24 máj 19, 03:29:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003239 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3030 Dátum: 14 feb 19, 10:29:53 »

AAAAA nem igaz! :DDD És tényleg megcsinálta!  Yóóóó Kár, hogy szinte semmit sem látunk belőle. ikszdé Remélem, hogy a jövőhéten az első kép egy teljes oldal lesz Rukiáról, amint egy fehér kaszát fog. Kúl Jó lesz, ha kijön a mangastreames és megtudjuk a Bankai angol nevét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3031 Dátum: 14 feb 19, 10:32:00 »

Végre egy értelmes lépés Kubotól. Nem Byakuya győzte le azt a nyomorultat. Amúgy kicsit nevetséges volt a rész, mert tartalmilag szinte a nullával ért fel. Elsőre azt hittem hiányzik vagy 3 oldal a mangából, de tévedtem:D
Kíváncsi leszek a Bankai magyarázatra meg, hogy lássuk normálisan, mert az az utolsó kép elég nulla volt:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #3032 Dátum: 14 feb 19, 11:04:38 »

Láttam már jobb belépőt, Byakuya nem volt nagy meglepetés. Viszont jobb lelépést még nem láttam. Nagyon tetszett kubo bácsi! 5/5-ös rész volt nálam, annak ellenére, hogy szinte nem volt benn semmi  smirksweat
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3033 Dátum: 14 feb 19, 12:44:49 »

A Bankai angol neve White Mist Sentence. Ez magyarul a Fehér Köd Ítélete  lenne? Vagy így túl erőltetett?  ikszdé
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3034 Dátum: 14 feb 19, 13:33:27 »

Szerintem nem rossz név de majd kiderül.
És Igen Rukia megkapta a Bankaiát ahogy szerettem volna.
Dicsérendő lépés volt Kubótól hogy Byakuya nem intézte el Rukia Helyett ezt nem is tudom már mire hasonlító As Nodtot. kacsint
Biztos sokat fejlődött ő is ha Shikai elég volt ahhoz amit Bankainak hitt az ellenfél.
Kár hogy ilyen rövidnek tűnt,volt és csak a következő részben láthatunk ebbóé többet.
Na nem baj,ennek ellenére amire vágytam bejött bow
AAAAA nem igaz! :DDD És tényleg megcsinálta!  Yóóóó Kár, hogy szinte semmit sem látunk belőle. ikszdé Remélem, hogy a jövőhéten az első kép egy teljes oldal lesz Rukiáról, amint egy fehér kaszát fog. Kúl Jó lesz, ha kijön a mangastreames és megtudjuk a Bankai angol nevét.

Remélem színesben lesz.Látom te is a kaszát favorizálod.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3035 Dátum: 14 feb 19, 14:02:20 »

Bejött, amire számítottunk: Rukia Bankai-a és h Byakuya átengedi neki As Nodt-ot Nevet
Byakuya ereje sem lepett meg annyira, jó ötlet volt Kubo-tól, így, h shikai formában képes más módon használni a Senbonzakura-t, remek. De azért mutathattak volna vmit Rukia bankai-ból, szépen fel lettem csigázva, jó fejezet lett!
Kíváncsian várom a következőt! Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3036 Dátum: 14 feb 19, 14:03:25 »

A Bankai angol neve White Mist Sentence. Ez magyarul a Fehér Köd Ítélete  lenne? Vagy így túl erőltetett?  ikszdé

Nem én is így fordítottam. Azonkívül még ezeket is jelentheti:
White Mist Sentence - A fehér köd szavai. (mondata, de így költőibb)
Hakka no Togame - Bűnös borsmenta Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3037 Dátum: 14 feb 19, 14:16:02 »

Ha jobban megnézzük végülis eléggé borsot tört As Nodt orra alá.

Fehér Köd Sugallata-hoz mit szólsz?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3038 Dátum: 14 feb 19, 14:18:16 »

Nekem csak átlagosnak tűnt ez a rész. Nem tetszett, hogy Rukia bankait kapott, nem utalt rá semmi a történetben, hogy elérte volna ezt a szintet. Az talán még megmagyarázható, hogy ez még nem a teljes hanem mint Renjinél, csak egy gyenge utánzat. Ezt viszont talán kizárja, hogy ő is járt a szerzetesnél. Szóval ez nem tetszett. Na meg az sem, hogy közelről nem láthattuk ha már megmutatta. Gondolom későbbre szánja Kubo ezt a látványt. Remélem, addigra valami normálisat összedob mert megharagszom rá. Ördögi

Ami tetszett az Byakuya közbelépése. Alapjában véve csak kizökkentette As Nodtot a fölényéből és ezzel megmentette Rukiát, valamint lelket öntött belé. Byakuyával is ez történt anno mint most Rukiával, csak ott nem volt senki aki megzavarta volna As Nodtot. Így Rukia képes volt visszanyerni a morálját. Ezek után most Bach erősödhet megint egy taggal. Jöhet is egy manga (oldal) megint Bach reakciójáról.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3039 Dátum: 14 feb 19, 14:20:12 »

Ahhoz Bachnak nem kéne megint húznia a lóbőrt?
Majd a nap végén újabb leltárt tart smirksweat
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3040 Dátum: 14 feb 19, 14:33:31 »

Nah csak összehozza Kubo azokat amiket megjósoltam Nevet Páran pedzegettétek hogy Fírnek lesz egy következő formája, és láss csodát volt  Pontosan Kövi fejezet elején megkapjuk a bankai kinézetét, Byakuya megdícséri majd átváltunk másik helyszínre. Csak az a kérdés, hogy hova...
Renji? Talán. Ellene szól, hogy nemrég volt (nem is kevés ideig) "képernyőn", míg mellette szólhat, hogy Ichigo érkezése már lassan esedékes volna és vkinek a seggét megkell, hogy mentse máskülönben nem lenne kellően badass Kúl
Ichigo? Esélyes. Ha az előbbi felvetés nem valósul meg akkor, esetleg még megtörténhet az is, hogy pár kocka erejéig megmutatják, hogyan landol és/vagy az útjába akad máris egy csillagharcos Gondolkozik
Azé Kubo-ról tudjuk hogy mekkora troll, most se hazudtolta meg magát. Elkezdte húzni a mézes madzagot előttünk és a végén a képünkbe vágta, hogy jövőhéten megkapjuk... Szivarozik Ezzel bevan biztosítva a jövőheti bevétel is smirksweat
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3041 Dátum: 14 feb 19, 15:43:08 »

Azért a rukia bankai nem semmi.Mondjuk nem gondoltam rá, de legalább nem sablonos hogy byakuya győzi le as nodtot.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3042 Dátum: 14 feb 19, 15:46:40 »

... Nem tetszett, hogy Rukia bankait kapott, nem utalt rá semmi a történetben, hogy elérte volna ezt a szintet. Az talán még megmagyarázható, hogy ez még nem a teljes hanem mint Renjinél, csak egy gyenge utánzat. ...
Csatlakozom.
A mostani részig kételkedtem benne hogy Rukia ilyen erős lesz.Gondoltam,csak 1-2 új képességet kap...de ez már egy kicsit sok(k) volt.Pár nap alatt kapitányi szintre került,sőt valószínű,hogy erősebb is némelyiküknél.
Persze amikor azt olvastam hogy "bankai",tátva maradt a szám,és bevallom,hogy a quincy-k 2. támadásából ez eddig a legizgalmasabb rész (vajon hogy nézhet ki?Mire képes? stb stb),csak annyi,hogy ez a bankai dolog egyáltalán nincs ínyemre...
AAAAA nem igaz! :DDD És tényleg megcsinálta!  Yóóóó Kár, hogy szinte semmit sem látunk belőle. ikszdé Remélem, hogy a jövőhéten az első kép egy teljes oldal lesz Rukiáról, amint egy fehér kaszát fog. Kúl Jó lesz, ha kijön a mangastreames és megtudjuk a Bankai angol nevét.

Remélem színesben lesz.Látom te is a kaszát favorizálod.

Most hirtelen arra gondoltam,hogy Byakuya és Matsumoto zp-jához hasonlóan a pengéje elválik a markolattól és átalakul valami mássá,pl.lehet ezért "fehér köd ítélete" a neve.De ennél a kasza még badassabb lenne,igazi halálistenes^^
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 15:53:09 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3043 Dátum: 14 feb 19, 16:05:07 »

Nekem az a kasza verzió teljesen jól bejönne amit a movie-ben láttunk egy kis hószerű látványelemmel körítve.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3044 Dátum: 14 feb 19, 16:06:37 »

Nálam nagyon betalált a fejezet.

Már törődtem bele múlthéten, hogy oké akkor a niisama harcol erre az a néhány képkocka ahol kiderül, hogy mégse, nagyon feldobott még a végigolvasás előtt.Kár, hogy utána már csak 1 oldal volt ikszdé

Rukiától én vártam Bankait, csak nem ebben a harcban.Viszont az nagyon irreális lenne ha shikai nélkül csapná le akkor is ha már a félelem megtört.

Rukia mivel hadnagy volt eddig is kapitányi szinten volt.Az ereje határát nem ismertük a 17 hónapos ugrás után bár igaz, hogy a legnagyobbat az erején ez a mostani kemping nyom de szerintem reálisan jönnek így ki a dolgok.

Rukia Bankaiáról annyit, hogy a kaszával én is jóba lennék, de ezenfelül megidézhetné azt valami lényként óriás formában is hasonlóan mint ashogi jizou és Tenken.Ha már egy Bankainak monumentálisnak kell lennie, lássunk már egy olyat Nevet persze a kasza formájában (már ha az lesz) is használhatná mert úgy esetleg praktikusabb de egy ilyen nekem nagyon bejönne. Persze azt a felét a következő harcra is tartogathatja.

Bár ha még Byakuya is ottvan meg Rukiának is maradnak technikái akkor a sok még harcot el se kezdő nakamával együtt a quincyknek enyhénszólva is annyi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!