24 máj 17, 09:08:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 72831 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #225 Dátum: 14 dec 28, 19:42:31 »

vigyázz még meleg! Nevet
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c153/1.html


És Raku megint kihagyott egy rejtett szerelmi vallomást. Második kocka utcsó bubi
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c153/4.html

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c153/18.html
We-We-We did stuff xD
Talán a ruha alatt történt más is.Nevet A csillámlás alapján Chitogének nem volt ellenére.^^

Raku használni akarja a telóját, hogy találkozzon a többiekkel. Chitogében ez a lehetőség meg sem fordult.

Raku sok dologra nem emlékszik, de arra igen, hogy Tsugumit fiúnak hitte. Biztos kincsként őrzi azt az emléket, mikor elrejtőzött vele a öltözőben csurom vizesen a lányok elől.  Hümm-hümm

Ahogy látom működésben van a főszereplő vér Chitogében. Mintha Komi Chitogét vezetné fel, hogy majd Yui után dobbantson egyet. Legalábbis erre következtettek, hogy látta, hogy most Marika jön a sorban.

Onodera pipa
Chitoge pipa
Tsugumi pipa
Marika folyamatban
Yui várakozik
Chitoge ???
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 19:43:02 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #226 Dátum: 14 dec 28, 21:03:57 »

Valamiért Marikát vártam volna utolsónak és ott indítottam volna el a "Marika titka" szálat, ami valószínűleg egy betegség lesz. Mindegy. A lényeg, hogy (talán) valamit felvezet Komi. -.-

A nap mókás ténye:
Raku szinkronhangja Uchiyama Kouki, aki a hárem főszereplők fekete lyukának, Orimura Ichika-nak is a hangját adja. Reméljük Raku nem lesz ilyen sötét idővel.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #227 Dátum: 15 jan 18, 23:05:59 »

Elég sokat kellet várni az új fejezetre, de megérte.

Ahhoz képest, hogy ez Marika fejezete volt, eléggé Chitogés lett. Nevet Úgy tűnik, hogy valami komoly dolog lesz itt közte és Raku között. De Marika még tartogat nekünk valamit.Azért Raku elég hamar elfogadta, hogy kettesben kell lennie vele. tudja, hogy nincs menekvés. Nevet

Az én tippem az, hogy végre Raku beismeri magának, hogy Chitogébe is szerelmes. És aztán jöhet az örlődés, hogy mit évő legyen.^^

Chitoge és a kukucska.
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c152/1.html
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c154/11.html

Kíváncsi vagyok, hogy Yui lesz-e a következő fejezet központjában-e, vagy Marika.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #228 Dátum: 15 jan 19, 00:09:19 »


Ahhoz képest, hogy ez Marika fejezete volt, eléggé Chitogés lett. Nevet


Ez pedig eléggé csípte a szemem. Tetszett, hogy végre történt valami, viszont ezt lehetett volna anélkül is, hogy Marika elvesztette volna a fejezetét. Onodera és Tsugumi fejezetébe nem piszkált bele Komi, ahogyan Chitoge fejezetébe se, erre Marikáéban kedvet kapott Chitoge kapcsolatának építésére, amit milliószor meg lehetett volna ejteni már korábban, de pont most érezte úgy, hogy itt az ideje. Ezek után, meg ne lássak még egy Chitogés fejezetet a közeljövőben! >.<

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c154/2.html
Tetszik ez a színes borítóoldal. ^^

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c154/8.html
Tilon, ezt muszáj neked címeznem. Eszembe juttatta, hogy gyakran kiemelted, hogy Onodera nem volt őszinte bizonyos szituációkban, szóval jó látni, hogy Chitoge sem különb. Igazából mindenki hazudik valamiben. ikszdé

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c154/16.html
"Való igaz, hogy soha nem őszinte és mindig civakodunk, de éppen emiatt azt mondjuk, amit tényleg gondolunk."
Ha soha nem őszinte, akkor miként mondhatják azt, amit tényleg gondolnak? smirksweat

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c154/18.html
A megfigyelésem az, hogy Chitogénak a szájába kell rágni mindent, de brutálisan. Amikor összevesztek annak idején a tengerparton Rakuval, akkor azért durcizott, mert azt hitte, hogy Raku utálja. Raku tisztázta, hogy nem utálja. Közel 110 fejezet! elteltével most abban kételkedett, hogy Raku utál vele lenni, de ezt is tisztázta Raku, hogy nincs így. Az "utálok egy személyt" és "utálok egy személlyel lenni" mondjuk nem sok mindenben különbözik a szememben, de legalább haladtunk valamicskét a kapcsolatuk terén, ami nagy szó.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 00:11:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #229 Dátum: 15 jan 19, 14:51:54 »

Hát igen. A lányok Rakuhoz járnak hazudni. xD Ezt a részt ""Való igaz, hogy soha nem őszinte és mindig civakodunk, de éppen emiatt azt mondjuk, amit tényleg gondolunk." én sem értettem. Aztán már úgy gondolom, hogy mikor egymással beszélnek Raku tudja, hogy Chitoge kamuzik ezért pont az ellenkezőjére kell gondolni, mikor mond valamit. Itt van erre a legjobb példa: http://mangafox.me/manga/nisekoi/v06/c050/9.html  Nevet
Mondjuk ezzel a logikával is elég katyvasz az a mondat.

Mivel Chitoge ellopta Marikától a fejezetet. Gondolom ezért kapja meg a következőt Marika ezzel a rejtélyes csomaggal.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #230 Dátum: 15 jan 24, 13:18:55 »

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c155/2.html

Mégis mi a fene történik itt? Hmm?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #231 Dátum: 15 jan 24, 15:51:47 »

Ez fájt. Nagyon fájt. A hunyorérzékemnek annyi. -_-

Nyilakkal lövöldöznek egy srácra, mint az idióták. Komolyan mondom...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #232 Dátum: 15 jan 30, 16:57:28 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/156/page/2

Csípjetek meg, hogy nem álmodok! Lehetséges lenne, hogy annyi kínszenvedés után, Komi elhatározta, hogy ismét beindítja a történet fogaskerekeit?! Nem akarom elhinni! Ohh My God
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #233 Dátum: 15 feb 03, 13:58:41 »

Ja, hogy már öt napja van új fejezet.

Oké, Ruri egy terminátor, hogy egy kézzel képes elkapni két száguldó nyílvesszőt. Kb most megmentette Shu életét. Azért az már milyen kamu, amit az öregasszony mondott. (Terminátor 2 összeroppantja a követ). Szerintem az öregasszonynak mondta, hogy most meghal xD
Marika testőre mégis honnan tudja, hogy mit érez Tsugumi Raku iránt?

Gorilla erő AKTIVÁLVA!^^

El lett hintve, hogy lassan itt a második vége, de még egy nyári szünet hátra van a következő szemeszter kezdetéig. Az ember itt elkönyveli, hogy egy kicsit több, mint a fele hátra van aztán a végén a meglep. Áhh, a szokásos félbemaradt mondat. Szomorú

De az utolsó oldal, na az nem kutya. Mintha máris eltelt volna az a 4 év. Ha gonosz lennék, akkor azt mondanám, hogy rászóltak a Seneije, hogy nem kéne sokáig húzni a sztorit. Ördögi Na de a lényeg, hogy most mit fognak tenni ezután? Na meg miért nem kell már tettetni? Mi történt a két család kapcsolatában? Mi lenne, ha azért mert kitört a háború a két család között? Nevet Vagy azért nem kell tettetniük a hamis szerelmet, mert megegyeztek az apák, hogy esküvőt rendeznek, és egyesítik a két családot. Nevet
Ha Komi akarja, akkor most tényleg elég hamar véget vethet a sztorinak, hisz olyan fontos dolgokat ugorhat most átt, mint  Tsugumi, Marika és Claude rájönnek a hamis kapcsolatra, vagy Marika titka.

Ééééés Yui nem is kapott semmi szerepet a vakáció ARC-ban.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #234 Dátum: 15 feb 03, 16:55:45 »

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/nisekoi/en/0/156/page/2

Csípjetek meg, hogy nem álmodok! Lehetséges lenne, hogy annyi kínszenvedés után, Komi elhatározta, hogy ismét beindítja a történet fogaskerekeit?! Nem akarom elhinni! Ohh My God

Ugyan már, ez egy slice of life manga is, nem kell állandóan a fősztorinak száguldania. Az utóbbi 1 1,5 évben is volt ugyan úgy sztori csak épp a mellékkarakterek kaptak nagyobb szerepet. Harunak volt egy adag storyja, Rurinak és Shuunak voltak a sajátjaik a fősztori is haladt közben, hisz kiderült ki a 4. kulcs tulaja.

Szóval hagyjuk már a nyivákolást ezért Nevet

----

A fekete kő lol. Örülök, hogy a RurixShuu dolog is halad azért. Viccen kívül jobban érdekel, hogy ők összejönnek-e mint, hogy Raku kit választ Nevet

Chitoge-chan, úgy fest a kamuszerelmeskedés páncélját buktad, szóval lassan ideje lesz szerelmet vallani Rakunak, vagy bukod a srácot (Amit persze nem bennék, mert én eleve a Tsugumi tábort erősítem de na Nevet)
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #235 Dátum: 15 feb 03, 18:12:34 »

Nem értek egyet. Minden jogom megvan arra, hogy nyivákoljak, mert nem így indult a Nisekoi és ezzel te is tisztában vagy. A slice of life elem el tudott férni anélkül is, hogy huzamosabb ideig semmitmondó fejezeteket kapjunk. Kapunk mini-arcokat, de azok nem igazán mozdítják előre a történetet, csak bedobnak valamit, aztán nesze semmi, fogd meg jól! Változtatott bármin is Haru? Esetleg Paula? Netán Mikage? És Marusha? Nem. Yui is be lett hozva, de nem lett relevánsabb a többi kulcshordozónál. Annyi mindennel lehetne foglalkozni, de állandóan az időhúzás megy. Tisztában vagyok vele, hogy kellenek az ilyen fejezetek is, de Komi már régóta túlzásba esett velük. A manga harmadik éve ilyen szempontból kritikán aluli volt. Nem azért kezdtem el olvasni, mert egy vidám, bohóckodós slice of life-t képzeltem magam elé, hanem azért, mert érdekelt a nyakék, a kulcsok és az ígéret rejtélye. Ha ezeket nem képes a szerző előrébb vinni, vagy a kapcsolatok terén elmozdulni a status quo-ról, akkor a továbbiakban is panaszkodni fogok. Mindenki másért kezdte el, másért szereti és másért olvassa. Éppen ezért próbálj megbékélni a kiakadásaimmal, vagy a szarkasztikus hozzászólásaimmal, Exkirion. ^^
----------

Lehet tényleg rászóltak Komira, mert a Jump nemrég elkaszált 3 friss mangát és bár a Nisekoi nem szokott közvetlenül a Jump heti népszerűségi alsóházában tanyázni, azért nem árt egy kis erősítés. Mosolyog

A kamuszerelmi páncél lehet odalett, de nekem a nyíldobás megint egy jel volt arra, hogy Chitoge ending lesz. Lehet túl sokat beleképzelek, de nem hiszem, hogy ok nélkül ő lett az első, aki hozzáért Rakuhoz a nyilával. :/

« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 18:15:31 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #236 Dátum: 15 feb 03, 19:39:34 »

A nyíldobálás szerintem csak neki volt egy érzelmi plusz. Volt a tűzijátékos fejezet, mikor az volt, ha együtt nézik meg, akkor összejönnek és ott meg Haruval nézte Raku,.

A nyakékről és a kulcsokról már rég letettem mert Komi kijelentette, hogy nem lesz velük semmi.
http://mangafox.me/manga/nisekoi/v14/c121/7.html

Szerintem ebben az Arcban elég nagy löketet kapott a RakuxChitoge páros, hogy ne essen vissza a kapcsolatuk nagyon. Főleg pont a mostani fejezetben, hogy Chitgoe elismerte Rakunak, hogy nem rossz dolog tetetni a szerelmespárt. Igazából pont jó volt az időzítés, hogy csak eddig kellet. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #237 Dátum: 15 feb 03, 21:02:40 »

"A nyakék nem fog kinyílni, legalábbis a jelenlegi állapotában..."

Egyrészt ott a "jelenlegi állapotában", másrészt Raku utána megrökönyödik a válaszon, hogy azt miként kellene értelmezni. Lehet Raku nem áll készen a szörnyű igazságra, ezért Yui burkoltan fejezete ki magát. ikszdé

Nem meri meglépni Komi, hogy nem nyit nyakéket valamilyen úton-módon. Ugye? Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 21:04:03 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #238 Dátum: 15 feb 07, 13:22:03 »

Indítsátok el ezt a fejezet olvasása  előtt. Adja alá rendesen a hangulatot.
https://www.youtube.com/watch?v=vodd6C5ryUU

Új fejezet:
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c157/2.html
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #239 Dátum: 15 feb 07, 19:43:43 »

Miután a shipem ekkora találatot kapott, nálam már-már tényszerű az elsüllyedése, így a hegedűszó valóban adta a hangulatot. smirksweat

Csak ki ne találják, hogy Chitoge költözzön Rakuékhoz...

UI: Az a Monsteres idézet az aláírásodban nem régóta van ott, ugye Tilon? ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!