24 máj 18, 09:01:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 43
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)?  (Megtekintve 131659 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #585 Dátum: 12 dec 22, 17:06:18 »

Ha már így Barraganról van szó gondoltam leírom, hogy szerintem kiknek van egyáltalán esélye ellene(az eddig látottak alapján, persze vannak akiket csak saját elgondolás alapján írok ide, mert valószínűleg elég táposak és van akkora lélekenergiájuk, vagy olyan különleges képességük ami hatásos lehet)egy harcban:

Nagy esélyük van:
 
Urahara - Intelligens és jó kidouban, az eddig látottak alapján is nagyon erős, pedig a bankait még nem is láttuk. Szerintem biztos ki tudna találni vmit Barragan ellen.
 
Kyouraku - Őt már kitárgyaltuk. Lényeg, hogy shikai szinten is esélyes és bankait még nála se láttuk, ami szintén elég szívatós lehet.
 
Aizen(átalakulva)  - Nem sok magyarázatra szorul szerintem pusztán a magas lélekenergiája elnyomja Barragan képességét, aztán meg kivégzi.
 
Ichigo(végső alak) - Itt ugyanaz a helyzet mint Aizennél.

Yamamoto - Szintén a hatalmas lélekenergia hozza meg a győzelmet. Nevet
 
Unohana - Az Uraharánál felsorolt okok itt is érvényesek, emellett ő volt az első Kenpachi.

Szerintem ők a legesélyesebbek. Rajtuk kívül még talán Mayuri(talán kiagyalna vmit és Nemu segítségével győzhetne), illetve a Vaizard kidou mester és Tassai akinek van esélye. És talán quincyk közt is akad olyan aki letudja győzni, ha más nem Bach biztosan. Nevet Persze a 0. osztag tagjait sem zárom ki sőt...! A harci képességeikről viszont még alig tudunk vmit.

Én őket gondolom esélyesnek. Ti mit gondoltok?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 17:15:37 írta Szalonna » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #586 Dátum: 12 dec 22, 19:44:13 »

Szerintem jól felsoroltad,de azért idejöhetne Isshin is.
Alapállapotba amilyen GT-ket lő,már azzal gondot okozott Aizennek báb formában.
Meg is sebezte valamennyire.
De ha ez mégse elég ott van még A bankai-a is tehát biztos tud erősebb GT-t is. Gondolkozik
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #587 Dátum: 12 dec 23, 12:02:34 »

Kyoraku vs Hallibel,Nelliel(eredeti formában) Nos erről mit gondoltok? Nyelvesít
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #588 Dátum: 12 dec 24, 12:30:50 »

Kyoraku vs Hallibel,Nelliel(eredeti formában):

Kyouraku shikai szinten nem hiszem, hogy győzni tudna. A játékai 1v1-ben is veszélyesek rá nézve, ha az ellenfél jó harcos és van egy kis esze. Nevet Így, hogy két ellenfele van jóval nehezebben tudná maga javára fordítani a képességeit.
Ott van pl az, hogy aki magasabban van az tud támadni vagy vmi ilyesmi(lehet hülyeség, de vmi ilyesmi rémlik) és ugye két ellenfélre nehéz figyelni, nehezen tudna jól helyezkedni. Van az árnyékon keresztüli támadás, itt is nehéz dolga lenne, úgy rémlik Starknál is visszafelé sült ez a képesség(Stark farkasai rámentek Kyouraku árnyékára amíg ő Starkkal volt elfoglalva és elég nagy sebzést kapott). Így két ellenfél ellen talán az a színválasztós technika lehetne a leghatásosabb, mondjuk ez meg sokban függ attól, hogy az ellenfél milyen színű ruhát visel. Győzni azonban így se tudna még is csak két espada az ellenfele és mindkettő a 3-as számot viseli. Ráadásul nem tűnnek butának szóval hamar rájönnének, hogy miről is van szó. Ketten szerintem vannak olyan erősek mint Stark, vagy talán még erősebbek is, de nem is ez az igazi baj hanem az, hogy ketten vannak és így Kyouraku nehezen tudna boldogulni a shikai képességeivel. Szerintem shikai szinten nem tudna győzni, a bankait meg nem ismerjük, de valószínűleg elég rendesen növelné a győzelmi esélyeit.

Amit eddig láttunk Kyourakutól az alapján 30% esélyt látok a győzelemre, ha viszont bankait is használna(amit még nem ismerünk) akkor 70%-s esélye van a győzelemre. Még hozzá kell tenni, hogy Nel teljes erejét sem ismerjük, csak egy támadást láttunk tőle kiengedett alakban, meg annyit, hogy Nnoitorát alázta.... Ettől függetlenül sztem Kyouraku nehéz csatában győzni tudna, ha mindent belead.
Jó kis csata lenne, szívesen megnézném. Nevet


Idézet
Szerintem jól felsoroltad,de azért idejöhetne Isshin is.

Igen őt el is felejtettem. Bár őt se nagyon ismerjük. Annyi biztos, hogy nagyon erős. Nevet

Néhány új harc:
Gin vs Yammy

Aizen(az utoljára látható alakjában) vs Gin, Stark, Ulquiorra, Hallibel, Yammy, Nnoitora, Grimmjow, Barragan, Tousen(hollow), Neliel,

Ichigo(Ulquiorra elleni hollow alak) vs Kyouraku
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 24, 12:32:52 írta Szalonna » Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #589 Dátum: 12 dec 24, 12:47:24 »

Én azt gondolom a Kyoraku vs Hallibel+Nelliel harcról hogy, Kyoraku feladná vagy csak harcképtelenné tenné ellenfeleit. Hiszen tudjuk Kyoraku nagy nőcsábász Nevet De ha sok tétje van a harcnak akkor természetesen mindent bevet.

-----------------

Gin vs Yammy
Egyértelműen Gin nyerne Nevet használja a Bankai-t egy kis töredéket belerak Yammy fejébe és már KO is kacsint

Aizen vs Gin, Stark, Ulquiorra, Hallibel, Yammy, Nnoitora, Grimmjow, Barragan, Tousen(hollow), Neliel
Szerintem Aizen azzal a robbantós támadásával Grimmjow-ot, Nnoitora-t és Yammy-t eltörölné, kisebb erőfeszítésekkel Ulquiorra,Hallibel,Barragan,Neliel is kiesik és már csak Gin,Stark,Tousen marad. Akik hááát... nem tudom mit hoznának össze de az össz. erejük nincs annyi mint Ichigo final alakjának úgy hogy nem tudom Nevet De Aizen nyerne szerintem.

Ichigo(Ulquiorra elleni hollow alak) vs Kyouraku Kegyetlen kis harc lenne Nevet El tudom képzelni hogy egy ideig fölényeskedik a Vasto Lorde Ichigo és aztán Kyoraku: Ban-Kai! és lecsapja Nevet vagy egy Kidou-t nyomna amivel feloldja a Hollow alakot.
Itt látszik a harci adata Kyorakunak:
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090204004558/bleach/en/images/e/e5/Kyoraku.jpg

Kyōraku's Battle Data, clockwise. Top: Offense (90), Top Right: Defense (90), Bottom Right: Mobility (90), Bottom: Kidō/Reiatsu (100), Bottom Left: Intelligence (90), Top Left: Physical Strength (70)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #590 Dátum: 12 dec 24, 13:48:21 »

Engem ez a harc érdekelne:
Yoruichi vs Neliel vs Harribel(Halibbel) Gondolkozik

És talán még ez ötletnek

Ikkaku,Chad és Renji vs Komamura és a Hisagi

Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #591 Dátum: 12 dec 25, 11:22:40 »

Ikkaku,Chad és Renji vs Komamura és a Hisagi
Hááát... itt szerintem Chad és Renji mennének Kommamura ellen, Ikkaku meg 1v1be Hisagi ellen Nevet
Kommamura Chad-ot hamar kiejthetné, aztán Renji-t is és menne segíteni Hisagi-nak Nevet
De ha mostani időkben harcolnának akkor azt kell mondjam hogy, Kommamura-ék kikapnának Bankai hiány miatt.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #592 Dátum: 12 dec 25, 11:59:09 »

Szerintem is Komamuráék nyernének, ha nem számítjuk bele a bankai elvesztését, de elég szoros csata lenne.

Yoruichi vs Neliel vs Harribel(Halibbel)

Neliel igazi erejét nem ismerjük, én mondjuk elég táposnak gondolom(mondjuk egy Ulquiorra 1. res). Hallibelt erősebbnek tartom nála. Yoruichi pedig mindkettőt legyőzné 1v1-ben. Így viszont nehezebb dolga lenne, de ha sikerül magát kivonnia a harcokból és a másik két küzdőfélre egy nagy csapást mérni - miközben ők egymással vannak elfoglalva - shunko, vagy kidou segítségével(esetleg vmi olyan támadással amit még nem láttunk)akkor szerintem letudja őket gyengíteni annyira, hogy mindkét ellenfelét legyőzze. Azért gondolom, hogy Yoruichi ezt kivitelezni tudná, mert régen ő volt a Titkos Mozgó Alakulat vezetője és az egyik leggyorsabb karakter a történetben, ezen kívül ott a shunko ami növeli az erejét és gyorsaságát illetve a védekezését. Igaz ez csak egy lehetőség a sok közül, sok végkimenetele lehet ennek a harcnak, attól függ ki kire támad, ki marad ellenfél nélkül és, hogy használja ki a helyzetét stb...

Nagyjából így látom az esélyeket:
Yoruichi - 45%
Hallibel - 30%
Neliel - 25%

Új harcok:

Wonderweiss vs Nnoitora

Kensei vs Dordoni és Gantebainne

Shinji és Urahara vs Kyouraku és Unohana
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 13:58:10 írta Szalonna » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #593 Dátum: 13 jan 27, 21:46:14 »

Egy két Új ötlet remélem még nem voltak:

Pokol Stílusú Ichigo vs Kenpachi,Ichimaru és Komamura

Ichimaru és Byakuya vs Kenpachi és Soifon. kacsint

Előzőekre megpróbálok majd válaszolni ha lesz időm és megjön az ihlet.
Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #594 Dátum: 13 jan 27, 22:43:20 »

Ichimaru és Byakuya vs Kenpachi és Soifon

Ezt a harcot Ginék nyernék szerintem. Byakuya mondjuk Kenpachival csapna össze. Itt szerintem 50-50 százalék esélye van a küzdőfeleknek.  Byakuya gyorsabb és technikásabb, jobb kardforgató, Kenpachi viszont nagyon jó állóképességgel rendelkezik. Ezen kívül ha leveszi a szemfedőjét jócskán megnő az ereje és a két kezes kardcsapás is elég erős. Szóval szerintem ez döntetlen lenne.(persze a mostanában látott manga fejezetek alapján jóval erősebb lesz Ken)
Gint viszont jóval erősebbnek tartom Soi Fonnál, de nem biztos, hogy olyan egyszerű dolga lenne. Soi Fon nagyon gyors és ha shunko üzemmódba kapcsol akkor nem olyan könnyű eltalálni. Gint viszont nem egyszerű megközelíteni és ledöfni, ráadásul kétszer ugyanott. A bankait meg nem hiszem, hogy használni tudná Soi, mert sokat kell vele tökölni, nem lenne rá ideje, így előbb-utóbb veszítene. Miután Gin legyőzte Soi Font - ami valszeg hamarabb bekövetkezik mint a másik páros harcának vége - akkor mehet segíteni Byának, így pedig már 100% hogy elbánnak Kenpachival. Ezek alapján én Ginéket tartom az abszolút esélyesnek.

POKOL STÍLUSÚ ICHIGO -  itt melyik alakra gondolsz?

Idézet
Előzőekre megpróbálok majd válaszolni ha lesz időm és megjön az ihlet

Kíváncsian várom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 11:43:47 írta Szalonna » Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #595 Dátum: 13 jan 28, 10:19:07 »

Ha jól sejtem őrá gondolt "Pokol stílusú Ichigo alatt".
Mondjuk én csak annyi extrát látok/láttam benne, hogy azok a fura szörnyek - akiknek nem tudom a nevét - nem bántják.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #596 Dátum: 13 jan 28, 18:59:08 »

Én nem becsülném le "Pokol" Ichigot "simán kenterbe veri"(lol annyira azért nem azért idézőjeles) a full hollow énjét amit Ulqiorra ellen használt,utolsó Pokol romboló ceroját még kétséges hogy űbereli-e.De mindenképpen bőven vizard vagy sima bankai felett áll.
Én olyan Aizen elleni alak alá tenném picivel,végső getsuganál biztosan gyengébb.Viszont nem hiába erős hisz akkor megkapta a Pokol erejét kacsint  
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5X4RxhWiyaY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5X4RxhWiyaY</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eGUHmLvCbJQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eGUHmLvCbJQ</a>

Ui:Ma Kicsit fáradt vagyok a részletesebb magyarázathoz,remélem videók segítenek valamennyire bemérni az erejüket(pl Kokuto-val szemben,nem a tájjal Nyelvesít)
+ott inkább sima erősebb vágásnak tűnt,nem Feltöltött Getsuganak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 19:04:02 írta K ichigo » Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #597 Dátum: 13 jan 28, 19:47:28 »

Megnéztem a videókat és a teljes hollow alak meg a csontvázas forma is elég erősnek tűnik. Bár utóbbi nem túl sokat mutat csak egyetlen nagy erejű csapást, a hollow alak pedig csak cerokat lő. Ezek alapján szerintem a három kapitány letudná győzni mindkét alakot, de nagyon nehéz dolguk lenne. Komamura lehet nem sok vizet zavarna bár sztem egy-két támadást kitudna védeni ezzel kis időt nyerve a másik két kapitánynak, akik ha összedolgoznak győzhetnek mindkét alak ellen. Gin bankai alakban egyszer eltalálja Ichigot és kész, persze ehhez előbb ki kell fárasztani, erre pedig ott van Kenpachi meg ugye Gin is támadja távolról így előbb utóbb letudnák győzni. Én nagyjából így képzelem.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #598 Dátum: 13 jan 28, 20:53:03 »

Én akkor is fullhollow alakra szavazok, főleg azért, mert azt bármikor (jó, nem bármikor, de ha nagyon akarja) elő tudja hívni, a Pokol alak pedig sejtésem (csak tipp) szerint csak a Pokolban alkalmazható, elvégre a Pokol erejét kapja meg és nem a sajátját. Mindegy, én hülyeségem, én bajom.xD
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #599 Dátum: 13 jan 31, 19:33:13 »

Ha már így kiderült kis Zarakinak hajdani igazi ereje  bow

Kid Zaraki Kenpachi vs All Stern Ritter (Haschwald és Bach nincs benne)



Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 43
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!