24 márc 29, 02:33:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 242994 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1035 Dátum: 15 okt 29, 13:49:48 »

*jelentkezik, mint Itachi fan*  Punker

Köszi! Bár ezeket olvastam és olyan jó volt. Olyan jó volt pl elolvasni, hogy találkozott Shishuival, vagy amikor a csatateret látta.  Szomorú

De igen, ha valaki talál fordítást akkor ezer hála és puszi meg minden jó üldözze egész életén át . Szeretet  Jackó
Naplózva
hatasu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #1036 Dátum: 16 feb 25, 11:14:47 »

Hello,
Anno végigkövettem a kezdetektől ezt az animét, de ez nem ma volt és sokat is kopott azóta ez az információ.
Arra lennék kíváncsi hogy honnan tudnám könnyen és gyorsan megszerezni az összes mangát? Az a tervem hogy elkezdem elölről elolvasni az egészet. Illetve idő hiánya miatt ez necces, de ugyan ez lenne a kérdésem az animével kapcsolatban is.

Illetve arra lennék kíváncsi hogy azóta mi történt a sztorival? Az utolsó manga rész óta egy percet sem foglalkoztam vele, mert zavart hogy úgy lett vége ahogy. Fűzték azóta tovább és érdemes azt/azokat a szála(ka)t is tovább görgetni?

Bocsi a sok kérdésért és köszi előre is ha valaki megtisztel azzal hogy időt szán a válaszadásra!

hatasu
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1037 Dátum: 16 feb 25, 12:01:27 »

Most ezekre a light novel-ekre gondolsz? Mert akkor fogalmam sincs. A manga fent van neten, de gondolom ezt tudod (meg ha jól veszem ki, végig is olvastad).
Igazából már jó ideje semmit nem hallottam ezekről a kis sztorikról.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 68 69 [70]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!