24 szep 27, 23:08:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 1078985 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8220 Dátum: 15 nov 30, 17:10:51 »

Jaja, ha leírom, hogy valami nem tetszett a szent mangájukban, azt úgy veszik, mint a dzsihadisták, ha Allahot fikázod, és rögtön  ki akarják kapni belőled a herédet/petefészked, hogy kicseréljék a szemgolyóidra, miközben keresztre feszítenek és lefejeznek köpködve.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8221 Dátum: 15 nov 30, 17:21:44 »

Meg nem olyan meghitt környezet, mint ez.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8222 Dátum: 15 nov 30, 17:45:02 »

Hogy lehet, hogy amikor elkezdünk mangákról beszélni, mindig megduplázódik a dumát olvasó otakuk száma? Honnan tudják?
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8223 Dátum: 15 nov 30, 18:03:38 »

Létezik egy olyan hogy A fórum legutóbbi hozzászólásainak megtekintése.
Naplózva


Cletus Kasady
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8224 Dátum: 15 nov 30, 18:21:41 »

Ki szeret horgászni innen? Gondolom a többség unalmasnak tartja:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8225 Dátum: 15 nov 30, 18:23:58 »

Legjobb haverom nagy horgász, régebben mindig mentem vele, kellett aki nézi a botokat amíg az asszonnyal veszekszik és persze inni jó bármi közben.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8226 Dátum: 15 nov 30, 18:28:21 »

Én imádok horgászni. Sajnos ma már nem úgy megy mint régen. Apa vadőr volt és halász (többek között). Fél éves koromtól vitt magával és anya ment vele. Egyszer egy 190cm körüli harcsát fogott. Ha megtalálom a képet feltehetem.

Biztos sok közös hasonló programunk lenne ha még köztünk lenne. Sajnos az ilyen kikapcsolódásokra se telik már. Pedig nagyon szerettem, szép emlékek kötnek hozzájuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 18:32:14 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8227 Dátum: 15 nov 30, 18:40:02 »

Én is imádok horgászni. Hónapokig tudnám csinálni megállás nélkül. Szeretem, mert kiszakít picit a valóságból. Mondjuk mostanság már inkább nagy halakra megyek csak. Négykilósnál kisebb már nem igazán érdekel csak, ha megakarom enni.
Bojlizni szoktam nagy részt. Vagy pergetni. Na jó még matchbottal szeretek horgászni, de arra ritkán van lehetőségem. Bár mostanság magára a horgászatra is kevés időm van:(
Én is mindig sörözöm közben:D Kivéve, ha nekem kell vezetni, de ilyen nincs, mert ha horgászom nem vagyok hajlandó haza fele vezetnixD
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 18:40:51 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8228 Dátum: 15 nov 30, 18:44:01 »

Mi is szeretünk, bár rég volt már alkalmunk ilyenre. Mondjuk az ilyen összeröffenéseknél se a horgászat áll a középpontban, hanem a társaság és az alkohol meg minden mi jó. Nevet Senki nem ért hozzá igazán, csak hobbi.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8229 Dátum: 15 nov 30, 19:00:22 »

Emlékszem, egyszer a Dunakanyarnál horgásztunk, még "fiatalkoromban". Aztán láttuk, hogy valami indokolatlanul nagy dög "ugrik" ki a vízből. Legalábbis kellően kiemelkedett ahhoz hogy megállapítsuk, nagyon nagy. Engem elöntött a harci kedv is tudja a franc hogy, de olyan messze mentem a parttól a folyóba, hogy már kezdtek aggódni attól hogy beleesek vagy az a valami kiszúr. Nekem meg az volt a célom, hátha odatalál. Na igen, pár perc múlva valami iszonyat kegyetlenül kezdett rángatni. Mindenki elkezdett szurkolni, volt aki már épp úton volt felém a vízbe. Hosszas vacakolás után végül kiderült, hogy mi volt az. Valami 5-10 kilós kőre cuppant pucér csigába akadt a horog.

Na az emlékezetes kapás volt. Szerintem ilyet se sűrűn fogtak. Persze voltak komolyabbak, szebbek.

A nagyobb folyami harcsák szoktak amúgy ilyet csinálni nem? Talán mikor rárabolnak. Láttam már galambokat hajkurászó ketfist. Aaaaah... kedvencem a harcsa. Annyira gyönyörűek.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pHBqdnMZHDs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pHBqdnMZHDs</a>

Emlékszem, egyszer a Tesco-ból akartam lenyúlni egyet hogy a fürdőkádban tarthassam.

Oh, egyszer anyámmal beszéltem a halakról.
Én: Tudod mi az a Viza, nem?
Anya: Ó igen, tudom. Az a bankkártya.

Végül is.... almost.
Naplózva


Cletus Kasady
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8230 Dátum: 15 nov 30, 19:10:06 »

Harcsázni külön művészet. Fater fogott már párszor. Illetve nekem akadt, amit nem tudtam megfogni, mert bevitt a lyukjába és lefeküdt aludni. Meg se tudtam mozdítani. Pedzegethettem a damilt nem hatotta meg. Azt elszakadtam:(
Balatonba fogtam egy 32kg+ Busát puszta kézzel:D Tele volt a kopoltyúja iszappal és alig bírt úszni. Jó nehéz volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 19:11:19 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #8231 Dátum: 15 nov 30, 19:32:44 »

Felforgattam a lakást de csak nem találtam azt a képet amin apa pózol azzal az emberméretű (!!!) harcsával. Ki tudja, lehet B.újvároson maradt. Nem adom fel... de ráér.

Szegény Busa. Aztán jól megettétek szegényt? Én valamiért sose szerettem megenni amit kifogtunk. Amelyiket tudtam mindig mentettem anyáméktól meg a macskától. Persze, egyesek szerint ez most olyan lehet mint megölelni egy kurvát.

Ez is jó trükk:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Nv1MG_ya7lY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Nv1MG_ya7lY</a>

Én még régen egy olyan harcsát vagy harcsaszerű halat fogtam, aminek a hasa világosbarna volt, a gerinchez közeledve egyre sötétebb barna, viszont nagyon erős, majdnem fekete, nagy foltos minta volt rajta. Különös volt, akkor a nap fénypontja, mert egész nap nem volt semmi érdekes fogás.

Amit meg még imádok, az a csuka.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 19:36:21 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8232 Dátum: 15 nov 30, 19:33:33 »

GTA Online-ba hamarosan bevezetik a horgászást,lehet hogy kipróbálom majd.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8233 Dátum: 15 nov 30, 19:46:51 »

Egyszer kipróbáltam a horgászást, fogtam egy halat és utána úgy döntöttem, a csúcson kell abbahagyni a horgász-karrieremet Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8234 Dátum: 15 nov 30, 20:23:19 »

Apám kiskoromban elvitt horgászni. Egy 30 centis harcsát fogtunk. 10 méterrel arrébb egy paraszt egy vödörnyi halat fogott. Kb. 40 szúnyog csípett meg aznap.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!