24 máj 19, 03:23:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003237 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sátor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1200 Dátum: 13 júl 03, 22:59:40 »

köszi a gyors forditást  Nevet


Az utolsó oldalon lemaradt a függőleges szöveg forditása.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 23:05:34 írta Sátor » Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #1201 Dátum: 13 júl 03, 23:05:39 »

chad elég jóban volt a fullbringerekkel. remélem ők vannak ott. a vaizardok meg elv mind ss-ben vannak már.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1202 Dátum: 13 júl 03, 23:09:10 »

Kész is, kicsit átalakítottam, ezentúl nem kell szarakodnom a tologatással, most már minden betűnek a helye fix. Csak név és a képet betenni. Egy kis színt is vittem a keretek köré, nem tudom mennyire lett jó.

http://szofron.deviantart.com/art/Bleach-Quincy-Stern-Ritter-Army-307088896

Kíváncsi leszek hogy milyen arrancarokat guberáltak össze, vajon hány ismerős arc lesz.

A fullbringerek kuukakuéknál vannak, nem hinném hogy HM-be mentek. És a wizardok se.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 23:10:25 írta Szofron » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1203 Dátum: 13 júl 03, 23:56:20 »

Amúgy kezdek elbizonytalanodni, hogy az ABC betűi sorrendet alkotnak, kivéve az A meg B-t , mivel Van a bajszos, pisztolyos emberünk, akibem Kyouraku emberére akadt, és van az a néger vigyorgó, akinek szemes botja van, mindkettő erősnek tűnik és csak az egyiknek juthat C-s rangja , a másiknak a legjobb az L. És én nem hiszem, h a most megismert G betűs kiscsaj erősebb ennél vagy Bazz-B nél.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1204 Dátum: 13 júl 04, 00:22:20 »

Ne feledd hogy nem szabad külsőről megítélni az "embert".
Nézhet ki bárki nagyon durván és még sincs sok ereje,és ennek a fordítottja.
Képességeket meg több fajta betűvel is lehetne jelölni.
Például Kirge J Jail de ha gyengébb lenne simán megkaphatná a P mint Prison címet(ha még élne smirksweat).Ha erősebb akkor meg "Cell" és C.
Ez a jó a nyelvben hogy több fajta szóval is lehet fejezni ugyanazt kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 04, 00:24:07 írta K ichigo » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1205 Dátum: 13 júl 04, 06:02:01 »

Nos, szerintem akiket Sado (Chad) összegyűjtött:
- Vaizardok (Hachigen, Love, Risa, Hiyori).
- Harribel 3 Fraccionja
- A Narancs-mikrofon hajú ex-espada, akivel egyszer harcolt Sado (Chad) egy döntetlent.
- Grimmjow
- Yoruichi

Bevallom, ha ennek csak a felét gyűjtötte össze Kubo, akkor kezd kicsit a Shinigamik oldalára állni a mérleg. Nem az, bízok a Vandenreich-ben, elvégre Zaraki-n és Yamamoto-n kívül senki sem tudott ellenük tenni semmit, ráadásul 5 Bankai-t (+ Sasakibe-jét) elloptak, de ha még meg is nyerik a Quincy-k, akkor nagyon ember hiányban lesznek, mikor be kell vetniük majd a Lelkek Palotáját, hiszen a 0-ik osztag ugyan addig a kisujját sem fogják mozdítani ellenük, de ha hozzájuk érnek akkor már jön a darálás.

Szóval remélem, hogy Aizen, még ha csak hátba támadó jelleggel kamuból csatlakozna majd a Quincy-khez, vagy még Ryuken mert azért kicsit durva lenne, ha a gonoszoknak kell tucat vs 5 tucat ellent vívniuk - jó, a Soldat-ok még lehetnek, hogy hozzátesznek valamit, ha már a rendes shinigami katonákat röhögve bedarálták.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1206 Dátum: 13 júl 04, 10:34:14 »

Mondjuk azt nem értettem, hogy ezzel a Bach magyarázattal akkor Ichigo miért nem halt meg. Alapvetően ő is Quincy vérrel rendelkezett az anyja után. Mondjuk ebben segíthetett akkor a hollowja és az apja vére is hiszen ezek már akkor is benne lehettek csak nem voltak aktívak ilyen szempontból. Másrészt hogyan nem tudtak Ichigoról de ilyen szempontból Ryukenről is elfeledkezett Bach? Vagy miért nem tudják a Sterrnek, hogy kicsoda Ishida?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1207 Dátum: 13 júl 04, 10:49:02 »

Ebben csak az a poén rini, hogy Kirge pl tudott Ishidáról, hiszen még ecsetelte is, hogy az ő szent nyila (vagy mije) mennyire kellene, hogy erős legyen. Szóval kíváncsi vagyok én is, hogy a többi mit szenved össze, hogy nem tudtak Ishidáról. Mondjuk lehet le lesz tudva annyival, hogy ők nem olvasták el a Daten-t, mert ugye minek.
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #1208 Dátum: 13 júl 04, 11:43:00 »

Az elõzõ fejezethez: Bazz-B - H : Hot-tempered
Most: Chad hátánál biztos, hogy egy HM tag van, mert fekete a zoknija Nyelvesít. Nemt'om, én szeretném, ha Grimmjow volna az. Hibáddzik. Kíváncsi vagyok, hogy az a leányzó hogy kapott G rangot...kicsit izé...meg Bambi is a maga E betûjével...áh, mindegy, remélem jövõ fejezetben maradunk HM-nál, vagy megtudjuk mi van a két Kuchiki-vel, vagy Kenpachi-ról valami...én már kicsit unom Strenritteréket....
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1209 Dátum: 13 júl 04, 11:58:14 »

Grimmjow új kinézetét szerintem az Ichigóval való találkozásánál fogjuk látni. Bár furcsa lenne, ha most a találkozón sem látnánk az arcát. Lehet, hogy csuklyát fog viselni és azért nem látjuk majd az arcát. Én úgy gondolom, hogy egy teljes oldalas képen lesz rajta, mikor Kubo végre felfedi.

Arra kíváncsi vagyok, hogy milyen romoknál vannak most. És arra is, hogy Chad és Inoue miért nem együtt mentek, esetleg Uraharával. Én úgy nézem, hogy Urahara még abban a sátorban van ahonnan Ichigót is felhívta.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1210 Dátum: 13 júl 04, 13:11:20 »

Az az épület valóban mi lehet? Biztos fontos szerepe lesz a helyszínnek is, elvégre simán lehetett volna a sátornál is találkozni. Aztán meg lehet, hogy csak egész egyszerűen oda rendelte azokat a valakiket, és ennyi. >.< Kubonál sosem lehet tudni. xD Amúgy bennem felmerült még egy név, hogy ki lehet még talán ott: Karin. Pojén Elvégre legutoljára Uraharánál volt, amikor láttuk, azóta pedig bármi történhetett. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1211 Dátum: 13 júl 04, 13:25:04 »

Aztán még lehet, hogy ott lesz Tessai, Jinta és Ururu is. Nevet

-------
Szerintem a Candy-chan "T" betűje a Thunder vagy Thunderbolt-ot jelenti. A hajtincsei elég sok helyen villámmotívumokat vesznek fel.

Ha jól veszem ki, akkr Chad mögött ott van meg egy Arrancar. A bal  vállánál lehet látni egy kis fehérrészt, ami nem az ő köpenyének a része.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 04, 14:14:32 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #1212 Dátum: 13 júl 04, 14:17:47 »

azért ne feledkezzünk meg a 10/0. espada-ról Yammy-ról se /bár lehet hogy ő is halott ? Gondolkozik/
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1213 Dátum: 13 júl 04, 17:09:36 »

azért ne feledkezzünk meg a 10/0. espada-ról Yammy-ról se /bár lehet hogy ő is halott ? Gondolkozik/
Nem, ő még életben van http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/422/8
De nem hinném hogy csatlakozna hozzájuk, elvan a kutyájával Nevet
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1214 Dátum: 13 júl 04, 18:40:58 »

Ebben csak az a poén rini, hogy Kirge pl tudott Ishidáról, hiszen még ecsetelte is, hogy az ő szent nyila (vagy mije) mennyire kellene, hogy erős legyen. Szóval kíváncsi vagyok én is, hogy a többi mit szenved össze, hogy nem tudtak Ishidáról. Mondjuk lehet le lesz tudva annyival, hogy ők nem olvasták el a Daten-t, mert ugye minek.

Uryuun először ott lepődtek meg, amikor még nem tudták a nevét. Kirge is valószínűleg csak a nevét tudta, főleg, hogy Uryuu még fejlődésben van, és a lelkeknek az a 17-18 év az semmi, nem hiszem, hogy lett volna a datenben kép kapcsolva hozzá.

Az idegent meg inkább mint újonnan érkező embert kell szerintem érteni. Magyarán halálújonc, és máris a legnagyobb rangot kapja.

Nem is beszélve arról, hogy Jugramnak kellett volna elvileg lennie az utódnak, tehát nem szimplán csak előlépett valaki a semmiből és utód lesz, hanem már egy előre eltervezett utódot tol le a helyéről úgymond.

És Bach nem hiába mondta gondolom, hogy rá fognak jönni a quincyk, hogy mi is folyik itt ha még egyszer átgondolják.

Nincs itt szerintem semmilyen hiba az ismertségekről. Mosolyog

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!