24 jún 01, 13:24:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 953983 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6540 Dátum: 15 okt 17, 12:42:30 »

Hát pont most elölt be egy ismerősöm ismerőse aki csak így 350 kilóméterre lakik és nem is tetszik ikszdé 17 nap múlva ehhez még hozzá is adok 2000km-ert minimum Nevet  szóval ez így olyan mint a mesében köszöntem is meg nem is ikszdé  rám írt egy lány meg nem is ikszdé   
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6541 Dátum: 15 okt 17, 14:25:53 »

Úgy látszik, az éhezés különös dolgokat hozott elő Capacból  ikszdé

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/10/17/valami_egeszen_kulonos_tortenik_a_szilagyi_erzsebet_fasoron/
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6542 Dátum: 15 okt 17, 14:41:59 »

Jah con van tényleg azért nincs akkora élet most ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6543 Dátum: 15 okt 17, 14:48:29 »

LEL ez jobb mint Ishida poénja Nevet

5-6.nap

Nem gondoltam volna hogy 5 nap éhezés,egyedüllét,eső, így megviseli az embert.Kezdetben poénként álltam hozzá hogy majd közelebb kerülök a természethez,meg miegymás.A természetes dolog össze fog jönni,mert már nem tudom hogy meddig bírom még.De igazán érdekes dolgokat tapasztalok mostanság az egyszer biztos.Néha hangokat hallok.Mintha valaki a nevemet suttogná,majd Ősöl küldene el a k.rva anyámba,meghalsz bazmeg,öld meg,hello visszhang a nevem Ed ilyesmi...ilyenkor egyszer hátranézek,fölhozok egy kis burgonyaszirmot amit összetörök és szétszórom körülöttem.Ez egy időre távol tartja a hangokat.
Ráadásul furcsa szagokat is látok,meg furcsa álmaim is vannak.Legutóbb azt álmodtam hogy bedaráltam az egyik szomszédomat,majd hurkát csináltam belőle.Aggodalomra ad okot,hogy a szomszédom tegnap éjjel eltűnt és csak egy levél maradt utána amiben az állt hogy "2easy 360 noscopermlgpro.Banned."
Szeretnék most már megőrülni mert akkor minden egyszerűbb lenne.
Észrevettem hogy a húgom méreget engem.Reggel pl arra ébredtem hogy éppen szadziki szószt önt a karomra és rágja azt.
Ma sabbat van szóval tuti nem fog kinyírni.Ezt ki kell használnom és nekem kell levadásznom őt.Az egész lakás olyan most már mint a Ragadozó 1. rész.
De még túlélhetem...még túlélhetem...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6544 Dátum: 15 okt 17, 15:18:06 »

Azé kell ennyit inni, mert minden napra jut valami régen látott ismerős, barát, haver, csaj, rokon, ahol nincs választás, inni kell és kész. Nevet Aztán ha elmegyünk valamerre elég gyakran találkozok kollégákkal, akik megint csak úgy köszöntenek, hogy "mit iszol" vagy "bebaszunk ma este?" vagy összespanolunk más arcokkal és öreg alkeszokkal, akik megint csak meghívnak valamire. Nevet
Ez ilyen magától jövő dolog, mindig van valami napi program tervezettség nélkül, aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy basszus, megint végigittam a hetet és nincs pénzem. Vagy eldöntöm, hogy na akkor ma pihenő, de este megint valaki rám ír vagy spontán összefutunk és szarok bele, gyerünk szórakozni. ikszdé
Egyébként már visszafogtam ezt az ivászatot, már nyár előtt is sok volt a yolo, nyáron meg főleg, most pedig lassan lezárjuk a nyarat. Rengeteg pénzt elvisz, de nem sajnálom rá, ameddig jól érzem magam. Azokat a bulikat nem szeretem, ahol csak elmegyünk és iszunk, de mindenki elvan a saját kis világába, ahelyett, hogy szórakoznánk, hülyéskednénk vagy csinálnánk valami közös programot. A suttyó alpáriságot, a primitív tivornyát nem szeretem, hogy elmegyünk valamerre és mindenki be van tompulva és nyavalyognak mindenért, mindenben csak a rosszat látják meg. Csak azért mennek el otthonról, hogy ne érezzék magukat teljesen elveszettnek és szaréletűnek, legyen egy kis társadalmi életük, de aztán ugyanolyan szarul feküdnek be az ágyba aludni és megint nem történt semmi változás az életükbe. A mai emberek kb így "buliznak", vagy mi, egész este a telefonjukat nyomkodva.
Rengeteg stresszt és beszűkült tudatállapotot tud feloldani ez az életmód. A sok melóba teljesen elveszek, észre sem veszem, csak a nap végén, hogy basszus, tiszta feszültség vagyok és egy személyként kezelem magam. Aztán összegyűlünk spanokkal, rálobbantunk egy cigire vagy lecsúszik az első korty sör a torkomon és ég és föld különbség áll be a tudatállapotomba. Megszűnik minden gond és probléma, visszatérek önmagamhoz. Ezek minőségi szertartások, nem pedig olcsó mulatságok. Ezzel mentem meg a napjaim, ezzel teljesedek ki és így érzem azt, hogy ember vagyok. Túl nagy a szívem ahhoz, hogy én beletörődjek abba, hogy annyiból áll az életem, hogy felkelek, eljövök melózni, lefekszek csá és ezt ismételjem. Így viszek színt a napokba és imádom. Ősök annyira nem értékelik, de nekik kb akkor lennék jó gyerek, ha heti 7 napból 9-et dolgoznék, sok lóvét gyűjtenék, hogy építgessem a jövőmet, de a folyamatos munkából nem lesz se szép jelen, se szép jövő, csak szürke, megkomolyodott, egy helyben ácsorgó ember, aki nem hordoz semmi értéket magában. A siker jó, csak nem fér össze azzal, ami kell. Egy ölelés vagy egy szép új cipő. Nem kérdés melyiket választom. A legtöbben azt mondják légy önmagad, hát tessék, még is elítélnek. Szeretni jöttem és meg is szeretném ezt valósítani, még is elítélnek, hogy ez egy rossz út. Azért vagyunk részegek, mert velünk bort itat a szerelem...

#hosszújelentéktelencementpls
Naplózva



Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6545 Dátum: 15 okt 17, 16:31:54 »

Nem vagyok benne biztos, de szerintem a Tinder most dobta ki nekem Masashit ikszdé Vagy egy nagyon hasonló elmeállapotú lényt.

Miért Dobál ki neked a Tinder lányokat?  Gondolkozik
Én már nem élek társkeresőkkel, szar az összes úgy ahogy van.

plot twist: én több csajt tudnék felszedni, mint Micsudi

plot twist2: ugyanazok közül a csajok közül

Lel lel lel lel lel

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6546 Dátum: 15 okt 17, 16:40:19 »

Ezt én nem hiszem el, amíg nem bizonyítod.

Igazából elhiszem, csak látni is akarom.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6547 Dátum: 15 okt 17, 19:45:58 »

Nem erre mondják azt, hogy álmodik a nyomor? Nevet

Nem tudom megvágni az egyik kedvenc történelmi fotóm alának : (( akkor lehet ady lesz ebből.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6548 Dátum: 15 okt 17, 20:01:05 »

Szerintem amúgy sem engedélyezett holokauszt-képek használata aláírásnak.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6549 Dátum: 15 okt 17, 20:10:26 »

Lol, én erre gondolok Nevet Brooklyni Greaser az 50-es évekből. De mindenki megnyugodhat, lehet sikerül mégis.



Amit adyról nagyon szeretek egyébként az az, amelyik a halálos ágyán készült. Akármennyire is morbid ez. Mondjuk lefotózni is az volt, még ha anno szokás is volt, főleg mikor a fotózás még annyira ritka/drága volt, hogy ha meghalt a gyerek vagy a nagyi általában csináltak róla "már úgy is mindegy" alapon. Különben ugye sose készült róluk kb, csak jeles alkalmakkor. Mondjuk ez azért inkább 1900as eleje, 19. század vége volt inkább.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 20:11:23 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6550 Dátum: 15 okt 17, 20:12:51 »

Ady szerintetek jelentkezne a Való Világba, ha még élne? Simán kinézném belőle. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6551 Dátum: 15 okt 17, 20:16:46 »

És tuti összeszedné az AIDS-et is valahol.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6552 Dátum: 15 okt 17, 20:18:19 »

Nem hiszem. A Magyar ugaron verse arról szólt, hogy utálja, hogy nem terem itt érték. Ha valaki pedig főműsoridőben szennyet játszik az sokat hozzátesz ahhoz, hogy ne jusson az ország értékes tartalomhoz.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6553 Dátum: 15 okt 17, 20:19:49 »

Adyt már nem nagyon lehet fokozni, tekintve, hogy Csinszkát is úgy ismerte meg, hogy konkrétan a jövendőbeli apósa karjaiba esett a vonatról, amire a haverjai merevrészegen feltették, hogy valahogy hazajusson a szerencsétlen.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6554 Dátum: 15 okt 17, 20:20:56 »

Gdat, Ady olyan volt, mint stance. Így írt, úgy élt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!