24 máj 19, 03:26:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003238 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #3645 Dátum: 14 ápr 22, 19:08:47 »

Ez most egy harc. Harcolnak és kész nem kell több Nevet , majd utána jöhet a rizsa. Egyébként nekem tetszik ez a harc nem csak ész nélküli csapkodás(legalábbis az egyik fél részéről). Sztem jó ötlet volt Kenpachit egy ilyen ellenféllel összerakni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 19:10:09 írta Szalonna » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3646 Dátum: 14 ápr 22, 22:13:38 »

Remélem azért páran megnézték  a Raw 12-13 oldalt amit pár napja linkeltem. kacsint
Meteor elbújhat mellette. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3647 Dátum: 14 ápr 23, 08:40:29 »

És a győztes...  http://www.mangapanda.com/bleach/578 Nevet

Kubo biztos fellapozta a korábbi köteteket, ha nem felejtette el a pajzsot és most is egy korábbi fejezet címét választotta. A Halhatatlan 5! Mint valami film cím lenne.  ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3648 Dátum: 14 ápr 23, 10:27:18 »

hát mit is mondjak , Kubo sensei kapd össze magad mert az utóbbi 3-4 fejezet elég gyenge volt  bye bye
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3649 Dátum: 14 ápr 23, 10:47:51 »

Rohadjak meg, ez a fejez önmagában nem volt sok, de mégis talán ennek a befejezésnek örülök a legjobban. Zaraki még mindig elpusztíthatatlan mint eddig, viszont végre nem úgy lett vége, hogy lekaszabolja az ellent mint eddig. Mondhatni addig feszítette az ellenfele erejét, míg már az nem bírja a saját erejét. Saját magát győzte le a kis srác (jól emlékszem első eset ez mangában?). Összességében jó kis fejezet volt, most már mehetünk vissza a Renjihez, akinek harc van kilátásban megint!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3650 Dátum: 14 ápr 23, 11:58:37 »

Örülök hogy végre kijött "olvasható" formában is.Plusz a maradék oldalak.
Mondtam én hogy a meteor ehhez képest csak bemelegítő volt.
Fenébe, itt lehagyták a csillagokat!

Boldog Születésnapot Tilon! A 22es csapdája? Nevet
http://1.bp.blogspot.com/-YJFdoo7R69w/UWZEhhENfZI/AAAAAAAAAD8/VkP-mzxLS5E/s1600/cosplay+awesome+nelliel.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 12:01:18 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3651 Dátum: 14 ápr 23, 12:40:22 »

Hát erre szerintem senkise számított ikszdé
én felröhögtem amikor megölte magát ikszdé
hiába nagy erő nagy felelősség.

Amikor felrobbantották Kenpachit az nekem nagyon tetszett mármint maga a robbanás.Szépen volt megrajzolva.

Amikor kezdett "szétszakadni" először azthittem, hogy Kenpachivá fog átváltoztatni.

Mi cenzúrák lesznek itt..... Szomorú

Összességében én nagyon felvidultam ettől a fejezettől szerintem ez most magasan jó volt Mosolyog
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3652 Dátum: 14 ápr 23, 14:08:43 »

Tetszett, főleg, hogy erre aztán tényleg nem gondolt senki. És, hogy főleg nem az lett a vége, hogy elképzelte Gremmy, hogy meghal és meghal,,,,így volt ez jó. Bár azért az a völstandig gondolata még piszkálja az agyamat,,,,

Mi cenzúrák lesznek itt..... Szomorú

Ezt továbbiakban ne is említsük, komolyan rossz belegondolni,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3653 Dátum: 14 ápr 23, 14:32:57 »

Mi cenzúrák lesznek itt..... Szomorú

Ezt továbbiakban ne is említsük, komolyan rossz belegondolni,,,,

Egyelőre még az sem biztos hogy anime verzió lesz. Nevet Egyébként ez a fejezet is kb anynit ért mint az eddigiek, semmit. Mondjuk az epic fail a végén tetszett. Már ha persze tényleg kinyírta magát a hülye gyerek. Nevet Bár amilyen röhejes volt az egész harc meg sem lepődnék. A másik röhej hogy még VS-t se nyomott ahogy Ken se vette le a szemkötőt. No comment Nevet Naruto után olvasva csak még jobban kijön hogy Kubo félálomban csinálja a mangát. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3654 Dátum: 14 ápr 23, 15:51:17 »

Hát ő... mit is mondjak az elmúlt két fejezetre.

Első: a shikaion kívül semmi nem történt. Pánikoltak az emberek (azért ez nem baj, hogy Kubo megmutatta) azt Kenpachi kettévágta a meterort. Ak shikai egyáltalán nem rossz, de kicsit többet vártam mr, meg most ezzel Kubo magát hazudtolta meg, hisz még régen úgy volt, hogy Kenpachinak már shikaiban volt a kardja mint Ichigónak. Meg ez a hívószó is elég fura, hogy semmi köze nincs a kardhoz. A swallow az szószerint lenyelni jelent, itt meg csak kettévág mindent, de ez csak nekem szurja a szemem.

Összegzés: Kenpachi shikai-ja mentette meg azt a fejezetett a rossztól.

Mai: Végre meghalt az a gyerek. Már nagyon idegesítő volt. De hogy jött rendbe Kenpachi? Azért az ilyen csak hagy nyomot nem? Jó pont, hogy a gyerek saját magát ölte meg azzal, hogy túlsok erőt akar. Tényleg eltér így a többi Kenpachi harctól.

Srácok, őszintén megvalva szerintem ez volt a legrosszabb Kenpachi harc az egész mangában. Még a fullbringer elleni harca is jobb volt, pedig az nagyon rövid volt. Ez tele volt időhúzással, az ellenfél nem volt jó és össz. pozitívuma az egészben hogy láttuk Yachirut is harcolni meg a shikait.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3655 Dátum: 14 ápr 23, 17:10:25 »

Na erre nem számítottam, hogy végül Gremmy gyerek maga fogja megásni a sírját. Úgy nézz ki túl sokat akart a szarka, de nem bírta a farka.

A jövőhéti viszont érdekes lesz, mert akkor fog kiderülni, hogy akkor most Kensei és Rojuro élnek-e vagy sem. A meteor vagy a süti nem mindegy.

Hát ő... mit is mondjak az elmúlt két fejezetre.

most ezzel Kubo magát hazudtolta meg, hisz még régen úgy volt, hogy Kenpachinak már shikaiban volt a kardja mint Ichigónak. Meg ez a hívószó is elég fura, hogy semmi köze nincs a kardhoz. A swallow az szószerint lenyelni jelent, itt meg csak kettévág mindent, de ez csak nekem szurja a szemem.

Összegzés: Kenpachi shikai-ja mentette meg azt a fejezetett a rossztól.

Mai: Végre meghalt az a gyerek. Már nagyon idegesítő volt. De hogy jött rendbe Kenpachi? Azért az ilyen csak hagy nyomot nem? Jó pont, hogy a gyerek saját magát ölte meg azzal, hogy túlsok erőt akar. Tényleg eltér így a többi Kenpachi harctól.

Srácok, őszintén megvalva szerintem ez volt a legrosszabb Kenpachi harc az egész mangában. Még a fullbringer elleni harca is jobb volt, pedig az nagyon rövid volt. Ez tele volt időhúzással, az ellenfél nem volt jó és össz. pozitívuma az egészben hogy láttuk Yachirut is harcolni meg a shikait.

Szerintem már kitárgyaltuk, hogy Kubo nem hazudtolta meg magát, mivel hasonló helyzet volt nála, mint Yumichika-nál, csak amíg Yumichika direkt rosszul mondta a kardja nevét, addig Zaraki egyáltalán nem tudta, ezért neki is csak egy "fél" shikai-ja volt.

Zaraki fullbringer-es "harcát" Kubo szándékosan csinálta fun-ra, itt viszont Zaraki sokat szopott Gremmy trükkjei miatt - nem kaphatnak a karakterek mindig ugyanolyan ellenfeleket, s örülök, hogy nem egy Nnoitra 2-őt kapott ellenfélnek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3656 Dátum: 14 ápr 23, 17:23:17 »

Nos én is elolvastam és hát, mit is mondjak? Igazából ez az egész harc nem tetszett de voltak benne jó jelenetek. Mondjuk mindegyik így van és itt más mangák harcaira is gondolok.

Ez a Gremmy fiú jól megszívatta magát. Még azt sem tudja, hogy Kenpachi valójában mennyire erős, így olyanná változni aki erősebb lenne nála elég botor dolog. Főleg úgy, hogy ha a saját ereje kisebb mint Kenpachié. Mondjuk nem feltétlen gondolom, hogy vége lenne a harcnak hiszen ott van még a volstanding. Így még uralhatja is a szörnyet akár. Az viszont megint más kérdés lesz ha Kenpachi megint emel egyet a szinten. Az hogyan követi le ha a teste már ezt sem bírja el?
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3657 Dátum: 14 ápr 23, 18:00:55 »

Szomorú, hogy sokan nem olvasnak... Egyedül Rininek tűnt fel ami nekem is. Ez a mecs még koránt sem lefutott, hisz most megy majd át SSJ-be a kis szaros hogy korrigálja a saját failját...
Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3658 Dátum: 14 ápr 23, 18:06:16 »

sztem se ért véget ez a harc a voll meg segíthet a gyereken bar mar en is inkább mást szeretnek látni csak a többiekkel ellentétben nem Hmet meg Ichit hanem Ukitaket merre kodoroghatXD De még 2 fejezetet jósolok ennek a harcnak de ne legyen igazam.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3659 Dátum: 14 ápr 23, 18:08:43 »

Neki szerintem nincs VOL, hiszen azt képzel el amit akar, igy neki nem szükséges. Ha normális felnöt lett volna a csávo akkor legyőzhetetlen lett volna .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!