24 ápr 30, 06:27:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime Ajánló  (Megtekintve 344539 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1950 Dátum: 15 szep 05, 03:45:50 »

Kicsit megkésve,de most fejeztem be a Shigatsu wa Kimi no Uso c. animét,ami talán a földön eltöltött 21 (mindjárt 22) évem legszebb és legszomorúbb animéja volt.

Rohadj meg basszus xD Megnéztem. És életemben nem láttam még ilyen gyönyörű animét. Annyira szomorú volt. Annyira szomorú, kb a 12. résztől szívem szerint végigbőgtem volna, az egészet de sikerült is elsírnom rajta magam vagy hányszor. Egész nyáron nem animéztem, ezt is csak úgy elkezdtem egy lyukasszerű infóórán, mert épp nem volt jobb dolgom. Erre egy nap alatt megnéztem az egészet, jó nem egy nap mert már hajnal 4:40 van, na mindegy.
Kint épp esik az eső, azthiszem kiállok és kimosom az agyamat, mert ezután képtelen lennék cask úgy lefeküdni és elaludni.
Ez még capacénál is csöpögősebb lett, de készen lettem
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 03:46:22 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1951 Dátum: 15 szep 05, 07:39:08 »

A vég egyszerűen gyönyörű.Szívfájdítóan gyönyörű.Főleg amikor elkezdi olvasni a levelet Kaori hangján...soha többet nem nézem újra ez az animét.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1952 Dátum: 15 szep 06, 18:56:06 »

Suisei no Gargantia
Ez sem mostani,de most jutottam el hozzá ikszdé
Imádtam.A rajzolás 5/5,krakterek 5/5,történet 4/5,zene 5/5 kawai kislányok 5/5,repülő mókus 10/5
Kár hogy kaszát kapott a 2. évad előtt,szívesen néztem volna még egy darabig.

Isuca
Hát nem tudom kinek jönnek be ezek a vetkőzős hárem animék,de hogy nem az én világom,na az teljesen biztos.
Az anime ettől függetlenül is szar,szóval sokat nem ront le rajta.Az animáció csúnya,a harcok is,a karakterek is ,a hangok is,és az egész ömlesztve van még egy rakás anime girl sikoltással,meg mittudomén mivel.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 18:56:49 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #1953 Dátum: 15 szep 07, 23:14:01 »

A lista többé kevésbé megfelel a kérésednek.
Egy-kettő van ami részben slice of life (fantasy slice of life) illetve akadhat egy kettő ami tán nem teljesen a hárem kategóriába tartozik

Isekai no Seikishi Monogatari

Grisaia

Angel Beats

ChäoS;HEAd

Negima

To Love-RU

Zero no Tsukaima

Rozario to Vampire

Shuffle!

Saber Marionette

Rental Magica

Ichiban Ushiro no Daimaou

Nagasarete Ariantou

Gokukoku no Brynhildr

Inou Battle wa Nichijou-kei no Naka de

Absolute Duo

Freezing

Na most jutottam a lista végére! Köszönöm az ajánlást, bár nem mindegyik tetszett, de a többség nagyon jó volt! bow
Ha esetleg van még slife of life, vagy bármilyen anime amit szerintetek érdemes megnézni, mert tényleg annyira jó, azt most írjátok, ha lehet  Hümm-hümm Pirul  Pontosan
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1954 Dátum: 15 szep 11, 14:05:06 »

Na, ha ennyire drámai ez a Shigatsu, akkor én is megnézem. Nagyon régen sírtam már, kíváncsi vagyok ez megmozdít-e bennem majd valamit. Nekem a legbőgősebb animém a Clannad volt meg az after storyja (asszem ez a címe a másik szálának). Nézzétek meg ha még nem láttátok.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1955 Dátum: 15 szep 11, 14:59:35 »

A legszebb és legszomorúbb anime amit valaha láttam,mindenféleképpen megér egy megnézést.

Junketsu no Maria
Imádtam.A mangát is szerettem,de az animét egyszerűen imádtam.A rajzolás,a kor,a zenék, mind 5/5.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1956 Dátum: 15 szep 11, 15:32:51 »

A clannadról nekem azt mondták, hogy kurvalassan indul be, és hogy az első szezonja uncsi. De akkor majd megpróbálkozom vele, amúgy nekem az anohana volt még hasonló, ami ilyen nayg benyomást keltett
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1957 Dátum: 15 szep 11, 16:57:09 »

Lassan indul be az tény, de unalmasnak nem mondanám az első szezont. Ha esetleg mégis annak találnád, akkor a második szezon majd mindenért kárpótol.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1958 Dátum: 15 szep 11, 16:58:37 »

Már nagyon régen néztem de bennem is megmaradt valami ilyesmi, meg írták is, hogy kicsit unalmas az eleje. Én nem tartottam annak, beszippantott az anime világa és a vontatottsága is pozitívumnak bizonyult. Élveztem az 'unalmas' részeket is.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1959 Dátum: 15 szep 11, 17:28:39 »

Ez a Ga rei zero nagyon beteg Nevet imádom ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1960 Dátum: 15 szep 25, 17:41:20 »

Gate 1/2
Engem anno egy kicsit fölidegesített az A1 Pictures döntése,miszerint az anime második felét 2016-ban adják le.Viszont maga a sorozat jó,sok hasonlóság van közte meg a SAO között.
Aki nem ismerné,a sztori az hogy egyik nap nyílik egy portál a GATE ami összeköti a varázsvilágot a miénkkel és átjön egy csomó ork,sárkány,meg lovag kardokkal és az első 10 percben be is alázzák őket,majd Japán,mivel nincs náluk Kurt Russel aki már szerepelt ilyen filmben,átküldenek egy expedíciós csapatot,ami egy komplett támaszponttá növi ki magát.A többi már spoiler.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1961 Dátum: 15 szep 25, 18:48:13 »

Csak azt a negatívumot tudom mondani a GATE-tel kapcsolatban, hogy elbírna egy picivel több vért. Egyike azon ritka műveknek, ahol az alapot rendes regények adják, amiket csak később dolgozták át light novellé, mangákká és animévé. Utóbbin azt látom, hogy próbáltak "moesítani" néhány karakteren, amivel nincs is semmi gond, hiszen alapból nem voltak illusztrációk a regényhez. De, ha van manga változat is, amiben nem spórolnak a durva jeleneteken, akkor az animében miért kell palástolni ezeket? Nem várom el az egyértelmű vérfolyamot a tömegjeleneteknél, de annyi vér bőven elférne az animében, amennyi a Nanatsu no Taizai-ban volt. Hogy lehet, hogy az A-1-t ott nem zavarta a dolog, amikor még délutáni sávban is ment? No mindegy...

Az élvezeti faktor legalább megvan. Mindig is látni akartam, ahogy a modern katonai technológia találkozik a középkori varázsvilággal. Hümm-hümm

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1962 Dátum: 15 szep 25, 19:54:45 »

Van az a bizonyos jelenet amikor berakják a Valkűrök lovaglását Nevet borsódzott a karomon a szőr amíg néztem Nevet tisztára Apokalipszis most érzésem volt tőle...nyilván azért mert az egész jelenetet abból vették át ikszdé
De amúgy tényleg baromi vicces amikor a páncélos lovagok neki mennek a  páncélosoknak és kb 1 kilóméterről szarrá lövi őket a tüzérség Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1963 Dátum: 15 szep 29, 12:04:03 »

Rokka no Yuusha 1. évad
Nagy kedvencem lett ez az anime Nevet a sztori egyszerű, a látvány szép és az külön tetszik hogy azték/inka vagy mittomén stílusa van az egésznek.
Remélem lesz 2. évada,mert a sztori még nyitva áll.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #1964 Dátum: 15 dec 08, 10:33:02 »

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani a Darker than Black-hez hasonló animékat? Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!