24 máj 19, 01:55:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003211 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4365 Dátum: 14 júl 11, 21:44:27 »

Vagy mert én sugalltam anno,Assasino? Nyelvesít
Kb a megérkezésétől vagyuk így.Plusz a helyzet is eléggé fejetlen.


Nagy könyvtár jogos,de szerintem Hikifune nem zuglaboros volt,mint Aizen.
Biztos volt valami szerveződés,csak nem olyan kiterjedt mint Uraharánál.


Komamura-a Szívtelen Vadállat

Bambi erős volt? Még most is az.
Gondolkodás mód az lehet bukott.Az ő esetében ez érdekes,mert már ez előtt is szeretett ész nélkül robbantgatni,mint egy művész.(lásd másik manga)

Nem tudom mennyire járnának jól egy Bankai lopással.Ha megkapják akkor vollstanding oda habár lehet mint top 3 ők valamennyire már kivételek.
Mindesetre egy Ukitake, Kyoraku vs Bach elleni harc nagyon is passzolna hozzá(egyik régi álmom) mint Yama ellen csak hosszabban és magasabb szinten. Hümm-hümm

Off:
8vs1 re_Ring of Fire technika illett volna:Harc közben a kisebb karddal jelöli a területeket. Amikor megvan 6 és a quincyk adott helyen vannak.6 láng oszlop törne fel a nagy kard+kicsi együttes égbe emelésével.Quincyk égnének,kiv Gigi,meg valaki(hátul) + Bazz B kivédené utána meg ahol jön Renji.Ennyi. bow
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 21:46:32 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4366 Dátum: 14 júl 13, 17:58:02 »

Igen lényegében az összes 8v1-ről alkotott elméletünk szép és jó volna de hát nem volt..
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4367 Dátum: 14 júl 13, 20:22:39 »

Én alapban is hülyeségnek tartottam. Ichigo esélytelen lett volna abban a pillanatban amikor komolyan vették volna a harcot és szabadon engedték volna az igazi erejüket. Gondoljatok csak bele As Nodt egyedi képességére amely ellen az erő vajmi keveset segíthetett volna. Itt akkor nyolc ilyen, számára ismeretlen erőről lett volna szó. Hiába sokkal erősebb 2-4 tagnál ha ezek itt nyolcan vannak. Szóval számomra nyilvánvaló volt, (még írtam is korábban) hogy Ichigo fog kapni a többi shinigamitól támogatást.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4368 Dátum: 14 júl 14, 12:17:25 »

Értem amit mondasz, de nem értek egyet.
Nem legyőzésükről csak ideiglenes kiütésükről volt szó vagy a félreállításukról.
Túl sok logikát viszel a dologba.4 (3) csajt le leütötte volna kézzel semmibe sem telt volna, NaNaNa nem hiszem, hogy túl erős a másik 3-al lehetett volna gondja de még le is tudta volna őket győzni.Ha egy főszereplőnek azt az erejét szorzod meg 3al ami az azelőtti 580 fejezetben volt akkor a logika nem működik annak aprítania kell.Körbe is röhögte őket, még úgy is kikerülte a támadásaikat, hogy nem is rájuk figyelt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4369 Dátum: 14 júl 14, 18:03:21 »

Ha egy főszereplő erejét nézzük akkor már alapban az arc első mangájában leverhette volna az összes quincyt minden erőfeszítés nélkül. Tudom, hogy logikát nem szabad belevinni de logika nélkül te sem itt ülnél és gondolkodnál, hogy mit és hogyan kell csinálni? Szóval te és alapjában mindenki más is tesz hozzá logikát. Inkább nem szabad komolyan venni a dolgokat amelyeket itt láthatunk. Ha valaki túl komolyan kezdi venni az nagyon hamar megutálja ezeket a mangákat és nem csak ezt. van rá példa több is a fórumon aki így járt. Nevet
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4370 Dátum: 14 júl 14, 18:41:06 »

Ha egy főszereplő erejét nézzük akkor már alapban az arc első mangájában leverhette volna az összes quincyt minden erőfeszítés nélkül. Tudom, hogy logikát nem szabad belevinni de logika nélkül te sem itt ülnél és gondolkodnál, hogy mit és hogyan kell csinálni? Szóval te és alapjában mindenki más is tesz hozzá logikát. Inkább nem szabad komolyan venni a dolgokat amelyeket itt láthatunk. Ha valaki túl komolyan kezdi venni az nagyon hamar megutálja ezeket a mangákat és nem csak ezt. van rá példa több is a fórumon aki így járt. Nevet

Persze, viszont függ a mangától is, hogy mennyire akarja magát komolyan venni. A Bleach ez esetben pont előnyben van, hiszen a Bleach nem akarja magát se többnek beadni, ami (egyszerű neverending shonen fight),  sem pedig halál komolyan venni magát. Viszont ha mégis komoly akar lenni, akkor képes azt hitelesen visszaadni és váltani egy light-osabb tónusra.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4371 Dátum: 14 júl 15, 11:39:13 »

hoppá hoppá!

http://www.mangapanda.com/bleach/589

Furcsálltam is amikor láttam a Narutot de mire végigolvastam már kint is volt ez is Nevet

Szerintem hatalmas fejezet voltt leszámítva Gigi és Yumichika egyik párbeszédét  smirksweat

Egy régi kérdésre is választ kaptunk.Urahara FTW Nevet Yoruichi és Mayuri belépője igazi régi Bleach feeling volt nagyon adta. Nevet Poénok is bejöttek nekem ikszdé Animében ütöttek mindig a Bleachben az ilyenek ikszdé már látom is amikor komoly hangulat lesz Chad kérdezni akar valamit és átmegy az egész egy f*szságba. ikszdé

Mayuri belépője tiszta olyan volt mint Szayelnél lehet Ikkaku és Yumichika lesz az új Renji és Ishida? Faceg ha jól vettem ki akkor a többiek is megérkeztek HM-ből.

Brutalitás is volt, Bambi kapott rendesen.

Amit érdekesnek találok, hogy akkor Ikkaku tudja Yumichika shikai képességét? Nem úgy volt, hogy azt senki sem tudja?  Gondolkozik Hmm?

Ja és újra Kiduo!

Én kivetni valót nem találtam ebben a fejezetben azt leszámítva, hogy csak 17 oldal.

Sajnálatos dolog, hogy Bambi elveszítette a személyiségét.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4372 Dátum: 14 júl 15, 11:53:41 »

Ez a fejezet szerintem nagyon jó volt!

Volt benne humor, válaszok, visszatérések - nem Grimmjow, de Yoruichi-t is hiányoltam -, harc, taktika, Kidou (!).

Sejtettem, hogy Ikkaku meg Yumichika nem lesznek ellenfelek - mégis csak Komamura nyomta le Bambietta-t anno -, viszont becsülettel lettek földre küldve. Jó volt látni Ikkaku és Yumichika csapatmunkáját, remélem lesz még több is a többi szereplővel.

Teljesen logikusan viselkedtek a szereplők, főleg Yumichika (a Kidou-val való védekezési taktika meg Bambi karjának a likvidálása mielőtt Ikkaku felrobban).

5/5. Már várom a következő részt! Mosolyog
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4373 Dátum: 14 júl 15, 14:53:27 »

Ha jól emlékszem,régebben is volt ilyen,de akkor több héten keresztül keddenként jött.Korábban kerül a Jump a nyomdába,vagy hogy?
589:
Az a csaj/srác (minkettő/egyik sem) nagyon durva,ez a fej pl.olyan mintha egy hentai-ból vágták volna ki (felső panel):
http://www.mangapanda.com/bleach/589/18
Szegény Bambi...

Nem a mostani fejezethez kapcsolódik,de valaki emlékszik esetleg rá,hogy volt-e már szó a 0.osztag kapitányáról?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 15, 14:55:51 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4374 Dátum: 14 júl 15, 14:57:17 »

Ezen elkezdtem gondolkodni amikor Kirinjit 1. tisztnek hívta Bach  Gondolkozik

Szerintem náluk nincs kapitány csak úgy egy rangban vannak 5-en.

De ha tippelnem kéne akkor a Buddha az.Bár ez is olyan, hogy anno Barraganra azt hittem, hogy ő a priméra ikszdé

Egyetértek nem tudom Kubo miért erőlteti ezt a humort? Animében ha valami módon megoldják majd, hogy elmosolyodjak akkor le a kalappal de előbb írtam is, hogy ezt az oldalt nem vettem figyelembe olvasáskor ikszdé

Szerk.:
A kapitány kérdésre gondoltam a lélekkirályt is bár hülyeségnek tartom valamiért ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 15, 14:58:09 írta Asasino » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4375 Dátum: 14 júl 15, 15:31:15 »

Ha 1 rangban vannak,akkor nem lenne 1.tiszt,továbbá Kirinji azt mondta hogy a Kelet tábornoka,gondolom akkor van még északi,déli és nyugati is.És ha csak ők 5-en vannak a 0.osztagban,akkor marad még 1 fő,vagyis lehet,hogy a kapitány köztük van.Vagy lehet,hogy annak az 1 főnek valami spéci rangja van,így a lélekkirálytól kapják a közvetlen parancsot,mondhatni ő is lehet a kapitányuk,ahogy mondod.
Ezekkel a rangokkal bajban vagyok...ha megnézzük pl. a 11.osztagot,ott 3.tiszt Ikkaku,aki -ha jól tudom-,közvetlen Yachiru alatt áll,vagyis Ő a 2.tiszt,akkor viszont a kapitány lenne az 1.tiszt?Azaz Kirinji a kapitány? Technikai KO
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4376 Dátum: 14 júl 15, 18:18:07 »

Úgy van ahogy mondod 1.tiszt=kapitány 2.tiszt=hadnagy és utána a többi.

És a 7.fejezetig húzta a fejetlen csillag cím. Végül csak nem jöttünk rá, hogy pontosan mire utal a cím.
Szegény Ichire jól rászálltak xD
Meglepődtem rendesen, mikor megláttam Urahara vendégét. Végre, 183(!) fejezet után Yoruichi visszatért! Kúl Soifon ébresztő! Itt van az úrnőd!^^
Bakker Kubo jól átvert! Csak második olvasásra esett le, hogy Yoruichin van ruha is a köpenyen kívül ikszdé Ahhoz képest, hogy még anno azt mondta azért nem mutatta meg mert nem tudja milyen frizurája legyen nem sokat újított rajta.

Szóval a Király dimenziójában lesz a végső csatatér, ahogy a szöveg is mondja. Akkor nem nagyon lesz más segítség Ichigóéknak. Az a kisebbik baj de most ha csak ők mennek, akkor Ichi mégis hogy fog találkozni Grimmjow-al és Nel-el? Remélem, hogy még ők is befutnak a kilövés előtt.

Yumichika agyra gyúrt a TS alatt vagy mi van vele, hogy már is átlátott Bambi képességén? Angol fórumokon most Zombietta-nak hívják xD. Ha még élt volna, akkor simán lecsapta volna azt a kettőt sérülés nélkül.
Nem is tudom, hogy melyiknek örülnék jobban, ha Gigi csaj vagy fiú lenne. Bár már nem számít mert Game Over van neki, mert  Mayuri ment ellene. bye bye
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4377 Dátum: 14 júl 15, 19:31:38 »

Komolyan nem tudom mit mondjak erről a fejezetről. Az eleje tökre megidézte nekem is a régi Bleachet. Yoruichinek nagyon örültem bár az a ruha rajta igen érdekes.  Nyelvesít De legalább valami színt vitt az eddig pocsék mangába. Mármint Yorui-chan. Nevet

Aztán jöttek a hülye poénoknak beállított baromságok amiket még el is viseltem volna mert szintén a régi Bleachet idézte.

De ismét visszatértünk a transzi baromságokra meg a hentei feelingre. Komolyan Kubo nem kap otthon "akciót" vagy túl sok hentait olvas/néz mert ennyi baromság még a manga történelme alatt nem volt mint ebbe na két fejezetben eddig. Gigi még fasza karakter is lehetne ha nem csinált volna belőle korcsot. Még ez a hentai feeling is jól állna neki pláne a végén a sötét tekintet majdnem megidézte Unohanát is MAJDNEM!!! De az e keverék szarság nagyon felháborító.

Bár tökéletes ellenfele lesz majd Mayuri ellen mindkettő korcs az tuti.

1 lépés előre 2 hátra.... ez a heti fejezet tanulsága.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4378 Dátum: 14 júl 15, 20:51:34 »

Nem hinném, hogy két nemű lenne. Gigi Bleach szemmel nézve furcsa de, ha a nagy egészet nézzük, akkor már szinte ki se tűnik a tömegből. Perverz karaktereket sok helyen láttunk "Trap" karaktereket is szép számmal. Gigi ennek a 2-nek a keveréke.
Kíváncsi vagyok, hogy Kubo mennyire tervez Gigi karakterével. Mert, ha most Mayuri 2 fejezet alatt kicsinálja, akkor tök fölösleges volt ez az egész személyiség formálás.

Mondjuk Bambiban is hatalmas potenciál volt erre Kubo meg látatlanba kicsinálta...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4379 Dátum: 14 júl 15, 22:16:45 »

Ez most nagyon meglepett.Kicsit későn de benéztem ide és mi fogad:
Keddi új fejezet.
Rég volt ilyen.Ez már rámfért.
Na lássunk neki.
Szerk folyt köv:
Mayuri tényleg nem semmi és ezt még Urahara is elismere IChigoval együtt.
Természetesen nem a jelenlétében.

Ezzel az ágyúkilövős módszerrel egy kis nosztalgikus érzés tört rám.Még az elejéről amikor SS-be mentek.Jó is lenne ha ismét folytatódna az a szellem.

Azért Ichigo se vak és kiszúrta Inoue új ruháját. Nyelvesít
Ez azért elvárható volt tőle-K Ichigo.
Plusz Inoue aranyos tekintete mellé,utána pedig a tekintete aranyat ér.
Mondjuk Ichigo ábrázata se semmi,a kis mázlista.(Így még könnyű is lenne lerajzolni)

Rég nevettem ennyit főleg zenével. Nevet
Urahara-san te tényleg mindenre gondolsz bow.Igaz reklám arc a háttérben.
Azért Hime-t se kellett győzködni.Először a perverz tagadása fel se tűnt csak második olvasásra.

Meglepetés megleptés hátán.A mellek közül előbukkan rég eltűnt Yoruichi.Erős nőies hangsúllyal kb "harcképtelenné" is teszi eperkét.
Először azt hittem Neliel jön elő,vagy Urahara trükköz,de ezek után már nem is tudom.Még az is beleférne. ikszdé

Még csak a felénél járok de már mi minden történt.Nem csoda hogy Kisuke az egyik kedvencem.Cserélnék is vele.
Pont úgy viselkedik ahogy kell,és nagyon bejön.

Ezt a részt már száz százalék hogy végig kiszínezem a héten.Úgy mint az avatarom.Nagyon is megérdemelné.
Hogy ebből a végén mi lesz az Animeben. :smirksweat:Remélem a korsoztályt megemelik.
Yoruichi is aktívabb ha hiányzik a gátló öltözék.
Rendes ruha csak később tűnt fel,habár második képen már elég kérdőjeles.
Ha hiba akkor az ilyen belefér.

El se hiszem.Kubo végre észhez tért,erre gyűjtötte az erejét vagy egy epik fan ötlete?
Komolyan ismét megvan a régi kalsszikus forma és szint.

Újabb vizard volt hasznos.Yumichika egész ügyes taktikus sőt láttunk új Hado-t is(57) Ikkaku meg olyan amilyen volt.Márcsak a hangja kéne ahogy neki ront.

A kis csaj-pasi vagy mi gigi pedig elég perverz,lehet nőként jobban hatna.
Szegény BAmbit meg elkezdték felaprózni.Bocs Tilon. smirksweat

A végén pedig a tündöklő bevirágozta a kétes sötétséget.

Ui:Gigi arca most kicsit Unohana-s.Mayuri pedig kb a Soul Eater napocska.

Ui:Pár helyen a zenét is eltaláltam.


Szummázva az egyik legjobb rész mostanában.Fix hogy színezni fogom.Méltóan. bow Kúl

Hibákért bocs de annyira izgatottan írtam miközben próbáltam tömör lenni. smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 15, 23:38:24 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!