24 máj 19, 03:43:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003246 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #510 Dátum: 13 máj 09, 10:07:37 »

Szofron: Hát, ha innen nézzük a dolgokat, akkor tényleg lenne benne realitás, vagy hogy fogalmazzak. Értelmet nyerne, hogy miért gyepálják egymást annyira, bár szerintem ez abból is fakad, hogy Ichigo fiú és emellett a legidősebb.

A lélekkirályos dologra, hát nem tudom. Nekem nagyon furán jönne le, plusz nem azt mondta Urahara Aizennek, hogy hát ő is látta akkor a Lélekkirályt, meg minden. Mi értelme lett volna annak, hogy megismerik, látják, stb, ha belőle származnak? Vagy lehetséges, hogy csak nekem fura ez egy picit...  Gondolkozik

Egyébként köszönöm a kijavítást. Tényleg összezavart ez az 5 éves vagy 9. De így már tiszta.  Nevet (na ezért jobb, ha az ember mangát olvas, és nem csak animére hagyatkozik a történet legelején. ikszdé)

Még egy felvetés, anno, még a gyógyítós 0. osztagos csávó mondta, hogy a Lélekkirálynak szemet szúrt Ichigo, és ezért van oda annyira a srácért. Na most, akkor ebből az következik, hogy ő is biztos tud róla valamit, amiért felkeltette a figyelmét, plusz azt nem értem, hogy Bach miért akarja magával vinni Ichit? Anno, a harcuknál azt mondta, ha jól emlékszem, hogy kiüti és magával viszi, hogy mindent elölről kezdjen. De kérdem én, miért? Miért fontos mindkettőnek ilyen szempontból Ichi? Mivel tudhat többet, mint bárki más, azon kívül, hogy Shinigami-Quincy keverék...  Gondolkozik
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #511 Dátum: 13 máj 09, 10:42:00 »

Talán azért akarta magával vinni, mert nem képesek ellopni a Bankaiját. Esetleg mert félig Quincy, vagy mert Masaki révén esetleg rokoni kapcsolatban állhatnak. Vagy harci morál csökkentőnek a Shinigamik ellen. Hisz Ichigo mentette meg őket, ő az aki "legyőzte" Aizent. Mellesleg Aizent is át akarta állítani a saját oldalára Bach. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #512 Dátum: 13 máj 09, 10:54:05 »

Hogy miért akarta Bach magával vinni Ichigot és Quincyvé átnevelni az oldalukon? Masaki miatt? Riukenék is nagy becsben tartották mert tiszta vér, legalább is egyenlőre ennyit tudunk. Figyeljétek meg, itt még kifog derülni pár dolog majd Masaki szüleiről és felmenőiről. Valamiért kell nekik a Masaki vérvonal, bár ugyan Ichigo beszennyezett, de még is benne van a vér. Emlegette is Bach hogy nem is tudja ki pontosan az annya.

*Lehet hogy a legősibb Quincy leszármazottja Masaki, ezért nagy becsben tartják Bach-ék a vérvonalat amire mindenki visszavezethető és ezért akarják.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 11:00:56 írta Szofron » Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #513 Dátum: 13 máj 09, 11:15:04 »

De ha ez lenne, mert nem tudják ellopni a bankai-át, akkor ennyiből meg is ölhetnék. Egyszerűbb lenne, mint magukkal vinni ás "átnevelni".
A harcimorál csökkentős dolog nem rossz ötlet, bár ha jól rémlik, Ichit simán kidobták a lelkek világából, szóval olyan, mintha nem is kellene nekik. Ami részint igaz, plusz állandóan azt szajkózzák neki, hogy nincs rá szükség, közben meg van. Ez elég zavaros lehet szerencsétlennek... :S

Az igaz, bár érdekes, hogy nem fogadta el Bach ajánlatát. Kíváncsi lennék, miért?  Nevet

Ryuuken nem tartotta nagy becsben Ichigót, vagy most ezt Masakira értetted? Bocs, kicsit kroán van még nekem... ikszdé Hát igen, én most már tényleg nagyon kíváncsi leszek, mi derül még ki erről a Quincy vérvonalról, meg úgy az egész hóbelevancból. Ichigonak csak azért mondta, hogy nem tudja, mert nem tudta a srác, hogy az anyja Quincy, ha erre gondolsz, bár az is igaz, hogy Masaki hátteréről még nem tudunk semmit, csak annyit, hogy tisztavérű. De nem vágom, mi a különbség a tisztavérű és a többi Quincy között?

Legősibb? Nem rossz ötlet, de akkor is, minek pedáloznának egy olyan kölyök után, aki nem csak hogy fiatal, de még kiforratlan és plusz shinigamiként harcolt eddig, beléivódott az a jellem. Vagy nem tudom pontosan...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #514 Dátum: 13 máj 09, 11:42:41 »

Igatából Nimaiya dobta ki Ichigót a Király dimenziójából, ami ugye független SS-től. Renjin kívül egyik Shinigami sem tudja, hogy Ichi visszakerült az emberek világába, meg persze Nimaiya de ő 0.Osztagos.

Biztos azért nem fogadta el mert nem akar senkinek a csicskája lenni, vagy ez ütközik a saját terveivel. De milyen jó fej már, hogy nem segít nekik elpusztítani azokat, akik bezárták. Nevet

Lehet, hogy olyan, mint a Harry Potterben ott is voltak sár és aranyvérűek. Vagy esetleg olyan mint a Hyuga klánban a fő ág és a mellék ág. A mellékág dolga a főág, vagyis a tisztavérű Quincyk védelme.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/530/13
Katagiri is csak félvér, ezért ő csak egy szolga, aki a tisztavérűeket szolgálja.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #515 Dátum: 13 máj 09, 11:56:32 »

Igen, azt tudom. Viszont régebben is sokszor mondták neki, hogy nincs rá szükség, meg ne keveredjen bele, hisz ő csak egy helyettes meg minden...

Lehet benne valami. már tényleg kíváncsi vagyok, Aizennel is mi lesz, meg hogy mit beszélt Bach-al. Na igen, szokatlan dolog tőle, pedig simán kiszabalhatott volna... ikszdé

Viszont akkor Ryuuken is tésztavérű nem? Amúgy lehet, tényleg úgy van, mint HP-ben. Szokatlan elképzelés, viszont nem elképzelhetetlen. Másrészt én Ichit még mindig nem értem. Mármint Bach és az ő kapcsolatát, viszont az nem tűnt fel amúgy senkinek, hogy Bach kardja olyan, mint Ichi shikai-ja? Vagy lehet, csak nekem szúrt szemet, mikor újra elolvastam az utóbbi fejezetek. Mit gondoltok?  Nevet
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #516 Dátum: 13 máj 09, 12:59:45 »

Hát azt hogy ki a főgonosz igazábol elég nehéz megállapitani.Én igazábol sose konkretizáltam hogy most pl Aizen a gonosz a többi shinigami meg jo.Hiszen miért is lenne Aizen gonosz pl?Nem derült ki hogy miért is akart a lélek királlyal végezni.Lehet ha megtudnánk akkor tényleg kiderülne hogy a főgonosz ez a lélek király.A mostani felállás szerint én inkább tekintem a shinihamikat "rossznak" mint a Qunciket hiszen kegyetlenü kiirtoták őket mint ahogy Mayuri is megfogalmazta.Szoval Bach semmiképp sem lehet a főellenség max egy bizonyos nézőpontbol.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #517 Dátum: 13 máj 09, 13:53:38 »

Hát azt hogy ki a főgonosz igazábol elég nehéz megállapitani.Én igazábol sose konkretizáltam hogy most pl Aizen a gonosz a többi shinigami meg jo.Hiszen miért is lenne Aizen gonosz pl?Nem derült ki hogy miért is akart a lélek királlyal végezni.Lehet ha megtudnánk akkor tényleg kiderülne hogy a főgonosz ez a lélek király.A mostani felállás szerint én inkább tekintem a shinihamikat "rossznak" mint a Qunciket hiszen kegyetlenü kiirtoták őket mint ahogy Mayuri is megfogalmazta.Szoval Bach semmiképp sem lehet a főellenség max egy bizonyos nézőpontbol.
A quincy irtás okát azért ne felejtsd el, azért verték el őket annyira, mert a quincyk a shinigamikkal ellentétben teljesen elpusztítják a lelket, nem pedig visszaküldik őket a lelkek körforgásába. Ha egy shinigami kettétöri egy hollow maszkját, akkor az megtisztul, és megy vissza a körforgásba. Azonban mikor a quincyk túlságosan felborították az egyensúlyt akkor jöttek Jamaék, és porolták ki őket. Ugyan ez volt az ok, amiért Mayuri is elkezdte írtani a lelkeket, miután elkezdtek a quncyk akciózni hueco mundoban, mikor elkapták Halibelt is. Az egyensúly megtartása volt a fő cél!
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #518 Dátum: 13 máj 09, 14:07:28 »

Nincsenek jók vagy rosszak. Rukia mondta anno, hogy a halálisteneket anno Balancerek voltak, tehát nem volt semmi másról szó, csak az egyensúly megtartásáról. Úgy mint most. Nem voltak itt elvek vagy ideológiák, csak apokalipszis lenne ha felborulna az egyensúly, ezért vannak shinigamik. Mellesleg erre még Grimm is kitért, amikor Ichigóval üvöltözött, hogy mégis kiknek képzelik magukat, hogy önkéntesen megvédik az embereket, mégis milyen jogon teszik, vagy valami hasonló megfogalmazásban.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #519 Dátum: 13 máj 09, 15:03:44 »

Sztem a kvinsiknek volt annyi eszük, hogy tudják, ha felborul az egyensúly, akkor azzal együtt borul a bili. Én bachot sejtem a háttérben, aki uszította a kvinsiket a shinigamik ellen, ezért nem is figyeltek a shinik mondókájára és csak a hollow-k megbüntetése vezérelte őket. A nagy mészárlást kihasználva Bach Röhm-Putsch-ot hajt végre, elteszi láb alól azokat a kvinsiket akik a hiearchiában magasan állnak, és ellenvéleményt mertek megfogalmazni. A csata után csak Bach marad, és az a tudat, hogy a vezetőik cserbenhagyták őket, és hogy Bach ezt előre megjósolta. Nemesi vezetők és ellensúly nélkül átveszi a megmaradt bosszúszomjas kvinsik irányítását, és császárnak kiálltíja ki magát.
Naplózva
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #520 Dátum: 13 máj 09, 20:01:14 »

hát Ichi apjának utolsó mondatáról és 2 lehetséges variációt tudnék lehetségesnek vélni. 1. Masakiban feléledt a holow és Isshin megölte, vagy 2. Ichigo kiskorában átváltozott holowwá és kicsinálta muterját.
A többi verzió nem lenne annyira megdöbbentő, bár erre a 2-re lehet számítani szerintem. Vagy esetleg a Masakit kitagadő quincik voltak Nevet
előre is bocsi ha hülyeséget írok ikszdé
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #521 Dátum: 13 máj 09, 20:33:41 »

hát Ichi apjának utolsó mondatáról és 2 lehetséges variációt tudnék lehetségesnek vélni. 1. Masakiban feléledt a holow és Isshin megölte, vagy 2. Ichigo kiskorában átváltozott holowwá és kicsinálta muterját.
A többi verzió nem lenne annyira megdöbbentő, bár erre a 2-re lehet számítani szerintem. Vagy esetleg a Masakit kitagadő quincik voltak Nevet
előre is bocsi ha hülyeséget írok ikszdé
Masakit a Grand Fisher ölte meg, ezt többször el is mondták, mikor kint voltak a temetőben, és Kon elsőnek volt a családdal együtt Ichinek a testében, vagy mikor elsőnek jelent meg Isshin halálistenként, mikor a Fisher viszatért még korai állapotú arrancarként. Szerintem ezen nem fog változtatni a mangaka!
Naplózva
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #522 Dátum: 13 máj 09, 21:28:21 »

ez igaz. de Isshin szavaiból idézve "valójában mi ölte meg édesanyád". lehet hogy nem is fisher ölte meg, csak valami félrevezetés. bár passzolom hogy az eddig ismert történet, vagy az eddig eltitkolt az igazi Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #523 Dátum: 13 máj 09, 22:04:06 »

Masaki elvesztését Isshin mindig is magának tudta be, magát okolta, hogy nem volt képes megvédeni, nem fogja Ichigo nyakába varrni ezek után... Nem tudom elképzelni Kubo mit akar még ezen csavarni. A halála már egy lerágot csont, többször kivesézve, csak az előzmény nem volt tisztázott.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #524 Dátum: 13 máj 09, 22:21:29 »

Színesben jobb a manga nem?Nevet Irták is sokan hogy Kubo tul sok Fary Tail-t nézet Mosolyog
http://postimg.org/image/wig3n7qa1/
Ha egyszer lesz Anime lesz durva cenzura:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!