24 máj 19, 02:15:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003215 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5085 Dátum: 14 dec 18, 13:54:18 »

Tényleg Aizen képessége nem is lenne rossz Bach ellen  Nevet
Poén tényleg az hogy amikor Aizen nem volt még über power erősebb volt . Hiszen neki is majdnem olyan erős a képessége mint most Bacnak. Kapitányokat simán kivégezhete volna
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5086 Dátum: 14 dec 18, 13:55:55 »

A múltkori kérdőjel után egy számomra igen jó fejezetet kaptunk.

2 dolog már nagyon hiányzott, az egyik egy normális rajz volt Ishidáról, a másik pedig a kántálás.Azért amikor ilyen szintű emberek kántálnak valamit mint Yama Bud Urahara stb. akkor tudod, hogy shit gets real  Ördögi

http://www.mangapanda.com/bleach/610/7
Ez valami nagyon komoly lett szakadtam rajta ikszdé

Hirtelen elhittem, hogy a végén megint ő kerül fölényben, persze ez a következő fejezetben teljesen megfordulna de megint meg lettem cáfolva.
http://www.mangapanda.com/bleach/610/12
itt rendesen izgultam, hogy na akkor mi lesz, és hiába sejtettem azért erre nem számítottam.

Ez valami rohadt jó volt:
http://www.mangapanda.com/bleach/610/14

http://www.mangapanda.com/bleach/610/15
Ebből a képből nem igazán tudom kivenni mi történt.
"csak" bekapott egy találatot vagy a végtagjai leszakadtak a felsőtestéről?Ha találatot kapott akkor nem a szakálla alatt kéne lennie a teljes robbanásnak és a mellette lévő szöveg is arra utal, hogy nem nagyon van egyben ikszdé


Mindenesetre merész húzás volt Kubotól így kilőni Bud-t, erre végképp nem számítottam, hogy megteszi (már ha tényleg megtette).

Ha az előzővel együtt értékelném ezt a fejezetet akkor olyan 3-3.5/5 de külön ez a fejezet nekem 5/5 volt.Fura mód az előtte olvasott átlag alatti OP rész is nagyon bejött.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5087 Dátum: 14 dec 18, 14:04:19 »

Itt is a válasz arra hogy lehet legyőzni Bach-ot. Akkor ezzel vége is el is találtam. Röhejes.... ikszdé

"Bármi amit látok, az erőtlen velem szemben..."

http://readms.com/r/bleach/610/2628/16

Ichi-Aizen vs Bach ez már biztos. Urahara meg kitalál valami kütyüt amivel kombinálhatják pl a Getsugát Aizen képességével.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5088 Dátum: 14 dec 18, 14:06:26 »

"Bármi amit látok, az erőtlen velem szemben..."

És itt az "Erőtlen" úgy értendő, hogy bár megvan az ereje, de nem fog működni, mert tudja hogy győzze le.

A rész maga semmi különös nem volt. Annyi, hogy kaptunk egy pontosított magyarázatot Bach erejéről (Ami múlt héten is ugyanúgy elmondhattak volna, ahhelyett, hogy a felét megismétlik ezen a héten), aztán mutatták Bach undorító szemeit és Ichibei felrobbant. A heti fejezet 3-4 oldal volt tényleges tartalom szempontjából.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 14:08:41 írta Exkirion » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5089 Dátum: 14 dec 18, 14:11:23 »

Szerintem meg úgy fogja legyőzni Ichi, hogy megkapja a rasengan 51326346. formáját ami láthatatlan és kettétépi Bach-t.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5090 Dátum: 14 dec 18, 14:13:19 »

Még mindíg kreatívabb lenne, mint Bach ereje lol.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5091 Dátum: 14 dec 18, 14:13:50 »

Szerintem meg úgy fogja legyőzni Ichi, hogy megkapja a rasengan 51326346. formáját ami láthatatlan és kettétépi Bach-t.

Erre utaltam azzal hogy Urahara valamivel összekombinálja majd Aizen képességét Ichiével. Lásd láthatatlan Getsuga Tensho. Nevet Igazából Aizen nem is fog kelleni ha pl elvette valahogy a kardjának az erejét. De Kubo 1000% hogy nem hagy ki egy olyan klisét hogy Aizen beszálljon a harcba ráadásul Ichi-vel egy oldalon.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 14:14:45 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5092 Dátum: 14 dec 18, 14:24:26 »

Előbb várjuk meg, hogy egyáltalán Ichigo mit fog tudni csinálni Bach ellen.

Mondjuk igaz, hogy attól, hogy lát egy Getsugát még elmehet a trafikba gyufáért mert nem sokra megy vele.Vicces, hogy hiába jelenleg Buddha a legerősebb shinigami, más nullásnak lehet több esélye lett volna Bach "valódi ereje" ellen mert az ő zp-jük nem OP képességekkel van tele amiket Bach kiröhög hanem pusztító erővel.Az már más kérdés, hogy a többieknek lenne-e annyi erejük, hogy egyáltalán Bach sima támadásainak ellenálljanak.

Azon meg teljesen fölösleges problémázni, hogy a végén a főszereplő nyerni fog-e.Persze, hogy nyerni fog mint minden mangában csak a kivitelezés más.Teljesen mindegy, hogy Naruto Bleach YuYuHakusho vagy hello kitty.Ha már megint ezt a 2-t hoztuk fel annyi a különbség, hogy itt egyenlőre még nem lett Isten Ichi míg a másikban kaptunk mindjárt 2-t is!
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #5093 Dátum: 14 dec 18, 14:30:14 »

...

Ha most fogadok veled, hogy márpedig nem lesz happy end a Bleach végén, akkor meg akarnád nyerni, vagy inkább el szeretnéd veszteni, hogy ne legyen igazad?
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5094 Dátum: 14 dec 18, 14:31:12 »

Aki személyeskedik az kifog vérezni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5095 Dátum: 14 dec 18, 14:32:40 »

Ha tényleg meghalt Budha ur akkor a többi 0 is meghal. De lehet Orihime erejéével seggit nekik is..
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5096 Dátum: 14 dec 18, 14:34:54 »

Ha tényleg meghalt Budha ur akkor a többi 0 is meghal. De lehet Orihime erejéével seggit nekik is..


Ez az egyik kedvencem.Orihime fel fog healelni mindenkit csak mert megteheti.

Alig gyógyított meg olyan embert aki nélküle meghalt volna de ő van és fel fog healelni mindenkit ikszdé egyébként ha már Orihime szerintem ő harcolhatna Aizennel ha ellenük fordulna.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5097 Dátum: 14 dec 18, 14:42:39 »

. És mi lehet nagyobb erő annál hogy mint látni a jövőt? Egy ultimate sebezhetetlenség. Nevet De így is egálban vannak hisz Ichi nem találja el Bach-ot mert ő előre látja, Ichit meg nem tudja majd megölni mert főhős és ultimate védelme lesz. Nevet Ha csak nem lesz benne a Bleachben Doctor Who, Bach ellen senkinek nincs esélye. Na látod ezért mondom hogy Kubo egy hülye segg és az ilyen megoldásokból látszik hogy őt sem érdekli már a manga.
Most jól értem, hogy felállítottál egy hipotézist, hogy mi lesz majd szerinted és ez miatt szidod Kubót? ikszdé Vagyis olyan dolog miatt, ami még meg sem történt és lehet nem is fog. xD

Tosen kellene ide a Bankaijával, akkor Bach nézne egy nagyot. Értitek, nézne  Nevet

Úgy sokkal menőbb lesz a manga, ha hangosan, beleéléssel elmondod a szöveget. Kell alá még 1 epic zene és már is feljavítottad legalább 1 ponttal.^^

Bach olyan kemény, hogy meg se várja Ichibét, hogy aktiválja a képességét, inkább csak felrobbantja(?).

Yachiru és Shinji képessége is jó lenne Bach ellen. Sőt még Ginjo is a szemvágó technikájával. xd
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5098 Dátum: 14 dec 18, 14:50:40 »

Sajnos Tosen már nem tud ebbe beleszólni.
Ha mégis,akkor egyzserűen kirobbantaná magát onnan,kivéve ha meg tudná lepni.

Aizen már tényleg város.A végén még besegítene Ichigonak,és Ishidanak,és a végén meg is lenne a top 3.
Mondjuk ezt már elég régen leírtam,max segítővel.
Annyi még változhat hogy Bach után jön maga a király is.

Na látod Tilon.Mondtam hogy meg kell vakítani! Nevet

Végre egy olyan tag,aki nem várja meg az ellenfél további fölösleges fecsegését.
Ritka az ilyen.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5099 Dátum: 14 dec 18, 14:53:20 »

Ha most fogadok veled, hogy márpedig nem lesz happy end a Bleach végén, akkor meg akarnád nyerni, vagy inkább el szeretnéd veszteni, hogy ne legyen igazad?

Én örülnék a legjobban ha nem lenne Happy End a végén. Nevet De sajnos úgyis igazam lesz, max a kivitelezés lesz kicsit más. De az eddigi harcokból kiindulva úgyis ez lesz hisz egyik sem különbözött túlzottan ettől.

Azon meg teljesen fölösleges problémázni, hogy a végén a főszereplő nyerni fog-e.Persze, hogy nyerni fog mint minden mangában csak a kivitelezés más.Teljesen mindegy, hogy Naruto Bleach YuYuHakusho vagy hello kitty.Ha már megint ezt a 2-t hoztuk fel annyi a különbség, hogy itt egyenlőre még nem lett Isten Ichi míg a másikban kaptunk mindjárt 2-t is!

A vicc kedvéért, A Shinigami HalálISTEN-t jelent. Nevet
Ráadásul a mostani erejéhez már tényleg csak az hiányzik hogy ő is megkapja a Lélek Király erejét, már ha tényleg ér valamit az a faszi. És akkor ugyan ott vagyunk. Már pedig ha belegondolsz ahhoz hogy Bach-ot lenyomja kell neki egy Isteni képesség. Egyébként itt jön majd képbe szerintem az hogy miért vannak olyan fura szemei a Lélek Királynak is! Getsugán kívül másra nem igazán képes. Nyilakat tuti nem fog lőni. A Vizard ereje ide kevés, Vasto Lord erejét úgyse látjuk szerintem, pedig nem bánnám, Itt majd Shinigami/Kvinsi erő kombó lesz, mert lehet kiderül hogy egy erősebb Kvinsi erőt nem tud érzékelni Bach és kész a szitu.

Egyszerűen nem tudok normális kivitelezés egy ilyen képesség ellen. A másik mangát amit említettél ott legalább volt logika benne hogy miért van Isteni erejük itt nincs. "CSAK MERT!" Nyelvesít

Most jól értem, hogy felállítottál egy hipotézist, hogy mi lesz majd szerinted és ez miatt szidod Kubót? ikszdé Vagyis olyan dolog miatt, ami még meg sem történt és lehet nem is fog. xD

sajnos a hosszú évek erre adtak igazolást hogy Kubo nem tud újat nyújtani. De egyébként én egy dolog miatt szidom Kubot. Látszik rajta hogy ő sem viseli lelkén a Bleach-et, mondhat bárki bármit de ez akkor is látszik hogy beleunt. Régen nem voltak ekkora A4-es fejek amik egy full oldalt betakartak. Részletes volt, izgalmas, élettel teli. Mára semmi nem maradt meg benne kb. Azért utálom Kubot mert ahelyett hogy hagyta volna lezárva még úgyis hogy maradtak kérdések, folytatta tovább a biztos fizetés miatt, minthogy egy új mangába kezdjen bele.

Egy biztos vele nem lesznek olyan interjúk mint pl Kishivel, hogy mennyire érződik rajta hogy törődik a karaktereivel és van hátterük nem csak odahányta őket. Plusz jól le is zárta azok történetét. Félreértések végett nem Naruto mangát védem ott is van bőven hiba ezt csak a példa miatt hoztam most fel mivel azt írtad hogy előre szidom Kubot olyanért amit el sem követett. Nevet Elkövette, nem is egyszer! ^^

Végre egy olyan tag,aki nem várja meg az ellenfél további fölösleges fecsegését.
Ritka az ilyen.

Ezt most Bach-ra érted? Csak azért kérdem mert akkor az elmúlt jó pár fejezetet álmodtuk csak? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 14:54:51 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!