24 máj 19, 03:44:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003246 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3075 Dátum: 14 feb 26, 14:16:20 »

Ez a Bankai tetszetős, bár abszolút semmi nincs róla, de jó. ( Mi az, hogy nem kasza?!! ikszdé ) Amúgy csak nekem tűnt enyhén átlátszónak az a kard? As Nodt le lett építve, ugorjunk. Amúgy, milyen debil már megint ez a quincy? Lááátlak... hát jó neked. Azért most Yachirutól minimum várnék egy szép kiakadást/bekattanást, mert szerintem ő is tud valamit, ha már olyan fenyegetően képes lélekenergiát eregetni. Mondjuk az tényleg gyanús lett volna, ha nem akadnak rá Isanera, végülis az a gyógyítás nem kis lélekenergia veszteséggel jár. De hogy ez a kettő mit hoz ki ebből? OO" Nem is szerepeltek még együtt az egész manga során egyszer sem, erre kíváncsi vagyok.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3076 Dátum: 14 feb 26, 14:43:10 »

Jobban belegondolva az átlátszóság része is bejött.Kaszához pedig annyit hogy egyelőre még nem használta,de kit tudja még milyen technikákat vannak a tarsolyában.

Igaz is még Isanétól sem láttuk mire képes harc közben.

OFF:Na Wasabi-s ropogtatnivaló küzdjünk meg. Nyelvesít Egy kis "feltüzelés".
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3077 Dátum: 14 feb 26, 14:47:56 »

Gondoltam, hogy Kubo nem fog meglepni minket egy kaszával. Az túl nyilvánvaló lett volna. Viszont a ruhája nagyon menő lett. Tényleg olyan, mint egy hótündér. Byakuya szerint lélegzetállító a Bankaija. Kár, hogy a kinézetén kívül tényleg nem sokat tudunk róla. Viszont elégé instantkill-esnek látszik. most simán eltudom képzelni, hogy egyszer Rukia lép Yamamoto helyére és a tűz helyet a hó és a jég lesz az úr.^^

Most megint jön egy olyan harc amire senki sem kíváncsi? Lehet megint szünetre kéne menni...
Miről beszélsz? Én azóta várok Yachiru harcát, hogy a onmitsukidós hírvivő szinte maga alá csinált Yachiru megformált Reitatsujától. És olyan Reiatsu formálást csak 3 összesen 3 embertől láttunk eddig Ichigótól Ken-chantól és Yachirutól. Kúl
Szóval én nagyon remélem, hogy Yachiru végre tol egy Shikait mert ez már régóta ott van a kívánság listámon.

Amúgy ez volt az első ütés/sérülés amit 570 fejezet alatt bekapott Yachiru.
Kenpachi, kérlek maradj még a seggeden és hagyjad, hogy a fogadott lányod is rivalda fényt kapjon!
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3078 Dátum: 14 feb 26, 14:50:37 »

Igaz hogy Rukia Bankaija eléggé halálos,de jelenleg még saját magára is.
Byakuya is óvatosságra intette nehogy véletlenül a használóját is elintézze.(Jegelje)
Látszik is hogy megvágta a kezét.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3079 Dátum: 14 feb 26, 14:54:33 »

Egyszer hívott elő shikait, annak is az lett a vége, hogy Ichigo még anno puszta kézzel meglegyintette és annyi. ikszdé Tőle inkább szerintem kidout lehet várni.
Nem ártana, mert megint ott tartanék, mint mikor Byakuya megjelent, hogy te meg mifenét keresel itt. Meg nem hinném, hogy debilke akkora ellenfél lenne, nem kell még ide Ken-chan.
De már a shikai is önveszélyes volt és azt is el tudom képzelni, hogy elsősorban ezért nem Bankaial indított.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3080 Dátum: 14 feb 26, 15:03:50 »

Egyszer hívott elő shikait, annak is az lett a vége, hogy Ichigo még anno puszta kézzel meglegyintette és annyi. ikszdé Tőle inkább szerintem kidout lehet várni.
Nem ártana, mert megint ott tartanék, mint mikor Byakuya megjelent, hogy te meg mifenét keresel itt. Meg nem hinném, hogy debilke akkora ellenfél lenne, nem kell még ide Ken-chan.
De már a shikai is önveszélyes volt és azt is el tudom képzelni, hogy elsősorban ezért nem Bankaial indított.

te szerintem isanére gondolsz.

Yachirutól várok valami brutális harcot. Nevet
anno azt tippeltük, hogy a kis quincy csaj azthiszem ő a G nem vagyok benne biztos, lesz az ellenfele merthát összeillenek.Nem így lett.Nekem nagyon adta az a jelenet amikor a semmiből beszélt valaki és a kövi oldalon ott ölelgette isanét ikszdé

sok az elmerokkant Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3081 Dátum: 14 feb 26, 15:12:16 »

Igen Isanéra gondoltam, ő lett lazán odakenve. De végülis negyedik osztag, gyógyító, a kidoun kívül túl sokat nem várok tőle, ő nem Unohana. Aztán ki tudja... ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3082 Dátum: 14 feb 26, 15:13:21 »

Ebből látszik, hogy Rukia még nem elég erős a bankaiához ha az ilyen nagy veszély jelent rá. Gondolom éppen csak elérte azt a szintet, hogy megkaphassa, így még nem elég erős azt igazán jól használni, uralni. Mondjuk azért így is szép agyműtétet végzett As Nodt-on.

Volt már róla szó, hogy nem is érezni reatsut egész SS-ben. Viszont Isame számára annak elrejtése lehetetlen, hiszen folyamatosan használnia kell. Nagyon meg lennék lepve, ha semmi védelmet nem biztosítottak volna számára emiatt. Így azt gondolom, hogy ahol a kicsi (Yachiru), ott a közelében kell lenni a nagynak (Kenpachi) is.

A kaszával kapcsolatban én is azt gondoltam, hogy túlzás lenne de azért jól nézett volna ki.  Nevet
Naplózva
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #3083 Dátum: 14 feb 26, 15:25:43 »

A kaszát Eperkének szánják.  Nevet Jöhetne már a sztori része is, mert unom a sok harcot.
Eddig két olyan fejezet volt, amit kínszenvedés volt kivárni. Az előző volt az egyik, mert tudtam, hogy Rukia következik. A mostani volt a másik, mert régóta vártam a bankait. A következő lesz a harmadik, mert Yachiruról abszolút semmit sem tudok még. Csak megérje kivárni.  Nevet Gondolom Yachirutól shikainál többet ne is várjunk ugye? Ken-chan jönni fog.
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3084 Dátum: 14 feb 26, 15:29:59 »

Azt hittem hogy Nod32 alapból "bátor/őrült",de a visszaemlékezés megcáfolt.
http://www.mangareader.net/bleach/570/8
Egyértelműen,az utóbbi fejezetek fénypontja ez az oldal.Úgy látszik,a pengéje is 100% jég.Nem sok bankai van,ami így megváltoztatja a használó kinézetét.Szép.
Szerintetek túlszárnyalhatja Hitsugaya-t?Elvégre Kyoraku azt mondta róla a Stark elleni harcban,hogy egy "géniusz",de most képbe jött Rukia.
Amúgy ez volt az első ütés/sérülés amit 570 fejezet alatt bekapott Yachiru.
Yachiru többnyire mindig Ken-chan-nal volt,így persze hogy ez az első jól betalált ütés^^
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 15:30:42 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3085 Dátum: 14 feb 26, 15:36:18 »

Nincs kizárva, de előtte tudni kéne, hogy pontosan mire is képes, már a fagyasztáson kívül.
Egyébként csodálkozom, hogy még soha nem kapott egyet-kettőt Ken-chan ellenfeleitől, mert végülis ott voltak egy kupacban.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3086 Dátum: 14 feb 26, 15:47:38 »

Az elején azt hittem, hogy kapunk egy új quincy-t mert így vezették fel a többieket is, gondoltam annyit fecseg a fájdalomról, hogy talán bemutatják nekünk P - Pain-t, de végül csak Fear volt...
A testvérek aztán jól elhúzták az időt...
A bankai így jó ahogy van, semmi kasza hanem hűen magához egy jégtündér, ami a szépségre alapul (ugye eddig is ő viselte a legszebb zanpi címet)
Yachiru öklöse engem a kölyök Gokura emlékeztet hogy lazán bever akárkinek és közben mosolyog Nevet
Itt a várva várt alkalom megláthatjuk mit is tud a kis bugyogós Hümm-hümm
V mint Vanish... Gondolkozik Reklámnak sem lenne utolsó Nevet De ha jól értettem eltűnik a szemünk elől és az elménkből is Hmm? Ha igen az érdekes lesz hogy hogyan harcolnak ha egyzser látják máskor nem közben meg folyamat elfelejtik h kivel harcolnak vagy hogy egyáltalán harcolnak valakivel... smirksweat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3087 Dátum: 14 feb 26, 16:08:03 »

És valószínűleg éppen itt és éppen ezért lép be idővel Kanpachi, mivel ő a vadságával és ösztöneivel harcol. Tehát neki teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél és az is, hogy elfelejti vagy nem. Ő nem gondolkodik ilyesmiken csak aprít.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3088 Dátum: 14 feb 26, 16:09:00 »

Most,,,,

-vagy az van, hogy Bach szivatja Uryuut az "egyetlen túlélő" szövegével, mivel nekem eléggé úgy jött le , hogy As és a többi ritter is túlélte a szent kiválasztást, és ezért lettek konkrétan ritterek.

-vagy itt valami egészen mást élt túl Nodt.

Tetszett a fejezet, az új quincynek az ereje pedig annyira, mint amennyire az arca nem (nem a szimpatikus őrült fajta).

Yachiru harcot meg már én is azóta várom, hogy először megláttam Ichigo vállán.

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3089 Dátum: 14 feb 26, 16:13:01 »

V mint Vanish... Gondolkozik Reklámnak sem lenne utolsó Nevet De ha jól értettem eltűnik a szemünk elől és az elménkből is Hmm? Ha igen az érdekes lesz hogy hogyan harcolnak ha egyzser látják máskor nem közben meg folyamat elfelejtik h kivel harcolnak vagy hogy egyáltalán harcolnak valakivel... smirksweat

Pontosabban V the vanishing point, vagyis eltűnési pont.
A képessége, amúgy full nyúlás a ki vagy dokiból. Ott volt egy ugyanilyen képességű szörny, az volt a neve, hogy "the silence"
Rukia Bankai-a meg nem tudom miért de nagyon nagyon tetszik. Olyan kis aranyos rukiás, tundéres izé.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 17:10:33 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!