24 máj 19, 00:26:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003180 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1560 Dátum: 13 szep 21, 16:27:57 »

nem hiszem hogy az élők világában lennének nagy harcok mert a quincyk nem olyan hülyék hogy elhagyják azt a helyet ahol szinte "végtelen" a hatalmuk a sok reishi miatt és ott harcolnának ahol korlátolt az erejük

az mondjuk elég pöpec lenne ha Isshin mentené meg Toshirot és Matsumotot utána meg jól leoltaná őket  Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1561 Dátum: 13 szep 21, 16:57:02 »

Szerintem meg Matsumoto utána még jobban leoltaná hogy hol a fenében volt idáig.
Plusz hogy rá (is) hagyta az irodai munkáját.Bár ő is lusta volt hozzá smirksweat
Szinte minden ilyet Toshiro végez már 3ik tiszt kora óta.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1562 Dátum: 13 szep 21, 17:43:06 »

Én még tovább megyek mert szerintem semmi ilyen harci szerepük nem lesz már ebben a történetben. Szerintem csak a végén fognak megjelenni amikor a két kölyök esetleg végezne egymással. Az ő fejüket próbálják majd jobb belátásra bírni. Hogy legyen egy 3. fajta lehetőség is a másik két lehetőség mellett. Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1563 Dátum: 13 szep 21, 19:32:13 »

szerintem mindkettejüknek nagyobb szerep fog jutni , ha Soul Societyben rosszra fordulnak a dolgok /ami valószínű hogy bekövetkezik / akkor az kihatással lesz az élő világára is és akkor mindenképp tenniük kell valamit
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1564 Dátum: 13 szep 22, 22:47:43 »

amúgy szerintem egyértelmű, h a shinigamik ezt a harcot nem nyerik meg, max 1-2 , mivel akkor  afelmentő seregnek semmi értelme ( Uraharáék + Hiyoriék ja és még a 0. osztag is ottvan) BG9 nagyon bejövős számomra, az a puska kicsit jól nézet ki, kéár h egyből leszedte Soi...De nyílván vírit még pár fegyvert. És kérlek Kubo, kicsit kerüljenek már előtérbe a többiek is!! Főleg Shinji!! Rose, Ukitake, Kensei ....Unom, h mindig csak Soi fon, Hitsu, Komamura meg Byakuya kap sokkal de több lapot.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1565 Dátum: 13 szep 22, 23:15:30 »

Nagy gond is lenne ha már itt nyernének kivéve ha lesz egy nagyobb csavar és nem is ők a főellenségek.Később pedig összefognának épp a lélekkirály ellen,amiről Ichigoék fenn nem tudnak.0adikosat meg irányítaná.
Nekem egyenlőre még túl sima hogy Bach a főellenség,érdekes lenne ha ez változna. Gondolkozik

Ha reálisan nézem kikapnak itt a shinigamik,de nem totálisan,bár menekülniük kéne,egyelőre.
Mindenképp lesz jó pár szoros küzdelem ahol épphogy kikap az egyik kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1566 Dátum: 13 szep 23, 00:07:43 »

Azért ha megnézitek akkor sokkal több erős quincy volt látható a képen mint akiket eddig láttunk. Szóval mindenkinek jut belőlük bőven ha itt győznek is. Emlékezzetek arra a képre ahol Bach beszél hozzájuk. Már csak a használt ABC betűi alapján is ez látszik, még ha nem is töltik ki az egészet. Az erősebb shinigamikhoz képest mindenféleképpen sokan vannak. Ezt a létszámhátrányt kiegyenlíteni kell szerintem Uraharáék  segítsége. Sőt, a közemberek mennyiségéről ne is beszéljünk, hiszen Bach is mondta. "Annyit szerez belőlük amennyit csak akar." Ha így nézzük akkor messze kevesebben vannak SS shinigamiai létszámban mint a quincy sereg.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1567 Dátum: 13 szep 23, 11:56:57 »

A tájcsók meg annyit vágnak le belőlük amennyit jónak látnak. De itt vannak még a noname shinigamik, ha a töltelékekről van szó. Seireitei oldalán állnak a tankok, a "kiemelt személyek", a nullások, az Urahara sütiparti etc. SS ellen a jelenlegi VR haderő nem lesz elég.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1568 Dátum: 13 szep 23, 16:30:30 »

Nagy gond is lenne ha már itt nyernének kivéve ha lesz egy nagyobb csavar és nem is ők a főellenségek.Később pedig összefognának épp a lélekkirály ellen,amiről Ichigoék fenn nem tudnak.0adikosat meg irányítaná.
Nekem egyenlőre még túl sima hogy Bach a főellenség,érdekes lenne ha ez változna. Gondolkozik

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/7
Ha így nézzük, akkor a képen lehet nem is egymás ellen vannak, hanem együtt (simán bele lehetne magyarázni)
Azt hogy nem Bach a főellenség az lehet mivel a képen nem volt rajta (kisebb utalás) de hogy nem a quincyk a fők azt nehéz lenne megoldani mert, nincs akkora számú ellenség Nevet
De kitudja Mosolyog Gondolkozik
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1569 Dátum: 13 szep 23, 17:53:42 »

Nagy gond is lenne ha már itt nyernének kivéve ha lesz egy nagyobb csavar és nem is ők a főellenségek.Később pedig összefognának épp a lélekkirály ellen,amiről Ichigoék fenn nem tudnak.0adikosat meg irányítaná.
Nekem egyenlőre még túl sima hogy Bach a főellenség,érdekes lenne ha ez változna. Gondolkozik

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/7
Ha így nézzük, akkor a képen lehet nem is egymás ellen vannak, hanem együtt (simán bele lehetne magyarázni)
Azt hogy nem Bach a főellenség az lehet mivel a képen nem volt rajta (kisebb utalás) de hogy nem a quincyk a fők azt nehéz lenne megoldani mert, nincs akkora számú ellenség Nevet
De kitudja Mosolyog Gondolkozik


Öm, most a Quincy-kre mondod, hogy nincsenek sokan? Van 16-17 Stern Ritter + 5-6, akiket nem csak nem látunk, de még a betűjelét sem ismerjük, Shaz Domino-ról meg nem tudni, hogy él-e (bár feltehetően nem élte túl Ichigo sudden rage-ét).
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1570 Dátum: 13 szep 23, 18:05:01 »

Nagy gond is lenne ha már itt nyernének kivéve ha lesz egy nagyobb csavar és nem is ők a főellenségek.Később pedig összefognának épp a lélekkirály ellen,amiről Ichigoék fenn nem tudnak.0adikosat meg irányítaná.
Nekem egyenlőre még túl sima hogy Bach a főellenség,érdekes lenne ha ez változna. Gondolkozik

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/547/7
Ha így nézzük, akkor a képen lehet nem is egymás ellen vannak, hanem együtt (simán bele lehetne magyarázni)
Azt hogy nem Bach a főellenség az lehet mivel a képen nem volt rajta (kisebb utalás) de hogy nem a quincyk a fők azt nehéz lenne megoldani mert, nincs akkora számú ellenség Nevet
De kitudja Mosolyog Gondolkozik


Öm, most a Quincy-kre mondod, hogy nincsenek sokan? Van 16-17 Stern Ritter + 5-6, akiket nem csak nem látunk, de még a betűjelét sem ismerjük, Shaz Domino-ról meg nem tudni, hogy él-e (bár feltehetően nem élte túl Ichigo sudden rage-ét).
Arra értettem hogy ha quincyk+shinigamik összefognak,sokan lennének és nem lenne elegendő elennfél mindenkinek Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1571 Dátum: 13 szep 23, 18:18:38 »

Valamekkora szelektálás ígyis-úgyis úgy is bekövetkezne ellentétes nézetek és harci vágy miatt.
Annyira már nem maradnának sokan lélekkirály és 0ik ellen,viszont ott van HM tényező is akik nem hiszem hogy megbocsátanak akár 1 quincynek is.(talán Ishida család max a végén).
Lélekkirályhoz szólva minőség a mennyiség felett,továbbá sok meg nem ismert tagja is van annak a dimenziónak a 0ikos szolgálatában és egyébként is.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1572 Dátum: 13 szep 23, 20:22:09 »

SS-ben most talán Kenpachi az egyetlen, aki le tudná győzni Bach-ot. A többi kapitánynak nincs esélye Yama Bankaija ellen. Kenpachi is csak azért esélyes mert még kérdés az új ereje. Kyouraku Bankaija lehet, hogy erős, de nem véletlen volt Yama a főkapitány. Az öreg azt mondta, hogy azért ő a főkapitány mert nem született nála erősebb Shinigami, szóval Kyouraku biztos gyengébb, mint Yama vagyis most Bach.

Most megcáfolom amit fentebb írtam mert van még valaki SS-ben, aki képes lehet legyőzni Bachot Kenpachin kívül. ráadásul ő is rajta van a "nem kívánatos személyek listáján". Igen, Aizenről beszélek. Nevet Mivel nem mutatták, hogy Bach megölte volna, így valószínűleg életben van. Hogy lehet megölni egy halhatatlant?^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1573 Dátum: 13 szep 23, 20:39:54 »

SS-ben most talán Kenpachi az egyetlen, aki le tudná győzni Bach-ot. A többi kapitánynak nincs esélye Yama Bankaija ellen. Kenpachi is csak azért esélyes mert még kérdés az új ereje. Kyouraku Bankaija lehet, hogy erős, de nem véletlen volt Yama a főkapitány. Az öreg azt mondta, hogy azért ő a főkapitány mert nem született nála erősebb Shinigami, szóval Kyouraku biztos gyengébb, mint Yama vagyis most Bach.

Most megcáfolom amit fentebb írtam mert van még valaki SS-ben, aki képes lehet legyőzni Bachot Kenpachin kívül. ráadásul ő is rajta van a "nem kívánatos személyek listáján". Igen, Aizenről beszélek. Nevet Mivel nem mutatták, hogy Bach megölte volna, így valószínűleg életben van. Hogy lehet megölni egy halhatatlant?^^

Azt azért ne felejtsd el, hogy Aizen maga mondta még a Hógolyó általi átváltozások előtt, hogy sokkal gyengébb, mint Yamamoto és fair harcban biztosan veszítene ellene, ezért is találta fel Wonderweiss-t, akit direkt Yamamoto ellen hozott létre (pl elnyeli Yamamoto Zanpakuto-jának lángjait, rohadt szívós stb) - más kérdés, hogy Yamamoto annyira badass volt, hogy még a direkt ellene létrehozott szuper szörnyet is képes volt legyőzni. Az átváltozásai viszont nincsenek meg mér neki többé, így kb ugyanolyan szinten van, mint anno.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1574 Dátum: 13 szep 23, 21:05:02 »

Viszont a Hogyoku még mindig nála van, ami miatt nem lehet megölni. Valóban maga mondta, hogy gyengébb, mint Yama de akkor még nem használta a Hōgyokut. Lehet, hogy már nincsenek meg az átváltozásai meg a kardja de még így is képes volt befolyásolni Bach időérzékét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!