24 máj 19, 00:28:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003181 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #615 Dátum: 13 máj 22, 13:17:23 »

Nem pontosan azt mondta, hogy nem csinálja meg a kardját neki hanem azt, hogy addig nem amíg nem döntött és nincs tisztában a múltjával. Később tette hozzá, hogy kíváncsi, hogy mikor fog visszatérni. Ez azért elég korán bekövetkezett. Úgy látszik, hogy leskelődtek Ichigo után, hogy azonnal megjelent az a zampakuto és visszavitte amint megismerte a történetet és döntésre jutott.

Az ilyen részekből még lehetne több mint a felkészülés. Megnézném még Renjit és Byakuyát is ebből a szempontból.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #616 Dátum: 13 máj 22, 13:40:01 »

Byakuya már engem is érdekel, pláne azok után, hogy ki volt jelentve róla és Zarakiról, hogy kétséges felkelnek-e a kómából, erre 1-2 részre rá Zaraki már csapkodott Unohana ellen. Jó lenne tudni mi van vele, de lehet csak akkor látjuk újra, amikor az ellenség újra lecsap és kezdődik a revans... elvégre ki más győzhetné le azt, aki lenyúlta a Bankai-át?
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #617 Dátum: 13 máj 22, 13:41:52 »

Byakuya most úgy tudna igazán meglepetést okozni, hogy lemondja a kapitányi rangját. És elkezd üvöltözni a népekkel, hogy miért gyógyították meg, amikor ő ott felkészült a halálra.

Ezek az edzések most kimondottan érdekesek lehetnek, mivel eddig csak harcolni láttuk SS-t, ténylegesen fejlődni egyiküket sem, csak mindig többet mutattak meg. Yumichika és Yachiru érdekelnek most nagyon...persze Hisagi mellett, de szerintem őt látjuk is, az előbbi kettőt már kétséges.

Kubo szereti a harcokat úgy párosítani, hogy a főhős ellentétében a feleknek hasonló személyisége van, vagy legalábbis mindig felhoznak egy témát, amiben a felek jártasak és ellentétes a gondolatmenetük. És most így belegondolva...Ki lesz Uryuu ellen ? Ki tud egyáltalán kiállni Kenpachi ellen (kétkedek, hogy egyáltalán SS-el lesz 100%-ban a fináléban)?
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #618 Dátum: 13 máj 22, 13:48:00 »

Na zangetsu meg lesz javítva. Akkor ezek után remélem megint lesz valami normális szerepe nem csak egy kard lesz amivel Ichigo hadonászik.
Hitsugaya leereszkedik a kezdőkhöz. Nem fog neki megártani. Eddig folyamatosan a Bankaiára támaszkodott most itt az ideje, hogy valami alapozása is legyen az erejének.
Kensei logikáját nem értem. Azt reméli, hogy képesek több bankai használót kiállítani, mint ahány stern ritter van a Vanderreichnél? Ha Bach nem csak elvenni, hanem adni is tudja az erőket akkor ez egy halva született ötlet. Vagy esetleg arra próbál építeni, mint Byakuyaék hogy egyszerre csak egy bankai-t képes ellopni egy quincy? Ami Byakuya szavai alapján nem feltétlenül biztos, hogy ez így van.  Mellesleg mi a biztosíték, hogy nem ugrik be egy másik stern ritter hogy kiegyenlítse az arányokat?

Viszont legalább megtudtuk, hogy Shuuhei-nek van Bankaia. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Kár hogy a dolgok jelenlegi állása szerint valamelyik quincy zsebében fog kikötni.

Az utolsó oldalon az a kutya elég érdekes téma. Első ránézésre valahol Rokungaiban vannak, a hegyek alapján annak is lakatlanabb részén. A kérdés hogy akkor most kubo elkezdi behozni a japán mondavilág többi részét, esetleg valamilyen leszabadult kísérlet lesz a kutyuli vagy valami egészen más.
Én simán kinézem belőle, hogy akár még Yamánál is öregebb legyen. Kérdés hogy milyen öreg is valójában, mert a jövőben remek információforrás lehet még belőle.
Mellékesen abból kiindulva, ahogy lereagálta Komamura visszatértét („Sayin… van merszed visszajönni ide”) nem lesz egy nagy családi összeborulás.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #619 Dátum: 13 máj 22, 13:51:17 »

Azért sokan félreértették az Ichigo szálat, Ichigo nem választotta a maszkos Asut, hiszen mikor megfogja a kezét, akkor még telibe takarja a fekete cucc, majd azután bontakozik ki. Szerintem ezzel a folyamattal az Asu hozzáidomulását akarta Kubo kifejezni a gazdához, illetve a maszk pedig azt jelképezi, hogy a hollow erő még most is ott van Ichigoban, vagyis az Ulqi ellen mutatott teljes alak nagyon esély még felbukkanni.

A többiek meg hozták a várhatót, Kensei kipofozza akit kell, Toushiro nem csak siránkozik a bankai után, hanem tesz is valamit, Komamura meg......... WTF jó látni honnan származik, hiszen a többiek annyira humanoidok, hogy Komamura eddig nagyon kilógott, nem rémlik hogy látunk már ss-ben flangálni mást. Max jidambo aki inkább óriás mint "szörny", ez eddig is bosszantott, mióta Kenpachi leverte róla a tökfödőt, hogy egy cseszett nagy róka, mi a hátramenést keres ott. Még kérek még belőle! Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #620 Dátum: 13 máj 22, 14:03:32 »

Szerintem mindegy, hogy Ichigo választott vagy nem. Alapesetben mindegyik azonos kinézetre és azután kapja meg az eltérő kinézetét ahogyan megkapja a kiválasztást és elkezd azonosulni a gazdával. Így vette fel ezt a formát amelyet Ichigo megérintéséből szerzett. Majd a folyamatos fejlődés közben folyamatosan változik és tesz szert különböző képességekre kiegészítve a gazdáét.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #621 Dátum: 13 máj 22, 14:22:50 »

Ez igen!  jó fejezet .
ichigo asauchija rá hasonlít hollow maskban.
A nagy kutya durva, komamura őse lehet. Hátha kiderül valami végre róla hogy miért kutya forma.
bankai, edzés mi kell még?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #622 Dátum: 13 máj 22, 14:33:19 »

Most, hogy a flasback epizódoknak vége, a fejezetek címei, -mind lényegében az Everything But the Rain OP-ot viselte, és a végén megjelent Ishida is - cseppet gondolkodóba estem...
Ishida Uryuu --> a keresztneve Uryuu --> 雨竜 (kanjik jelentése: 1. ame; 2. ryuu)
Aki egy kicsit jártas benne, az tudja, hogy az ame japánul esőt jelent. (ryuu - sárkány lehet lényegtelen... ?)
Ami ugye benne volt a fejezetekben, Ichigo utálja az esőt... stb.
Lehet, hogy már túlgondolom, de lehet érdemes elgondolkodni rajta kicsit.

Fogalmam sincs, van-e ennek bármi jelentősége, de láttuk már, hogy rengeteg az utalás. De az is lehet, nem jelent semmit. Szerintetek?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 14:41:47 írta murasaki » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #623 Dátum: 13 máj 22, 14:50:46 »

Lehet belemagyarázás, lehet Kubo játszadozik a szemfülesebbekkel. Mindenesetre Ichigo eddig sosem tapasztalat olyat, hogy egy közeli barátja konkrétan az ellensége lesz, sőt, Uryuu volt az egyetlen, aki Fullbring arcban végig vele volt -még ha véletlenül is-. Ők lehettek volna a remek példa, hogy egy Shinigami tud harcolni vállvetve egy Quincyvel, de sajna ezt Kubo nem lőtte el, csak az első csatájukban. Igazság szerint, Ichigonak Uryuu árulása(?) fog fájni a legjobban, főleg ha még ellene kell is harcolnia.

Szeretem, amikor valaki belemegy a jelekbe, amikhez én semmit sem értek, és így plusz infót kapunk. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #624 Dátum: 13 máj 22, 15:03:06 »

Én sem hiszek az árulásában, az már annyira elcsépelt lenne, az meg hogy beépül olyan kiszámítható.
Szerintem itt is az lesz, hogy azt hisszük tudjuk mi lesz, aztán jól megcsavarja az egészet.
Ha meg esetleg beépül, akkor még gyanakodhatnak rá, megfigyelhetik stb..., ha pedig irányítják, agy-mosták, az egy megint kellemetlen szituáció. De a fullbring arc-ban elég sok árulást ellőtt, sok lenne egymás után, és ott is arról volt szó, hogy Ginjo nem emlékezett, még ha ő maga tervelte is ki...

A névadás is érdekes lehet.
Ichigo talán azért lett Ichigo--> 一護 (egy védelmező vagy mi...), mert Isshin mondta Masakinak, hogy ő a páncélos megmentője. (vagy ilyesmi...)
Uryuu meg lehet, hogy amikor Katagiri vallott Ryuukennek az esőben történt. A ryuu pedig egyértelműen Ryuuken nevéből eredhet...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 15:10:37 írta murasaki » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #625 Dátum: 13 máj 22, 15:39:26 »

Jó volt az eheti is. Mosolyog Az nem írnám le, amit már korábban leírtak szóval csak az apróságokba mennék bele.
Végre Mashiro is feltűnt. Ő volt az egyetlen Vaizard, akiről azóta nem kaptunk információt, hogy Wonderweiss leverte. Szuper hadnagy ez jó. xD Ha már nem lehet hadnagy akkor lesz szuper hadnagy!^^

Arról a nagy kutyáról nekem a Narutoból a Gamabunta jutott eszembe. Komamura is jó nagy darab de az a kutya még fekve is vagy 4-szer nagyobb nála. Remélem megtudjuk, hogy hogyan vesztette el a fülét. Jó lenne ha Koma vágta volna le a Bankaijával.

Majd az elkövetkező pár fejezetben jöhetne Yoruichi-Soifon és Kenpachi-Yachiru edzés is.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #626 Dátum: 13 máj 22, 16:17:31 »

Ez tényleg egy nagyon jó fejezet volt. Én örülök, hogy végre bepillantást nyerhettünk abba, hogy a többiek min munkálkodnak. Már ideje volt. Csatlakoznék azokhoz, akiket érdekel, hogy mi van Byakuyával (főleg vele), Renjivel és Rukiával. (utóbbiról kicsit megfeledkeztetek, vagy csak ennyire nem érdekel titeket? Nyelvesít Pojén) Szerintem most, hogy Ichigo továbbjutott a kardistenes fordulón, így már láthatjuk majd őket is... talán.
A Komamurás rész nagyon meglepett. Engem is foglalkoztat maga Komamura, de én már totál beletörődtem, hogy róla semmit se fogunk megtudni, erre tessék. Nevet Szerintem inkább "nagyapa" lesz ez a kutya-róka akármi, mert ha a "tiszteletre méltó öreg" kategóriába esne, akkor akár lehetne mondjuk egy kib*szott nagy giliszta is... vagy medve... az legalább néz ki valahogy, nem úgy, mint a giliszta. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ránézésre egyazon fajtából való, mint a kapitány, így valószínűbb a rokoni szál. A sérüléseinek a története pedig külön érdekes lehet.
Am. az asauchik most miért lettek feketék? Eddig nem fehérek voltak? :O (mondjuk fehérben nem mutatott volna olyan jól ez a "megfogomakezétéslejönaburkaésláthajukazarcát" dolog)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 16:18:46 írta akym17 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #627 Dátum: 13 máj 22, 16:30:28 »

A többség nevében nem szólok de engem érdekel, hogy mi van Rukiáékkal és Renjivel csak azért nem említettem meg őket, mert ők alap, hogy szerepelni fognak pár fejezeten belül. Szerintem már Ichigo előtt járnak Renjivel valószínűleg Shutaránál vannak még a Kopasz előtt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #628 Dátum: 13 máj 22, 17:38:42 »

kíváncsi vagyok hogy Ichigo ereje mennyire fog megváltozni az által hogy most már ő is Asauchi-val fog nyomulni
remélem Kubo azt is elmagyarázza hogy miként volt neki zanpakutou-ja Asauchi nélkül
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #629 Dátum: 13 máj 22, 18:07:30 »

Azt valaki elmagyarázná nekem,hogy Ichigo-t  az Asauchik miért kezdték el tisztelni most,hogy tudja a múltját? Azért mert megint elhatározta magát és visszajött a harci kedve? Nem értem a múlt ismerése miért tiszteletre méltó Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 18:52:51 írta janos0166 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!