24 máj 19, 04:01:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003248 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2460 Dátum: 13 dec 17, 14:54:34 »

http://www.mangapanda.com/bleach/562/3

kint az angol fordítás a vártnál hamarabb kacsint
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2461 Dátum: 13 dec 17, 15:21:37 »

Renji ha ilyen epic , akkor mi lesz Ichigo-val?Nevet Rukia, meg egyenlőre medic-nak állt. Kövi részben, vagy levágta , azt megyünk tovább máshova, vagy nem vágja le, és bankai-t kel használnia Renjinek.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2462 Dátum: 13 dec 17, 15:31:56 »

Ebben a fejezetben 2 oldal volt az, ami miatt fetrengtem a röhögéstől.

Első...

http://www.mangareader.net/bleach/562/7

Itt érdemes nézni Mask De Masculine álarcán a csillagot. Nevet

Második...

http://www.mangareader.net/bleach/562/9

Itt Renji tökéletes választ ad mindenre. ikszdé

Viszont szegény James-t már tényleg rohadtul sajnálom! Esküszöm, Kubo-nak törpe-gyűlölő hajlamai lehetnek, ha egy ilyen kicsi emberkét ennyiszer feldaraboltat! Lefogadom,hogy Kubo szekrénye tele lehet kerti törpe "tetemekkel".

Azért remélem még egy fejezetig bírja majd Mask De Masculine, mert azért egy Bankai-t érdemes lenne Renji-nek elsütnie, ide-oda 0-ik osztagos kiképzés!
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2463 Dátum: 13 dec 17, 15:37:32 »

nekem most nem tetszett tul eros lett ahogy irtak visszab kensei meg rose nullanak van beallitva. meg rose epic james kinyirasat is elvette renji ... most kivetelesen harmadik alkalom ebben az arcban eddig nem jon be egy resz.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2464 Dátum: 13 dec 17, 15:40:58 »

Renji ha ilyen epic , akkor mi lesz Ichigo-val?Nevet

Első gondolatom nekem is ez volt! Nevet

Azon szakadtam nagyot amikor Renji szövegel, (már féltem, hogy baki lesz, hogy hallja Masculine) és rávágja, hogy azthiszem valami cool dolgot mondtál de nem hallok semmit. ikszdé ikszdé

Valamint itt a csillag a maszkján
http://www.mangapanda.com/bleach/562/7
átváltozik ?-é majd egy villanykörtévé ikszdé

Szerintem egyébként ennyivel még nincs lerendezve a Luchador kacsint

James életben van...volt....  smirksweat mostanában Kubo nagyon brutális, de én ennek csak örülök, nagyot dob a színvonalon.Reméljük a cenzúrára immunis lesz a jövőben a Bleach.Valamint Jamesre is kaphatnánk valami magyarázatot, hogy miből/kiből van merthát gondolom valami mesterséges dolog ha ennyire nemzavarta, hogy kettévágták.Sokakat szerintem hidegen hagy de engem el kezdett érdekelni Mosolyog
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2465 Dátum: 13 dec 17, 15:44:51 »

Elég jo rész lett ez is, sőt... Volt benne poén, harc, erődemonstráció... Lehet, hogy túl erős lett Renji de jól áll neki. És továbbra is amellett vagyok hogy nekem sose elég ennek a törpének a kaszabolásából Nyelvesít Egyszerűen irritáló és ami fontosabb, nekem nagyon bejön hogy ilyen kegyetlenek a shinigamik és még rá is játszanak Nevet Fenomenális! Nevet
Ezek után érik az a korábbi állításom, hogy Ichigo is amikor megérkezik pusztakézzel semlegesít pár SR-t mint annó a bankai edzés után... Itt is Renji simán lekönyökölte csillagharcos barátunkat aki szépen terraformálás keretein belül beépült a talajba Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2466 Dátum: 13 dec 17, 15:55:48 »

Ajj na az nagyon durva volt ! nem hiába renji is az eggyik kedvenc. Mondjuk kicsit könnyen megy neki a dolog de sebaj..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2467 Dátum: 13 dec 17, 15:57:26 »

http://www.mangapanda.com/bleach/562/15

voltak beszólásai Renjinek Nevet talán a "gyilkos ütésed" nem tud megölni egy halálistent? Nevet mondjuk ez az angol szinkronnal rosszul jön ki kicsit mert ott Soul Reapernek fordítják a halálistent  smirksweat

http://www.mangapanda.com/bleach/562/17

utolsó képkockán azt a kis mosolyt valahogy imádom... Nevet és ott kivan nyúlva Zabimaru ezt elsőre észre se vettem... tehát így kaszabolta szét Jamest.Ha megint felállna Renji lehet kicsit kiakadna... ikszdé feltápászkodna szétvágott fejjel és azt látná, hogy a szupersztár már a fűbe harapott ikszdé

de azért, hogy Masculine is kapjon valamit... Ezt a képkockát imádom róla Nevet az a nézés kicsit badass is de a kövi oldalon kiderül, hogy csak tetteti, hogy érti mit beszél Renji ikszdé
http://www.mangapanda.com/bleach/562/6
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2468 Dátum: 13 dec 17, 18:03:44 »

Kösz a linket bár még csak most futottam bele.
Mondtam én hogy nem is fogja hallani az elején Renjit,és egyből nem is esik le neki Nevet
Szívós kis lény volt ez a James a felső fele is tudott még buzdítani de Renji már fel is szeletelte.
Hát Igen Menő Rosszfiú elveri a Szuperhőst.Tényleg ha Már Rukia is elismerte hogy Renji simán elintézi azt akivel 2 Kapitány se bírt,akkor jogos a kérdés Ichigo mégis milyen nagy erőt kapott Ohh My God
Mondjuk ebből kiindulva Rukia is meglehet már egy kapitányi szinten legalább,jelenleg biztosan kacsint
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2469 Dátum: 13 dec 17, 18:08:37 »

Renji ha ilyen epic , akkor mi lesz Ichigo-val?Nevet

Nagyon egyszerű. Ez a dagadt csóka rohadt gyenge ezért megy ellene Renji. Igaz 2 kapitányt is lenyomott akik vizardok voltak de ez is mutatja hogy egy szimpla kapitány vizard semmit se ér. Míg egy 0. osztagos igen. Renji már vehető annak kb mivel ők edzették. Kövi fejezetben ha csak nem lesz valami csavar akkor félbevágja Renji ezt a majmot és remélem végre vége ennek a harcnak mert rohadtul idegesítő ez a csóka.

Ami nagyon zavar hogy a kibelezett Rojuro úgyis marad ahogy volt. Mert azért egy ilyen sérülés után ne lehessen már meghealozni. Kensei-t még elviselem mert őt kb csak kiütötték elég durván. Ha Rojuro is meggyógyul akkor Rukia elérte kb Orihime szintjét is.


Ichigo meg egyértelmű hogy kb 10-szer erősebb mint Rukia és Renji együtt, főleg mivel ő tuti hogy Bajusz barátunk ellen megy majd.

Egyébként mostanában jobban bejön a Bleach mint a Naruto de ha ezek a halálozások megmaradnak halálnak akkor nem lesz gondom se vele.

Rukia egyébként inkább gyógyításra gyúrt szerintem de tuti hogy van olyan szinten kb mint Renji.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 18:10:05 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2470 Dátum: 13 dec 17, 19:10:55 »

Valahogy azon, hogy elárulja a kardja gyengepontját, már ki sem akadok. ikszdé Anno Aizennek is lenyomott egy 5 perces prezentációt a dologról, ráadásul még a kárörvendő vigyorát sem hagyta otthon.
Ez a maszkos fickó... egyszerre bírom és akaszt ki brutálisan. Lehet, hogy halál gyenge, már ahogy elnézem, Renjihez képest, de van egy egyedi stílusa. Az utánfutója meg elpusztíthatatlan. Nem tudom, miért van az az érzésem, hogy a maszkos fazon most vagy bazira bekattan, mert Jameshez már a pillanatragasztó is kevés, vagy James kattan be, mert kissé kicakkozták.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2471 Dátum: 13 dec 17, 19:25:27 »

Maszkos barátunk hülyülése volt az egyetlen, ami érdekessé tette nekem a mai részt. Renji eddig is hülyén nézett ki, most is hülyén néz ki. Legalább néhány dolog nem változik.
Szegény James, már megint szétkaszabolták...  Neeem
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2472 Dátum: 13 dec 17, 20:24:15 »

@batai15
Ne túlozzunk, maradjunk annyiban, hogy a konkurens akit nem nevezek meg, hogy ne bannoljanak, annyira színvonaltalan, hogy a Bleach hibái eltörpülnek mellette. ikszdé

Mai fejezetről:
Én örülök, hogy Renji op lett. Megérdemelte, hiszen ő a Bleach Vegitája, az örökvesztes, akit mindenki szétver. xD Ennyi sikerélénye azért már lehet neki is.

Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2473 Dátum: 13 dec 17, 20:41:58 »

Nem lenne rossz ha Renji és Ichigo tudnának egymással rivalizálni,erőszintben is.
Jellemileg,tudásilag nagyjából meg is van minden csak az erőszint az ami rég volt hasonló kacsint
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2474 Dátum: 13 dec 17, 21:14:14 »

Előző hozzászólásokból bizonyos dolgokhoz inkább hozzá se szólok mert csak nevetni tudok rajta..

Egyébként várom már azt a pillanatot, hogy legyen anime és amikor emberek szidják ezeket a részeket majd ott meg magukalá.... mert olyan részletes kidolgozott a harc.

Egyébként ha a Bleachet nézzük, amíg porrá nem válik valaki, lehet még akkor is, elviekben Orihime akkor is vissza tudja hozni szóval ezen kár kiakadni.Az viszont már más, hogy ha Orihime nincs ott ezt hogy oldják meg kacsint

Rukia befáslizta a csillag formájú tátongó lyukat és most így még Rose húzza egy kicsit ikszdé

Szerintem Renjiéket még ígyis el fogják picsázni, hogyha feljebb jutnak az erő viszonyok quincy téren.Bár a változatosság kedvéért most lehet nem így lesz. Nevet
a Bleach hibái eltörpülnek mellette. ikszdé

Sorolnál fel nekem párat?  Hümm-hümm

Remélem lesz még itt a quincyken kívül valaki mert Yamán kívül senkinek se láttuk a teljes erejét, még Kenseiéknek se, pedig őket most gallyazták le.Lehet ez azért van mert a későbbi eseményekre tartogatja Kubo?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!