24 máj 19, 03:27:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003238 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3525 Dátum: 14 ápr 09, 13:51:30 »

Nekem sem tetszett ez a rész. Többet vártam tőle. Talán annyi hozadéka volt a fejezetnek, hogy az kiderül, hogy eddig Kenpachi úgy 1000x megölhette volna a kölyköt, aki képtelen volt elég gyorsan megalkotni a képzeletét. A másik, hogy tipikusan az megy, hogy felpörgessék a másikat a harc élvezetének kedvéért. Még az is kiment a fejéből, hogy ezzel a meteorral nem csak az ellenfelét hanem egész SS-t eltörölheti, beleértve a többi quincyt is. Na és talán van egy harmadik is. Talán ez lenne Kenpachi kardjának a neve? "Nozarashi"
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3526 Dátum: 14 ápr 09, 13:56:03 »

Hihetetlen, hogy kubo megint a Narutóból kopiz,,,,sok kis hülyeség ellenére azt hittem az amaterasu ellopása, hogy beletehesse a Zombie Powderbe a legaljadékab húzása, de erre ez is, kész vicc.

Kenpachiról meg nem is beszélve! Nézzétek már meg , KENPACHI ALAPKARAKTERE IS EGY LOPÁSON ALAPSZIK!!!!!! eRRRE meg még ki is heréli, hogy elkezd itt zanpakutot használni....ilyen random baromságot, főleg hogy ő sosem akarta megismerni a kardja lelkét, kész röhely az egész.

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:08:56 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3527 Dátum: 14 ápr 09, 14:03:09 »

Meteor már sok helyen előfordult mint támadás,csak általában sokan a legutóbbira emlékeznek.
Én is csak a Naruto-ra emlékszem.*szelektív memória*
Tudnál mondani másik példát erre?
http://readms.com/r/bleach/576/2336/19
Oké,meteorit,bárhol előfordulhat,de itt pl. totál Naruto feelingje van,ahogy előtűnik a meteorit a felhők közül.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3528 Dátum: 14 ápr 09, 14:05:04 »

Nem akarok akadékoskodni DasOmen,de ezt azért megjegyezném:!
Nem Kubo vette az Amaterasut a Narutóból,hanem pont Kishi nyúlta le a Zombi Powderból,csak lebutította egy kicsit! >.<#

"Még az is kiment a fejéből, hogy ezzel a meteorral nem csak az ellenfelét hanem egész SS-t eltörölheti, beleértve a többi quincyt is. Na és talán van egy harmadik is. Talán ez lenne Kenpachi kardjának a neve? "Nozarashi" "
Mindezek legalább megfordultak a fejemben hogy inkább erre figyeltem alapból. Nyelvesít-Ahogy leírtam.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3529 Dátum: 14 ápr 09, 14:08:11 »

..

Most komolyan ember,,,,nem voltam elég nyilvánvaló?  smirksweat

Amúgy, ha mint óriási pusztító gömbként fogjátok fel, akkor kissé nagyobb a választék, nemde?
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3530 Dátum: 14 ápr 09, 14:12:25 »

Bocsi,Úgylátszik még más hatása alatt voltam és nem esett le egyből az irónia(hogy ironizálsz) smirksweat
Néha én is elkalandozok,sajnos!
(Pont akkor olvastam a Narutot is) Nevet

Igen úgy pontosabb.
Ui Meteor alatt nem csak anime/mangákra gondoltam.
Amúgy itt is van egy hasonló példa(FT)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/369/11
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:13:38 írta K ichigo » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #3531 Dátum: 14 ápr 09, 14:13:12 »

...

Kemény egy ember vetette fel a dolgot, nem kell egyből túlcsordulni az iróniától és a felháborodástól.


A fejezet lapos volt, a gyerek a legkevésbé sem tud érdekelni, pár fejezet múlva úgysem fog már élni. Annak mondjuk örülnék ha Kenpachi nem ellene lőné el a Bankait, bár tény hogy dobna a harcon valamit.


Amúgy poén, mind az Ft-ben, mind pedig a OP-ben is volt az utóbbi időben meteor. Most Kubo is beállt a sorba  Nevet.
Szerk: K ichigo, az egyikkel beelőztél : D.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:14:38 írta mateee-kun » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3532 Dátum: 14 ápr 09, 14:14:04 »

Meteor már sok helyen előfordult mint támadás,csak általában sokan a legutóbbira emlékeznek.
Én is csak a Naruto-ra emlékszem.*szelektív memória*
Tudnál mondani másik példát erre?
http://readms.com/r/bleach/576/2336/19
Oké,meteorit,bárhol előfordulhat,de itt pl. totál Naruto feelingje van,ahogy előtűnik a meteorit a felhők közül.

PL Fary tailben Geradt is ugyan igy használta.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3533 Dátum: 14 ápr 09, 14:18:26 »

Most mit mondjak. Meteor vagy bármi. Egyébként rengeteg történet van ahol szerepel és nem kell feltétlenül a Narutora apellálni. Ebből pedig az következik, hogy Kishimoto is lopta az ötletet. Szóval ilyet nem kellene írni mert így nem igaz. Máshonnét is lophatta. Egyébként ezzel nincs is baj mert ujjat kitalálni manapság elég nehéz dolog. Inkább az a lényeges, hogy hogyan illeszti be a mangaka a saját történetébe, mit akar demonstrálni vele és végül mit akar megmutatni. Itt valószínű, hogy Kenpachi képessége kerül bemutatásra a meteor elpusztításával.

Egyébként abban egyáltalán nincs igazad, hogy Kenpachi nem szerette volna megismerni a kardját. Az, hogy mit hangoztatott csak egy dolog, de az is kiderült az Ichigo elleni csatájuk után, hogy nagyon is szeretné megismerni a kardját.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3534 Dátum: 14 ápr 09, 14:23:40 »

2 dolog miatt örültem a fejezetnek, az egyik, hogy jó volt a másik pedig, hogy nincs benne túl sok kivetnivaló mivel erre rá nem lehet mondani, hogy nem történt semmi.Viszont amikor már megláttam a meteort előre féltem -.-

Amúgymeg Narutoban leesett egy meteor, a Bleachben is. Opben Zoro kardot használ, Bleachben a shinigamik is -.- istenem kubo  smirksweat ez kb ilyen szinten van.

jó kis harc volt szerintem az elejétől a végéig.

Az meg mekkora már, hogy a shinigamik megint "nyertek" csak a hülye még visszarázza az életbe.

Viszont Kubo nagyon jól kidolgozza ezt a képességet, hogy mennyire veszélyes akár a használójára is, ez 1 +!

Erre a fejezetre szerintem még az utánam érkezők sem tudják rámondani, hogy rövid és tartalom nélküli fejezet volt.De bízzunk bennük! ki fognak találni valamit Figyelmeztetés

Amúgy amaterasut hány helyen is hallottunk már?  Gondolkozik
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3535 Dátum: 14 ápr 09, 14:29:18 »

Rini, DasOmen hsz teljes egészében az ironián alapul. Nyelvesít
Először csak a második fele esett le,mert belelovagoltam magam az első (másolós) részbe.
Érthető is a sok panasz és kivetés után ami egy ideje volt.



Egy arany villám pengéhez lánc(ok)al Shikainak! Mit szólnátok hozzá?

Tessék Asasino! A lap alján van egy lista: -Ha a szóra alapozunk inkább.Ha eredetiség mint Technika akkor még Zombie Powder is.Ha jól rémlik.(Név most nem rémlik)
http://en.wikipedia.org/wiki/Amaterasu
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:34:08 írta K ichigo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3536 Dátum: 14 ápr 09, 14:34:42 »

A fejezet elment, és én nem vettem naruto kopinak  dolgot.  a végén shikai valszeg végre!!!!!!!!!!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3537 Dátum: 14 ápr 09, 14:40:23 »

Most mit mondjak. Meteor vagy bármi. Egyébként rengeteg történet van ahol szerepel és nem kell feltétlenül a Narutora apellálni. Ebből pedig az következik, hogy Kishimoto is lopta az ötletet. Szóval ilyet nem kellene írni mert így nem igaz. Máshonnét is lophatta. Egyébként ezzel nincs is baj mert ujjat kitalálni manapság elég nehéz dolog. Inkább az a lényeges, hogy hogyan illeszti be a mangaka a saját történetébe, mit akar demonstrálni vele és végül mit akar megmutatni. Itt valószínű, hogy Kenpachi képessége kerül bemutatásra a meteor elpusztításával.

Persze, hogy Kishimoto is lopta az egész meteoros baromságot, s aki azt mondja, hogy Oda, Kubo meg bármelyik más mangaka lop tőle, az szégyellje el magát.

Igaziból nekem pont a meteorral van a bajom, mert reméltem, hogy legalább Kubo nem süti el ezt. Nem az, jó volt Zaraki beszólása, hogy "Tök jó, még soha nem vágtam meteort", de hogy őszinte legyek, az egyetlen manga, ahol jól nézett ki és epic volt, az a One Piece volt.

Amúgy ha már itt tartunk, jövő háten golden week lesz azt hiszem, vagyis nem lesz semmilyen manga (se OP, se Naruto, se Bleach, de még Toriko sem).
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3538 Dátum: 14 ápr 09, 14:44:25 »

miért kell újra és újra elővenni ezt a Kenpachi shikai témát ? Kubo már interjúban is elmondta hogy Kenpachinak ez a shikaia és neki is folyton kiengedett állapotban van http://i.imgur.com/Flod4E2.png smirksweat
attól mert használni fogja a képességeit nem fog megváltozni az alakja
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3539 Dátum: 14 ápr 09, 14:49:54 »

Ki mondta ezt? eddig nem tudta a nevét ergo a képességeit sem. Tehát vehetjük úgy hogy eddig nem volt shikai neki. Pont.És attól még változhat az alakja hiába shikaiban van, nem egy embernek van több alakja a shikainak-
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!