24 máj 19, 03:44:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003246 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1515 Dátum: 13 szep 13, 17:45:57 »

Bosszúból kezdték ölni a Hollowokat. Mivel nagyobb lélekerejük van, mint az átlagembereknek, ezért gyakrabban is támadták meg őket a Hollowok, ami miatt bedühödtek a Quincyk. De ez meg a Shinigamiknak nem tetszett, hogy ők eltörlik a Hollowokat és nem megtisztítják és ez miatt borulhat az egész lélek körforgás. Ezért is jó ez a háború, mert mindkét félnek igaza van.

Bármennyire is nem úgy néz ki de az időugrás előtt Ichigo 15-16 éves volt, szóval nem csoda, ha nem nőt látható szőr az állán. Nevet Most 17-18 éves.

Az lesz valami, ha BG9 ellövi Soifon Bankaiját a Wandenreich főhadiszállásán. xD Abba az egész város beleremeg majd. Ha nem tűnik el legalább a fele.^^ Talán majd az lesz Omeada esélye, mert akkor nem nagyon fog tudni mozogni a lovag.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1516 Dátum: 13 szep 13, 18:03:34 »

egy kicsit félreérthető voltam , tudom hogy Ichi hány éves és a kérdés Isshinre vonatkozott hogy neki miért maradt rövid haja  Nevet

ha már lehetne választani akkor egy Zaraki - As Nodt párharcot néznék meg szívesen hogy kiderüljön mi is az amitől Ken-chan félhet  Kúl
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1517 Dátum: 13 szep 13, 18:19:19 »

Bosszúból kezdték ölni a Hollowokat. Mivel nagyobb lélekerejük van, mint az átlagembereknek, ezért gyakrabban is támadták meg őket a Hollowok, ami miatt bedühödtek a Quincyk. De ez meg a Shinigamiknak nem tetszett, hogy ők eltörlik a Hollowokat és nem megtisztítják és ez miatt borulhat az egész lélek körforgás. Ezért is jó ez a háború, mert mindkét félnek igaza van.

Bármennyire is nem úgy néz ki de az időugrás előtt Ichigo 15-16 éves volt, szóval nem csoda, ha nem nőt látható szőr az állán. Nevet Most 17-18 éves.

Az lesz valami, ha BG9 ellövi Soifon Bankaiját a Wandenreich főhadiszállásán. xD Abba az egész város beleremeg majd. Ha nem tűnik el legalább a fele.^^ Talán majd az lesz Omeada esélye, mert akkor nem nagyon fog tudni mozogni a lovag.

Nem csak azért, hanem azért is, mert nem találták helyesnek, hogy a Shinigamik egy jobb helyre "viszik" a hollow-okat, miközben azok rengeteg ártatlan embert öltek meg.

Az biztos, hogy BG9 ellövi majd Soifon bankai-ját, de jobban örülnék, ha kiderülni, hogy milyen képessége van és mit jelent a "K" betű.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1518 Dátum: 13 szep 13, 18:38:46 »

Ichigo egy suhintással levágta Isshin haját, majd még egy suhintással kiigazította. xD

Nekem a legjobb tippem a "K"-ra a Knight, mint lovag. Ez megmagyarázná a sisakot.

Szerintem Kenpachi attól fél, hogy elveszíti Yachirut, hiszen ő a családja. Mikor Nnoitra Yachirura akart támadni, akkor Yachiru mondta, hogy Ken-chan ideges lesz, ha őt támadják. Mosolyog Szóval As Nodt vele csinálhatna valami hasonló trükköt, mint Zombi Rukia, persze valami mást, hogy változatos legyen
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1519 Dátum: 13 szep 13, 19:32:32 »

Az biztos, hogy BG9 ellövi majd Soifon bankai-ját, de jobban örülnék, ha kiderülni, hogy milyen képessége van és mit jelent a "K" betű.

Nekem a legjobb tippem a "K"-ra a Knight, mint lovag. Ez megmagyarázná a sisakot.

Van egy olyan érzésem, hogy BG9 nem kap értelmetlen háttérsztorikat és nem kell majd neki 200 fejezet, hogy lerepüljön róla a maszk, ami jelen esetben szinte biztosra veszem, hogy nem a semmiért van rajta. Eléd fura neve van, mint egy robot, vagy valami rövidítés, akár ismerős személy is lehet a maszk alatt (bár arra nincs sok lehetőség).
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1520 Dátum: 13 szep 13, 20:54:09 »

Lehet hogy csak simán ízlése(es) kiegészítő.
As Nodtos félelmet nem lenne rossz eljátszani,és milyen büszke lenne ha pont előtte bizonyítana Yachiru és szedi ki az "illiúzióból". kacsint
K betűre nála a Key és Keepshake játszik nem tudom miért,megérzés Nevet

Isshin betoppanás is várható.Együtt lenne a 3mas csapat a tízes osztagból.

OFF:Arra hogy miért a szakálla nőtt és a haja nem tudom,lehet időt álló "anti-dangai hajzselé". smirksweat
Vagy nem maradt elég ereje hogy azt is növessze közben.
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1521 Dátum: 13 szep 14, 10:08:15 »

szerintem Isshin egy Sternritterrel sem fog összecsapni csak Bachra fog utazni , bár egy Isshin - Ishida csata pöpec lenne  Ördögi
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1522 Dátum: 13 szep 14, 17:51:55 »

Isshin-nek mindenképpen kellesz harcolnia,ha látni akarjuk a bankai-át.Remélem Kubo nem hagy minket tudatlanságban >.<#
Utána ott van még Hisagi is,Ő edzett Kensei-jel is,hogy legyen bankai-ja.Szerintem biztos fel fog tűnni.
Naplózva

Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #1523 Dátum: 13 szep 17, 10:25:57 »

http://www.mangareader.net/bleach/549 kint az új rész Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1524 Dátum: 13 szep 17, 10:51:47 »

Ismét egy nappal korábban jött ki. Nem jó mert hozzá fogunk szokni. Nevet

Sajna BG9 mégse az a kedves ellenfél, aki nem bántja a családtagokat. Pont ellenkezőleg direkt rájuk utazik. Jól elkapta Mareyot. Omeada rendesen bedühödött. Még egyszer sem láttuk ezt az arcát. Persze a Shikaija nem túl hatásos az ellenfele ellen.

Azt hiszem a Knight helyett a Kinetic lesz a betűje. Ha jól látom nem is ember, hanem inkább valami gép-
http://www.mangareader.net/bleach/549/11

Soifon visszatért! Nevet
http://www.mangareader.net/bleach/549/13
Nála rendesen meglátszik az edzés eredménye Menő a tökéletesített Shunkoja. Most nála az előny, mert hiába van BG9-nél a Bankaija, ő ismeri a legjobban. És persze leggyorsabb kapitányként valószínűleg jóval gyorsabb, mint ellenfele.

Gondoltam, hogy Natsu nem fekszik ki egy támadástól.^^
http://www.mangareader.net/bleach/549/18
Jövő héten a Strenritter ellentámadása. Ez nem sejtett túl jót a két kapitánynak és a hadnagyaiknak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1525 Dátum: 13 szep 17, 11:16:34 »

És mégsem fog változni tőle semmi. Pont ez volt várható, hogy jól megcsapják az ellent aki ebbe nem hal bele és visszavág. Ez alapjában véve a szokásos manga történések rendje. Ezután viszont megint a shinigamik fognak jönni, főleg ha bevetik ellenük a quincyk az ellopott bankait. Szerintem most csak így kerülhet vissza hozzájuk, hiszen a medált még nem fejtették meg. Röviden, akkor tudják jelenleg visszaszerezni ha bevetik őket ellenük. Amúgy nem lennék meglepve ha végül mégis Oomaeda csapná le BG9-et Mareyo miatt.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1526 Dátum: 13 szep 17, 12:26:49 »

hát nem hiába egy kód a neve BG9-nek ez valamiféle droid vagy tudomis én Nevet már eleve ahogy beszél még egy quincy-hez képest is túl precíz és túl sokat tud, a megjelenéséről nem is beszélve...
Soi Fong shunkojából következtetni lehet h a bleach világában is minden léleknek megvan a maga eleme (naruto), mert mint mondta az övé a szél, míg Yoruichinél láthattuk régebben, hogy a villám Gondolkozik
Szerintem is elképzelhető, hogy Omaeda csapja le majd a droidot, viszont ezt sztem bankaial teszi meg. Többféle magyarázat is volna rá: már eleve rendelkezik vele, csak lusta volt és adott erre az imidzsre is ezért rejtegette, vagy a bosszútól fűtve szert tesz a bankaira, esetleg most hogy komolyan veszi a dolgokat, megszólítja a kardja és úgy Hümm-hümm
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1527 Dátum: 13 szep 17, 13:48:00 »

BG9 most aktiválta a terminátor protokollt és valószínű, hogy ki fogja cibálni Fong szárnyait. Utánna pedig Omaeda fogja összetörni, ami szomorú. Amúgy sztem ez hasonló lény mint áááronyiéééró. Nem robot, csak nagy részben gépesítette magát.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1528 Dátum: 13 szep 17, 13:57:51 »

Érdekes hogy kezd visszatérni a Keddhez,pedig most se gondoltam volna smirksweat
Quincyk szívósak bár ez elvárható volt,ne hogy 1csapással elintézzék őket.
BG9 tisztára olyan mint Mayuri újította volna be vagy egy hozzá hasonló őrült. Nevet
Tökéletesített Shunko nagyon vadul néz ki.Még plusz technikát is mondott közben.
Azt mondta hogy az övé Szél elemű.Érdekes lenne hogy ahány Shunko annyi elem.Például Yoruichinél villám.
2 elem kombóját igazán megnézném a későbbiekben. ;)Plusz van most lehetőség arra hogy megmutassa a villám(léptű) "hercegnő" hogy mire képes ezzel ha mindent belead.Lehet már Zanpaktou is bele van építve(egyesülve).Ezért se láttuk régebben. Gondolkozik
Omeada pedig derékül viselkedik,megteszi amit tud.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1529 Dátum: 13 szep 17, 15:29:35 »

Az eddigi részek jók voltak, ez ütött! Szinte tökéletes, mondanám. Egyedül a "csak tettettük, hogy legyőzhetőek vagyunk" klisé volt, ami a csúcsát lelaposította, de legalább Bazz mondata kissé érdekessé tette.

BG9 egyre szimpatikusabb, tetszett, hogy nem hezitált megmolesztálni a kiscsajt. Csak az volt a baj, hogy így még Omeadát is szerethetővé teszi Kubo a végére,,,,,amúgy igen, biztosan nem teljesen gép. Láthattuk is a "szemét".

Egy ilyen pocsék nap után nagyon kellett egy jó rész, kösz Kubo. \m/
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!