24 máj 17, 11:02:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kedvenc céhed  (Megtekintve 9611 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 12 márc 25, 16:39:14 »

Kedvenc céhed

Pár szóban indokold is a válaszod.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1 Dátum: 12 márc 28, 17:25:31 »

Mivel én gonosz párti vagyok az Oración Seisre megy a szavazatom. Messze a legösszeszokottabb sötét céh eddig a Fairy Tail világában és a külön öröm, hogy a legtöbb taggal tud az ember szimpatizálni a sanyarú sorsa miatt. Az is tetszett bennük, hogy mint egy rendes céh beszélgettek egymással, meg oltották is egymást. Ha nincsen a szabály miszerint a gonoszoknak mindenképp bukniuk kell, szerintem még a mai napig is a mangában lehetnének, annak ellenére, hogy Mashima hirtelen alkotta meg őket, nem tervezett velük sokat és időhiány miatt a nevet is a Rave Masterből  vette át.  Kúl

A Grimoire Heart-al annyi bajom volt csak, hogy nem kellett volna az Elveszett Mágiákkal legyőzhetetlennek beállítani őket, mert minden tagját legyőzték utólag még azt is, aki bármit megtestesíthet(Rustyrose). A másik problémám az Ultear kis szervezkedése volt, hogy majd ő Meredyvel saját magának akarja Zerefet és lelépnek vele. A harmadik problémám csak annyi, hogy nem kellett volna beletenni őket az S-osztályú vizsga arcba, bőven jöhettek volna utána.
Az OS arcban megtudtuk, hogy 4 nagy sötét céh van. Az OS arc után jött az Edolas arc levezetésnek, hogy utána jöjjön még egy sötét céhes. Csak az lett a baj, hogy szerintem a vizsgarészek sokkal jobbak voltak, mint a GH elleni harc. Tehát nem kellett volna a GH-val tönkretenni ezt a jó arcot. A Fairy Tail csatája arc is az egyik legjobb mégse volt benne sötét céh, hanem a céhtagok harcoltak egymás ellen. Ebből is ki lehetett volna hozni minimum azt az izgalmat.
Visszatérve a GH-ra a karakterek azt mondom rendben voltak, majdnem az összes tagban volt valami, amit bírtam.

A Raven Tail meg eddig a legalja mindennek. A karakterek idegesítőek, ocsmányul néznek ki és ráadásul pitiáner módszereket alkalmaznak. Egyedül a maszkos tagtól várok valami különlegeset, meg még érdekel Obra képessége. Aztán felőlem fel is lehet őket áldozni Zerefnek.

Tartaros: Nem tudom, hogy valaha lesz-e róluk szó, de rájuk nagyon kíváncsi vagyok. Görögös beütés várható, alvilág kapuja szó szerint lefordítva a céh neve, viszont Hádész meg halott.  ikszdé


Ha törvényes céheket nézzük, van olyan ember akinek más a kedvence a Fairy Tailen kívül?
Szerintem nemigen lesz  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 20:13:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2 Dátum: 12 márc 28, 18:49:41 »

Ha a gonosz lennék, akkor a mágia alapján inkább a Grimoire Heart-ra szavaznék, de ha a karaktereket kéne figyelembe venni, akkor az Oracion Seis a nyerő. A Raven Tailből egyedül Flare mondható olyan karakternek, aki egyedi, bár eléggé idegbeteg.

A jó céhek közül egyértelműen a Fairy Tail a nyerő, bár a Sabertooth is elnyerte a tetszésemet, az erős, és egyedi karaktereivel, de azért nem mondanám őket jó céhnek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 19:04:01 írta Domynyk » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3 Dátum: 12 márc 28, 18:56:06 »

Alap, hogy a Fairy Tail, a tagjai, a stílusa, a bulijai, a titkos titkai, a jelük, meg miegyebek miatt.  Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4 Dátum: 12 ápr 07, 22:19:45 »

A jó céhek közül a Fairy Tail. Kivétel nélkül idióták, jókat lehet rajtuk röhögni. A karakterek nagyon szerethetőek, és külön öröm, hogy szinte az egész múltjával megismerkedhetünk.
A gonoszak közül a Grimoaire Heart és az Oracion Seis. Bár tagjaik negatív karakterek, szinte az összes tagban szeretek valamit.
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #5 Dátum: 12 ápr 10, 15:17:17 »

Fairy Tail ez természetes.(stm leírta)
Most hogy láttunk pár Sabertooth tagot szimpik lettek ők is Nevet
(Bár durva hogy Sting meg a másik megölte azt aki felnevelte őket, ez minusz.  smirksweat )
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6 Dátum: 12 ápr 13, 19:25:59 »

Ha a Fairy Tailt nem számítjuk, akkor az Oración Seiss, mert az összes karakternek ismerjük a múltját. Erősek, néhányukkal még együtt is lehet érezni. A Mennyország Tornyás háttér ötlet meg kiváló.
Na meg az is menő, hogy csak 6(8)-an vannak és nincs egy rakás csőcselék a céhükben.
És az is mekkora már, hogy azt hiszik, hogy bedarálták az egész céhet, de csak akkor jön el a legerősebb. Meglepetés ! Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7 Dátum: 12 máj 13, 18:41:47 »

FAIRY TAIL!!!! Mindenki egy egyéniség és imádom, hogy mindent elpusztítanak Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8 Dátum: 13 okt 05, 06:23:29 »

Hát a Fairy Tail meg a Blue Pegasus xD Onnan is Ichia...Nevet Csak miatta Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 13, 20:00:14 írta Juvia » Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #9 Dátum: 14 feb 01, 17:14:39 »

Fairy tail: egyértelmű,  nagyon bulisak, jó társaság, és érdekes a múltjuk.
crime sorciére: a jó ügyet szolgálják a háttérből úgy, hogy csak nagyon kevesen tudnak róla .   Nagyon rokonszenvesek a tagjaik.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10 Dátum: 14 feb 01, 18:08:44 »

Most komolyan vacillálok a Blue Pegasus és a Quatro Cerberus között. Nem lehet róluk sokat tudni, de ennyi hülyét egy rakáson, főleg a Quatro Cerberusban. Persze, a Fairy Tail is jó, de ha ettől elvonatkoztatok, akkor ez a kettő. Gonosz céhek közül az Oracion Seiss. Sok érdekes szereplő és azért elég ütőképesek is.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11 Dátum: 14 ápr 08, 22:26:28 »

Quatro Cerberus!
Bacchust kihívnám ívópárbajra az tuti. Pojén A legtöketlenebb banda, poénosak és vagányak.  ikszdé
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!