24 máj 19, 04:25:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003253 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1755 Dátum: 13 okt 08, 20:45:05 »

Ez a Bleach manga téma, nem a Naruto és a WSJ mangáinak kivesézésére alkalmas hely. Következőre kitiltalak. Unlak már nagyon Soreszko.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 20:49:07 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1756 Dátum: 13 okt 08, 22:40:18 »

Teljesen jó rész, és egyértelmű, h miért lett megoldva ilyen gyorsan. Bankai-al is alig van esélyük a shinigamiknak...és én akkor már jó kis Bankai-os harcokat várok, aki mindenki beletud adni mindent, na azok hosszabb fejezeteket fognak felemészteni.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1757 Dátum: 13 okt 08, 23:51:59 »

Azért ezt tisztára úgy mondod mintha a többi ilyen jellegű mangában olyan gyakori lenne a haláleset. Értsétek már meg, hogy ez shounen manga és nem seinen kategória. Itt elég ritkán következik be az, hogy fontosabb szereplők feldobják a pacskert.  Mint ahogy az is jellemző rájuk, hogy ritkán van éppen szerelmi száll benne vagy éppen a harcoló felek egyszer fent, máskor  lent tartózkodnak. Szóval nem kell ezen kiakadni és azon siránkozni, hogy "jaj, már megint megmenekült" egy karakter. Egyszerűen ez nem arról szól. Aki ilyet szeretne látni az térjen át a más kategóriájú mangák olvasására.

Nem mellesleg én sem vagyok annyira oda, hogy mindig ez történik de elfogadom mert ismerem ezeknek a mangáknak a stílusát. Így nem is várom el tőlük ezt az eseményt.

Nekem alapból nincs bajom azzal ha nem halálozik el valaki, nekem a gondom az hogy HÁBORÚ van de ebből mi nem látunk semmit csak hogy pár no name senkiházi kardozik de igazából kisebb nagyobb sérüléseken kívül semmi bajuk. És most ne számoljuk azok halált ide akiknek alig volt szerepük. 1-2 kivétellel senki se halt meg a Bleachben. Még a gonoszok táján sem. Mosolyog Én nem várom el hogy hulljanak a legyek mint egy Seinen vagy horror mangában de azért ha nem hal meg semmi ne nevezzünk egy egyszerű párharcot háborúnak szerintem.

Egyébként meg attól hogy shounen igen is ki lehetne rendesen dolgozni a történetet az eseményeket a szálakat a halálozási arányokat is. A shounen fight stílus nem romantikus vígjáték.  smirksweat

Nekem az se hiányzik hogy mindenki vérkönnyeket sírjon mert meghalt valaki egyszerűen haljon meg és menjünk tovább. Ilyen a háború sajnos. Értelmetlen halálról szól. Legalábbis arról kéne. De itt inkább baráti tea party.

Ezért is reménykedek még Ken-chanban de őt is mióta nem láttuk te jó Isten.

Egyébként engem Kubo már sose fog visszacsábítani az éljenzők táborába mert megölte az egyik legepicebb karaktert: Unohanát.

Az egész Bleachben nem volt Kenpachin és rajta kívül még egy ilyen jó karakter. És itt az 1. fejezettől a heti fejezetig értem, nem idén, hanem azóta mióta megy a manga.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 23:54:59 írta Kuro25 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1758 Dátum: 13 okt 09, 15:47:25 »

Uraharában még van potenciál. Illetve Yoruichi még tartogathat meglepetést, de valóban nincs már olyan karakter a Bleachben, aki miatt érdemes lenne feszülten követni. Az évek alatt mindenki elvesztette a varázsát. Ha fogadnom kéne valszeg ez a kettő is elfogja:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1759 Dátum: 13 okt 09, 15:56:26 »

Kuro25 mekkora poén arc már. Panaszkodik, hogy nem halt meg senki, aztán panaszkodik, hogy meghalt Unohana. Nevet Vicces. Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1760 Dátum: 13 okt 09, 16:20:27 »

Azért lenne másban is potenciál. Nem csak Urahara és Yoruichi az aki képes lehet erre. Főleg most, hogy Kenpachiról, Ichigoról, Komamuráról, Hisagiról de az új Rukiáról és Renjiről is keveset tudunk. Azokról nem is beszélve akiket ismerünk ugyan de még mindig rejtegetnek elölünk dolgokat mint a bankai valódi képességei. Szóval lehetnek itt még érdekességek. Akik viszont már kijátszották magukat mint Soi Fong, Hitsugaya és Matsumoto. Ha nem is haltak meg, rájuk nemigazán lehet számítani a továbbiakban. Úgy gondolom, hogy az ő megmentésükre valakik fognak érkezni mert ilyen állapotban tulajdonképpen harcképtelenek. Én most pont erre vagyok kíváncsi, hogy ki érkezik? A másik oldalon meg eddig tulajdonképpen eddig egy személyt láttunk megsérülni Cang Du személyében de azért sejthető, hogy a többi bankait lopónak is kellemetlen meglepetésben kellett részesülnie.
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1761 Dátum: 13 okt 09, 16:42:36 »

Az új Rukia és Renji már annyira elcsépelt, hogy fáj... Kapnak egy powerup-ot oszt valakit levernek karcolás nélkül, majd úgy el lesznek gyepálva, hogy azt sem fogják tudni fiúk-e avagy lányok. Most komolyan...
Kisukét és Yoruichit nomeg Kenpachit, ha elrontja Kubo lehet én is feladom a Bleach várását hétről-hétre, mert miattuk és a jövendő Kyoraku bankai miatt követem igazából. A többi mese habbal. A jégtörpe meg... hogy is mondjam, idegesítő egy karakter, akiben a vasfegyelmet keverik a gyerekes lelkizéssel egy nagyon rossz arányban. Ahányszor látom mindig az jut eszembe, hogy valaki eleresztett egy kötelességtudatra és fegyelemre nevelt óvodást a csatába, aki majdnem bőgni kezd amikor valamelyik barátocskáját komolyabban megkarcolják.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1762 Dátum: 13 okt 09, 17:41:51 »

Kenpachi ott ellett rontva, hogy felébredt a Zanpaktouja. Az lett volna az epic, ha a manga utolsó oldalán Kenpachi ballagna el a megnyert csatájából és hozzá szólna a kardja, hogy "még mindig érdekel a nevem?" azt vége a mangának. Yachiruval lehet még meglepetés, de ez meg túl sokat lett húzva. Ishida átállt a túl oldalra. Remélem azzal lesz magyarázva, hogy nem ért egy pezot se és erőt akart. Viszont előtte megölte az apját vagy a nagyapja sírjára vizelt. Apropó apuci mi van a két vénséggel? Ishin már lejárt termék, de Quincy papa még semmit nem mutatott. A kérdés, ha mutat akkor sokat vagy keveset fog? Ishida rajta tart majd erő demonstrációt? Esetleg ott bukik el és áll újra Ichigo oldalára?
Aizennel mi van? Megölték? Ha igen, hogyan? Kik vannak abban a börtönben mi lesz Ichigo holow formájával most, hogy nincs benne gát?
Ezek érdekelnek nem pedig ez a sokidióta szerencsétlen no name  ABC szökevény. Filler moslék karakterek a popiból előrántva.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1763 Dátum: 13 okt 09, 17:42:32 »

Én még sok lehetőséget látok a felsoroltakon kívül: Grimmjow, Nel, Isshin, Aizen, a Lélek Király(!), Yachirutól is várok legalább egy Shikait.

Toshiro még mindig vesztésre áll. Hiába kapta vissza a Bankaiját, keményen megsérült és két ellenfél is ott van előtte. Matsumotonak jól látom, hogy átvágták a torkát? Nevet

Van egy olyan sejtésem, hogy Bach ezt is előre látta, hogy képesek lesznek visszaszerezni az ellopott Bankaiokat, legalábbis remélem, mert így a Quincyk elvesztették az előnyüket. Bár lehet, hogy BG9 ugyanúgy képes használni Soifon Bankaiját, mivel, hogy gép. 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1764 Dátum: 13 okt 09, 18:06:27 »

Hiába kapta vissza a Bankaiját

Miért kapta volna vissza? Csak nem tudják használni a quincyk a bankait, semmi több.

Bár most nekem az nem tiszta, hogy hogyan is működhet akkor a bankai lopás. Ha csak az igaz amit Kisuke mondott, akkor semmi mást nem kell tenniük a quincyknek, csak ellopják a bankait, és nem használják, már az is hatalmas érvágás a shinigamiknak. VISZONT, ha az ellopott bankai nem csak medálban lévő erő, hanem kapcsolódik a használó lelkéhez, akkor már tényleg el sem tudják lopni azt Bach lovagjai. De még úgy sem kerülnének vissza a már ellopottak az eredeti használóhoz, ha csak nem kényszerülnének eldobni azt, értemén vissza az eredeti használónak (vagy belehalnak és magukkal viszik a sírba).
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 09, 19:22:34 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1765 Dátum: 13 okt 09, 18:10:23 »

Hiei  Nevet még mindig lehet ez a vége... Egyszerű nagyképűségből azt mondja a kardjának Kenpachi a bemutatkozás után, hogy: "-Mész a búsba... amikor kellettél volna nem voltál, most meg pofázol?"
Aztán meg az öregeket is meg kellene ölni, hogy végre megújulhasson SS és a quincyk tábora is.
A jelenlegi állás szerint is lenne potenciál a történetben, de valószínűleg kihasználatlan marad.  Ohh My God
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1766 Dátum: 13 okt 09, 18:48:49 »

az Arrancar-ok már lejárt lemez szerintem , ha Grimmjow nem azzal töltötte az elmúlt időt hogy Vasto Lordékat kajált be labdába se fog rúgni a quincy-k ellen
Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #1767 Dátum: 13 okt 09, 18:54:25 »

Szerintem a lopott Bankai kapcsolatban áll az eredeti tulajjal mert jeges kis hullajelöltünk is megkapta a pirulát és quincy kapásból ki is feküdt amint hatott a cucc ami csak azt jelentheti ,hogy lehet ,hogy ezért kell a tolvajnak megölnie az eredeti tulajt ,hogy megmaradhasson a bankai quincynél.

Amúgy meg nem tudom  moderátorunk miért van kiakadva ,hogy "filler" van a mangában én mondjuk örülök neki ,hogy az utolsó arcban nem sietnek így több idő van a tölteléket kihasználni még akkor is kicsit lekaszálják őket ha ezek nem lennének akkor gyorsan vége lenne minden résznek...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1768 Dátum: 13 okt 09, 19:03:53 »

Miért kapta volna vissza? Csak nem tudják használni a quincyk a bankait, semmi több.
Igazad van, akkor még rosszabbul áll Toshiro. Nevet

Én is úgy hiszem, hogyha más öli meg a Bankait vesztett kapitányt, mint a tolvaj, akkor nem marad nála.

Azért Kirgét gond nélkül kettévágta hosszában, igaz meglepte de akkor is. Harribelt maga Bach győzte le. Ha példát akart volna statuálni, akkor jobb lett volna, ha az egyik embere győzi le, aki gyengébb, mint Bach. Talán nem volt olyan embere, aki biztos legyőzte volna? Neltől meg kiengedett alakban még csak egy támadást láttunk, szóval nem kell még leírni.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1769 Dátum: 13 okt 09, 19:13:51 »

1-2 kivétellel senki se halt meg a Bleachben. Még a gonoszok táján sem. Mosolyog

Az egy dolog hogy látszik minden apróságba bele akarsz kötni hogy lehúzhasd a mangát, de ez tényleg a legalja. Nevet A Bleach az épp az a manga ahol hullanak lazán a gonoszok. Volt 10 espada, abból él kettő. Sőt, igazából másfél, mert Harribel megragadt egy vizihulla szintjén mostanában. Akkor ott volt gonosznak Gin és Tousen, mindkettő halott. Oké, Gin idézőjeles gonosz, de tökmindegy. Aztán ott volt még istentudja hány arrancar akiket szintén kivégeztek a shinigamik. Aizen ugyan nem halt meg, de felesleges is lett volna. A karakterében rengeteg potenciál van, hülyeség lenne kidobni.

Az viszont tény hogy a jók nem igen hullanak, de azért Yamamoto, Kira, Choojuro, Masaki (..), a fullbringerek nem tudom minek számítanak de ott is volt pár halál, és Unohana. Nem sok, de azért azt nem lehet elmondani hogy szinte senki. Főleg hogy tuti hagytam ki párat. Bár egyébként se értem minek kéne durva mészárlás, én sose ezért olvastam mangákat. Pár halál volt, akadtak köztük szerethető karakterek is. Ha Byakuyát kinyírta volna Kubo teljesen elégedett lennék.

A fejezet meg jó volt, főleg ha ezt a quincy vagánykodást megmagyarázza Kubo majd valahogy.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!