24 szep 28, 01:20:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 1079097 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7020 Dátum: 15 nov 01, 09:24:36 »

WOW köszi Saphi Nevet
Ezek benne vannak a Szilmarilokban? mert asszem akkor kölcsönkérem majd a haveromtól.De csak azután hogy újra kiolvastam a Vámpírkönyveket.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7021 Dátum: 15 nov 01, 09:35:55 »

Én kétszer olvastam már a Szilmarillokat, de a tudásom még így is kevéske. ikszdé Mondjuk nekünk otthon van egy Tolkine enciklopédiánk is. Nevet Az nagyon jó, mert címszavakba szedve minden benne van. Hugom szerintem kívülről tudja már, de én is sokat olvasgattam.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7022 Dátum: 15 nov 01, 09:46:17 »

Nem akarom high prestige szinten tolni,de azért egyszer nekem is illene elolvasnom Nevet

szerk
Van ez a Blues and Bullets nevű játék.Full noir fekete fehér nyomozós játék,próbáljátok ki megéri.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=r3ERNAmORcI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=r3ERNAmORcI</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 01, 09:59:31 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7023 Dátum: 15 nov 01, 09:46:54 »

Minden alkalommal bele buktam abba trilógiába. Ami vicces, mert a tűz és jégdalát végig olvastam. Bár ez inkább az én hibám, mire eljutottam a Gyűrűk uráig, addigra annyi Mágus regényt olvastam, hogy nekem vontatott volt. A mágus regények tömörebbek ezáltal gyakrabban van benne harc és izgalom, aki pedig ismeri a mágus világát annak meg van benne a kellő érdekesség a világ kialakulásáról.
Szóval nekem nem ment hiába ő találta ki az orcokat meg egyebeket. Ráadásul Frodo undorítóan idegesítő.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 01, 09:55:19 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7024 Dátum: 15 nov 01, 10:52:19 »

Mágus regények alatt a magyar MAGUS szerepjáték világában játszódó könyvekre gondolsz? Csak mert azok simán kurva jók, az tény.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7025 Dátum: 15 nov 01, 11:30:53 »

Igen azokra. Dnd regényt is olvasok, de abból csak Drizzt köteteit. Lassan mindegyikkel végzek belőle.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7026 Dátum: 15 nov 01, 11:37:05 »

A Mágus könyvek, azok nagyon jók. Nevet Csomót olvastam belőle én is.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7027 Dátum: 15 nov 01, 12:55:05 »

Nagyon jó kis írás volt, Saphi.

Hihetetlen, hogy az embereket mennyire megtudja botránykoztatni a Halloween. Mikor kicsik voltunk és nem volt divat ez a Halloweenezés még Magyarországon, mi pár gyermekkori barátunkkal körbe jártunk Visegrádot, beöltözve és nagyon élveztük. 1-2 évet csináltunk így végig.
Most mindenki kirakja facebookra, hogy mibe öltözik, a másik oldalon meg mindenki ki van akadva, hogy ezt nem Farsangkor teszik meg és mi az, hogy mindenfélének beöltöznek. Nem mindegy amúgy? Most úgy is csak azt csinálták, hogy beöltözve elmentek inni, nem pedig kicsiként járták az utcákat cukorkákat kéregetve, mint más országokban, pl. Az Egyesült államokatban. Vagy nem csináltak felvonulást, mint Mexikóban.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7028 Dátum: 15 nov 01, 12:56:17 »

Na már nálam is van a Szilmarilok.Majd elolvasom.

Ez viszont zseniális Nevet  legalább annyi esze lehetett volna hogy beírja azt hogy ASNAEB : ((
http://index.hu/kulfold/2015/10/31/160_ev_borton_az_eloben_gta-t_jatszo_amerikainak/

itt a videó is
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rRKOCKsIZUc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rRKOCKsIZUc</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7029 Dátum: 15 nov 01, 13:18:12 »

Nem tudom engem a gagyi jelmezek irritálnak mindig, nem kell ehhez Hellodzsin. Nemzetközi Képregénykiállításra jött egy 80-100 kg DeadPool csaj a tőgyeit kirakva természetesen, na ezeket vágnám pofán legszívesebben.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7030 Dátum: 15 nov 01, 13:21:59 »

A Bajos Csajokban volt erre egy szöveg amit kiakartam írni miután láttam pár fb-s képet ami megjelent a falamon. Valami olyasmi volt a szöveg, hogy ilyenkor a csajok, "kurváknak öltöznek". Ha macska akkor kurvás macska, ha titkásnő, akkor kurvás titkárnő, ha nővér, akkor kurvás nővér stb. Nevet

Megértem, Kaze, én ezért nem szeretem nézni bármelyik Con jelmezes képeit, mert a legtöbb... borzalmas. Nem csak azért mert sok embernek gagyi a jelmeze, hanem mert ahogy írtad, valakinek a teste nem megfelelő egy-két jelmezhez, de valamiért ragaszkodnak hozzá, sokszor nevetségessé téve magukat.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7031 Dátum: 15 nov 01, 14:45:18 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 14:20:32 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7032 Dátum: 15 nov 01, 15:01:42 »

Azoktól kérdem, akik gyerekként Digimont néztek, csak én komáltam Etemont, vagy tényleg menő volt? (Az egoista napszemcsis majom az.)
Sok mindent átgondolva rájöttem, hogy nem értem, mitől lett nagyobb rajongótábora a Pokémonnak, mint jelenségnek.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7033 Dátum: 15 nov 01, 15:15:38 »

Én ki nem állhattam azt a majmot. Nyilván a marketing de amúgy is már a Gameboy miatt is mindig sikeresebb volt. No meg egyszerűbb története van amibe bármikor be lehet kapcsolódni.
Naplózva


 
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7034 Dátum: 15 nov 01, 15:18:21 »

Nem értem miért kell a szart szajkózni és hajkurászni. Volt ez a kolbászos rákkeltős téma. Meg még mindig van, mert képtelenek leállni az okoskodással. Legszívesebben okádnék már, hogy mennyire buta a magyar ember. Olaj a tűzre. Mindenki tudja, hogy csak figyelemelterelés és egy nagy adag faszság az egész, még is képtelenek leszállni a témáról. Pedig ha nem adnának neki teret nem is léteznének ilyen idióta fals rémhírek. Persze ez csak egy a sok dolog közül, de nálam most ez lőtte ki a biztosítékot, mi a faszomért kell ilyennel megtölteni a tudatom. Akaratlanul is elér ez a mocsok már ha csak a facebookot lapozgatom, rádiót és tv-t, újságot nem nézek/olvasok.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!