24 máj 19, 00:47:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003190 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4680 Dátum: 14 szep 22, 14:49:37 »

Egyelőre még ne foglalkozzunk ilyennel.
Ha jól emlékszem Kubo 4-5Évet mondott az új arc-ra,tehát lehet, hogy mégcsak közelítünk a feléhez.
Egy 100as még simán benne lehet. Nyelvesít

Kéne egy újabb interjú,az segítene.

Azt mondta max olyan hosszú lesz, mint az Arrancar Saga, ami kb 200-220 fejezet hosszú volt. Azóta lement 100 fejezet, tehát igen, max még 100 fejezet, ha nem kevesebb.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #4681 Dátum: 14 szep 24, 22:01:57 »

Ha van  Stern Ritteres lista akkor van az 5 nem kívánatos személyről is nem ?
De azt tudjuk hogy Ichigo az első számú akkor biztos hogy Back tőle tart a legjobban .
Szerintetek ?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4682 Dátum: 14 szep 24, 22:17:20 »

Ha van is, az csak Bach (Kubo) fejében van. Az olvasókkal nem ismertette ezt a listát. Két tagjáról tudjuk, hogy beletartozik. Kenpachi és Ichigo ez a két fő. Másik háromról egyenlőre nincs tudomásunk de gyaníthatóan a Lélekkirály. Én magát a Lélek királyt gyanítom legfontosabbnak, hiszen őt akarja letaszítani Bach. Viszont a maradék kettőről fogalmam sincs. Sok mindenki lehet valamiért. Ichigo ilyen meghatározás mellett csak másodhegedűs lehet, még ha ő a főszereplő, akkor is.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #4683 Dátum: 14 szep 25, 05:55:27 »

Ha van is, az csak Bach (Kubo) fejében van. Az olvasókkal nem ismertette ezt a listát. Két tagjáról tudjuk, hogy beletartozik. Kenpachi és Ichigo ez a két fő. Másik háromról egyenlőre nincs tudomásunk de gyaníthatóan a Lélekkirály. Én magát a Lélek királyt gyanítom legfontosabbnak, hiszen őt akarja letaszítani Bach. Viszont a maradék kettőről fogalmam sincs. Sok mindenki lehet valamiért. Ichigo ilyen meghatározás mellett csak másodhegedűs lehet, még ha ő a főszereplő, akkor is.

Bocsi miért gondolod hogy másodhegedűs Ichigo ?
Ha az lenne nem ő lenne az egyes számú nem kívánatos személy, NEM?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4684 Dátum: 14 szep 25, 10:19:48 »

Mert nem Ichigo a fő célpont hanem a Lélek király. Ő csak útban van a Lélek király felé vezető úton. Tehát ezen a listán csak másodhegedűs lehet, más nem. Ha ő lenne a fő célpont akkor Bach nem ment volna fel hanem elkalapálta volna már az első vagy a második alkalommal és ehhez nem kellett volna még SS-be sem elmennie.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4685 Dátum: 14 szep 25, 11:07:57 »

Úgy néz ki elfelejtettél egy két dolgot. Az első számú nem kívánatos személy az Ichigo:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/582/10

Rajta és Kenpachin kívül ismerünk még egyet , aki nem más mint Aizen.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/510/11
Az angolban úgy van, hogy Special War Potential.

A Pandán kint van a Narutó szóval a Bleach is lassan megjön.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4686 Dátum: 14 szep 25, 11:46:32 »

http://www.mangapanda.com/bleach/598
Úgy néz ki ma fejezetmegosztós kedvemben vagyok. ^^
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4687 Dátum: 14 szep 25, 14:32:05 »

Nincs sok erőm hozzá meg nincs is nagyon részletezni való a fejezeten, én jónak találtam átlagosnál valamivel jobb Nevet

Annyit azért hozzáteszek, hogy akkor most a fullbringerek becsatlakoznak az SS-ben zajló háborúba?Nincs is már ellenfél Nevet bár remélem az a 3 felkelt és beaprítottak néhány embert.Bár Bazz-B szerintem sok embert meg fog sütni  Ördögi Meg még van néhány betű nőhet a quincy sereg is, sőt nőniük kell mivel ha jön Grimmjow is akkor... Nevet

a mai fejezet olyan 7/10.
Nem volt túl nagy durranás. Nyelvesít
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4688 Dátum: 14 szep 25, 14:38:31 »

Ez a sternritter kölyök így feladta magát. Ez nekem nem hiető ez az egész dolog. Tuti hogy át próbálja verni őket.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4689 Dátum: 14 szep 25, 14:51:27 »

Nem felejtettem el csak nem azt nézem, hogy Kubo kinek mit ad a szájába. A kérdés az, hogy ki az akit Bach el akar takarítani? Ebben a sorban pedig Ichigo nem áll az első helyen , hiszen akkor Bach vele végzett volna elsőként. Ő viszont fogta magát és felment ehelyett. Szóval Ichigo lehet, hogy a Sternritterek elsődleges célpontja (el is mondták, hogy őket bízták meg Ichigoval) de nem az Bachnak, hiszen akkor nem tett volna ilyet. Szóval különbség van az elsőségben márpedig aszerint, hogy Bach számára ki az elsődleges és ki az elsődleges a sternritterek számára.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4690 Dátum: 14 szep 25, 15:50:59 »

Ez a sternritter kölyök így feladta magát. Ez nekem nem hiető ez az egész dolog. Tuti hogy át próbálja verni őket.

hogyérted azt, hogy feladta magát?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4691 Dátum: 14 szep 25, 16:58:28 »

Mondtam én hogy még nem lőtték fel őket,és korai elkiabálni ezt.Igazam lett. Nyelvesít

Orihime rajzolása mintha javult volna az előző fejezetekhez képest,igaz mintha a többieké is.
örülök hogy a kilövésről eszükbe jutott az előző alkalom.Ez sem lesz zökkenőmentes,már maga a röppálya se kacsa.
Érdekes azt is megnézni,hogy a régebbi képeket hozta vissza Kubo.Elég jelentős a különbség. Nevet
Ha úgy vesszük ez is nosztalgikus.
Ishidat taglaló rész pedig kb így volt elvárható.
Első felével semmi gond.Vajon milyen lett volna ha Boniee is jön? Hümm-hümm -Hikifune.


Feladásnál már azt hittem arra utaltál hogy átállt amíg el nem olvastam.
Nem rossz habár ez is várható volt Senjomarutól.A halálós varrás.Remélem Renji kisgatyája biztonságosabb. ikszdé
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4692 Dátum: 14 szep 25, 17:03:47 »

Heti fejezet összegzés:

Nem tushtok meghütni!
Tényleg? Katonák!
Jah. Nézhd, kardhot todhok hahítani!
Én meg varrni!
Bumm!

The end.

Ennek a fejezetnek mi értelme volt? Nevet Megtudtuk, hogy w el tudja hajlítani az ütéseket. Nem mintha ez már múlt héten nem lett volna egyélrtelmű Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 17:04:20 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4693 Dátum: 14 szep 25, 17:13:33 »

Folytatásként össze is varrhatná a nyelvét,és egy újabb probléma megoldva. Nevet

Azért elég ügyesen hajlít,simán átsuhintott a katonákon.Habár ha Senjomaru csak egy kicsit is hasonlít Mayurira akkor mind1 nekik.Kb mint anno a Quincy katonák belépése.

Szerintetek lenne értelme egy jelenlegi Shinigami felálllás táblázatnak,képekkel?
Pl ahogy utoljára láttuk őket? Gondolkozik
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4694 Dátum: 14 szep 25, 17:45:30 »

Triviális dolog ugyan, de Kubo elkerülhette volna a félreértést a "Szél"-vel, ha nem Wind, hanem Warp lett volna Nianzol.

A fejezet elment, de még mindig nem bírom megemészteni a tempót. Lehet hagynom kellene felgyülemleni a fejezeteket, mert ez hetente igen kevés. Pedig tudom, hogy régóta ilyen a manga stílusa, de egyszerűen nem tudok hozzászokni. :/

Heti fejezet összegzés:

Nem tushtok meghütni!
Tényleg? Katonák!
Jah. Nézhd, kardhot todhok hahítani!
Én meg varrni!
Bumm!

The end.

Kár, hogy Nianzol nem mondott semmit a Bumm! után. Annyira kínálja magát a Na pasztmek oda. A gondolatának mindenesetre elmenne. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 17:49:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!