24 máj 19, 02:36:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003220 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1845 Dátum: 13 okt 17, 21:27:55 »

Ideiglenes. Akkor már is látom mi lesz a jövőben. Tosi meg Soi Fong lenyomja egyedül vagy segítséggel az ellenfelét. Kyouraku elkezdi a harcát meg még 1-2 kapitány harcát is láthatjuk, a Quincyk átvészelésre hajtanak, majd mikor elmúlik a dilibogyó hatása, végső alakkal vagy egy erős támadással lenyomják az összes kapitányt egyszerre, ha mázlink van 1-2 meg is hal. És SS lenullázva. Az új bogyeszeket meg kicsapják a shinigamik kezéből a Quincyk hogy ejnye bejnye. Ápropó, hogyan is került a shinigamikhoz a dilibogyó úgy hogy az elötte álló quincy is csak azt vette már észre hogy hozzáér a kapitány? Teleport? Ez az egész után meg Bach elkezdi az tervének egy újabb fázisát aminek a lényege hogy betörjenek a 0. dimenzióba. És Ichi majd csak itt fog harcolni újra. És a túlélő kapitányok lesznek a plusz kisegítő csapat kicsivel késöbb. Azt úgy se meri bejátszani kubo hogy Bach elkészítené a király kulcsot úgy hogy Karakurát megsemmisíti ahogy Aizen akarta. Pedig meglepő fordulat lenne. Egyedül azt nem tudom elképzelni hogy Aizen mikor és miért fog felbukkanni.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1846 Dátum: 13 okt 18, 09:24:37 »

Aizen mikor és miért fog felbukkanni.
Arra gondoltam, hogy Bach hazudott Yamabának és Aizen mellé állt csak ő elrejtőzött valahol SS-ben és várja a megfelelő alkalmat, hogy meglepjen mindenkit. Egy Bach-Aizen páros kemény lenne.

Korábban lett írva, hogy Kubo hétről-hétre találja ki a cselekményt. Szerintem viszont már az arc legelején kaptunk utalást, hogy hollowfikált Bankaiok lesznek és a Quincyknek az nem jó.
Ezt erre az elméletre alapozom:
HM-et csak azért rohanták le, hogy Arrancar katonákat gyűjtsenek. Bach elmondása szerint annyi Arrancart szerez amennyit akar, de eddig szinte nem is láttuk őket, főleg nem SS-ben. A Hollowfikált Bankai csak a Quincyknek méreg, az Arrancaroknak semmi bajuk nem lesz tőle. Ichigo köztudottan Hollow erőt birtokol, és így is ráküldték Ivant, aki Arrancar.
Szerintem Bach gondolta, hogy az okosok SS-ben rájönnek majd, hogy a Hollow az méreg számukra és ezért toborzott Arrancarokat, mert ők képesek lesznek ellopni a Hollowfikált Bankaiokat. Ez lehet Bach ütőkártyája. Gondolom senki nem használná a Bankait, ha tudják, hogy egyből ellopják tőle de, ha azt hiszik, hogy védettek, akkor egyből elkezdik majd használni. Bach majd ekkor fogja küldeni az Arrancarokat. Legalábbis én így gondolom. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1847 Dátum: 13 okt 18, 11:51:37 »

Ez nem lehetetlen de azért fenntartással kezelném ezt a hollowok által ellopott bankait. Az ok pedig az, hogy ha ők lopják el attól azok a hollowok lesznek sokkal erősebbek és nem a quincyk. Márpedig a hollowok jelleme nemigazán fogadják be a quincy uralmat, hiszen még saját maguk között is állandóan marakodnak. Ami viszont az általad leírt mellet szólhat az éppen a Grimmjowal való szövetség kötés és az általa hozott vagy hozható hollowok harcba lépése. Mondjuk, szerintem amit felvázoltál az nem valós dolog mert akkor sem engedheti meg magának, hogy erős quincyket veszítsen el ahhoz, hogy megszerezze azokat a bankaiokat és ezzel pont a nála lévő hollowokat erősítse a maguk rovására.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1848 Dátum: 13 okt 18, 13:31:38 »

"Lopassuk vissza a bankai-t az arrancarokkal" Azért én elvárok egy minimális kreativítást Kubo-tól, hogy ezt a hülyeséget mellőzi.

Grimmjow fog kavarni valamit a hollow sereggel, hogy a kvinsik ellen lázadjanak, de SS oldalára sem fog állni. Így akkor már a Reichnak 2 ellensége lesz, és a Ritterek önmagukban kevesen lesznek, pláne hogy a legnagyobb fegyverük ki lett lőve. Lappang még az igazi ellenség.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1849 Dátum: 13 okt 18, 13:49:33 »

Jó lenne ha a lélek király lenne a fö ellenség:) Aizen szerint nem épen jó dolog.  Azon 1 képen sem volt tul szimpi:)
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1850 Dátum: 13 okt 18, 14:09:36 »

érdekes gondolat lenne , de a király meghal Soul Society elpusztul és az az Élők világára is kihatással lenne  Hümm-hümm 
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1851 Dátum: 13 okt 18, 14:13:58 »

Ha nem a Lélek Király és/vagy a 0.Osztag lesz a fő ellen, akkor a Quincyk elég nagy hátrányban vannak. Mikor eltudták lopni a Bankaiokat, akkor még oké volt, de így már nem. Ezért vetettem fel az Arrancar erőket (Nem a Grimmjow-Nel-fraccionosra gondolok, hanem a Vandenreichez hűekre, mint Ivan. Így nem állnának olyan rosszul a Quincyk. De ha ők csak az előszele a valódi Bossnak, akkor nincs gond.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1852 Dátum: 13 okt 18, 15:51:25 »

Ivanban is látható volt a hűsége ellenére, hogy nem akaródzik számára odasimulni a quincyk mellé. Elég haragosan szembeszállt azokkal a quincykkel a halála előtt. Egyszerűen őket csak erővel és erőszakkal lehet engedelmességre kényszeríteni. Ez úgy mond, benne van a génjeikben. Azt majd meglátjuk, hogy ezek a quincyk hogyan és milyen erővel fognak rendelkezni a bankaiok nélkül mert szerintem ennek most lesz majd jelentősége. Itt mutathatják meg, hogy valójában milyen képességűek is. A korábbi csak előjáték volt amikor lenyúlták a bankaiokat. Most már jól ismerjük a shounen mangák felépítését és most ez alapján a shinigamiknak kell jönni erőt fitogtatni. Majd megint jön a fordulópont és ők fognak szívni. Ekkor lesz várható az erősebb shinigamik megjelenése mint Ichigo és Kenpachi akik megint fordítanak egyet a keréken.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1853 Dátum: 13 okt 18, 18:44:07 »

érdekes gondolat lenne , de a király meghal Soul Society elpusztul és az az Élők világára is kihatással lenne  Hümm-hümm 

Ja de róla még kb semmit se tudunk ergo Kubo elméje olyan mint egy szivacs. Kitalál valamit de másnapra már semmi se látszik belőle. Nevet Ergo ha lenyomnák a Lélek Király-t akkor Kubo kitalálhatja hogy aki legyőzte az lenne az új Király. És ennyi helyreállna a rend. Ez olyan mint az élet körforgása. Valahol meghal valaki de ugyan akkor születik is valaki. És ez újabb idiótán kimagyarázott szokásos Kubo filozófia lenne ami kicsit sem lenne meglepő. Viszont ha így van akkor mi a francért harcolnak egymással a Kvinsik és a Shinigamik hiszen láthatóan Bach-bá eléggé tájékozott. Akkor tudnia kell arról is hogy ki vagy mi és milyen valami az a Lélek Király. És ha a fő cél hogy lenyomják a Királyt ezen harcoknak semmi haszna. Ha csak nem egyedül akar nekimenni egy ultimate hadsereggel shinigami erőket ellopva. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1854 Dátum: 13 okt 18, 19:13:32 »

Lélek király főellenségnek és is nagyon örülnék,bár ezt régebben már többször részleteztem Nevet

Összefogás nagyon is jó ötlet,persze nem önként.Mégse közölhetik velük csak úgy a "főnök"-ötök az igazi ellenség és segítsetek.Ha többfajta erő kell akkor egyszerűbb elvenni tőlük erővel.Legalábbis addig amíg le nem verik a túl forrófejű változásra képtelen egyéneket mind a két oldalon.(talán 3is) Gondolkozik
Ami még mérvadó lehet ugye az egyik 0ik osztagos gyártotta az össze zanpaktout amit lenn használnak.Elég nagy az esélye hogy tartalmaz valamilyen lenyomatot,vagy "kulcsot" ami segíthet nekik fel jutni.Ha eléri a "tökéletes",maximálisan kihozható szintjét akkor a kulcs vagy egyéb módszer alapja lehet,amiket később összeilleszthetnek.Gazdáját vesztett lélekként ha nem pusztul el keresheti a származásának a helyét,amit csak követni kell. smirksweat
Naplózva

nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #1855 Dátum: 13 okt 21, 14:39:33 »

most volt időm előző heti mangát elolvasni mit se mondjak egy mondattal elmondom mi volt benne
"A szerelem ereje mindent legyőz"
Kész vicc toshiro haldoklik és olyan sérüléssel kb nevetve veri le szegény quincyt akkor még friss és üde volt(a quincy) mert cang du elment wc-re csata előtt és sokat időzött közbe meg valaki a prédájára vadászott és majdnem meg is ölte de később csatlakozik és toshironak egy kellemes meglepetéssel a halott hadnagyával tér vissza mire felkel és röhögve elveri ezért
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1856 Dátum: 13 okt 21, 16:18:03 »

"A szerelem ereje mindent legyőz"
Ezt inkább a Narutohoz írd, bár szerelem-szeretet nem egy kutya... mindegy. Egy biztos: itt viszont nagyon nem volt semmilyen szerelem. Nevet Max. annyi, hogy természetesen a Toshirou "szereti" a fegyverét. De még mindig nem vágom ez hogy' jött ide. ^^"
Ó, én még nem is kommentáltam ez ehe... múlt heti részt. Hm... Toshirou bankai jól néz ki. :3 Ezért az egyért meg tudom bocsátani (taláááán), hogy ő nem halt meg (Soi Fon viszont :S) Ennyi, remélem most már ugrunk. >.< Már nekem sincs semmi kedvem tovább nézni ezt a kettőt. Bár a jövő... eheti elején is még lehet ők lesznek. :/
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1857 Dátum: 13 okt 21, 16:32:30 »

Tuti ők lesznek megint....csak most a kapitányokat verik megint vissza...eléggé sok ez az adok kapok...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1858 Dátum: 13 okt 21, 16:44:06 »

Azért azt kétlem, hogy sértetlen lett volna az a quincy hiszen a hátából hasadt ki Toshiro bankaia. Még látni is a rajzon a kifreccsenő vért. Másrészt ez nem összecsapás volt amit Toshiro a végén csinált mivel nem csaptak össze. Egyszerűen bezárta  egy jégtömbbe a felé rohanó, repülő Cang Du-t. Ez pedig így nem igazán összecsapás. Másrészt nem először és gondolom nem is utoljára láttunk olyat, hogy súlyos sérülésekkel (a halál közeli állapotot azért kizárnám mert már többször is elhangzott a történetben az, hogy halál közeli állapotban szétesik a bankai) valaki képes egy végső technikát, lövést és egyéb ilyet létrehozni amely a másiknak a végét jelenti. De vehetjük például Nnootiora és Kenpachi esetét. Ott is ez játszódott le ahol Kenpachi súlyosan megsérül. Ott veszteni kellet volna Kecpachinak ilyen szempontból ha így nézzük. Inkább fogadjuk el, hogy ez a manga ilyen és akkor nem lesz minden alkalommal szájhúzogatás ha ilyet tapasztalunk.

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 21, 16:48:31 írta rini67 » Naplózva
nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #1859 Dátum: 13 okt 22, 11:32:22 »

"A szerelem ereje mindent legyőz"
Ezt inkább a Narutohoz írd, bár szerelem-szeretet nem egy kutya... mindegy. Egy biztos: itt viszont nagyon nem volt semmilyen szerelem. Nevet Max. annyi, hogy természetesen a Toshirou "szereti" a fegyverét. De még mindig nem vágom ez hogy' jött ide. ^^"
Ó, én még nem is kommentáltam ez ehe... múlt heti részt. Hm... Toshirou bankai jól néz ki. :3 Ezért az egyért meg tudom bocsátani (taláááán), hogy ő nem halt meg (Soi Fon viszont :S) Ennyi, remélem most már ugrunk. >.< Már nekem sincs semmi kedvem tovább nézni ezt a kettőt. Bár a jövő... eheti elején is még lehet ők lesznek. :/
Erre visszatérve így jobban hangzik mint avval hogy a szeretett Nevet (ezért írtam így narutoba most beleolvastam kárnak tetem űrpokémonok kiirtás suusano páncélos kyubival való "isten" irtás meg 40+ évesen is a kölyök korba elvesztett kis csajért sír és a kyubi a farkával csinál rasengant oké és csak úgy tudja a "mutáns gén" kardot eltörni hogy az elöbb haldokló karakter megy hogy ő is kilövi a maga rasenganát de ez már másik topicba kéne)
Azért azt kétlem, hogy sértetlen lett volna az a quincy hiszen a hátából hasadt ki Toshiro bankaia. Még látni is a rajzon a kifreccsenő vért. Másrészt ez nem összecsapás volt amit Toshiro a végén csinált mivel nem csaptak össze. Egyszerűen bezárta  egy jégtömbbe a felé rohanó, repülő Cang Du-t. Ez pedig így nem igazán összecsapás. Másrészt nem először és gondolom nem is utoljára láttunk olyat, hogy súlyos sérülésekkel (a halál közeli állapotot azért kizárnám mert már többször is elhangzott a történetben az, hogy halál közeli állapotban szétesik a bankai) valaki képes egy végső technikát, lövést és egyéb ilyet létrehozni amely a másiknak a végét jelenti. De vehetjük például Nnootiora és Kenpachi esetét. Ott is ez játszódott le ahol Kenpachi súlyosan megsérül. Ott veszteni kellet volna Kecpachinak ilyen szempontból ha így nézzük. Inkább fogadjuk el, hogy ez a manga ilyen és akkor nem lesz minden alkalommal szájhúzogatás ha ilyet tapasztalunk.
Na nem sértetlen akkor a quincy de az csak egy "apró" kis sérülés kenpachi meg több vért vesztett eddig mint egy teli tó víz készlete
toshiro meg annyi sérülést szenvedet hogy ahhoz képest a quincy sérülése semmi:D
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/550/21
átszúrta a mellkasát az a láng melyik a fő kapitány lángjait is kivédte azok után már mozogni se nagyon lehetne:D
kenpachi meg ha meghalna akkor ichigo ennyit mondana pedig egy utolsó harcot akartam veled teljes erőből fel is támadna
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 22, 11:34:20 írta nemmind1 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!