24 máj 19, 00:48:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003190 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3570 Dátum: 14 ápr 10, 16:23:19 »

Hmm? dafaq?

harc helyett párbeszéd ment a fejezetben?

nincs több kérdésem.

Na látod Hiei, ezért nem írtam a NO COMMENT-nél többet. Mert jönnek az értetlenkedők. Nem gáz ám hogy épp azt írtam hogy nem volt párbeszéd csak szájkarate de mindegy. Harcról meg szó se volt. Attól meg hogy klónozta magát meg elővarázsolt egy meteort nem fogok beájulni bocs. Ez nem hogy harcnak sem nevezhető de Kenpachi harcnak meg pláne nem.

Szóval ez volt az utolsó alkalom hogy leálltam vitázni értetlen emberekkel akik láthatóan fel se fogják amit olvasnak. Tök8 hogy a mangában vagy itt a fórumon.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3571 Dátum: 14 ápr 10, 16:39:22 »

Hmm? dafaq?

harc helyett párbeszéd ment a fejezetben?

nincs több kérdésem.

Na látod Hiei, ezért nem írtam a NO COMMENT-nél többet. Mert jönnek az értetlenkedők. Nem gáz ám hogy épp azt írtam hogy nem volt párbeszéd csak szájkarate de mindegy. Harcról meg szó se volt. Attól meg hogy klónozta magát meg elővarázsolt egy meteort nem fogok beájulni bocs. Ez nem hogy harcnak sem nevezhető de Kenpachi harcnak meg pláne nem.

Szóval ez volt az utolsó alkalom hogy leálltam vitázni értetlen emberekkel akik láthatóan fel se fogják amit olvasnak. Tök8 hogy a mangában vagy itt a fórumon.
Végre megjöttél Kuro bye bye
Felesleges negatív véleményt írni, mert, ráfogják, hogy nem a manga rossz, hanem divatból oltod smirksweat
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3572 Dátum: 14 ápr 10, 16:45:25 »


Végre megjöttél Kuro bye bye
Felesleges negatív véleményt írni, mert, ráfogják, hogy nem a manga rossz, hanem divatból oltod smirksweat


Épp ez az. Egyáltalán nem oltom csak leírom a véleményem a heti fejezetről, ennyi. Van aki ezt oltásnak véli van aki, divat haternek titulál miatta de én legalább nem mondom minden fejezetre hogy juj de epic volt ez is, Kubo bármit csinál az zseniális. Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3573 Dátum: 14 ápr 10, 16:45:58 »

A száj karatével nem lenne baj, ha az egy Byakuya, Kyoraku vagy Urahara emberről lenne szó. Viszont ez egy kenpachi. Tőle nem ezt várja az ember. Pofázzon persze, ha olyan az ellenfele akit ez felbőszít vagy erősebbé tesz. Viszont az ezen felüli duma kutyát nem érdekli csapjanak bele a lecsóba és verjék véresre egymást. Feszítsék egymásnak a reitsujukat és csonkítsák meg egymást.
Ha taktikus ésszerű harcot akarok látni arra az imént említett emberek a megfelelőek. A másik, ami zavar, hogy túl sok időt pazarol el erre a pondróra Ken-chan. Azt hittem, mikor megjelent, hogy egy vágással végez vele so epic módon. Ehhez képest elég szenvedés megy.
Ha tippelnem kéne, most majd lesz egy epic shikai és kinyírja a gyereket minden erőlködés nélkül . Persze ez kap egy epic rajzolást és körítést, amiért talán megbocsájtjuk Kubonak, hogy elpazarolt 2 részt. Adja az ég, hogy nem így lesz. Unom már, hogy a karakterek többsége az erő demonstráláson kívül semmire nem való. Legalább lenne kidolgozva vagy rendesen felvezetve. Igazából csodállak titeket, hogy komolyan tudtok venni ilyen ellenfeleket. A semmiből lett elő rántva szerencsétlen, ha meghal még sajnálni se tudom. Arról nem is beszélve, hogy fél év múlva emlékezni se fogok arra, hogy ilyen ember feltűnt egyáltalán:(.

Még szerencse, hogy én vagyok a moderátor és amíg a fórumszabályzatnak megfelel a dolog annyit veszekedtek amennyit akartok. Erről szól a fórum. Ellenben nem tűröm, mikor valaki fikázza a mangát, de érveket nem tud felhozni. A részről mindenki elmondhatja a véleményét.
Éssss... elég volt az offból. Senkinek nem kötelező elolvasnia a másik hsz-t. Egyedül nekem lenne szabad sírnom ,mert elkell olvasnom boldog boldogtalan hsz-t még ha teljesen hidegen hagy akkor is.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 16:49:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3574 Dátum: 14 ápr 10, 16:53:30 »

fekete lyuk, pulzár, neutroncsillag
Több tízmilliárd vöröshangya, nanorobotok a véráramban amik hemoglobinra vadásznak stb Mosolyog
És a Földből mi maradna? Nevet Amire a nanorobotokat kigondolja Kenpachi levágja. Vagy azt mondja, hogy "Forr a vérem a harctól!" és még jobban felpörög.  ikszdé

Igazából mindenki sokkal elégedettebb lenne, ha egyszerre kapnánk meg a havi fejezeteket.  Mert ha egybe olvasod, akkor jó pörgős és izgalmas de így hétről hétre nagyon kevés és lassúnak érződik a cselekmény.
Amúgy nem tudom, hogy mi lett volna a jobb a szájkarate vagy helyette még pár oldal harc. Igazából a harccal is ugyan ott lettünk volna, mert Gremmy gyógyul, Kenpachi meg nem sebeződik. Ha így megy tovább ez a harc még Bach legyőzése után is folytatódni fog. Majd Ichi beszól nekik, hogy már befejezhetik mert nyertek a Shinigamik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3575 Dátum: 14 ápr 10, 17:02:43 »

Gremmy jó ellenfél, az viszont tényleg igaz, hogy a semmiből lett előrángatva. Igazatok van abban, hogy a stern rittereket Kubo nem mutatta be rendesen, így nem is vagyunk tőlük elájulva. Egyedül Bass B az, akit el tudok képzelni a jövőben érdemlegesebb szerepben.

Ettől függetlenül Kenpachi szeret játszani az ellenfelével. Anno ichigoval is sokat sz@rozott, simán levéghatta volna az elején, de direkt nem ment neki teljes erőből.
Ne feledjük, hogy kenpachi élvezi a harcot és azért hord szemkötőt, hogy élvezni tudja a harcot és ne unja. Kenpachi shikaijának bemutatása pedig igényel egy jó kis felvezetést. Ennyit megér kenpachi.

Ha pl chaddel húznák az időt, akkor én sem olvasnám annyira kíváncsian, de így, hogy kenpachival húzza az időt az író, így abszolult leköti a figyelmem. Emelet én azt sem bánnám, ha még 20 fejezet szólna arról, hogy kenpa harcol:D:D:D:D
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3576 Dátum: 14 ápr 10, 17:12:49 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/8
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/9
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/10
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/11
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/12
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/13
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/14
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/15
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/19

Elnézést kérek! tényleg nem volt semmi harc a klónozást és a meteort leszámítva!

kérdezem én, mi kell, hogy "beájulj"?

Elnézést azért is, amiért nem tudom rendesen értelmezni a hsz-ed, belátom.Cserébe, hsz előtt olvasd a heti mangát  smirksweat

Szerk.:
a 9 oldalon kívül amit belinkeltem még volt legalább 2 oldal fight, csak azt nem linkeltem mert azon volt a klónozás és a meteor amit említettél. 17ből 11-12 oldal szín tiszta harc.Valamint 1 színes oldal és a maradékon egy harc közbeni kétségbeesés és talpraállás.

Újra megkérdezem, ebben a hszben másodjára. Mi kell, hogy "beájulj"?

Ezt a sok szöveget meg egyáltalán nem értem. Alig pofáztak egymásnak, Kenpachi kb annyit ordibált, hogy meg ne dögölj még.A többi betű nem mind szövegbuborék része volt.Azok a gyerek gondolatai voltak.Javítsatok ki ha tévedek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 10, 17:18:12 írta Asasino » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3577 Dátum: 14 ápr 10, 18:15:01 »

...

Pssszt, túlerőlteted magad.


Amúgy szerintetek lehet bármi kimondott oka annak, hogy Kenpahi így először nem a szemkötőt vette le, hanem a Kardját szólította? Persze így visszatekintve az előző részben is sejthető volt az utolsó kép alapján, hogy elsüti a nevét, de így érdekesen jött ki. Hacsak nem pont valamilyen meteort ütő képessége lesz.

És remélem nem én vagyok egyedül azzal a gondolattal, hogy ezután a harc után le is telhetne a nap és kaphatnánk több infót a quincykről.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3578 Dátum: 14 ápr 10, 18:17:13 »

Már nem is tudom hogy megéri-e arra reagálnom hogy senki sem vitte tovább az ötleteimet.1-2őt leszámítva.
Pl Quncy beépülés.
Ezt a mostaniakra értem,nem a régebbiekre.


Nekem nincs bajom a negatív kritikákkal sem,ha értelmesen meg van fogalmazva akkor el is olvasom.
Nem baj ha hosszú.Ez rád is vonatkozik Kuro mivel nem kevés hsz-ed olvastam már. kacsint

Ha nem vagyok elégdett egy fejezetettel akkor általában kiegészítem a saját ötleteimmel/gondolatimmal.-Van amikor azt hogy hogyan kellett volna helyette.Így a csalódás is minimális! Nyelvesít

Ha Ichi betoppana egyből ott is hagyná a quincyt az izgalmasabb harc reményében! Nyelvesít
Viszont lehet hogy hamar(nem olyan gyorsan azért) el is vérezne ellene. smirksweat

Ui:Még anno mondtam hogy Byakuya párban maradhat Kenpachival.Remélem be is jön az eddigiek alapján.

(1)Háttértörténet sosem árt.Pont a többszálon bezetés hiányzik most.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3579 Dátum: 14 ápr 10, 18:20:23 »


Elnézést kérek! tényleg nem volt semmi harc a klónozást és a meteort leszámítva!

kérdezem én, mi kell, hogy "beájulj"?

Elnézést azért is, amiért nem tudom rendesen értelmezni a hsz-ed, belátom.Cserébe, hsz előtt olvasd a heti mangát  smirksweat

Szerk.:
a 9 oldalon kívül amit belinkeltem még volt legalább 2 oldal fight, csak azt nem linkeltem mert azon volt a klónozás és a meteor amit említettél. 17ből 11-12 oldal szín tiszta harc.Valamint 1 színes oldal és a maradékon egy harc közbeni kétségbeesés és talpraállás.

Újra megkérdezem, ebben a hszben másodjára. Mi kell, hogy "beájulj"?

Ezt a sok szöveget meg egyáltalán nem értem. Alig pofáztak egymásnak, Kenpachi kb annyit ordibált, hogy meg ne dögölj még.A többi betű nem mind szövegbuborék része volt.Azok a gyerek gondolatai voltak.Javítsatok ki ha tévedek.

Jó mindegy hagyjuk. Neked ez harc nekem nem. Ezen kár jártatni a szánkat. Ahogy írtam is ez nem harc és egy Kenpachihoz képest meg pláne.  bye bye

Most, hogy az az állításod már megtört, hogy nincs harc így inkább nem is folytatod Nevet és nem mindegy, hogy ez nem harc vagy neked nem tetszik a harc Nevet

Most nincs kedvem ezért kikeresni az előző harcait ahol UGYANÚGY UGYANENNYI szöveggel aprít.Mangába az is ugyanez volt.Anime már más dolog.erről is más lesz ha majd lesz (  bow ).

Amúgy az nem értem miért lett volna jobb ha Kenpachi megmenti yachirut és epic/badass módon 1 képkocka alatt levágja Gremmyt. Akkor az lenne a baj, hogy már megint ez? és igazatok is lenne akkor! ehelyett még ezt a harcot is kidolgozza.Ha egy több fejezetből álló harc alatt vágja le, ha egy képkocka alatt, a történet ezután ugyanúgy megy.Ezzel is csak több lesz!!! Van akinek nem tetszik az már egyéni szoc problem. Annyiban rossz annak, hogy hétről hétre kell olvasnia.Amikor kész lesz a manga és hozzá az anime is akkor mindenki örülni fog neki, hogy ez nem maradt kidolgozatlan (aki szereti a Bleachet, a többinek úgyis mindegy.).

Amúgy Gremmy így már nem hasonlít annyira Yukiora zöld hajjal Nyelvesít

Hmm? dafaq?

harc helyett párbeszéd ment a fejezetben?

nincs több kérdésem.

Na látod Hiei, ezért nem írtam a NO COMMENT-nél többet. Mert jönnek az értetlenkedők. Nem gáz ám hogy épp azt írtam hogy nem volt párbeszéd csak szájkarate de mindegy. Harcról meg szó se volt. Attól meg hogy klónozta magát meg elővarázsolt egy meteort nem fogok beájulni bocs. Ez nem hogy harcnak sem nevezhető de Kenpachi harcnak meg pláne nem.

Szóval ez volt az utolsó alkalom hogy leálltam vitázni értetlen emberekkel akik láthatóan fel se fogják amit olvasnak. Tök8 hogy a mangában vagy itt a fórumon.
Végre megjöttél Kuro bye bye
Felesleges negatív véleményt írni, mert, ráfogják, hogy nem a manga rossz, hanem divatból oltod smirksweat


ööö... az utolsó része épp most igazolódott be Nevet ha csak azt mondta volna, hogy neki nem tetszik az más, de ez nem egyenlő azzal, hogy ez nem harc. Hagy ne linkeljem be megint azokat az oldalakat  smirksweat

DasOmen, nem vagy egyedül, csak annyiban tér el az én ízlésem ettől, hogy én inkább HM-be mennék Nevet bár őket már csak a megérkezésnél fogjuk látni szerintem.

K ichigo, "ha értelmesen meg van fogalmazva" és emellett alá is van támasztva. igen Nevet általában itt szoktak megbukni a dolgok Nevet
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3580 Dátum: 14 ápr 10, 19:40:07 »

Akkor a kedvedért, a "HARC" azért nem tetszik nekem, mert, az ellenfelek nem kompatibilisek nem jön létre köztük az a versengés hangulat. Azért lett volna epic ha egy csapással megöli, mert akkor egyből éreztük volna, hogy fejlődésen ment keresztül erő szempontjából. Gremmyvel inkább megnéztem volna, egy harcot mondjuk Hachival aki kidouval közelebb áll ehhez a stílushoz vagy egy hadnagyot, akit megijeszt az ereje és szinte belebolondul a harcba.
Remélem így megérted a véleményem a harcról. Mosolyog
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3581 Dátum: 14 ápr 10, 19:52:24 »

ezzel nem értek egyet

anno a Tousen vs Kenpachi harc is nagyon epic volt, pedig tousen sem volt az a nyers erő típusú ellenfél, mint NNoitra. Ha mindig hasonló stílusú embereket vetünk össze, akkor az egy idő után unalmassá válik. Kell ilyen is.

emellett meg az, hogy 1 csapással verje le kenpachi szerintem nem lett volna annyira nagyon epic (persze azért epic, mert kenpa csinálta:D )
ilyet láttunk anno tesla meg a 3 stern ritter ellen nem is oly rég. még 1 ilyen jelenet már sok lett volna. persze kell ilyen is, de ne mindig ilyen legyen.




amúgy gremmy engem arra az espadara emlékeztet, aki grimmjow helyét foglalta be egy időre:)
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3582 Dátum: 14 ápr 10, 20:25:52 »

Akkor a kedvedért, a "HARC" azért nem tetszik nekem, mert, az ellenfelek nem kompatibilisek nem jön létre köztük az a versengés hangulat. Azért lett volna epic ha egy csapással megöli, mert akkor egyből éreztük volna, hogy fejlődésen ment keresztül erő szempontjából. Gremmyvel inkább megnéztem volna, egy harcot mondjuk Hachival aki kidouval közelebb áll ehhez a stílushoz vagy egy hadnagyot, akit megijeszt az ereje és szinte belebolondul a harcba.
Remélem így megérted a véleményem a harcról. Mosolyog


köszi a választ de a kérdés nem rád irányult. Azzal eleve nemvolt bajom ha ez nem tetszik.Akkor nem. Azzal volt csak, hogy "annyi volt a fejezetben, hogy klónozta magát meg ejtett egy meteort". Emiatt linkeltem, hogy ezt cáfoljam.

Amúgymeg amikor az egyik fejezet végén Kenpachi megjelent mindenki nagy unottan megjósolta, hogy kövi fejezet első felében kenpachi levágja majd helyszínváltás.Erre senkisem gondolt, hogy így meglesz szorongatva de persze ez se jó.

Kérlek azt írjátok már még le azonfelül, hogy mi nem tetszik, hogy szerintetek mi lett volna a legjobb.(Ezzel csak K ichigot ismétlem) mert attól hogy folyamatosan nem tetszik még lehet számodra egy megoldás ami tetszene, és azt eléglenne egy mondatban leírni, hogy Kubo f*ck you 10 helyett és a maradék 9-t arra lehetne ellőni, hogy mit láttál volna szivesebben! Nevet ez csak javaslat nem kell kövezni.
Naplózva
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #3583 Dátum: 14 ápr 11, 08:01:44 »

üdv, tudom, hogy kicsit off lesz, ezért előre is sorry Mosolyog
az lenne a kérdésem, hogy most fejeztem be a bleach animet és szeretném elkezdeni a mangat, csak tippem sincs, hogy a 366. anime rész melyik mangának felel meg
tudnátok segíteni? Mosolyog

előre is köszi
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #3584 Dátum: 14 ápr 11, 08:11:26 »

ezzel nem értek egyet

anno a Tousen vs Kenpachi harc is nagyon epic volt, pedig tousen sem volt az a nyers erő típusú ellenfél, mint NNoitra. Ha mindig hasonló stílusú embereket vetünk össze, akkor az egy idő után unalmassá válik. Kell ilyen is.

emellett meg az, hogy 1 csapással verje le kenpachi szerintem nem lett volna annyira nagyon epic (persze azért epic, mert kenpa csinálta:D )
ilyet láttunk anno tesla meg a 3 stern ritter ellen nem is oly rég. még 1 ilyen jelenet már sok lett volna. persze kell ilyen is, de ne mindig ilyen legyen.
amúgy gremmy engem arra az espadara emlékeztet, aki grimmjow helyét foglalta be egy időre:)


Egyet kell értenem, én is a Tousenes dolgot akartam felhozni. Mi izgalmas lenne abban, hogy már megint röhögve lóbálnák egymás felé a kardjukat valakivel? Az olyan fejezeteket kb fél perc alatt átlapozza az ember, mert nem történik benne semmi, és amúgy is tök kiszámítható. Lengetik egymás felé a kardjukat, röhögnek, elfolyik 36 liter vér, Kenpachi győz. Kb ennyiről szól egy ilyen fejezet. Hát az aztán tényleg nem lett volna időhúzás.... Ennél még az is jobb ha egy vágással kinyírja az ellenfelét. Akkor legalább nem pazarolja a lapot, és nézhetünk olyan harcot is ahol történik is valami. Germmy legalább, valami új. Végre kihívás, és igazi feladat elé állítja Kenpachit, és nem csak annyiban, hogy kiben folyik több, vér és ki tud hangosabban röhögni.


A fullbring arc vége a 366.rész nem? Akkor a 480-as fejezettel folytatódik a story.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!