24 máj 19, 01:34:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003205 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4590 Dátum: 14 aug 28, 16:34:25 »

http://www.mangareader.net/bleach/594

No comment. Erre már tényleg nem lehet mit mondani. Ez már a szánalmasság négyzetének a négyzete megszorozva 10-el. Ejj ejj Kubo....  bye bye

Ja, kb ez. Egy ütős fejezetet vártam, erre ezt kaptuk. Általában nem szeretem fikázni a mangát, de ez már sok volt.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4591 Dátum: 14 aug 28, 16:52:14 »

Egyszerűen nem éri meg számomra, hogy részletesen kivesézzem a fejezetet annyira ledöbbentettek a látottak. Mondjátok, hogy ez csak egy rossz álom volt! Kérlek! Ha nem álmodtam, akkor hihetetlen, de még mindig van lejjebb... Kiüt
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4592 Dátum: 14 aug 28, 17:50:08 »

Sóhaj...Nem igazán érdekel a Bleach, de egy ideje már motoszkál ez bennem.

Tudjátok hogy van ez, ahogy klónozunk bizonyos dolgokat, minden másolat rosszabb lesz egy kicsit (vagy jelentősen) az előzőnél.
Ott volt a Gotei 13, lazák voltak és szerethetőek, egy kettő kivételével mind remek de a maradék is rendben volt.
Aztán jött az Espada, akiknek még mindig voltak jó tagjaik de azért oda már bőven jutott selejt pl:Yammi, Halibel, Zommari stb. És igazából nekik sem a viselkedésükkel volta gond, hanem hogy nem igazán volt karakterük.
Erre itt vannak ezek a quincyk, akiknél komolyan mondom aberráltabb csapatatot én még nem láttam mangában  Ohh My God. Ishida és az apja komolyan rokonságba áll ezekkel? Egyik rosszabb mint a másik.

Ui: Mikor jön már Aizen  Szomorú? Ő biztos értene mindent --> http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/418/1
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 17:56:44 írta mateee-kun » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4593 Dátum: 14 aug 28, 18:04:00 »

ez egy kicsit WTF fejezet volt.

még nem is igazán értem úgyhogy nem nagyon megyek bele ikszdé

Az nagyon zavar, hogy nem láttunk semmit byakuya harcából.Bár ezt még be lehetne próbálni de nem nagyon lepődött meg senki, hogy 3 rittert kiütött ami azért fura.

Erről a pepéről meg inkább nem mondok semmit ikszdé igazából az ilyenekről azután lehet igazán vélekedni ha láttad animében de addig csak nem várunk.. azért még 1-2 fejezetet várok vele.

Már egy kicsit izgalmasabb fejezeteket várok.

De leginkább azt várom, hogy megmutassa azt az erőt aminek egy részét már Kubonak meg kellett volna játszania a 8v1 be  Ördögi

ha értékelni kéne 10/3-4 de csak mert volt a részben néhány hasznos infó Nevet
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4594 Dátum: 14 aug 28, 18:14:46 »

Most komoly! Hmm? Kensei, Rose, Rangiku zombi trio.
Byakuyáék kiütöték az ellenégett, Leüt már csak kettő csajszi maradt és meg jelenik ez a dagadt idióta varázsló vénfoszer. Blöeee
És a fennénért ért ez alatt "Sternritter L" the Love. És miért a csinosabbikat találja el.  Spam
Ez a vén faszi valami Cupido aki ellentétben csak belé zúgnak, ne hagyományos első látásra. Nemyóó
És ez is ugyanolyan Gizelle (Aki alitólag Yumichika szerint Trap), Ő is idegesítő, Nincs már elég ilyen .... karakter már így is. Nemyóó
Túl sok jó nő esik áldozatul ennek.  Johhny Depi
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4595 Dátum: 14 aug 28, 18:22:00 »

Aizen tudott a Stern Ritterek és a Nullások képességeiről. Ennek mintájára hozta létre az Espadat. Nincs más magyarázat, hogy egyik-másik szinte ugyanazon a képességen osztozik. Már megint minden vele lesz megmagyarázva.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4596 Dátum: 14 aug 28, 19:10:58 »

Na meglesem vajon mi sült ki belőle.

Az eleje még elmenne egy késő esti műsornak is ala Mayuri.

Úgy tűnik egyre inkább előre eltalálom a shinigamik helyzetét,de most ennek örülnöm kéne? smirksweat

Hogy legyen itt pozitív vélemény is:Az első színes Kenpachi kép nagyon tetszik a manga előtt. Nyelvesít

Másrészt: A quincyk nagyrésze elég hamar el lett intézve,ez gondolom majd az Anime szerepe lesz kiegészíteni.
Legalább Byakuya nem tétlenkedik de a többiekkel mi lett?

A vége megint egy nagy no komment.Komolyan,Love a kis pasas? >.<#
Belegondolva ha ez volt a kontroll.Inkább ne.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4597 Dátum: 14 aug 28, 19:26:30 »

A Mayuris rész okés volt de az utána lévőkben csalódtam. Byakuya látatlanban kinyír 3 Rittert. Ráadásuk 2-nek a képességét sem ismertük. Azért elég gáz, hogy az utolsó megmaradt Rittereket se mutatja be Kubo. Főleg úgy hogy  Nanana kapott felvezetést Renji ellen. A szemcsis meg csak kilőtte Kyouraku szemét. Ezt csak akkor tudnám elfogadni, ha Gigi őket is visszahozná és úgy mutatnának valamit.

Ha már Gigi, akkor az, hogy Kensei-t és Rose-t is zombisította azt jelenti, hogy Isane is meghalt. És mivel Yachiru utoljára felé láttuk menni így lehet ő is.

De most Pepe mit csinál? A saját szövetségesei ellen megy mikor az ellenség van túlerőben? Úgy nézem, hogy Kubo hamar le akarja rendezni a maradék Rittereket és a Király dimenziójába akarja vinni a cselekményt. Most már arra is esélyt látok, hogy az Arrancar és a Fullberinger erősítés soha nem fog megjönni... Talán kapnak 1 kockát, hogy a harcok után kapnak 1 kockát azzal a szöveggel, hogy "nekünk itt már semmi dolgunk nincs."
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4598 Dátum: 14 aug 28, 19:40:51 »

A Mayuris rész okés volt de az utána lévőkben csalódtam. Byakuya látatlanban kinyír 3 Rittert. Ráadásuk 2-nek a képességét sem ismertük. Azért elég gáz, hogy az utolsó megmaradt Rittereket se mutatja be Kubo. Főleg úgy hogy  Nanana kapott felvezetést Renji ellen. A szemcsis meg csak kilőtte Kyouraku szemét. Ezt csak akkor tudnám elfogadni, ha Gigi őket is visszahozná és úgy mutatnának valamit.

Ha már Gigi, akkor az, hogy Kensei-t és Rose-t is zombisította azt jelenti, hogy Isane is meghalt. És mivel Yachiru utoljára felé láttuk menni így lehet ő is.

De most Pepe mit csinál? A saját szövetségesei ellen megy mikor az ellenség van túlerőben? Úgy nézem, hogy Kubo hamar le akarja rendezni a maradék Rittereket és a Király dimenziójába akarja vinni a cselekményt. Most már arra is esélyt látok, hogy az Arrancar és a Fullberinger erősítés soha nem fog megjönni... Talán kapnak 1 kockát, hogy a harcok után kapnak 1 kockát azzal a szöveggel, hogy "nekünk itt már semmi dolgunk nincs."

Osztozok a véleményeddel, annyit leszámítva, hogy szerintem nem halt meg egyik Quincy sem a háromból, csak kifeküdtek. Liltotto csak annyit mondott, hogy szánalmasak, Meninas meg hogy ők bírták a legtovább Byakuya ellen, de egy szóval sem mondták, hogy halottak. Elvégre Bazz-B is kilőtte a 3 hölgyet és Giselle-t, majd 4 oldallal később már jöttek is vissza. Szóval én még várok velük.

Szerintem meg szimplán Meninas yandere és ezért pofozta fel Liltotto-t. Azoktól az ilyenek kitelik. Pepe meg szerintem szimplán degenerált, amit a pedofil fejéből még ki is nézek.

2/5, de csak az első feléért.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4599 Dátum: 14 aug 28, 19:43:16 »

Mayuri-s rész tényleg oké volt,lehet még kisül belőle belőle valami de inkább a mostani részt mentette volna meg. smirksweat


Így belegondolva akkor most Kubo Byakuya ellen akarja ellőni Hisagi Bankaiát?
Értem én hogy valahogy úgy kell bemutatni az erejüket hogy legyen méltő viszonyítási alapunk,de akkor is.


Milyen quincy betűk maradtak még hátra? Talán az egyik még menthetné az egészet.-Talán.

Szegény Gin,és még talán Aizen is ha ezt látnák.
Gin-nek talán jobb,bár mondjuk legalább meglátnák mire képes ha igazán dühös-Mégis inkább jobb ha hagyjuk pihenni.

Aizen meg menne vissza hogy örömmel letöltse azt a röpke 19998 évet. smirksweat


Ui:Azért Bazz-B nek még meg kéne lennie valahol.

Tilon-Dehogynem, lenne dolguk. Beoltani a Shinigamikat. pl Szóltatok volna előbb és  mi már rég lerendeztük volna.

ÉS beleelőztek-viszont jogos hogy nem kellett még meghalniuk.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 19:44:33 írta K ichigo » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4600 Dátum: 14 aug 28, 20:04:24 »

Askin nagyon sunnyog de ő tervez valamit .
Byakuya ellen pedig bedobnék egy zombisodott Kenpachit hogy végre lerendezék kinek nagyobb a ...kardja .
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4601 Dátum: 14 aug 28, 20:11:02 »

"Akié előbb eléri a másikat" Nyelvesít

Zombiasodott Kenpachinak  biztos hogy nem örülnék.Méltó ellenfél erő szempontjából,de akkor is....

Ideje lenne hogy felkeljen a téliálomból,megrázza magát és mindenki repülne a törmelékkel együtt.
Lehet ettől az ébresztéstől 1-2quincy is felébredne.Rosszabb esetbe fellőné őket a 0ásokhoz a lendület. Nyelvesít

Ui:Lehet hogy pont Byakuya alatt van Kenpachi,csak úgy slusszpoénból.

Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4602 Dátum: 14 aug 28, 20:14:30 »

Azzal nem értek egyet, hogy azt a harcot majd az anime egészíti ki.Ilyet akkor csinálnak a mangakák ha a seggükbe van az anime.Szerintem azok még talpra fognak állni.

Akkor nem állnának talpra ha csak az utolsó 2 oldalon váltottunk volna helyszínt a 2 csaj ott áll összesz*rva magukat és az utolsó oldalon Byakuya áll 3 kiütött ritterrel valami Badass szöveget benyomva.Ha így lett volna vége a fejezetnek akkor a 3 ritter bukását könyvelni lehetne.

Valamint komolyan ennyi lenne az aki kilőtte Kyoraku szemét? Betűjét se tudtuk.Tuti még visszajön.

Gin inkább ne jöjjön vissza.OP karakter és szívesen megnéznék tőle egy darálást de Kubo ne essen más hibájába és ne kezdje el elrontani a szépen lezárt karaktereket.

Aizen meg térjen vissza, ne kerüljön alárendelt szerepbe és rúgjon seggbe mindenkit Nevet

Egyenlőre abba a hitben vagyok, hogy Kubo most kiírja ezeket retardált karaktereket, hogy később csak a maradékot kelljen szerepeltetni Nevet lehet tévhit.Sok még a potenciadús karakter
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4603 Dátum: 14 aug 30, 17:09:11 »

Nem megy...egyszerűen nem,,,,

Nem csak az írások elolvasás, már a manga olvasása is kezd érdektelenségbe torkollni. Még augusztus elején tartottam két hét szünetet, majd gondolám újult erővel "térek vissza", de nem ment. Oly szívesen mondanám, hogy csak a Bleachet kívüliekre értem, de még magamat sem tudnám becsapni vele. Mást már réges-rég nem olvasok újakat, konkurenciája már hónapok óta nem érdekel. Mára meg a hányinger kerülget, ha ezekre gondolok. Pedig Kubo kreálmánya még mindig szórakoztat, bizonyos szinten, de tízszer ennyi kéne belőle, hogy érdemes legyen leülnöm elé. Talán a baj a csalódások folyamában leledzik, ami jött az elmúlt években Gantzon kívül mindenben amit olvastam? Esetleg, hogy Heinlein művei mellett eltörpülnek ezek a képregények? Vagy csak már, a lélek kiveszése, amit már olyan rég óta nem érzek csak nagyon kevés mindenben? Nem tudnám pontosan megmondani.

Bár Kubo sem segített a helyzeten mikor behozta a zombis részt. Sosem tartottam magam nagy fantasy rajongónak, de van pár lény, miknek feltűnése mára már -sajnos- létezésével ellenszenvemet váltja ki, és ebben benne vannak a zombik, ne kezdjük el magyarázni, hogy mennyire élőhalottak az itteni karakterek, akkor már átmennénk alkonyatba, ilyet sosem kívánnék Kubonak. A mostani önkényes ripacskodás a Bleaches vicceskedés helyett már megint....hogy is mondjam. Tite lenyilatkozta, hogy egy nagyon sötét arcot fog írni. Nem látom.

Ígérem A Hold Börtöne után megpróbálom jobban kifejteni mit próbáltam leírni fent. Na nem mintha, bármi veszteség érné a fórumot, ha nem írnék többet, bár ilyen alapon sokkal kevesebben lennénk.





sergei55: szintúgy ígérem, hogy majd elolvasom, amit küldtél!
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4604 Dátum: 14 aug 31, 07:05:53 »

Nem megy...egyszerűen nem,,,,

Nem csak az írások elolvasás, már a manga olvasása is kezd érdektelenségbe torkollni. Még augusztus elején tartottam két hét szünetet, majd gondolám újult erővel "térek vissza", de nem ment. Oly szívesen mondanám, hogy csak a Bleachet kívüliekre értem, de még magamat sem tudnám becsapni vele. Mást már réges-rég nem olvasok újakat, konkurenciája már hónapok óta nem érdekel. Mára meg a hányinger kerülget, ha ezekre gondolok. Pedig Kubo kreálmánya még mindig szórakoztat, bizonyos szinten, de tízszer ennyi kéne belőle, hogy érdemes legyen leülnöm elé. Talán a baj a csalódások folyamában leledzik, ami jött az elmúlt években Gantzon kívül mindenben amit olvastam? Esetleg, hogy Heinlein művei mellett eltörpülnek ezek a képregények? Vagy csak már, a lélek kiveszése, amit már olyan rég óta nem érzek csak nagyon kevés mindenben? Nem tudnám pontosan megmondani.

Bár Kubo sem segített a helyzeten mikor behozta a zombis részt. Sosem tartottam magam nagy fantasy rajongónak, de van pár lény, miknek feltűnése mára már -sajnos- létezésével ellenszenvemet váltja ki, és ebben benne vannak a zombik, ne kezdjük el magyarázni, hogy mennyire élőhalottak az itteni karakterek, akkor már átmennénk alkonyatba, ilyet sosem kívánnék Kubonak. A mostani önkényes ripacskodás a Bleaches vicceskedés helyett már megint....hogy is mondjam. Tite lenyilatkozta, hogy egy nagyon sötét arcot fog írni. Nem látom.

Ígérem A Hold Börtöne után megpróbálom jobban kifejteni mit próbáltam leírni fent. Na nem mintha, bármi veszteség érné a fórumot, ha nem írnék többet, bár ilyen alapon sokkal kevesebben lennénk.

sergei55: szintúgy ígérem, hogy majd elolvasom, amit küldtél!

A baj az, hogy Kishimoto-hoz hasonlóan Kubo sem meri átlépni azt a pontot, amit mondjuk anno Buronson és Tetsuo Hara átmertek lépni. Mert igen, lehet, hogy Kubo kinyírta Kira-t, Yamamoto-t és Unohana-t, Kishimoto meg Neji-t, de míg utóbbinál az a baj, hogy 400-450 fejezeten át már csak egy background foder karakterré vált, addig Kira és Unohana is kevés alkalommal szerepelt. Míg a HNK-ben hullanak a jó fiúk, mint a NKH fórumozók eme két mangaka agymenéseitől. Mert ha jobban megfigyeled, már csak az a 15-20 ember jár fel ide, akik még bírták a 2 nagyipari mackógyáros mangaka agymenéseit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!