24 jún 20, 13:03:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 990954 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9420 Dátum: 16 jan 06, 09:34:11 »

Idézet
Rák a vörös hústól?
Ez mondjuk nem poén, hanem igaz, csak nem olyan hisztis szinten, ahogy az emberek beszélnek róla, mert sértetten nem akarják elfogadni, hogy a kedvenc kajájuk ki akarja őket csinálni.
Ezt mondjuk nem is tudtam.Akkor az angol tudósok mégsem tévedtek.

Niki köszi Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9421 Dátum: 16 jan 06, 10:11:46 »

...na, mindenki gondolkodjon el, hogy hol esett le neki, hogy a fenti hozzászólás egésze egy légbőlkapott f*szság, és értékelje újra az életét.

Te is jó hülye vagy basszus. Ehelyett az egy mondat helyett egy linket kellett volna tenned, ahol te árulod az antitron rádiót. Nevet Simán beszopták volna egy csomóan. Én is csak azért nem szoptam be, mert azért olvasok tudományos oldalakat, és soha utalást nem hallottam még erre a neutrínó = rák dologra.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9422 Dátum: 16 jan 06, 10:44:28 »

Gdat hozzászólását elsőre úgy olvastam, hogy "akkor olyanok lennénk, mint Micsudi"  smirksweat
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9423 Dátum: 16 jan 06, 11:40:35 »

Micsudi egyszer nagyon boldoggá fog tenni egy szerencsés angolszász lányt,  bár jobb lenne,  ha magyar lenne,  de azt mellékes nagyjából. Mosolyog  Csak még dolgozik az ügyön,  de ő legalább tudja,  hogy ezt akarja és nem is kicsit. Szerintem menő. Nyelvesít

Maugli meg amugy is ritka különleges eset,  azt elfelejtettem leirni az imént. Vannak ilyen gyerekek egyébként,  akik elvesztek,  és az erdő vadjai befogadták őket,  nem sok ilyen történt,  de igazságon alapszik a Maugli vagy a Tarzan is. És milyen különös,  a gyerek ugyanugy megtartja bizonyos emberi vonásait,  melyre ráépülnek a vadaktol ellesett,  eltanult szokások,  vonásjegyek. Persze az sem mindegy,  hogy hány évesen vész el az a gyerek,  de kb 2 éves kor fölött már konkrét vonásaink vannak legtöbbünknek. Huh,  bár rám mindig mondták,  mamám főleg,  aki zsepinek használt többnyire,  hogy én olyan kis koraérett vagyol. ikszdé Nappersze. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9424 Dátum: 16 jan 06, 11:45:11 »

Menő lehet az, akit kígyók neveltek. Kiakasztja az állkapcsát és egészben lenyel egy kisebb kutyát.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9425 Dátum: 16 jan 06, 11:46:12 »

Az angolszász lányok nem állnak szóba a bevándorlókkal. De Micsudi még felszedhet egy bajuszos pakisztáni ... izé szép vietnami lányt. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9426 Dátum: 16 jan 06, 11:50:27 »

Megölné Micsudit. Ezek krokodilt esznek, miért vetnéd eléjük szegényt?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9427 Dátum: 16 jan 06, 11:57:27 »

Először én is azt akartam írni, hogy lehet nálam kapni antitron rádiót, csak 400 ezer/darabja. De mondom, áh, még a végén lehúznám szegény capacot. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9428 Dátum: 16 jan 06, 12:25:58 »

Pedig mekkora üzlet lett volna. De amúgy ezt a szövegedet be kéne küldened a Szabadon ébredők vagy hasonló helyre, simán megjelentetnék cikként. ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9429 Dátum: 16 jan 06, 13:47:10 »

Pedig ha ilyen őszinte,  szépSaphi mosolyt is mellétűzöl,  Capi nyálcsorgatva fogja szórni eléd a kért összeget,  utána már csak arra kell majd figyelned,  hogy nehogy fogdosni is akarjon,  miközben átveszi tőled azt az izét. ikszdé

Jaaj,  amugy Micsudinak szerintem lehet az a vietnami főzős kiscsaj is megfelelne,  idővel egymásra hangolódnának gondolom. ikszdé
Fu,  durva közös műsoruk lehetne amugy,  uuu. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 13:47:41 írta Nikuccia » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9430 Dátum: 16 jan 06, 15:42:37 »

Ki vagyok én,Dehunter? ettől függetlenül félrerakhatsz egyet Nevet

Egyszer kurva sok pénzem lesz,veszek egy ilyet.Csak másfél milla.
http://www.youtube.com/watch?v=xcynaeFIK4Y
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 15:43:38 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9431 Dátum: 16 jan 06, 17:45:30 »

Amúgy nem értem miért lenne szégyen személyiségjegyeket átvenni, az igazság az, hogyha nem másolnánk születésünktől fogva, akkor olyanok lennénk, mint Maugli. Az egyéniség valahogy úgy lesz, hogy amit eddig látott az ember, ahhoz hozzácsapódik valami saját. Persze van, hogy az ember nem önmaga, mert nem meri kifejezni a saját gondolatait, de ettől függetlenül nagyon sokat másolunk, visszük tovább az ősük kultúráját. Senki sem találta ki maga, hogy WC papírt használunk WC után, mégis eléggé azonosulni tudunk ezzel a tanult szokással.
Nevet

Nem mindegy, hogy a személyiségjegyeket egy személy az egyéniségére formálja, vagy pedig félelmekből eredően másol, kényszerszerűen. (legfőképp önmaga ismeretének hiánya, elismeréshiány, önbizalomhiány, értékzavar, stb) Ez legfőképp a tinédzsereknél figyelhető meg, bár az idősebb embereknél se annyira ritka, itt például a rengeteg üres tetkóvarratást tudnám példának felhozni hirtelen (meg a totális szar zene hallgatást, pl mr pazsta), amit kompenzációként csináltatnak a testükre, mert a szellemüket, éntudatukat nem érzik egésznek és ezzel akarják befoltozni. Pedig abszolút nem eredeti, nem tesz hozzá a lényükhöz, csak egy másolás.
Amúgy abban az időben éppen a lázadó korszakom éltem, de nagyon, szóval a legkisebb hibát nem tűrtem el, minden negatívat a pokol legmélyére taszítottam volna és teljesen elítéltem a gyengéket. A világot pedig az én szememre akartam formálni. Szóval ezért sem akartam másolni. Nevet Amúgy erre az időre szerintem mindenki emlékszik, amikor egyetlen mondatra egy bekezdésnyi szöveggel reflektáltam, elég buziság volt, bár a szándék általában nemes volt. Azóta azért kicsit máshogy látom a dolgokat, bár eléggé zavar engem is, hogy néha a saját gyengeségeimre hivatkozva fogadok el dolgokat, meg hát 'mindenki belehal az életbe' alapon elfogadás, az meg nem igazi elfogadás. Bár lehet, ez is csak a lázadó szellemem mivoltja. (Úgy tudnám még ezt leírni, mert nem akarom most bővebben kifejteni, hogy a kép nem méltó a kerethez, de mégis elfogadod, mert benned is megvan ugyanaz a gyengeség és lényedből átérzed a hátterét.)
Amúgy tényleg fehér lapként születünk és minden csak másolás, ezért nem is jó ez a 21. század, meg a közhely, hogy "ezt látja a gyerek", mert így kondicionálódik, az meg elég szar. Ezért kell történelmet tanulni, gyökerek nélkül túl sok a gyökér.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9432 Dátum: 16 jan 06, 18:50:03 »

Van abbol elég,  gyökerekből mármint.
Amugy a legtöbb hiresebb történelmi suemély családfája elvileg a két legnagyobb gyökérben,  Ádámban meg Évában egyesül,  bár ez nem is tartozik szorosan ide,  csak érdekesség gyanánt leirtam. Mosolyog

És te amugy is sokkal okosabb dolgokat irtál le. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9433 Dátum: 16 jan 06, 18:53:38 »

Rájöttem, hogy mikor főzök és megkaarom kostólni pl a szószt, de tűz forró, most cska kilógatom az ablakon és hamarabb megtudom kostolni, mintha csak fújkálnám.  Be van tépve
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9434 Dátum: 16 jan 06, 19:28:57 »

De aranyoos,  mert a szép hegyeden jobban fuj a szél,  mint itt lent? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!