24 máj 19, 03:46:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003247 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2895 Dátum: 14 feb 05, 15:07:10 »

Miértne győzhetné le? As Nodtnak valószínűleg nem volt olyan ellenfele akin nem hatott volna a "félelem" és lehet nem nagyon edzett a többi képességére amik nyilván vannak neki.

Ahogy Rukia is mondta "talán a te félelmed az, hogy valakin nem működik a "félelmed"?"

Ennek szerintem arról kellene szólnia, hogy Rukia túlszárnyalja a nii-samat.
Idézet

Egyetértek. Ez a fejezet felvezető volt, de kb. erre számítottam, úgyh nagyon tetszett. Rukia még bankai-t sem használt és már most As Nodt fölé kerekedett, még akk is, ha nagy valószínűséggel nem győzte le, mert 1 fejezet alatt ki van zárva h elveri a Sternrittert... Túl rövid lenne, de én nagy lehetőségeket látok benne, ha ilyen a shikai-ja valódi ereje, akk milyen lehet a bankai-a: OP Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2896 Dátum: 14 feb 05, 15:14:23 »

Állat fejezet.As Nodt igen tetszetős volt ebben a fejezetben és a mai fejezet előttig hiába tudtam, hogy férfi de én nagyon nem annak láttam de a maival már sikerült és nem a "He" miatt a manga végén.

Rukia képessége nagyon bejön de remélem Bankait nem lő el.Az nem nagyon tetszene.

Várom a folytatást Nevet

K ichigo ez sem rossz ötlet bazz b tüzeskedne "azthiszed van esélyed a lángok ellen amik visszaverték a főkapitányotok lángjait?" Ichigo 1 sérülés nélkül ki jön a tűzből "igen, van" és Bazz-b elégve kacsint

Bár ez egyáltalán nem biztos, hogy tűz alapú lesz.

Valamint a legerősebb jég alapú zp kérdésre az Hyoinmaru marad.Azért is mert Rukiáé "hó" típusú.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2897 Dátum: 14 feb 05, 15:31:01 »

Mondjuk az is biztos, hogy teljesen mindegy, hogy mi lesz a végkimenetel, sokan lesznek akik húzni fogják a szájukat. Ha Rukia győz akkor azért, ha veszít akkor meg azért. Ha egyik sem akkor meg amazért. Teljesen mindegy nekik csak fikázni lehessen. Nevet

Na nagyon nem! Én mint As Nodt pártoló teljességgel elfogadtam és remeknek vélem a végkimenetelt. Látszik Kubo mennyire jobban tud operálni az alap szereplőkkel. Ezt most nagyon jól összehozta.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2898 Dátum: 14 feb 05, 16:09:24 »

Szerintem rini nem erre gondolt mert attól függetlenül, hogy ha neked x a kedvenced és y nyer attól még tetszhet ha jó a megoldás és a harc.De ő a fikázókra gondolt akiknek semmilyen esetben semmise jót.

Ha As nodt még húzza is és vollstandingra megy azzal nem lesz bajom de kérem úgy győzzön valamelyik fél, hogy Rukia nem mutat bankait.Ne legyen ugyanaz mint Renjinél.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2899 Dátum: 14 feb 05, 16:12:15 »

Valamint a legerősebb jég alapú zp kérdésre az Hyoinmaru marad.Azért is mert Rukiáé "hó" típusú.

Nem tudom ezt te honnan vetted de Rukia zanpija mindig is jég típusú volt. Pontosan  Nézz utána Bleachfanon ,wikian vagy akárhol... Így hát öve mostmár a legerősebb jégtipusú zanpi bow Kivéve ha nem tesz egy kis kitérőt Hitsugaya is odafent >.<#

Amúgy meg tényleg nem muszály egy bankait tolnia, de akkor legalább egy új táncot igen! Viszont így az a helyzet adódna megint mint a Vaizardok esetében, hogy milyen OP-nek lettek beállítva és hogy lecsapták őket. Jelen esetben adott egy karakter aki komolyabb gond nélkül lagyalulta Byakuyát aki nem gyenge, és erre ez a leány úgy jön vissza a tréningről, hogy bankai nélkül lecsapja... El lehet dönteni, hogy melyik állja meg a helyét jobban (Rukia bankai nélkül nyer és nem ismétlődik meg a Renji féle győzelem VAGY Bankait kelljen használnia az ellen aki gond nélkül lecsapta az egyik legerősebb shinigamit...)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 16:20:54 írta -Dante- » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2900 Dátum: 14 feb 05, 16:41:45 »

http://www.mangapanda.com/bleach/567

Egyétek és vegyétek ez Kubo teste és vére.

Rukia menő lett, mondjuk tőle nem is vár kevesebbet az ember. Érdekes dolgot hozott ki belőle Kubo. Viszont, ha ilyen könnyen nyert Rukia, akkor ki az aki ellen komolyan akarja harcoltatni Kubo?
A másik kérdés a hipotermia fázisát, hogyan hidalta át?Nevet
A héten mindegyik manga érdekes és izgalmas volt.
Ki az isten vagy és hogy törted fel egy moderátor profilját?:O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2901 Dátum: 14 feb 05, 16:56:11 »

Ui Kubo megoldotta a síszemüveges problémát is.Letört fagyás közben tehát már nem kell újra rajzolnia smirksweat
Pedig tök menőn állt rajta. >.<# Ebben a részben már nem is volt nagyobb, mint az egész arca.

Valamint a legerősebb jég alapú zp kérdésre az Hyoinmaru marad.Azért is mert Rukiáé "hó" típusú.

Nem tudom ezt te honnan vetted de Rukia zanpija mindig is jég típusú volt. Pontosan  Nézz utána Bleachfanon ,wikian vagy akárhol... Így hát öve mostmár a legerősebb jégtipusú zanpi
Mindkettőtöknek igaza van, mert Sode no Shirayuki hó ÉS jég típusú ZP. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/202/5

As Nodt csak akkor élhette túl, ha Bluttal védte magát. Ha Yama hőjét kibírja, akkor az abszolút 0 fok-ot is hoznia kell neki. Szóval most csak Kubón áll a dolog, hogy As Nodt használta vagy sem.

Lehetséges, hogy most Rukiának a legerősebb a Shikaija? Mert most nagyon átment instant kill-be. Elég csak hozzá érnie a 4 másodperc alatt és már nyert is. Vagy épp, 4 másodpercig nem érdemes közelharcban megsebezni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2902 Dátum: 14 feb 05, 17:15:08 »

As Nodt most talán nagyobb bajban van mint azt a fagyasztás mutatja. Hiába használna Blutot. Az utolsó képen éppen az jelenik meg, hogy éppen őt érte el a félelem, tehát morálisan ő omlik össze a félelemtől. Másrészt a Blut sem tud mindent kivédeni. Ezt az Ichigo és Bach harc megmutatta.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2903 Dátum: 14 feb 05, 17:19:42 »

Annak én is örülnék ha Rukia mutatna valami új zp képességet esetleg eddig ismeretlen kiduot.A bankaial se lenne bajom, csak ne ebben a harcban.

Rukia most nagyon badass.Kicsit tényleg bambira emlékeztet, csak kevésbé irritáló és epicebb formában Nevet (mondjuk én bambi karakterét is szeret(t)em)
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2904 Dátum: 14 feb 05, 17:25:07 »

Nem mondom elég király fejezet volt. Igazából várom a fordítást , mert pár dolog nem tiszta.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2905 Dátum: 14 feb 05, 17:36:28 »

Ebből már nem olvad ki. Jöhet a következő színtér, csak maradjon meg a lendület.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2906 Dátum: 14 feb 05, 17:38:55 »

Én még azért valahol mélyen remélem, történik valami és nem fagy be teljesen. Elnézném még egy darabig ezt a harcot, főleg, hogy a Renji vs. Masc csata is meddig tartott.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2907 Dátum: 14 feb 05, 17:48:01 »

Nem csalódtam Rukiában. Nagyon jó lett az új shikaija és szeretem a magyarázatot is hozzá. Toshiro visszaülhet a kispadra a bankaijával. Ha már a shikaija ilyen erős, vajon milyen lehet a bankaija? Kisebb jégkorszakot hozz létre? Nevet Az biztos, hogy megvan az egyik jövőbeli kapitány.

Szerintem még As Nodt nem halt meg. Nagyon meglepődnék ha ennyivel legyőznék. Csak ne jőjjön közbe Byakuya. Ez a csata legyen már Rukiáé.  Nevet

Nekem tetszett ez a fejezet. Kíváncsi vagyok, hogy akkor Ichigo és Byakuya milyen erős lett ott fent? Biztos nem lesz semmi.

Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2908 Dátum: 14 feb 05, 17:53:29 »

Ichigot elképzelni sem tudom de ahhoz tartom magam, hogy Byakuya menjen nyugdíjba és Rukia legyen a kuchiki ház új feje Nevet ha az nem is de erőben legyen Byakuya előtt.Byakuya még kapjon 1 harcot amivel lelehet őt zárni de ne legyen erősebb mint Rukia.Végülis az ő elvitelének célja az volt, hogy túlélje.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2909 Dátum: 14 feb 05, 17:58:33 »

Nem mondom elég király fejezet volt. Igazából várom a fordítást , mert pár dolog nem tiszta.
Már le van fordítva:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/567
Köszönet a gyors munkáért!
Új táncot nem igazán tudok elképzelni,hogy most hogy megkaptuk ezt az infót:"valójában nem termel fagyot".De a Hakuren pont ezt csinálja nem?Ha ennek ellenére tudja használni majd,az baj...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 18:06:45 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!