24 máj 19, 02:37:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003220 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1770 Dátum: 13 okt 09, 19:20:32 »

de Quincy papa még semmit nem mutatott.

Aizennel mi van? Megölték? Ha igen, hogyan? Kik vannak abban a börtönben mi lesz Ichigo holow formájával most, hogy nincs benne gát?
1. Mondjon valaki egy jó okot amiért Ryuuken elcsoszogna Quincyket ölni? :'D Azt aki elsőként felhozza Ichigo anyját oknak, rituális kivégzés gyanánt belököm egy csapat szexuálisan kiéhezett majom közé!
2. Valószínűleg Aizen valami annyira nyílvánvaló csellel elhitette Bachhal, hogy meghalt, hogy öröm lesz nézni amikor visszatér. Valószínűleg most Mojitot szürcsöl és próbálja megemészteni, hogy egy fejezetben nem lehet benne 101334213 karakter. X'D
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1771 Dátum: 13 okt 09, 21:10:40 »

Uraharában még van potenciál. Illetve Yoruichi még tartogathat meglepetést, de valóban nincs már olyan karakter a Bleachben, aki miatt érdemes lenne feszülten követni. Az évek alatt mindenki elvesztette a varázsát. Ha fogadnom kéne valszeg ez a kettő is elfogja:(

Ja igaz ők ketten még okozhatnának meglepetést ha Kubo egy normális történet kiötlése helyett nem koktélozna valami bárban. Nevet

Kuro25 mekkora poén arc már. Panaszkodik, hogy nem halt meg senki, aztán panaszkodik, hogy meghalt Unohana. Nevet Vicces. Nevet

Nem az a gáz hogy meghalt Unohana, hanem az hogy miért halt meg. Először tök átlagos karakternek volt beállítva de még úgyis jóval jobb mint a legtöbb Shinigami. Aztán kiderül hogy igazából ő a legbrutálisabb aztán Kubo kinyírja. Ez zavar nem az hogy meghalt. És miért? Azért hogy Ken-chant is megerőszakolja azzal hogy a lényének értelmét elcsessze azzal hogy neki is lesz bankai-ja.  Hmm?

Kenpachi ott ellett rontva, hogy felébredt a Zanpaktouja. Az lett volna az epic, ha a manga utolsó oldalán Kenpachi ballagna el a megnyert csatájából és hozzá szólna a kardja, hogy "még mindig érdekel a nevem?" azt vége a mangának. Yachiruval lehet még meglepetés, de ez meg túl sokat lett húzva. Ishida átállt a túl oldalra. Remélem azzal lesz magyarázva, hogy nem ért egy pezot se és erőt akart. Viszont előtte megölte az apját vagy a nagyapja sírjára vizelt. Apropó apuci mi van a két vénséggel? Ishin már lejárt termék, de Quincy papa még semmit nem mutatott. A kérdés, ha mutat akkor sokat vagy keveset fog? Ishida rajta tart majd erő demonstrációt? Esetleg ott bukik el és áll újra Ichigo oldalára?
Aizennel mi van? Megölték? Ha igen, hogyan? Kik vannak abban a börtönben mi lesz Ichigo holow formájával most, hogy nincs benne gát?
Ezek érdekelnek nem pedig ez a sokidióta szerencsétlen no name  ABC szökevény. Filler moslék karakterek a popiból előrántva.

Pontosan! kacsint Ezek a kérdések lényegesek de az hogy már hetek óta a törperős kalandjait figyeljük egyáltalán nem érdekes. Beharangozza Kubo ezt a 9 napot erre már hetek óta nem történt semmi. Oké lehet mondani hogy "De a mangában nem telt el 1 óra sem" So what? akkor már szarul kell csinálni? Nevet Jöjjenek ezek a kérdések azt nem fogok panaszkodni.  bow

Azért lenne másban is potenciál. Nem csak Urahara és Yoruichi az aki képes lehet erre. Főleg most, hogy Kenpachiról, Ichigoról, Komamuráról, Hisagiról de az új Rukiáról és Renjiről is keveset tudunk.

Ez a kiben van még potenciál eléggé "lábatlan". Rukia jó karakter, nagyon bírom de sose volt epic de még igazán jó se. Ichigo alap hogy kap valami irdatlan hype-ot mert főhős. Komamura meg egy nagy senki. Hiába dumál most valami melák kutyával ettől még nem fog sokkal többet érni mint eddig. Renji meg aztán pláne. Nevet

Akit még várok az Grimmi de őt se azért mert akkora sztár hanem mert kíváncsi vagyok vajon Kubo meddig húzza hogy lássuk is ne csak rejtegetve.

Egyébiránt ha már ennyire húzza a dolgokat Kubo. Mi lenne ha néha beiktatna egy kis helyszín cserét? Kicsit enyhén szólva is unalmas az SS-ben történő események halmaza. Ha már itt vagyunk mutassa meg Aizen-t vagy Kenpachi-t. Vagy Ukitakét aki szintén tervezett valamit. Benne meg Kyourakuban van potenciál és mily' érdekes hogy Kubo pont a lényeges karaktereket és helyszíneket mellőzi nem? És azt mondják hogy a Naruto húzza az időt. Ott legalább nem ennyire zavaró.

De ha már helyszínváltás mi lenne ha áttérnék GayShidára hogy mit akar, vagy Gaychigora meg a konyhakéseire. Jöhetne már olyan story line aminek van súlya is nem csak szaga. Mert ennek már eléggé romlott a szaga.

Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1772 Dátum: 13 okt 09, 21:41:25 »

Nem kell áttérni más helyszínre hiszen mindenki itt van lassacskán. Egyértelműen azért nem mutatja őket mert ők a fő ellenfelek csatájában vesznek részt. Jól is néznénk ki ha ők itt megjelentek volna és gyorsan lerendezik a maguk mérkőzését. Ahol Bach, Ishida meg jelenik ott meg fog jelenni Ichigo és szerintem Kenpachi is. Ahol As Nodt megjelenik ott Byakuya is várható és így tovább. A lényeg hogy haladnak alapvetően az erősebb és talán érdekesebb harcok felé a megjelenések. Komamurát alapban nem írnám le mert az új képességéről eleve nem tudunk semmit. Ráadásul most már az ellopott bankaiától sem kell tartani.

Sok mindenről nem tudunk még semmit és éppen ezt nevezem én potenciálnak. Az már valóban más kérdés, hogy Kubo hogyan aknázza ki ezeket a lehetőségeket. Mondjuk én mangában nem szeretem annyira a Bleah-et de animében mindig is kiválónak tartottam. Tulajdonképpen azt tartom most is, hogy Kubo alapvetően nem mangát rajzol hanem forgatókönyvet. Ezt pedig bizonyítja, hogy az anime mindig is jó volt.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #1773 Dátum: 13 okt 10, 14:12:23 »

Azért ez a magyarázat kellett ide  Mosolyog
Urahara bácsi meg nagyszerű mint mindig  Nevet smirksweat
Szóval a Quincyik-nek a bankai egyenlő egy méreggel.
Nos legalább akkor nemtudják majd használni a bankai-okat amiket elloptak.
De azt még mindig nem mondta Urahara,hogy hogyan lehet visszavenni a bankaiokat.
Vagy ugy lehet,hogy a Quncyket megmérgezi a bankai használata,s igy visszaszál a bankai a tulajdonosához?

Ám szerinte is haltak meg itt bőven jók és rosszak is a mangában.
Ken-chan erejére kiváncsi leszek,mert elvileg ugye csak most hallota meg a kardja hangját.
Tehát várható,hogy neki is lessz bankai-a,mert ugye mikor megtámadták Soul Cityit a Quncyk akkor Ken-chan veszitett Banch másolata ellen.
Igy várható,hogy kap egy kis Power Up-ot.
Kiváncsi vagyok,hogy Ichi fog e találkozni a Lelkek Királyával.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 18:27:43 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1774 Dátum: 13 okt 10, 14:25:43 »

Bach miatt halt meg Ryuuken felesége. Ráadásul a fia beállt emellé az ember mellé. Elovégre Juha elszívta őt mint egy füves cigit és egyből szárnyra kapott vagy mi. Komolyan ti megjegyzitek ezeknek a nevét? Harcsibald nevét elég megjegyezni ő fontos lesz, mert olyan a jelleme mint Ulinak. Azt a többi mind ilyen töltelék karakter mint Starki vagy Halibel.
 Mistich nem gondolod, hogy az espadakat felhozni elég szégyenletes példa volt? értelmes és tiszta fejjel gondolkozva inkább sajnálni kéne, hogyan haltak azok meg. Noitora még rendben volt, Uluqiorára is fogjuk rá. Ichigoban felébredt valami és gyakorlatilag addig játszott vele amíg ki nem lehelt. A többieket inkább hagyjuk is. Egyik szánalmasabb volt mint a másik.
Halibelt lebökték mint a disznót:D Aizen megunta, mert talált egy újabb és izgalmasabb játékot:D Starkal nem is tudom mi lett olyan lényegtelen és felejthető karakter lett, hogy a képességére se emlékszem, de komolyan.
Yamaji legyújtotta a jónásokat azok is visszatértek, hogy aztán megint szennyezzék a talajt. Ezúttal talán végleg. Az a kopasz pitcommader 0-10 pedig még harcot se kapott néha mutatták, hogy játszanak vele azt egyszer csak meghalt.

Byakuya meg nehogy visszajöjjön, vakarják össze és vonuljon el szerzetesnek vagy valami prédikálni jobban tud, mint meghalni annyi szent.
Kubo rajzolni tud és érni egyáltalán nem. Az tenné be a kis kert ajtót, ha még neki állna itt képek nélkül forgató könyvet írni. El sírnám magam.

Jah várj Halibel nem is halt meg most épp csöcsre kötötték és talán valami Hentaiból megtudjuk mit nem tesznek vele éppen.

u.i. Jobban bele gondolva ezekből csak Uluqiora volt fontos szereplő az össze többi olyan mint ezek a Quincyk lényegtelen aprólék.
Végül is sok ember el is hiszi, hogy ezek a karakterek rendelkeztek potenciállal és jövővel, de aki kicsit is oda figyelt a napnál jobban látja, hogy töltelékek akik arra születtek, hogy nyomnélkül meghaljanak eltűnjenek. Aki megmaradt is csak fanservice.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 14:29:45 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1775 Dátum: 13 okt 10, 14:33:23 »

552:
Tudtam,hogy olyasmi lesz az indok,amire senki sem számít Nevet

Lehel94: Szerintem Zarakinak egyelőre csak egy erősebb shikai-ja lesz,vagyis mivel meghallotta a kardja hangját,így képes használni a shikai-ja képességeit.A bankai-hoz pedig kell egy kis gyakorlás.Zaraki nem Ichi,hogy 3 nap alatt meglegyen neki,habár ki tudja...Egy kis párbeszéd a lélek királlyal tényleg király lenne.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1776 Dátum: 13 okt 10, 14:54:16 »

Főleg, hogy Bakurász milyen disznóságokat művelhetett már vele...

A királyt nem értem. A megmutatásának nem volt értelme, mintha Kubo akart volna vele valamit, de aztán elfelejtette. Vagy csupán nehezére esik ébren maradni, és ha felébred az szenzáció amit mindenkinek látni kell. Talán 200 fejezet múlva be is hozza a történetbe.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1777 Dátum: 13 okt 10, 14:58:01 »

u.i. Jobban bele gondolva ezekből csak Uluqiora volt fontos szereplő az össze többi olyan mint ezek a Quincyk lényegtelen aprólék.
Végül is sok ember el is hiszi, hogy ezek a karakterek rendelkeztek potenciállal és jövővel, de aki kicsit is oda figyelt a napnál jobban látja, hogy töltelékek akik arra születtek, hogy nyomnélkül meghaljanak eltűnjenek. Aki megmaradt is csak fanservice.

Egyet értek megint csak Ulqin kívül nem is volt más fontos tag az Arrancarok közül. Grimmi kapott még nagyobb szerepet de ő is csak azért mert Kubo régi mangájából hozta át. A probléma egyébként nem az hogy sok a karakter hanem az hogy  legalább fele társaságban lenne potenciál de Kubo szarik rájuk ezért csak úgymond eledel lesz belőlük semmi több. Ezért sem jegyzem meg amúgy én sem a nevüket de szerintem ha akarnám se tudnám mert olyan hülye neveik vannak hogy fájdalmas. Szerintem Kubo ilyen online név generátort használ. Nevet

A Bleach amúgy nagyon jó kis manga lehetne ha nem hiányozna belőle az egyetlen fontos elem, a kidolgozottság. Minden ARC egy copy paste semmi több. Ezért van az hogy a legtöbb RÉGI olvasó azt mondja hogy az 1. ARC volt a legjobb mert az még új volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 14:58:36 írta Kuro25 » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1778 Dátum: 13 okt 10, 15:38:52 »

Ezért van az hogy a legtöbb RÉGI olvasó azt mondja hogy az 1. ARC volt a legjobb mert az még új volt.
Nem az azért van, mert akkor mainstream volt, most pedig nem az. Divat, lecsengett a Bleach ideje. Most a Naruto megy át ezen a folyamaton, egyre több a hangos szó ellene, meg ugye a narutard kifejezést is pont ezért találták ki. Meg a régiek orrát az is bántja, hogy egyre több emberhez eljutnak a mangák, így ez már nem kiváltság, mint régen. Akkor többnek érezték magukat a fanok, mert kevesebben voltak.

A királyt nem értem. A megmutatásának nem volt értelme, mintha Kubo akart volna vele valamit, de aztán elfelejtette. Vagy csupán nehezére esik ébren maradni, és ha felébred az szenzáció amit mindenkinek látni kell. Talán 200 fejezet múlva be is hozza a történetbe.
Lehet akar még vele valamit, szimplán akkor be kellett mutatni, ha már a dimenziójában vannak. Ahhoz, hogy bemutassa , storyt tegyen a háta mögé mégtöbb időt vett volna el, és még így is arra megy a panasz, hogy a "töltelék" karakterek harcolnak, akik már 500 fejezet óta szerves részei a sorozatnak. Csak végre látnánk már a szerves részeiket!(Fizetett szóviccet olvastak.)

A bankai-hoz pedig kell egy kis gyakorlás.Zaraki nem Ichi,hogy 3 nap alatt meglegyen neki,habár ki tudja...Egy kis párbeszéd a lélek királlyal tényleg király lenne.
Erre van ott Dangai.  Faceg

1.Mistich nem gondolod, hogy az espadakat felhozni elég szégyenletes példa volt?
2.Egyik szánalmasabb volt mint a másik. Starkal nem is tudom mi lett olyan lényegtelen és felejthető karakter lett, hogy a képességére se emlékszem, de komolyan.
3.Byakuya meg nehogy visszajöjjön, vakarják össze és vonuljon el szerzetesnek vagy valami prédikálni jobban tud, mint meghalni annyi szent.
4.u.i. Jobban bele gondolva ezekből csak Uluqiora volt fontos szereplő az össze többi olyan mint ezek a Quincyk lényegtelen aprólék.
1. Szánalmasabb szerintem ez a Gin fanboyság. :'D
2. Stark levágott szinte két Why Zárdot és csak egy apró praktika mentette meg az új Sotaichout a vereségtől. Amúgy meg Startk képessége volt, hogy a kissrácból lövöldözte ki a szellemi erejét, meg neki volt a farkas falkája. Szerintem nem volt szánalmas az ő halála, olyan volt, mint maga a jelleme... Szomorú, magányos. Barragan ellen meg felhozták a legütősebb fegyvert, azaz saját erejét fordították ellene. Szerintem egy mangában, ahol észnélkül ömlik a vér két olyan harc, ahol az ész is szerepet kap nem szánalmas. Szayel halála meg részlet kérdése... Szánalmas Szayel szemszögéből meghalni egy szúrástól úgy, mintha évezredek kínját élnéd át, nézői szempontból viszont szerintem ez is egy elfogadható halálnem volt. Az, hogy a többi töltelék szar Espada, hogy haltak meg, az nem ér meg még egy sort sem.
3. Pedig vissza fog térni és győzni is fog és még oka is van: fanszőrszervíz.
4. Ez a műfaj velejárója. Az ellenfelek általában azért vannak, hogy az adott ideig foglalkoztassák a főbb szereplőket, utána mennek a süllyesztőbe. Millió karaktert lehetne a legnagyobb mangákból is sorolni erre a Dragon Ball-tól kezdve a Yu Yu Hakushon át egészen a One Piece-ig.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1779 Dátum: 13 okt 10, 16:02:50 »

Ezért van az hogy a legtöbb RÉGI olvasó azt mondja hogy az 1. ARC volt a legjobb mert az még új volt.
Nem az azért van, mert akkor mainstream volt, most pedig nem az. Divat, lecsengett a Bleach ideje. Most a Naruto megy át ezen a folyamaton, egyre több a hangos szó ellene, meg ugye a narutard kifejezést is pont ezért találták ki. Meg a régiek orrát az is bántja, hogy egyre több emberhez eljutnak a mangák, így ez már nem kiváltság, mint régen. Akkor többnek érezték magukat a fanok, mert kevesebben voltak.

Van benne valami de amikor 8 éve elkezdtem olvasni korántsem volt akkora Mainstream mint most. És igazából a minőség romlás betudható annak is hogy Kubo csinálhat bármit akkor is megveszik majd a régiek is és az újak meg végképp, ezért sem foglalkozik annyira a story-val. Annyira vagyis kb semennyire. Nevet

Tipikus Alkonyat "film" esete. Lehet bármilyen szar amíg az újoncok és az elvakult fanok, gyűjtők megveszik neki mindegy mi van benne.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1780 Dátum: 13 okt 10, 16:16:50 »

Harcsibald nevét elég megjegyezni ő fontos lesz, mert olyan a jelleme mint Ulinak. Azt a többi mind ilyen töltelék karakter mint Starki vagy Halibel.
Kellenek a töltelék szereplők is mert ha nem lennének, akkor az lenne a baj, hogy 2 Quincy indít háborút az összes Shinigami ellen. Azért jó nézni, hogy feltörlik a padlót az agyon favorizált szereplőkkel. Ördögi

Jah várj Halibel nem is halt meg most épp csöcsre kötötték és talán valami Hentaiból megtudjuk mit nem tesznek vele éppen.
Majd kiadják Blu-rayre extraként. Nevet Az már tényleg fanszervíz lesz. xD

Startk képessége volt, hogy a kissrácból lövöldözte ki a szellemi erejét
Az a kissrác egy lány. ikszdé

Tipikus Alkonyat "film" esete. Lehet bármilyen szar amíg az újoncok és az elvakult fanok, gyűjtők megveszik neki mindegy mi van benne.
Azért te is olvasod, pedig veterán vagy (A Beachet, nem az Alkonyatot xD), megszokás ide vagy oda.

A felsoroltakon kívül a 10-es Espada halála se volt rossz, főleg a Kaienes szál miatt. Aki tényleg csak töltelék volt az Zommari volt. Amint megjelent, Byakuya már le is csapta. Neki tényleg az volt a szerepe, hogy kitöltse a helyet a számsorban.

Visszatérve a fejezetre kíváncsi vagyok, hogy a maradék 3 Bankaios Sternriterre hatással lesz-e a Hollow, ha nem használják az erejét. Chang-Du használta, és meg is sebesült, de a többinek csak a zsebében pihen. Ha nem is fognak mostmár Bankait lopni, akkor is annyival kevesebb Bankaial lesz gondjuk. Remélem, hogy Bach erre az esetre is gondolt, csak, hogy ne legyen olyan könnyű a kapitányoknak.
 
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 16:19:00 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1781 Dátum: 13 okt 10, 16:27:01 »

Azért te is olvasod, pedig veterán vagy (A Beachet, nem az Alkonyatot xD), megszokás ide vagy oda.

Persze hogy olvasom ha már 8 évet elcsesztem rá nem fogom dobni. Főleg a célban amikor talán 2-3 éven belül befejezi. Nevet
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1782 Dátum: 13 okt 10, 16:54:55 »

"Elcsesztél"?Nem rossz ez annyira... Nevet
Amikor anno elkezdte ezt az arcot,azt mondta egy interjúba,hogy 4 évig fog még menni.Vagyis igen,valszeg még 3 év.2015 tavaszi szezonban viszont jöhet majd az anime is.
Erre van ott Dangai.  Faceg
Tényleg,erre nem is gondoltam.^^
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1783 Dátum: 13 okt 10, 18:22:25 »

Tipikus Alkonyat "film" esete. Lehet bármilyen szar amíg az újoncok és az elvakult fanok, gyűjtők megveszik neki mindegy mi van benne.
Utálom ezt a franchizet, de azért nem említeném egy lapon, mert más a célközönség. Nők körében sokaknak tényleg tetszik, mint alkotás. Engem nem érdekel, leszarom , mert nem nekem találták ki. Én nem értem azokat az erényeket, mondandót életérzést, amit "tartalmaz". Azért akkora királyok meg ne legyünk, hogy mi mondjuk meg, hogy kinek mi a jó a másik nemet illetően. ikszdé

Van benne valami de amikor 8 éve elkezdtem olvasni korántsem volt akkora Mainstream mint most.
Ezt azért te sem gondolod teljesen komolyan ugye? Igaz 8 évvel ezelőtt nem tudom mi volt, csak archivált trécspartikat olvastam vissza, de azt tudom, hogy 4-5 évvel ezelőtt mi volt a Bleach körül és ma. Valljuk meg őszintén most kik szeretik? Hány embert tudunk felmutatni? Mert szerintem csak ezen a fórumon él olyan ember aki élvezettel, vagy izgatottan tud fecsegni a sorozatról. A számuk meg limitált én 5-10 emberben saccolnám meg. Itthon a Bleach nem mainstream már, ez erős tévhit. Ezer és egy idézést tudnék beilleszteni megerősítő érvként, de erre nekem sincs időm , se kedvem. Nevet

A felsoroltakon kívül a 10-es Espada halála se volt rossz, főleg a Kaienes szál miatt. 
Borzalmas volt, ja és ő a 9-es volt, mivel 0-ától 9-ig vannak számozva az Espadak. 1-1? Mosolyog

"Elcsesztél"?Nem rossz ez annyira... Nevet
Erre van ott Dangai.  Faceg
Tényleg,erre nem is gondoltam.^^
De nem is olyan jó. Persze azért erős túlzások is vannak a hsz-ekben, illetve olyan érvek, amik már csak a műfaji paletta miatt is nonszensz.
Nem gondoltál? Na látod, máris boldogabb az életem, hogy szélesítettem valakinek a látókörét!  Yóóóó
Naplózva
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #1784 Dátum: 13 okt 10, 18:42:20 »

Ez a kiben van még potenciál eléggé "lábatlan". Rukia jó karakter, nagyon bírom de sose volt epic de még igazán jó se. Ichigo alap hogy kap valami irdatlan hype-ot mert főhős. Komamura meg egy nagy senki. Hiába dumál most valami melák kutyával ettől még nem fog sokkal többet érni mint eddig. Renji meg aztán pláne. Nevet

Szerintem ismered már annyira a történetet, hogy tudd, előre senkit nem szabad leírni.
Ahogyan Unohana kapitányról is megtudtuk, hogy ki/mi is valójában, ugyanígy kaphat Komamura, Renji vagy bárki ilyen "titkos" erőt.
S aztán ki tudja, hogy mi sül ki belőle.  Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!