24 máj 19, 03:26:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003238 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2145 Dátum: 13 nov 26, 18:41:53 »

Elvileg most már kell rendelkeznie a full power képességgel, hiszen a manga legvégén tartunk. Tehát már nincs ideje a fejlődésre. Itt inkább már csak az a kérdés, hogy mikor és mennyi erőt használ fel?
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2146 Dátum: 13 nov 26, 19:32:12 »

Blanco sztem arra gondolt, hogy biztos nem elég erős még Ichigo ahhoz hogy legyőzze Bachot mert akkor röviden lezárnánk a mangát. Kell majd a végén még egy apró power up ami pont kell Bach legyőzéséhez. Sztem esélyes h ez egy Vollstanding lesz amit valamilyen véletlen folytán elsajátít vagy Urahara fejleszti ki csak neki....
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2147 Dátum: 13 nov 27, 07:53:42 »

Kint az új rész:

http://www.mangareader.net/bleach/559/3

Hát, Ikkaku, Hisagi és Yumichika megszívták, ahogyan BG9 és Cang Du is - csak ha nem lesz "megint" szerencséjük. De jó volt látni Cang Du képességének jelentését. Valami elképesztő, hogy Cang Du mennyire hűséges Juha Bach-hoz - "engem nem nyírhat ki senki más csak maga őfelsége".

Viszont nem értem, mi a fenét akart Haschwalth azzal a "mérleggel"? Tény, hogy még mindig vannak hiányzó Sternritter-ek (pl L, M, N stb), plusz még mindig nem láttuk pl Candice-t vagy Askin-t harcolni, de nem hinném, hogy annyira jól állnának - mert konkrétan eddig Bazz-B és (most) Mask De Masculine verték hülyére a shinigami-kat.

Mask De Masculine pedig egy állat. Remélem leveri majd "azt a kettőt" is, s betoppan ellene Zaraki.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2148 Dátum: 13 nov 27, 08:16:49 »

Hát én kifejezetten örülők hogy végre láttunk kicsit ebből is abból is..a végén renji,meg rukia elég jól néznek ki ikszdé
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2149 Dátum: 13 nov 27, 09:05:52 »

Kár kinyírni azt a kettőt még mindig használhatóak lettek volna.. érdekes felfogás, annyi szent.
Mekkora poén lenne ha Renjiéket elverné a maszkos hapek. ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2150 Dátum: 13 nov 27, 09:52:57 »

Jó fejezet volt. Azt sajnáltam, hogy nem volt harc még Kyouraku és Haschwalt között. Azért milyen jó Haschwaltnak, legközelebb teázni fog Shunsuival. Hümm-hümm

A Luchador James valami hatalmas volt xD Kicsit meglepővolt, hogy már le is győzte azt a 3-at, főleg Hisagit, igaz Renjit is elég könnyen elrepítette annó. Viszont most jöhet majd a visszavágó kettejük közt. Jó erődemonstráció lenne Renji részéről.

A kivégzős részben nem látszódott tisztán, de BG9-et is elintézte? Csak mert érdekelt, hogy hogyan néz ki a maszk alatt. Akkor viszont talán még is segítettek Bambinak a "barátnői"? Gondolkozik Gondolom mindenki tudta, hogy a veszteseket kivégzik. Most elég biztos vagyok, hogy nem ölték meg. Viszont még a zombisítás szóba jöhet. Ha tényleg ez történt vajon megmaradt a személyisége? Mert az animékban/mangákban nem feltétlenül vesztik el, ha zombik lesznek.
Azért Chang-Du elég menő volt, még így a halálakor is. Végig csöndben várt, míg BF9 könyörgött, utána meg is akarta választani, hogy ki ölje meg. Kúl
Haschwalt mögött az egy mérleg volt? Talán a képessége. Bár nem tudom, hogy miként passzolna a "B"-hez. Talán a mérleg meghatározza a szükséges erőt, ami az ellenfele legyőzéséhez kell? Esetleg magától az ellenféltől veszi el az erőt és az ő oldalára helyezi, ezzel gyengítve az ellenfelet, magát meg erősítse. Elég kreatív képesség lenne. Aztán lehet, hogy csak egy Quincy mágia.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #2151 Dátum: 13 nov 27, 11:32:53 »

Haschwalt mögött az egy mérleg volt? Talán a képessége. Bár nem tudom, hogy miként passzolna a "B"-hez.

Izgalmas és jó móka találgatni a betűket is. Talán "B" mint Balance lesz.  Gondolkozik
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2152 Dátum: 13 nov 27, 11:37:14 »

Francba, An_S, most akartam beírni, hogy most már egyértelmű, hogy "Balance". Nevet

Bár ennek biztos lesz jelentősége, ha Bach még sürgésen vissza is hívta Haschwaldot emiatt, holott akár ő is megölhette volna őket.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2153 Dátum: 13 nov 27, 11:38:50 »

Egyébként itt jön ki az ellenség mibe külömbözik a shinigamiktól. Hogy nem nekik kell irányítani a világot. Mert komamura nagy apja mondta hogy mindegy a dolog  hogy nincs jó és rosz, csak aki irányítja a világot. Itt ha egy sternritter veszít, akkor meg hal. Nekem ennyi elég is lenne hogy miért ne a quincykel tartsak.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2154 Dátum: 13 nov 27, 14:05:12 »

Mint egy karmester, vagy egy direktor. Kedve szerint nyúl bele a harcokba, bünteti a lovagjait, és kortyolja a teát. Nem tudom milyen titokzatos "erő" vagy társulat állhat még mögötte a VR-en kívül...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2155 Dátum: 13 nov 27, 14:06:20 »

Hoppá véletlen küldés előtt kinyomtam így írhatom újra,biztos nem tudom ismét ugyanazt smirksweat

Elsőre kicsit furcsának tűnt ez a fejezet,de nem rossz.
Jó látni hogy hogy vannak akik el tudnak tévedni,de ezt be is ismerik és nem csak mennek úgy vakvilágban.
Ahogy láttam S Rangú Sternritternek van egy kis "Trénere,menedszere" is Nevet
Amúgy Hisagiék nem hiszem hogy megszívták még ha nehezen is de lenyomják ezt az átigazolt Mexikói Pankrátort kacsint

Jó hogy többet láttunk Iront képességéből.Azt reméltem egy a 2ik "szerencséjével" kiérdemli hogy visszamehessen,de mégsem.Sajnálatos ez az ítélkezés.A végén Mindenkit levágnak A shinigamik helyett akik max szimplán győznek.
Nagy kitolás lenne ha ez bekövetkezik,inkább rendes harcban bukjanak el.
Mondjuk a kívánsága teljesült hogy ki intézheti el de akkor is.Bár eddig csak egy kezet bukott el,még lehet ebből valamai.

Kyoraku pedig még mindig kellően nyugodt és hidegvérű.
Hózza a kalózos stílust is.Azt csodálom hogy Teára hívta meg és nem Szakéra Haschwaldot.
Lehet Tanult Sado esetéből? Gondolkozik
Nanao is találékony,nem mellékesen meg is dicsérték Nyelvesít

Rukia és Renji és Befutottak a végére,majdnem le is hagyták a ruhájuk egy részét érkezéskor. smirksweat
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2156 Dátum: 13 nov 27, 14:10:25 »

Idézet
Mondjuk a kívánsága teljesült hogy ki intézheti el de akkor is.

Hát, szegénynek pont, hogy nem teljesült.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2157 Dátum: 13 nov 27, 14:22:18 »

Szegény pedig reméltem hogy azt küldte hátulról Bach.
Igaz inkább Haschwaldhoz passzol,csak nem akartam belátni.
Na nem baj legalább nem egy No-name sújtott le rá.
Bár mint írtam egyelőre csak egy kezet bukott.Maximum egy picivel többet.
Ha van őrült Kutató náluk még lehet egy kis összegyúrás a két quincy feléből Technikai KO
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2158 Dátum: 13 nov 27, 15:01:15 »

Ha van is náluk őrült kutató minek varratnák vele össze amikor ketté is ők vágták ? Nevet
és én azt nagyon úgyláttam hogy kettévágta Hashwalt nem csak a kezét nyisszantotta le Nevet

Renjiék leszállása sem volt rossz Nevet

kövi fejezetre eltudom képzelni hogy Ikkaku feláll és elkezd nyújtani melegíteni mint anno a fullbringerek ellen csinálta azthiszem Nevet

Bach mellett nem kellett volna Ishidának is ottlennie?

összességében jó fejezet volt várom a jövőhetit Nevet
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2159 Dátum: 13 nov 27, 15:17:00 »

Bach mellett nem kellett volna Ishidának is ottlennie?

Na nekem ez volt a legérdekesebb az egész részben. Remélem, hogy észreveszi még valaki. Mosolyog

Amúgy fura egy fejezet volt, mindenből kaptunk egy nagyon keveset. De legalább megtudtunk nem egy infót, Iron képesség, Bambi biztos életben van (valamilyen részben, vagy formában legalábbis), szerencsére az éjszaka tényleg kedvez a quincyknek, Bach még továbbra is fucklogic. Értemén, hogy simán kivégezhette volna őket a csaták után, el nem hiszem, hogy nem látjuk BG végső alakját,,,,,

Badass lenne, ha Renji kezdőnek most is kikapna.  Pontosan
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!