24 máj 19, 02:47:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003221 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1890 Dátum: 13 okt 23, 20:27:21 »

Komamurához szólva igazából egyfajta farkas de olyan szelídnek nézhető többször hogy belefér a kutyába. Nevet
Hitsugayanal nincs gond legfeljebb hibernálja magát,az alapok megvannak hozzá.Az ellenfele meg rozsdásodhat egy ideig.
Bambinál meg esélyes az Explosion de lehet akár Emotions is ha dühét nézzük. Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1891 Dátum: 13 okt 23, 21:03:29 »

Az elejét azért kijavítanám.Quinncyk ellen Yama még shikait használt csak Bach hasonmás (igaz ő is quincy) ellen használta.Aki pedig azért elég nagy plusszot kapott azzal hogy Bachot másolta le.
Yama Bankai szerintem megizzasztotta(több értelemben is) volna az igazi Bachot is,főleg ha elemében is lett volna az öreg.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1892 Dátum: 13 okt 23, 22:44:48 »

Jó pár hsz törölve. Amúgy aki nem akarja olvasni témát vagy unja szóljon és banolom. Mindenkinek lehet véleménye  az lehet jó és rossz. Ez van, ezt kell szeretni. Akinek nem tetszik, hogy valaki szidja a mangát ne olvassa témát én se olvasom a Naruto manga témát, mert unom a sok alul művelt embert. Ennyire egyszerű.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 22:46:05 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1893 Dátum: 13 okt 23, 22:48:22 »

Az elejét azért kijavítanám.Quinncyk ellen Yama még shikait használt csak Bach hasonmás (igaz ő is quincy) ellen használta.Aki pedig azért elég nagy plusszot kapott azzal hogy Bachot másolta le.
Yama Bankai szerintem megizzasztotta(több értelemben is) volna az igazi Bachot is,főleg ha elemében is lett volna az öreg.


Hiei hál Isten törölte a kommentem így talán végre véget ér a zaklatásom hogy miért nem csíptem a fejezetet MÁR MEGINT!  De azért amit neked írtam azt beírom újra mivel a mangához kapcsolódik. Nevet

Szóval: Igen a sima Kvinsik ellen shikait használt de még shikaiban is erősebb Yama kardja mint bárkié az egész 13-as osztályon. Szóval BazzB nem gyenge ha letudta nyomni. Ami a klónt illeti nem kapott ő semmi pluszt csak mert lemásolta Bach-ot nem kapta meg az erejét csak a külsejét. Mosolyog És ha úgy vesszük kb negyed olyan erős lehetett együtt az a két klón mint Bach egyedül. És ugye Yama ellenük vetette be a Bankait ami azért eléggé árulkodó. Ha egy klón rá tudta venni hogy használja akkor szerinted Bach ellen mi esélye lett volna Yamának? szerintem kb semmi. Igen elvette tőle a Bankait Bach de ez csak fölényhez juttatta ami kb olyan mint ha sakk-ot adtál volna a játszmában. De Aizen ellen láthattuk hogy Yama kard nélkül is messze erősebb volt Aizennél is. akkor is elbukott és most is pedig itt még volt Shikai-ja is. Szóval miről is beszélünk akkor? Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1894 Dátum: 13 okt 23, 22:48:45 »

Én valahogyan máshogy éreztem ezt a bankai lopást. Valahogyan úgy éreztem, hogy rendben van a pszichológiai része, de valahogy amikor láttam Bach arcát, ő nem így képzelte el. Ne hasonlítsuk már Aizen tervező zsenialitásához Bach-ot mert ő más. Ha be is tervezte szinte látható, hogy váratlanul érte a dolog. Én itt arra gondolok, hogy az zavarhatta meg, hogy ennyire hamar bekövetkezett a visszaszerzésük. Szóval sejtette, hogy a shinigamik megoldják a problémát csak nem sejtette, hogy ennyire hamar bekövetkezik ez. Nekem legalábbis így tűnt Bach reakciója Ishida kérdésére.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1895 Dátum: 13 okt 23, 23:09:02 »

Az elejét azért kijavítanám.Quinncyk ellen Yama még shikait használt csak Bach hasonmás (igaz ő is quincy) ellen használta.Aki pedig azért elég nagy plusszot kapott azzal hogy Bachot másolta le.
Yama Bankai szerintem megizzasztotta(több értelemben is) volna az igazi Bachot is,főleg ha elemében is lett volna az öreg.


Hiei hál Isten törölte a kommentem így talán végre véget ér a zaklatásom hogy miért nem csíptem a fejezetet MÁR MEGINT!  De azért amit neked írtam azt beírom újra mivel a mangához kapcsolódik. Nevet

Szóval: Igen a sima Kvinsik ellen shikait használt de még shikaiban is erősebb Yama kardja mint bárkié az egész 13-as osztályon. Szóval BazzB nem gyenge ha letudta nyomni. Ami a klónt illeti nem kapott ő semmi pluszt csak mert lemásolta Bach-ot nem kapta meg az erejét csak a külsejét. Mosolyog És ha úgy vesszük kb negyed olyan erős lehetett együtt az a két klón mint Bach egyedül. És ugye Yama ellenük vetette be a Bankait ami azért eléggé árulkodó. Ha egy klón rá tudta venni hogy használja akkor szerinted Bach ellen mi esélye lett volna Yamának? szerintem kb semmi. Igen elvette tőle a Bankait Bach de ez csak fölényhez juttatta ami kb olyan mint ha sakk-ot adtál volna a játszmában. De Aizen ellen láthattuk hogy Yama kard nélkül is messze erősebb volt Aizennél is. akkor is elbukott és most is pedig itt még volt Shikai-ja is. Szóval miről is beszélünk akkor? Mosolyog

Bach nem volt erősebb mind Yamma..ha nem lett volna ez a bankai ellopás akkor földbe gyalulja az egész bagázst,ha nem így lett volna akkor egyszerűen nem fáradnak azzal hogy elszedjék tőle a bankai-t hanem csak simán lenyomták volna, csak az a baj hogy egyik se volt elég hozzá ameddig megvolt a bankai-a Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 23:09:44 írta ZangetsuX » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1896 Dátum: 13 okt 23, 23:11:59 »

Na jó inkább hagyjuk ahogy látom nehezedre esett elolvasni amit írtam. Mindegy is nem írom le újra és nem is érdekel mert Yama meghalt és ezt már úgyse tudjuk meg csak azt hogy ő kikapott. Bankai nélkül vagy azzal tök8 de az ellenfél erősebb volt pedig Yama nagyon nagyra volt anno magával hogy kard nélkül is ő a legkeményebb mégis mindkét nemezise lenyomta. Segáz. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1897 Dátum: 13 okt 23, 23:20:13 »

Annyi biztos hogyha téved azt sem fogja az orrunkra kötni és beismerni. kacsint

Kuro:
Én nagyrészt csak a Bankai/shikai részt akartam kijavítani.
Többi nagyrészt igaz,amit írtál.
Yamamoto Shikaija is már elég durva.Bankaiokból csak kevésnek lenne esélye ellene,de azért van pár aki feltudná venni vele a versenyt.Pl Kyoraku,Ukitake,Unohana(még azért ide számolom,még ha meg is halt)
Hozzáteszem shikaija ellen Bankai-al.Bankai-Bankai-hoz már duó vagy trió illene egyben.

A másolós quincyhez pedig lehet hogy nem olyan erős mint Bach(sőt biztos),de eltudta húzni elég sokáig időt.
Azért elég óvatosan harcolt ellene.A lényeg hogy ezzel a másolással szerintem azért kapott előnyöket amiket megpróbált kamatoztatni.Az se mellékes hogy Kenpachi-t is könnyen elintézte.
Az öreg mehetett volna Bankai nélkül is ellene,de mivel Bachnak hitte ezért biztosra akart menni,hát benézte,és elhúzta az időt is.De legalább epikül Nyelvesít

A Stern Ritternek meg illik is erősnek lennie,ha elakarják húzni az Arcot boss váltás nélkül.
Mondjuk Kenpachi 3at lekapott,de peckjükre az egyik nagyon elvolt szállva magától,és ahogy illik Kenpachi nem várta ki.
Azr még megemlíteném hogy nem mindegyikük elég ügyes,kitartó közülök,de hát a hadnagyoknak is kell valami kacsint

Elolvastam magyarul,és most vettem észre hogy egyik képen Bambi még részegnek is tűnik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 23:25:32 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1898 Dátum: 13 okt 23, 23:24:17 »

Attól, hogy lenyomták még nem feltétlenül következik az, hogy erősebbek is. Mindketten trükköztek Yama ellen. Intelligenciában ezek alapján nagy valószínűséggel felette álltak de ez nem egyenlő a erővel. Bach azért mégis tart a shinigamiktól mert ha nem így lenne akkor maga rendezné le most az egész SS-t semmi perc alatt. Szóval vannak olyan dolgok amiről szerintem senki nem tud rajta kívül a quincyk között.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1899 Dátum: 13 okt 23, 23:32:17 »

Miben tévedtem?vagy mit kell beismerjek nem értem? Neeem  ahogy ichigo mondta a másolat csak húzta az időt,biztos nem volt olyan erős hogy esélye legyen yamma ellen,én spec azt nem tekintem vereségnek hogy ellopták a bankát majd azzal vágták le..ez olyan mind anno aizen ellen,de legalább az be ismerte ha tisztességes harc lett volna akkor kikap de bachnak még nála is magasabban van az orra szóval ilyesmit tőle hiába is várna az ember...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 23:49:41 írta ZangetsuX » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1900 Dátum: 13 okt 24, 00:40:15 »

Csak azt felejtitek el hogy Aizen nem ismerte Yamát ezer évvel ezelőtt, Bach viszont igen és róla kb semmit se tudunk. Azt se tudjuk hogy miért háborúztak egymással és azt sem milyen erős és Yamához képest mennyire erős. És igen Bach trükközve nyomta le Yamát. SO WHAT???? Győzelem az győzelem. Ahogy mondani szokták: Nem az a lényeg mennyivel nyersz hanem az hogy nyersz. És már ne is haragudjon a világ az egész Bleachben Yamának volt a legnagyobb arca, ő hangoztatta hogy ezer éve nem született nála erősebb. Ehhez képest egymás után lenyomták ketten is. Először Aizen, aztán Bach. Az hogy mivel és hogy teljesen mindegy. Több mint ezer éve él és több 100 ezer csatát megvívott amivel általában kérkedni is szokott. Ehhez képest az intelligenciája erősen verte a béka seggét már bocs. 

Egyébként rini: Az hogy legyőzték Yamát igen is egyenértékű azzal hogy erősebbek voltak nála. Az erőfölényt nem csak fizikai erőben mérik hanem összetettben. kacsint Yama erőfölényben volt Aizen ellen ez tény. De Aizen megtalálta a gyengéjét és feltörölte vele a padlót. Aztán jött Bach ő meg szó szerint darabokra vágta aztán hamuvá égette. És akkor most végezetül lépjünk vissza egyet és nézzük meg a múltat az eddig eltelt fejezetek tudatában. Yama hányszor harcolt a mangában? Talán 2-szer. Mindegyik alkalommal lenyomták. Kell még erről beszélni? Szerintem nem. Mosolyog

Miben tévedtem?vagy mit kell beismerjek nem értem? Neeem  ahogy ichigo mondta a másolat csak húzta az időt,biztos nem volt olyan erős hogy esélye legyen yamma ellen,én spec azt nem tekintem vereségnek hogy ellopták a bankát majd azzal vágták le..ez olyan mind anno aizen ellen,de legalább az be ismerte ha tisztességes harc lett volna akkor kikap de bachnak még nála is magasabban van az orra szóval ilyesmit tőle hiába is várna az ember...

Most írtam le újra persze most nem a te kedvedért.

Ja és igen még valami. A másolatok valóban csak húzták az időt. De tegyük már fel a kérdést, ah ezek csak egyszerű másolatok voltak és Yama ennyire badass akkor hogy van az hogy kénytelen volt használni a Bankainak az összes képességét? És csak azokkal tudta lenyomni a klónokat? Annak idején nagyon kérkedett Aizen ellen hogy érzi az erejét amikor megfogta Aizen kezét, pedig Aizen is hasonló megtévesztést használt mint ezek a klónok. Akkor hogy is van az hogy itt nem esett le neki a sok hibás Bach válasz után hogy ez nem is Bach? Olvassatok vissza egyértelműen kivehető hogy amikor Yama kérdez valamit kitér a válaszadás alól vagy azt se tudja Yama miről hadovál. Mégsem esett le neki. Szóval nálam még Ichigonál is hülyébb Yama. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 00:42:15 írta Kuro25 » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1901 Dátum: 13 okt 24, 09:36:31 »

Kivételesen most én is egyetértek Kuroval. A fejezet nagyon gyengére sikerült. Bambietta vagy mi a neve személyében minek kellett megkapni a 83. idegesítő ordibáló k...vát? Nem volt elég belőlük az Arrancarok között? Mintha Kubo nem tudna más fajta női karaktert összedobni. Régebben még ment neki, de azt a párat meg nem használja. Mi a franc van már Yoruichivel? Nem hiszem el hogy pár utalást se tudna adni róla... Én azon kevesek közé tartozom akik bírják Ichigot, de most abszolút nem érdekel engem sem a karaktere. Simán ráérne.

Shinji megjelenése kicsit feldobta a fejezetet számomra, de megmenteni nem tudta. Nem értem ez mire jó minden 2. bleach-es karaktertől hogy az egyetlen egyedi képességét rögtön felfedi az ellenség előtt. Ha most megint emiatt verik szét az mennyire szánalmas lesz már? Nevet

A bankai lopás ha ennyire hátráltatta őket, akkor Yama halála után miért nem adták egyszerűen vissza? Logikátlan. Ha nem is mindenki, de páran meghúzhatták volna...

Yama meg attól független hogy tényleg kegyetlenül badass lett, azt ne mondja senki hogy ezt az intelligencia szintjének köszönheti. Nevet Az hogy Aizen átverte még oké, Kubo annyira intelligens karaktert hozott létre hogy ő maga se tudott mit csinálni vele a vége fele, de ez a Bachos dolog tényleg elég vicces lett. Gondolom az olvasók miatt kellett Yamamotonak minden képességét használnia, de Kubo vehette volna a fáradtságot hogy ez tényleg valami arra méltó ellenfél ellen történjen.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1902 Dátum: 13 okt 24, 10:52:18 »

Ha mindenki olyan fene mód intelligens lenne egy shounen sorozatban, akkor senki se viaskodna, mert tudná hogy a főhős úgyis nyer.
A bankai lopás ha ennyire hátráltatta őket, akkor Yama halála után miért nem adták egyszerűen vissza? Logikátlan.
Nem logikátlan, szimplán arról van szó, hogy addig se tudja a shinigami használni a Bankait, amely a legfontosabb fegyvere a kapitányok többségének. Ha már azt elérik, hogy ezt elveszik, már nyertek vele előnyt. Tisztán látás végett:
Van egy colt-od, nagyon menő vagy vele, de ha elveszik és kapsz helyette egy airsoftot, akkor megköszönöd a részvételi lehetőséget a harcban. Ez nem egy martial arts vagy kardtechnikán alapuló shounen(ilyen shounen a Kenshin volt). Itt az ability, a különleges képesség számít. Ha ez elvész , akkor tehetetlen vagy.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1903 Dátum: 13 okt 24, 11:02:03 »

Meg kellet adni az arc alaphangulatát, és Yama halála tökéletes volt. A bankai képességeit azért mutatta be, hogy teljes erejével pusztítsa el Bach-ot. (És hogy az olvasónak is mutasson valamit) Szokásos dolog, ha végleg kiírnak egy karaktert. Bach-ról még mindig semmi info, hogy kicsoda ő. Így azt sem lehet mérni, hogy mennyire erős. Ha erősebb volt Yamánál, akkor a bankai-t csak azért lopta el, hogy SS legerősebb bankaia nála legyen. Ha nem volt erősebb nála, akkor meg azért lopta el, hogy győzni tudjon. Yama olyan mint SS. A stratégia, és a helyzet felismerés nem tartozik az erényei közé. Ami sürgősen kellene nekik az egy Aizen tábornok, nem pedig egy örök megmentő.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1904 Dátum: 13 okt 24, 16:14:03 »

Nem logikátlan, szimplán arról van szó, hogy addig se tudja a shinigami használni a Bankait, amely a legfontosabb fegyvere a kapitányok többségének. Ha már azt elérik, hogy ezt elveszik, már nyertek vele előnyt. Tisztán látás végett:
Van egy colt-od, nagyon menő vagy vele, de ha elveszik és kapsz helyette egy airsoftot, akkor megköszönöd a részvételi lehetőséget a harcban. Ez nem egy martial arts vagy kardtechnikán alapuló shounen(ilyen shounen a Kenshin volt). Itt az ability, a különleges képesség számít. Ha ez elvész , akkor tehetetlen vagy.

Ne mond már hogy nem logikátlan. Nevet A Kvinsik saját magukat hozták ciki helyzetbe ezzel a lopással mert saját maguk gyengültek el tőle. Ezért nyomta le Zümi meg Jég herceg is az ellenfélt. Mert lenyomták őket miután visszakapták a bankai-t. Erre most aktiválják a full powert, mikor alapból használhatták volna és akkor vszeg simán legyakják a shinigamikat. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!