynak 2-3 fia volt, az egyikük Bach, a másikuk egy random shinigami a harmadik meg az első Hollow, mindhárman valamilyen ideológiát (diktatúra/erő, demokrácia/"szeretet", anarchia) vallottak, majd miután a "középső gyerek" kapta meg apukájuktól Seriretei-t, Bach és a Hollow tesó begorombultak és "több generációs klán háborút" hírdettek, mint "az a két szerencsétlen" idióta "abból".

Azt fix, hogy Aizen meg fog jelenni, s szerintem Ganju bőrébe bújva már ott is van s miután kifárasztották egymást fog mindenkit leverni ("just as I planned").
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5142 Dátum: 14 dec 26, 17:54:18 »

Hát nem tudom de én teljesen elégedett voltam a Masakis flashbackel.Rövid lett volna?Végülis csak 3 hónapig tartott.

Jogos de hány fejezetben is szerepelt ebből Masaki? Nyelvesít
Meg ugye 3 hónap rohadt kevés pláne Bleach szinten. És az még szünet nélkül is csak 12 fejezet. Aminek a felét elvette Aizen magyarázása meg Isshin múltja meg Ishida apjának szerelmi háromszöge. Nevet Masakiról konkréta az utolsó 2-3 fejezetben hallottunk.

Nem tudom, nekem nincs bajom azzal, hogy a Lélek Király fia Bach, sőt, ha jobban belegondolunk, akkor sok mindent megmagyaráz, beleértve a képességét is....

Nekem sem ezzel van konkrétan bajom. Ez csak a szokásos klisé.
Maga az ötlet kivitelezése az ami megint bullshit. Mert ez a fordulat megint mire volt jó? Arra hogy megmagyarázzák miért ilyen overpower Bach. Mondjuk ezt a Jehova dolgot nem tudom honnan vetted nekem a nevéből nem ez jött le de nem is vagyok tisztában ezzel a témával. Nevet

Egyébként az feltételezésed a három gyerekről nem is lenne akkora hülyeség hisz ott van Yama aki egyértelműen a legerősebb Shinigami, 1 fiú kipipálva, bár jóval öregebbnek néz ki mint Bach, Aztán ugye itt van Bach aki Kvinsi, 2. fiú kipipálva. A 3. fiú elvileg egy Hollow lenne de mégis ki? Ilyen nagy hatalmú Hollow nem volt a történetben sosem. Pedig ez eléggé reális és logikus magyarázat lenne. Ráadásul jól kivitelezve még értelme is lenne az egésznek és hangulata is. De így csak ömlesztett baromság és utólagos magyarázkodás. Nevet Mondjuk a Hollow lehetne akár az Ichiben rejlő Vasto Lord is elvégre mástól nem láttunk ekkora Hollow erőt. Persze a félreértések elkerülése végett ezt csak azért soroltam hogy próbáljam követni a felvetésed. Nevet

Egyébként ha a "Fiam" megszólítás Bach részéről csak arról szól amit te is írtál akkor az "Apám" kijelentése is lehet ugyan ez de a szemeit az apjától örökölte kb szóval nem. Nevet Mondjuk Ichi eleve nem is értem hogy lehetne a fia mikor ő Isshin fia szóval max a nagyapja lehetne. Szóval ja ez már így tényleg szappanopera lenne ha tényleg rokonságban állnak. Jut eszembe Isshin mit a szart csinál, napozik???? ikszdé

Mindenesetre Kubo annyit elért hogy kíváncsi legyek rá milyen elkorcsult família sül ki ebből. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5143 Dátum: 14 dec 26, 19:37:20 »

A fejezet 1. felét inkább, hagyom, hogy ichigo kommentálja le:
http://readms.com/r/bleach/611/2644/15
Az összes szövegbubi Ichigo-tól.

http://readms.com/r/bleach/611/2644/16
Yay ki hitte volna, hogy ez lez?

http://readms.com/r/bleach/611/2644/19
Dun dun dun....

Szóval randomjancsi főboss randomjancsi lélekkirály fia. Ez kb annyira érdfeszítős fordulat, mintha itt:
http://i.ytimg.com/vi/YnHIOwgw11o/maxresdefault.jpg
Kiderült volna, hogy a balszélső elf a jobbszélső elf fia....

Kubonak azt kéne megtanulnia, hogy ahhoz, hogy valami érdekes és megdöbbentő fordulat legyen, ahhoz előbb a karaktereknek is azoknak kéne lenniük. Pl: Amikor kiderült, hogy Zangetsu nem is Zangetsu az jó volt, mert őt már ismertük a ~20. fejezet óta. Vagy, amikor kiderült, hogy vannak más vaizardok is az is jó volt, mert logikus, hogy más is küzd hasonló gondokkal, mint Ichigo.

Az, hogy asspull #1 asspull #2 fia az nem érdekes. Az csak van...
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5144 Dátum: 14 dec 26, 19:40:27 »

Jaj de jó én is azt mondtam hogy Bach a lélek király fia Mosolyog
Gondlom nem hal meg Budha csak ugy . De jövöhéten igy nem lesz manga..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!