24 máj 19, 01:32:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003204 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #1545 Dátum: 13 szep 18, 19:08:17 »

De ez nem akadályozza meg, hogy harcoljon. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/16


Már ne hari de az ott Ganju,és nem Ginjou..
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1546 Dátum: 13 szep 18, 19:19:38 »

Miért szerinted ki van jobb oldalt a háttérben, két másik Fullbringer mellet? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1547 Dátum: 13 szep 18, 19:27:36 »

Ginjo lélekként még él.

A mostani fejezetek nagyon jók. Omaeadat kezdem megszeretni, Soi Fong nagyon jól nézett ki az új technikájával. Remélem lesz egy kombó Yourichivel majd.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1548 Dátum: 13 szep 18, 19:29:17 »

Biztos Magdi anyusnak nézte. Nyelvesít

SoiFong jó kis belépőt kapott, kíváncsi vagyok az ellenfele képességeire, valószínű nem lesz túl rövid küzdelem. BazzB meg jó, hogy 1 rész fetrengés után méltóztatott megmukkanni. Nevet Jó rész volt, várom a következőt.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1549 Dátum: 13 szep 18, 20:34:31 »

Atyaég de sok vak és figyelmetlen ember van!   smirksweat
Az ilyenek szerintem csak gyorsan átnyálazzák a fejezeteket, elolvassák, ha elolvassák a szöveget, és mennek tovább... No comment

Akinek meg még így sem eset le, azoknak talán 2 ki színezett képpel talán már leesik:
Egy, És kettő


És amúgy is, a fullbringerek emberek, ergo, már amikor megölték őket lehetett számítani arra hogy még látni fogjuk őket, mert mi a Bleach legtöbb szereplője? Lélek, vagyis halott, és így aki meg azon lepődött meg hogy itt vannak, az akkor ezt az alapdolgot elfelejtette a világgal kapcsolatban amiben játszódik!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1550 Dátum: 13 szep 18, 20:40:51 »

Örülök neki hogy a Yoruichi-Soifon kombót nem csak én várom ennyire,főleg egy kevert villám-szél teljes verzióban.
Kész természeti katasztrófa lenne,jó értelemben Nevet
Elég sok a nyitott függőben lévő szál,tehát sok kellemes meglepetés jöhet még bow
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1551 Dátum: 13 szep 18, 21:10:01 »

Sajna Soifon halmozottan hátrányban van most. Egyrészt az ellenfelénél van a Bankaija  (bár ez még az előnyére válhat) és az ellenfele (részben?) gép, szóval a Shikaija hatástalan ellene. Szóval egyedül a Shunkouja és a sebessége van csak az ő oldalán. Reméljük nem hal meg és, ha nagy gáz van, akkor megmenti majd őt Yoruichi-sama.^^ Bár még nagyon korai lenne, ha megjelenne.

Lehetséges, hogy Soifon beújított valami hasonló védelmet nyújtó alkarvédőt, mint amit Urahara csinált Yoruichinek?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/549/15
Mikor láttuk edzeni, akkor még nem volt nála.

Lehet, hogy a Sternritterek előre megválasztották az ellenfeleiket? Haschwalth direkt Kyourakura ment. Bazz-B tüze legyőzi Toushirou Shikai jegét, BG9-re nem hat Soifon Shikaija + direkt őt kereste.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1552 Dátum: 13 szep 19, 00:19:10 »

Szerintem ez eddigiek alapján egyértelműen erre alapoztak, hogy kihasználhassák a másik gyenge pontját. Olyan ellenfelet állítottak ellenük akinek a képessége ellensúlyozza a másik képességét. Már csak az a bökkenő, hogy az információk nem tartanak lépést az újításokkal vagy csak nem vették egyszerűen figyelembe a másik fejlődésének lehetőségét. Másrészt azért minden fontosabb shinigami rejteget valamit, még a másikak elöl is. Így azokról a quincyk sem szerezhettek tudomást. Ezek a dolgok még okozhatnak komoly problémákat a quincyknek.

Másrészt amennyi adatot ismernek a quincyk a shinigamikról, én és még rengeteg személy hasonlóan cselekedne. Megfelelő személyt a megfelelő személy ellen. Volt bőven idejük felkészülni a megfelelő ellenfélből.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 19, 01:09:02 írta rini67 » Naplózva
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1553 Dátum: 13 szep 20, 21:02:59 »

Igen, a shinigamik rejtett technikái még okozhatnak sok meglepetést a quincyk-nek, de ez viszont is igaz.
De amúgy örülök, hogy nem csak én várom, hogy Yoruichi felbukkanjon, de remélem nem csak ő ugrik be egy kicsit segíteni, hanem Ishin, Nel, Grimmjow, Orihime és Chad és esetleg még Ryuken is.

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1554 Dátum: 13 szep 20, 21:14:43 »

Az még jó kérdés, hogy Ryuken melyik oldalnak fog segíteni. Jelen állás szerint valószínűleg a Vandenreichet támogatná a megjelenésével tekintve, hogy gyűlöli a Shinigamikat és a fia, most Bach utódja. Az egyetlen érv, ami a Vandenreich ellen szól, hogy Bach miatt halt meg Katagiri, de nem úgy tűnik, hogy Ishidát ez zavarná.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1555 Dátum: 13 szep 20, 21:21:33 »

Szerintem pedig Ryuken pont a shiningamik, illetve Ishin oldalán fog állni. Márcsak Katagiri és Masaki miatt, és Ishidának még nem tudjuk, hogy miért állt Bach oldalára, de nála a motiváció csak később fog kiderülni.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1556 Dátum: 13 szep 21, 10:54:30 »

Szerintem is inkább a shinigamikat támogatná, elvégre
1. Katagiri Bach miatt halt meg
2. Látta, hogy a shinigamik nem olyanok, mint amilyennek elképzelte őket (Isshin szó nélkül segít Masakin, feladva ezzel az eddigi életét)
3. Masaki is Bach miatt halt meg
4. Masakinak azért jó élete volt egy shinigami oldalán Mosolyog
A quincy oldal mellett meg az szól, hogy... ő is quincy? :O Mondjuk Isshida miatt ez még érdekes lehet... Gondolkozik meg azért nem ugyan olyan a többi shinigami, mint Isshin, ki tudja, hogy milyenekkel találkozott eddig (pl. láthatta Aizenéket aznap?).
 De ezek csak találgatások (egyenlőre), így, ha az eddigi biztos ismereteinket nézzük, akkor tényleg a shinigamik felé fog húzni. Ebből persze még bármi lehet. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1557 Dátum: 13 szep 21, 11:26:40 »

Azért megtiltotta a  fiának, hogy bármi köze legyen a Shinigamikhoz. Nevet Ez volt a feltétele, hogy visszaállítsa az erejét.
Az apját Sōkent is Shinigamik ölték meg.
Ishida szándékai még rejtélyek de úgy állt be Bach mellé, hogy tudja miatta halt meg az anyja.
Azért vannak érvek a Quincy oldal mellet is.
Bármelyik oldalt választja biztos, hogy ütni fog. Azért megnézném Bach arcát, mikor rászegezi az íját azzal a mondattal, hogy "megölted azt a két nőt akiket szerettem, és most a fiam is kell?!" Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1558 Dátum: 13 szep 21, 15:42:31 »

Szerintem is inkább a shinigamikat támogatná, elvégre
1. Katagiri Bach miatt halt meg
3. Masaki is Bach miatt halt meg

Jajj emberek...nem nem és nem. Bach direkt csak a quincy erejüket vette volna el, nem lett volna semmi bajuk. Katagiri csak "gyengélkedett" mindig is. Általában, aki mindig is beteges és elkap valamit, akkor nem a betegségre szoktuk fogni, hanem azt mondjuk, hogy azért lett beteg/halott mert beteges volt. Remélem érezhető a különbség.

Masaki egyszerűen egy szerencsétlen véletlen miatt halt meg.

Nem hiszem, hogy pont Ryüken lenne az, aki nem tudná összegezni a történteket objektíven. Nem lehet azt mondani, hogy csak Bach miatt haltak meg, mindig van ezer tényező amit számításba kell venni. Kivéve persze, ha kiderül, hogy tudott volna várni még 10 percet, amíg Masaki megöli Fishert,,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1559 Dátum: 13 szep 21, 15:59:40 »

Az igaz hogy csak részben felelős a történtekért,de már ez is elég ok ellene.
Ő a hibás a meglévő véletlenek mellett.Szerencsétlen egybeesés,de tehet róla.
Ryuken és Yoruichi elég el vannak tűnve,lehet készülnek valamire akár együtt is.
Isshin is az élők világában van,tehát még lehet valami.
Lehet az emberi világban is lesz egy nagyobb bázis,mint anno(fillerben jobban).
Naplózva

Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!