24 máj 19, 04:19:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003250 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4770 Dátum: 14 okt 08, 22:19:37 »

Úgy tűnik aza kis spoiler amit még délelőtt olvastam(munka előtt),az be is jött. bow

Kicsit sajnálom hogy Hikifune még duci,de ez azt is jelenti hogy egy ilyen erdő után is vannak tartalékai.
Ez azért elismerendő.
A végeredmény Fake karakura javított változat.Itt majd remélem az Anime hatásszünetet tart.
Sok robbanás,kétségbeesés,tetőpont utána szünet és akkor jönne a meglepi.

A 0ások összegyűlése ügyesen lett megoldva.Ahogy vártam szerencsére nem halt meg Senjomaru.
Kubo tényleg megtisztelte a 600ik részt. Nyelvesít
(Azért még szurkolók a quincyknek is)

Eljött a kardok mestere is.(Nevekkel néha hadilábon állok)
Érdekes,elvileg egy vizes tartályban hozta a pengéjét.Vajon arra is utal hogy ennyire tüzes? Folyamatos hűtés nélkül ebben az alakban elszabadulna. Gondolkozik -Vagy szeret pancsolni. Nyelvesít
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #4771 Dátum: 14 okt 08, 22:29:47 »

Megjött Oetsu! Nevet Valóban érdekes a kardja tárolási módja, csak aztán nagyot is szóljon!  Hümm-hümm Viszont ami engem érdekelne az az, hogy mi lesz az 5 elit kardjával? Gondolkozik Gondolom azok is túl estek a kovácsoláson... Meg hát az se lenne elvetendő tényező, hogy dual wieldben tolhatná (ha nem többe (ne kérdezzétek hogyan)) Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4772 Dátum: 14 okt 08, 22:37:01 »

Majd ha eljön az idő akkor beszállnak az oldalán.
Olyat tudnék elképzelni hogy harc közben a helyzettől függően cserélgetné őket kardból-segítő alakba.
Oda-vissza,akár egyszerre többet is. Gondolkozik
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4773 Dátum: 14 okt 08, 23:30:58 »

Ohhohóó, egy jónak mondható fejezet! Mosolyog Nekem tetszett, nem volt vontatott, sok dolog történt, ami elég ritka dolog manapság. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de eddig ez a négyesfogat még nem is idegesít, egész bejövősek. Nevet Milyen fincsi mód takarítanak "holttestet". :3 :'D
Kirinjit én is hiányoltam, de ettől függetlenül külön örülök neki, hogy ilyen összhangban vannak a 0-ások. Végre egy jól összehozott stratégia és közös erőbedobás. Ez már igen hiányzott. Valahogy sokkal jobban tetszik, mint a külön hősködés. A kardkovácsunk meg igen csak felkeltette az érdeklődésemet ezzel a fegyverrel. Kúl Könyörgöm, nehogy csalódást okozzon! >.<# smirksweat
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4774 Dátum: 14 okt 09, 15:43:43 »

Tetszett a fejezet. Kíváncsi vagyok milyen az együttes erejük.
Nimaya tuti több zpt fog használni.Apropó bleach manga a múlt heti mikor lesz?M
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4775 Dátum: 14 okt 09, 21:32:04 »

Valószínűleg holnap lesz. Az eheti meg még e héten lesz. Azért késünk ennyit mert úgy volt, hogy Szanisz visszatér de aztán megint úgy lett, hogy nincs ideje fordítani.

Shutara trükkje nekem nagyon bejött. Az elején mikor X lelőtte =qiuckscope:D) a lebegő házakat azt hittem, hogy tényleg megölték őt. De azért milyen már az, hogy az X az Exorcisthez megy. És mit csinál? mesterlövészkedik xD Talán a szemén lévő X-re kell gondolni a betűjénél. Pernidának elég durva képessége van. Igazából Gremmynek kellet volna ilyennek lennie, hogy elképzeli, hogy csinál belőle egy húsgolyót.

Kíváncsi vagyok, hogy mit fog lépni Bach, hogy most ők kerültek börtönbe.  ő is leül és elkezd teázni és a beosztottjaira bízza a dolgokat. Ha megunja, akkor csak előveszi az öreg Bankaiját és szétégeti a fabörtönt.

Eközben Kirinji kispadozik. Kihúzta az egy körből kimaradsz kártyát. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4776 Dátum: 14 okt 09, 21:45:45 »

Ekkor jön meg Kirinji(mint most én) hogy lehűtse a kedélyeket. Nyelvesít

Tea,Szaké.Igazán ihatnának valami mást is.Mondjuk a tej furcsán venné ki magát,de legalább fehér.

Lehet még korai de már megnéznék egy olyat hogy Ichigo,vagy egy hasonló kaliberű ember pusztakézzel fogná meg a Zanka no Tachit.
Ami még fontos lesz a South-bajtársak ellenségként,és a North.Na ha azt valaki sérülés nélkül megfogja annak le a kalappal,és még mással is. ikszdé

Off:Aki előttem volt itt,eléggé csutkán hagyta a hangszórót. smirksweat
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4777 Dátum: 14 okt 10, 00:38:31 »

De azért milyen már az, hogy az X az Exorcisthez megy. És mit csinál? mesterlövészkedik xD Talán a szemén lévő X-re kell gondolni a betűjénél.

Mangareaderen valamit nagyon elszartak valószínüleg. Engem is kommentbe figyelmeztettek hogy rosszat írtam a képre és nézzem meg mangastreamen.

http://readms.com/r/bleach/599/2559/10
http://readms.com/r/bleach/599/2559/11

C stern ritternek a nevét is lehagyták míg mangastreamen ott van és neki is más a képessége. Én is furcsálltam hogy miért nem X-el kezdődött a sniperes csávó képessége mert ez baromság. Askin eddig az egyetlen akinek 2 szó a képessége. Mangareaderen pl egybeírtám ami szerintem nyelvtanilag nem helyes.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 10, 00:40:58 írta Szofron » Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4778 Dátum: 14 okt 16, 11:20:49 »

hat spoilert egy mondatot lattam eddig, miszerint oetsu harca lesz mas helyszint nem mutat elvileg.

regebbi tema de BG9 K-ja valszeg knowlegde hiszen tudott mindent az ellenfeleirol meg a cuccaikrol
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #4779 Dátum: 14 okt 16, 13:51:38 »

http://www.mangareader.net/bleach/601 kacsint Mosolyog
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4780 Dátum: 14 okt 16, 13:52:19 »

http://www.mangareader.net/bleach/601
Itt is van.
Kicsit Badas rész volt  Ördögi
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4781 Dátum: 14 okt 16, 13:56:38 »

egy ujjabb info morzsa szoval a ritterek tobbsege halalan volt mikor bach megtalalta oket azt hittem csak as nodt nel volt igy;;
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4782 Dátum: 14 okt 16, 14:06:39 »

Oetsu, BADASS  Ohh My God Ohh My God Ohh My God Ördögi
aztarohadt Nevet körbe röhögött mindenkit, nem szarozott nagyon király volt  bow  Mondtam, hogy a (nekem) thor quincy fog megmurdelni elsőnek.Bár nem hinném, hogy meghalt volna a másik 3.

Ez valami hatalmas rész volt!  bow

egyetlen baj vele, hogy csak 17 oldal volt  >.<#
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4783 Dátum: 14 okt 16, 14:44:25 »

Nem kicsit volt badass nimaya. Kicsit tisztelgésnek érzem az afro sammurai előtt is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4784 Dátum: 14 okt 16, 14:50:19 »

Hát nem húzták sokáig, kemény volt de kicsit azért pazarlásnak érzem, a sniperes az jó volt de már nem láthatunk több harcot tőle. Paplanos csávó kinézete meg már örökre rejtély marad.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!