24 máj 19, 00:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003181 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3420 Dátum: 14 ápr 02, 10:46:31 »

Na igen. És még hány ilyet lehetne felsorolni amelyikben ilyen szerepel ilyen-olyan módon.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3421 Dátum: 14 ápr 02, 11:07:04 »

ULTRA:

nem biztos, hogy koppintott oda. valljuk be azért ebben a képességben, ötletben, hogy a gondolatai anyagi formát öltenek nincs olyan nagy fantázia... (nem azt mondom, hogy rossz, de a bleachben már számtalan jobb képességet láttam)

simán el tudom képzelni, hogy valaki kitalál egy ilyet anélkül, hogy megnézett volna egy filmet, amiben volt egy ugyanilyen képesség
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3422 Dátum: 14 ápr 02, 13:05:36 »

Na szépen lassan,de beindul a harc kettejük között.
Egy pillantra félre olvastam,és úgy vettem ki hogy hiba volt elengedni a legerősebbet,ha vele akar végezni(Yachiru) Nevet
Úgy látszik ennek a quincynek is (V) van normálisabb képe.Igaz kicsit agresszív-őrült("beteg"),de akkor is jobb az előzőnél.
Látom elő is vette a nehéztüzérséget.BG9 most irigyelhetné,habár a nagyágyú mégis nála volt. smirksweat
http://www.mangapanda.com/bleach/575/16
A megfigyelő napszemüveges furcsábban fest egészében mint gondoltam.
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3423 Dátum: 14 ápr 02, 13:11:25 »

az utolsó panel nekem nem teljesen egyértemű

kicsit olyan, mintha kenpachi épp levenni készülne a szemkötőjét, vagy nem?Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3424 Dátum: 14 ápr 02, 13:24:47 »

Először én is arra gondoltam hogy leveszi, de inkább ne. Neeem
Túl hamar véget vetne a szórakozás(á)nak.Mondjuk ha Kubo gyorsan ugrani akar,akkor ez is egy megoldás.

Egy Kardforgatási technika váltást viszont megnéznék.
Csak az a kérdés hogy szemfedőnek kell előbb lehullania,vagy a shikait aktviálja majd(Történetileg,nem feltétlenül ebben a harcban).Utolsó lehetőség a kardja mos be neki egyet,mert húzza az időt egy ilyen ellenfélre. smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:25:47 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3425 Dátum: 14 ápr 02, 13:38:55 »

Szerintem meg éppen levenni készül. Ezzel elismerve, hogy az ellenfele igazán erős. Az a fegyveres támadás azért megtépázhatta és emiatt dönthetett így. Mondjuk most megteheti, hogy nem rejtegeti mert még ott lesz a kardja képessége. Így még marad ütőkártya a kezében. Másrészt az erejénél szerintem fontosabb elrejteni a kardja által nyújtott képességet mint az erejét. Egyébként az utolsó füstös képen nagyon jól néz ki Kenpachi és a gyerek elborult arca. A lényeg, hogy most a felvezetés után mindent beleadnak. Remélem Kubonak nem most jön az az ötlete, hogy helyszínváltás.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:42:05 írta rini67 » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3426 Dátum: 14 ápr 02, 13:59:44 »

Szerintem meg éppen levenni készül.
Nekem meg úgy tűnik mintha ökölbe szorított kézzel fogna valamit,az a cucc pedig szemmel láthatóan nem a szemkötője.
Kubo rajzai valóban szépek,de nálam legtöbbször itt fordul elő,hogy nem tudok kibogozni egy-egy panelt,hogy ez most hogy is van?
http://www.mangapanda.com/bleach/575/15
(Felülről a 3. panel,ahol a mangapanda felirat van)
Zaraki elvileg háttal van nekünk (ugye?),de akkor hol van a kapitányi köpenye(/kimono-ja?)?
http://www.mangapanda.com/bleach/575/16
Úgy látszik,Ken-chan jó játszópajtásra talált^^.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 14:36:35 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3427 Dátum: 14 ápr 02, 14:30:50 »

Szóval már megint én vagyok az egyetlen aki megint azt gondolta a fejezet olvasása közben hogy "Úr Isten ez megint csak ennyi?" Ez megint egy nagy nulla volt. A fél fejezet konkrétan arra ment el hogy két másik gyökér Kvinsit bámuljunk akik a semmiről dumáltak, aztán végre mondom harc erre nem történt semmi. Bocs srácok de én nem vizeltem be a bugyiba attól hogy a srác őrült fejeket vág meg előkapott pár 100 fegyvert.

Könyörgöm egy olyan világban ahol egy shinigaminak tud ártani egy fegyver az már szánalmas. Emlékszem anno tankokkal meg bombákkal mentek neki Cell-nek a DBZ-ben ő meg meg se moccant, itt meg Kenpachi már csupa seb. Hagyjuk már könyörgöm, mekkora szánalom ez már?! Anno Ichigoval 100x ekkora harcot lenyomott most meg egy szaros kölyök fegyverekkel nyomja le? Kubo a röhejesség netovábbja. Ráadásul úgy fest a szemkötőt is leveszi.  smirksweat

Egyébként röhej hogy 3 fejezet óta szajkózzák ugyan azt és fejezetenként 2-3 oldalban történik valami újnak mondható. Még a Rukiás harc is megoldódott 3 fejezet alatt, pedig ott is volt bőven baromság fagyás ugyebár....

Na mindegy. Jöhetnek az oltások nem érdekel egyik se de csak az elvakult fanok nem látják be hogy ez nem harc, főleg nem Kenpachi féle harc.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 14:33:34 írta Kuro25 » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3428 Dátum: 14 ápr 02, 14:37:23 »

NEm a szemkötőt veszi le hanem szerintem a kard van a kezébe és shikai jön.
Én sem vagyok mostani résztől elájulva, de a bleach nem dragon ball.
Ha az lenne több értelme lenne a puszta kezes harcnak mint a fegyveresnek mert a kardokkal csak karcolgatnék egymást .
Ott cell is talán használt pajzsot is magán, de nem biztos.
Szerintem fölös bele menni ezekbe a dolgokba, mert a dbz-be is volt pár logikátlanság és marhaság...főleg a ki tamadások nagyrésze.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3429 Dátum: 14 ápr 02, 14:58:57 »

Az utolsó oldalról annyit, hogy én a sok füsttől már megijedtem, hogy az éppen feloldott shikaiához beszél, "jól nézel ki" mivel a nagy füstből ezt vettem le de szerencsére nem így volt (reméljük) Nevet

Volt néhány rész amit nemnagyon értettem, úgyhogy majd a magyar változat elolvasása után írok részletesebb véleményt Nevet

nem volt rossz fejezet a rajzolás megint gyönyörű volt Kubo hozza a kötelezőt.

aztán végre mondom harc erre nem történt semmi.

tudom nemérdekel mások véleménye mert csak te látod a dolgokat és akinek tetszett az elvakult fan akik csak a jót látják a fejezetben de ha szerinted ebbe nem volt harc és még csak nem is Kenpachiféle akkor ajánlom olvasd el a fejezetet Nevet amúgy elvakult hater is létezik kacsint
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3430 Dátum: 14 ápr 02, 15:08:40 »

Látom nem csak én gondolkodtam el a Shikaion.(Sezmfedő helyett) Mosolyog
http://www.mangapanda.com/bleach/575/15
(Felülről a 3. panel,ahol a mangapanda felirat van)
Zaraki elvileg háttal van nekünk (ugye?),de akkor hol van a kapitányi köpenye(/kimono-ja?)?
A Haori-ra gondolsz?
Biztonság kedvért gyorsan be is jelöltem paintben a számodra.
Földre érkezésnél még egy része a levegőben "száll".
http://www.kephost.com/images4/2014/4/2/a1_2014_4_2_gsm0eqg53y.jpg
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3431 Dátum: 14 ápr 02, 15:19:32 »

Ha a haorit megint elhagyja már sajnos nem lesz aki leteremtse érte Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3432 Dátum: 14 ápr 02, 15:23:20 »

Ez vonatkozik a többi kapitányra is. Nevet
Remélem Kyoraku nem rendeli el a saját virágos köprnyét vagy haoritját(ezt néha félre értem annyira más) a kapitányoknál.
Női tiszteknél talán smirksweat
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3433 Dátum: 14 ápr 02, 15:26:09 »

tudom nemérdekel mások véleménye mert csak te látod a dolgokat és akinek tetszett az elvakult fan akik csak a jót látják a fejezetben de ha szerinted ebbe nem volt harc és még csak nem is Kenpachiféle akkor ajánlom olvasd el a fejezetet Nevet amúgy elvakult hater is létezik kacsint

Nem azt írtam hogy nem érdekel mások véleménye. Ha azt sem fogod fel amit én írok akkor már értem miért látsz ennyi jó dolgot a Bleachben. Mosolyog

Azt írtam hogy az nem érdekel hogy ki mit dumál arról hogy HATER vagyok. Egyébként nem vagyok az csak jóval többet várnék el egy olyan háborútól ami több ezer éve dúl és egy ki..szott VÉRES háborúnak lett bekiabálva. De eddig csak a szokásos sablon Blaeach harcokat láttuk.

Egyébként olvass vissza igaz nem sok példa van rá de akad egy kettő amikor dicsértem a mangát nem is olyan rég. kacsint
Utálom ha hülyeséget magyaráznak rólam de főleg ha nem is igaz. Azt meg pláne ha kifordítják a szavaim. Attól hogy valakinek tetszik nem elvakult fan. Attól leszel elvakult fan ha beoltod azt aki leírja a negatív véleményét. Márpedig itt ez a divat. Tetszett? Jó neked? Örülök neki. Örülj te is. Kit izgat? Engem nem! De hadd maradjon meg a saját véleményem még akkor is ha az nem egyezik a tieddel.

Ezt nevezed te harcnak? Miből is állt eddig a harcuk ami 3 fejezet óta tart? 2-3 suhintás max Ken-től ettől a kitudja hogy hívják elmebeteg kényszerzubbonyostól meg volt duma, duma ja és duma az erejéről mert mind a 3 részben eddig elmondta ugyan azt. Jaj bocs használta az erejét sütit csinált a picurból, magából valami atom kemény vasat, meg elővarázsolt több 100 fegyvert. Bocs ha nem aléltam el. De egyébként a fő bajom az hogy Kenpachi leáll vele "haverkodni" ő ilyet nem szokott.

Ő csak megy előre mint valami zúzógép ordít párat elmondja milyen erőse az ellenfél és nem kíméli de itt kb csak állt, pár suhintástól eltekintve semmit se tett le.

Egyébként ahhoz hogy tudjam nem volt harc 3 fejezet óta még a szöveget se kell elolvassam a képek beszélnek. Még az idióta Renji harcában több volt.

Én sem vagyok mostani résztől elájulva, de a bleach nem dragon ball.
Ha az lenne több értelme lenne a puszta kezes harcnak mint a fegyveresnek mert a kardokkal csak karcolgatnék egymást .
Ott cell is talán használt pajzsot is magán, de nem biztos.
Szerintem fölös bele menni ezekbe a dolgokba, mert a dbz-be is volt pár logikátlanság és marhaság...főleg a ki tamadások nagyrésze.

Valóban nem Dragon Ball de könyörgöm pisztolyoktól meg gránátvetőktől sebet kapni? Ez tipikusan az az eset amikor egy átlag ember akarná lenyomni Goku-t vagy akár Ichigo-t És erre több példa is volt hogy nem sikerült nekik. Egyébként ezek meg nem egyszerű kardok. És még nekem mondják hogy olvassam el a fejezetet. Itt ugyan úgy van lélek energia mint más Shounenben, ugyan úgy vannak különleges támadások, úgymond páncélzat ami védi a csávókámat a támadások ellen. Ezért nem tudta senki megvágni régen Kenpachit. akkor miről is beszélünk?

Egyébként a mihez tartás végett. Nem csak én látom a rosszat is a Bleachben csak nem mindenki meri vagy akarja leírni mert utána jönne a sok "Hater köcsög vagy, takarodj innen ha csak rosszat tudsz írni a kedvencemről!" komment és ahhoz gondolom nincs kedvük. Engem viszont nem izgat ki mit dumál rólam szóval mindig leírom a véleményem őszintén.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 15:31:01 írta Kuro25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3434 Dátum: 14 ápr 02, 15:38:45 »

Én kimondottan örültem, hogy végre láthattunk más quincyket is a történésekre reagálva, főleg hogy egyiküket "először". Úgy is mindenki ezt hiányolta, hogy nincs rálátásunk rájuk, most lett, és most valakinek meg ez a baj. Nevet

Kenpachi pedig soha sem volt sérthetetlen, Nnoitora is majdnem megölte. De a Celles hasonlaton még így is felnevettem. xD Arról nem is beszélve, hogy Gremmy képzeli el, hogy mennyit is sebeznek azok a fegyverek.

Szerintem jó lenne, ha Kenpachi levenné a szemfedőjét. Valószínűleg Gremmy is dobna egy völstandigot, kíváncsi vagyok hogyan hatna ki az erejére. Főleg, hogy kezd megkedvelhető karakter lenni.

Egyébként nem vagyok az csak jóval többet várnék el egy olyan háborútól ami több ezer éve dúl és egy ki..szott VÉRES háborúnak lett bekiabálva. De eddig csak a szokásos sablon Blaeach harcokat láttuk.

Ha több lapot áldozott volna Kubo arra, hogy a közkatonákat lemészárolja a quincy Soldat akkor meg az lenne a bajod, hogy időhúzás. Legalábbis csodálkoznék, ha nem.

Maga a háború meg nem dúl több ezer éve. Egy az, hogy fogalmunk sincs milyen idős Bach -és volt Yama- és, hogy egyáltalán mitől számolják kettejük közti történéseket háborúnak. A 200 évvel ezelőtti is inkább volt kiírtás, mint háború. Főleg, hogy elméletben shinigami és quincy megvoltak egymással Bach "halála" után, amíg nem voltak tényleges veszély az egyensúlyra nézve. Inkább volt felkészülés, ami tarthatott ezer évig.

A vérháborút pedig én inkább úgy értelmezném, hogy az a háború, azok közt akikben megvan Bach lelke és akikben nincs (vér megivásával is átmegy a lelke). A lélekháború nem hangzik jól, de lehet kapunk magyarázatot -arra, amit amúgy még senki nem mondott így, hogy ez vérháború lenne-. Egyedül a hollowok ellen lenne ez teljesen helytálló, mivel őket létezésük miatt írtják.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 15:50:11 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!