24 máj 19, 02:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003215 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2160 Dátum: 13 nov 27, 16:13:24 »

Én remélem, hogy Renji és Rukia nem a Pankrátorhoz mennek, azt intézze el Hisagi meg Ikkaku, pont kedvező ellenfél számukra szerintem. Sajnálatos h BG-9 től és Iron fiútól nem igen fogunk látni többet, mivel ez a 2 pont a kedvelt kvinsik közé tartoztak számomra. Csalódás a részben az volt, hogy lenyomták Hisagiékat, Renjiék beugrója helyett a Ikkau bankai-t vártam vagy valami talpra állást, na de a érkezés is jóra sikerült.

Ui.: Kyouraku szeme mióta jött helyre, nincs rajta  a kötés. Talán rajzolási hiba??
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 16:31:32 írta RoB » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2161 Dátum: 13 nov 27, 17:24:55 »

Jó kis fejezet volt ez is, nem igazán tudnék belekötni. Egyedül azt lehetne csak felhozni, hogy a szemkötő hiánya az biza rajzolási hiba, eddig rajta volt Kyourakun. Én is nagyon remélem, hogy nem Renjiékkel fog küzdeni a maszkos, szerintem Kubo egy ilyen lehetőséget nem fog kihagyni, mármint, hogy ne szerepeltessen két bankaijal rendelkező hadnagyot. Ez a kivégzős jelenet fura volt, de azért tetszett. Egészen megelepett, valahogy ezt nem néztem ki a quincykből. A két kivégzett negyedtől szívesen láttam volna még egy kicsivel többet. Cang Du viselkedése nagyon tetszett, egész szimpatikus karaktere volt. Nagyon érdekel, hogy ez a mérleg dolog pontosan micsoda.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2162 Dátum: 13 nov 27, 18:17:02 »

A szemkötő fölött valahogy átsiklottam, észre se vettem Gondolkozik hát reméljük következő fejezetre nem kerül vissza mert az igen nagy fail lenne Nevet

mondjuk nekem szemkötő nélkül sokkal jobban bejön..

Ha megérjük az animét ezek a jelenetek nagyot fognak ütni Nevet például ez a kivégzés megfelelő háttérzenével stb. Nevet
Már hiányolom a Bleach harcokat animében  Ördögi

a fejezetről még annyit, hogy amik különösen tetszettek azok Hashwalt arckifejezései voltak.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/8 meglepett arc első képkocka, kicsit Ichigora emlékeztet Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/9 és itt az utolsó képkocka Mosolyog

Nekem ez azért nagy szám mert nem nagyon emlékszem tőle bármilyen érzelem kimutatására Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 18:18:30 írta Asasino » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2163 Dátum: 13 nov 27, 19:57:38 »

Hm Lehet hogy a szemkötő de meglehet magyarázni úgyis hogy mégse legyen az.
Épp azzal a felével fordult Haschwald felé,ennek örült és akkor csak a szemkötőjét nyelte el amikor felszívta az újabb erőteret. kacsint

Haschwaldot én még mindig abban a lehetőség részben tartom hogy ő a jövőbeni quincyesített(írányíitott) alakja Ichigonak.
Régebben is leírtam ezt csak már nem tudom hol. smirksweat
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2164 Dátum: 13 nov 27, 20:01:41 »

Azért annyira nem hasonlítanak. Nevet

Kíváncsi vagyok erre az egyensúly technikára, miért is volt jó, hogy ő végzett Cang Duékkal. Az ő szerencséjük elvileg két másik emberre hozna szerencsétlenséget. Lehetséges, hogy ezzel képes lesz két másik személyt megmenteni, esetleg ő maga megúszhat két, egyébként halálos kimenetelű támadást? Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2165 Dátum: 13 nov 27, 20:06:41 »

Nem rossz gondolat.
Ennél arra gondoltam hogy inkább arra jó hogy az őket legyőző ellenfelei,most Soifon és Toshiro nem lenne rá hatással.Példáúl nem tudnák megölni,mert a 2 feláldozott vesztes/kikapott hatása megvédené ettől Gondolkozik
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2166 Dátum: 13 nov 27, 20:40:30 »

BG alapból egy mesterséges lény (legalábbis Soifon ezt állapította meg),azaz olyan robot szerű,nem?Akkor a "sisak" alatt valszeg áramkörök lehetnek:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/13
(utolsó 3 képkocka)
Cang Du halál nyugodt volt,pont BG-től nem vártam volna hogy ilyen mértékben meg fog ijedni.
Arról,hogy Ikkaku-ékat pedig ennyivel lenyomták...ezzel úgy vagyok hogy várjuk ki a végét,lehet hogy majd fognak segíteni Renji-nek épp egy kritikus pillanatban.
Viszont a belépőjük (Rukia,Renji) egész jóra sikerült.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2167 Dátum: 13 nov 28, 01:44:12 »

Én éppen a korábbi hozzászólásomnál jeleztem, hogy Kubo nagyon lerántotta a hadnagyokat. Ezt nagyon sajnálom, bár a reményem még megmarad ahhoz, hogy mégsem így cselekszik. Nagyon zavar, hogy még csak pillanataik sincsenek egy harcban. Nem érdekelne, hogy veszítenek, meghalnak vagy akármi történne velük de azért suhintsanak ők is egy-két esetben. Erre most azt látom ebben a részben, hogy még a fejüket sem tudták felemelni. (Remélem azért nem így van és feltámadnak hamvaikból). Mondjuk ez a pankrátor most nagyon kinézte magának Renji és Rukia érkezését, szóval nagyon valószínű, hogy oda startolna éppen. Remélem nem teszi mert feltámadnak Ikkakuék. Másrészt azt is szeretném, hogy mégis oda menjen mert elszámolni valójuk van egymással és jó lenne látni, hogy mégis mit fejlődtek odafenn.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2168 Dátum: 13 nov 28, 03:10:20 »

BG9 en én is meglepődtem hogy könyörög. Még is csak egy robot, bár vehetjük úgy hogy olyan intelegencia ami felismeri a halálközeli helyzeteket és mindent bevet az életben maradásért, a könyörgést is programszerüen. Vagy egy Ghost in the Shell, és egy halott quincy digitalizált lelke ami monoton gépies stílust vett fel, de belül még is csak élő és képes megalázkodni ha szorul a hurok. A szemkötő egyből szemet szúrt ( haha ). Pedig ritka az ilyen durva rajzolási hiba Kubonál.

Itt gyakorlatilag elsőképen egyik szemén sincs
http://bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559
De ha csak azt vesszük hogy csak a jobbon nincs, akkor is itt, meg pont a balon nincs
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/9
Seb pedig sehol se látszott a szemén, pedig szerintem egy szemhélybecsukásra biztos képes volt mielött átlyukasztotta a töltény.

Haschwaldot én még mindig abban a lehetőség részben tartom hogy ő a jövőbeni quincyesített(írányíitott) alakja Ichigonak.
Régebben is leírtam ezt csak már nem tudom hol. smirksweat

Hmm bizar, időutazás? Hát nem tudom, mindíg elég sok kérdést felvetnek az ilyenek, szerintem nem fogja bejátszani Kubo, se a halálból való feltámasztást.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 03:13:56 írta Szofron » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2169 Dátum: 13 nov 28, 05:51:32 »

Miből gondolják páran hogy hashcwalt a quincy ichigo? Mert szerintem ez már abszolut valószinűtlen.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2170 Dátum: 13 nov 28, 06:25:40 »

Miből gondolják páran hogy hashcwalt a quincy ichigo? Mert szerintem ez már abszolut valószinűtlen.

Time travell. De én ist most hallottam először.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2171 Dátum: 13 nov 28, 07:29:03 »

Érdekes ötlet lenne, de nem hiszem, hogy ő Ichigo jövőbeli énje lenne.

Ha mégis ő lenne akkor szerintem valahogy így történhetett: Ichigót elfogják a mostani csatákban, quincyvé alakítják, kicsit belepiszkálnak az emlékeibe, visszaküldik a múltba, hogy kiképezzék és így van most ő.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2172 Dátum: 13 nov 28, 08:24:03 »

De továbbra se értem hogy hogy sikerült össze ollozni hogy ichigo haschwalt. Még csak nem is hasonlit rá.
max ha párhuzamos univerzum lene. Akkor viszont a mostani bach nem egyenlő azzal akivel yama harcolt.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 08:37:16 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #2173 Dátum: 13 nov 28, 09:47:44 »

Szerintem kizárt, hogy Haschwalt és Ichigo ugyanaz a személy lenne.
Egyáltalán nem hasonlítanak, a szemük formája is teljesen más. Haschaltnak még hozzá hosszú, világos szempillái vannak.
Egyszerűen már arról van szó, hogy Kubonak nagyon benne van a kezében a "vonal".
Nem védeni akarom, csak ez a helyzet.
Nagyon nehéz új karaktertípust kitalálni, ennyi év és rajzolás után. Én legalábbis nem láttam még olyan mangát, vagy akármit, ahol nem így lenne. Egy kialakult stílus után nem könnyű. Én is így vagyok vele.  smirksweat

Nagyon remélem, hogy Hisagiékat nem ütötte ki ez a maszkos Luchador...
Pont akkor jön ki a fejezet, amikor szülinapom van, kapok néhány kockát a kedvencemből, Hisagiból, erre kiütik? Neeem... Nagyon ajánlom, hogy ne így legyen... >: I
Nagy csalódás lenne, ha ilyen kaliberű, hadnagy szintű karaktereket harcképtelenné tesznek, meg ha csak egy időre is.
Nem is láttunk olyan képet, ahol ténylegesen kifeküdtek volna, csak részleteket az arcukból.
Kicsit úgy tűnt nekem, mintha szándékosan beszélnének arról, hogy nem érzékelik az ellenséget. Remélem csak figyelemelterelés, vagy ilyesmi miatt...
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 09:51:28 írta murasaki » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2174 Dátum: 13 nov 28, 11:08:19 »

Ez csak egy ötlet/találgatás volt valaki részéről, mindenkinek lehetnek merészebb ötletei, "mi lenne, ha" címen, ezért senkit se kell megenni. Mondjuk az tény, hogy ez egy élég fura gondolat. smirksweat Ég és föld a két karakter külsőre és belsőre is. (ha hasonlítani kéne, akkor én Hashwaldot mindig Byakuyához kötöttem hasonlósági alapon Nevet)
Egyszerűen már arról van szó, hogy Kubonak nagyon benne van a kezében a "vonal".
Nem védeni akarom, csak ez a helyzet.
Nagyon nehéz új karaktertípust kitalálni, ennyi év és rajzolás után. Én legalábbis nem láttam még olyan mangát, vagy akármit, ahol nem így lenne. Egy kialakult stílus után nem könnyű. Én is így vagyok vele.  smirksweat
murasaki, amikor elkezdtem olvasni a kommentedet, közel álltam hozzá, hogy leszedjem a fejed, de szerencsére tovább olvastam. xD Végre valaki kimondta, hogy nem csak Kubonál van ez így. Nevet A plafonon vagyok attól, ha valaki azt mondja, hogy csakis kizárólag Kubo rajzol közel ugyan olyan fejeket (meg karaktereket), ez ugyanis nagyon nincs így. De ezt inkább nem részletezem tovább. Ki van mondva, éljen!
Pedig ritka az ilyen durva rajzolási hiba Kubonál.
Itt gyakorlatilag első képen egyik szemén sincs
http://bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559
De ha csak azt vesszük hogy csak a jobbon nincs, akkor is itt, meg pont a balon nincs
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/9
Seb pedig sehol se látszott a szemén, pedig szerintem egy szemhélybecsukásra biztos képes volt mielött átlyukasztotta a töltény.
Ritka, részemről ez most megbocsátható, pont emiatt. Ilyen hibára bevallom nem is emlékszem, hogy lett volna. ^^ Aztán lehet, hogy erre is kitalál majd valamit, hogy miért nincs rajta, így mégsem lesz az. xD Amúgy a második mondatod elég furára sikerült, de ha jól értelmezem, akkor hadd írjam: egyik képen sincsen rajta, az ott a hajtincse. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!