24 máj 17, 02:45:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192124 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #30 Dátum: 14 aug 22, 20:21:35 »

Amolyan folytatás, de nem nevezném spin-offnak.

A világ ugyanaz, és ugye Touta az Neginek(a Negima főhősének) az unokája. Szereplők közül néhányan visszatérő szereplők a Negimából, ilyen mondjuk Fate, Evangeline.

Van 1-2 dolog, amit ismernek a Negima olvasói, mint mondjuk a Shinmeiryuu kardforgatás, Magia Erebea, vagy hogy ki az az "Albireo Imma", aki a gravitációs pengét csinálta, esetleg ki az a Tsukuyomi Iwai, vagy épp Eva "hőn szeretett férfija", Nagi.

Tehát konkrét dolog még nemigen volt a mangában, amit azok előbb tudtak volna, akik már olvasták a Negimát. Viszont érdekes dolgok vannak benne, amik kérdéseket ébresztenek egy Negima olvasóban...

Lényegében mi nekünk is teljesen új az UQ Holder!. A történet szempontjából minden fontos dolgot elmagyaráz a mangaka, erre példa mondjuk a Magia Erebea. Minden fontos dolgot elmagyarázott róla, így az is megértette(szerintem), aki alapból nem is tudta, hogy mi az.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #31 Dátum: 14 aug 22, 20:45:56 »

Kösz a választ. Azért így nektek jobb lehet, mert például nekem Touta kardja csak egy xy által (akinek a nevét nem tudtam megjegyezni xD, de nem is akarom, mert nem tartom fontosnak) készített gravitáció manipuláló kard. Míg ti tudjátok, hogy ki az az xy, tudjátok a hátterét a dolgoknak.
Esetleg érdemes lenne elolvasni? Megéri a befektetett idő (főleg angolul)?
Ja, és egy kérdés, ha szabad: Touta nagyapja tényleg akkora istenkirály volt ikszdé?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 20:47:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #32 Dátum: 14 aug 22, 21:06:32 »

"Esetleg érdemes lenne elolvasni? Megéri a befektetett idő (főleg angolul)?"

Én nem olvastam, de szerintem hasonlóan magas színvonalú, szóval szerintem megérné:D
Engem is az angol zavar. Szomorú

Úgy tudom hogy egy nagyobb csapat fordította régen, de dropolták már évekkel ezelőtt.

Fordításra meg szerintem semmi esély nincs (főleg egy embernek). 300+ fejezet, ha meg hetente "csak" 1-2 fejezet lenne, egy embernek az is nagyon sok munka lenne.
.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 21:09:47 írta EnxTheOne » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #33 Dátum: 14 aug 22, 23:05:08 »

Lehet, hogy buta kérdést fogok feltenni, de UQ Holder anime van? Mert láttam egy youtube videót róla!?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #34 Dátum: 14 aug 23, 15:22:30 »

Lehet, hogy buta kérdést fogok feltenni, de UQ Holder anime van? Mert láttam egy youtube videót róla!?

Nem, nincs. Még a manga is csak a 46. fejezetnél tart. Milyen vidót találtál?
Naplózva
DANTE18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #35 Dátum: 14 aug 26, 21:21:17 »

Szerintem erre a videóra értette. https://www.youtube.com/watch?v=VR7OpHOAJBQ
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #36 Dátum: 14 aug 27, 13:54:06 »

Szerintem erre a videóra értette. https://www.youtube.com/watch?v=VR7OpHOAJBQ


Nos, ez a Negimából van. Abból pedig készült anime.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 14 aug 27, 19:25:42 »

...ami olyan gagyi, hogy jaj. Szomorú Az OVA-kat érdemes csak megnézni*, azok a manga alapján vannak, és nagyon jól sikerültek. Persze ahhoz, hogy az OVA-kat értsd, érdemes előtte elolvasni a Nagima mangáját is. Nevet

* És azokból is csak a:
- Shiroki Tsubasa Ala Alba (3 részes)
- Mou Hitotsu no Sekai (5 részes)
címűeket, ebben a sorrendben. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 27, 19:41:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #38 Dátum: 14 aug 31, 15:11:44 »

Nagyon úgy tűnik, hogy Santa csatlakozni fog hozzájuk. Inkább az az érdekes, hogyan fogják legyőzni, mert olyan, mintha Peint kombinálták volna Tobival, Inoval, meg a Tsuchikageval (taszítás, átengedés, megszállás, repülés), csak még op-ban, határok, limit nélkül.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #39 Dátum: 14 aug 31, 20:25:35 »

Erősen levágós volt nálam is, hogy Santa csatlakozni fog a holderhez, vagy legalábbis nem lesz teljes ellenség.
Bár nem egy diákot ölt már meg, szóval valamiféle büntetése tuti lesz - vagy meghal a fenköltebb célokért.

Amúgy Yukihimének és Toutának nem kéne vért szívnia? Nevet
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #40 Dátum: 14 aug 31, 20:48:33 »

Nem kell se vért szívniuk, és még a naptól se kell tartaniuk. Nevet
Egyébként úgy látszik ez az intangibility teljesen automatikus, vagyis a védelme az tökéletes.

De lehet hogy a víz a gyenge pontja, amikor eltört a vízvezeték gyorsan lelépett, pedig szerintem játszott volna még velük.
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #41 Dátum: 14 szep 01, 18:11:09 »

Igazad lehet a vízzel kapcsolatban.
Amúgy Yukihimének és Toutának nem kéne vért szívnia? Nevet

Tényleg, el is felejtettem, hogy vámpírok..
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 01, 18:36:01 írta Secret-chan » Naplózva
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #42 Dátum: 14 szep 03, 22:18:30 »

Nnnna túljutottam a negimán (nem mellesleg fantasztikus volt)
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/024/11
elég sok ismerős arc... Mana, Zazie(vagy a nővére) Fate, Al, Chachamaru remélem h minddel fogunk találkozni a Holderben
Viszont az az ötlet merült fel bennem, hogy ugyan az van Negivel mint ami volt Nagival is, vagy is megszállta őt a kezdet varázslója, mondjuk ennek nem örülnék, mert ez egyszer már le lett lőve, és nem is volt mutatva, hogy lett Nagi kihozva  Szomorú (nade elég az offból)
azért gondolom ezt, mert gyanús az h 20 éve mentek fogócskázni is meg 20 éve is volt ez a galiba Negivel(valami igen rossz történt vele), akik pont ugyan azt a csuklyás arcot(kezdet varázslója) üldözték, mint aki Negi apját, Nagit szállta meg. Ebből jutottam erre a következtetésre. Vélemény?Mosolyog
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #43 Dátum: 14 szep 04, 11:37:40 »

Szerintem erre a videóra értette. https://www.youtube.com/watch?v=VR7OpHOAJBQ


Igen pont erre gondoltam, csak akkor még nem gondoltam, hogy az UQ HOLDER-nek van előzménye is :O Valaki el tudná mondani (röviden tömören) hogy az miről szól?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #44 Dátum: 14 szep 11, 21:27:33 »

Szinte biztos, hogy Santa csatlakozni fog hozzájuk. Én mindenesetre megkedveltem ebben a fejezetben. És az indokait is megértem, a tartózkodását.
Kíváncsian várom a többi fejezetet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!