24 jún 26, 19:19:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 1007862 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4575 Dátum: 15 aug 28, 21:28:32 »

Olyan nekem is kell  >.<# a sok álszent szemét ember ellen akik élnek ezen a Földön smirksweat

Én örülnék ha végre más is észrevenne az exeimen kívül Hümm-hümm már nagyon unom, hogy nyomulnak állandóan Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 21:29:25 írta Lilus » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4576 Dátum: 15 aug 28, 21:32:55 »

Masashi, lehet hülye kérdés, meg hogy neked még az is tök laza lenne, annyira nem tudom elképzelni, hogy mennyire is "beteges" a fantáziavilágod, de olvastad a berserket?
Amikor olvastam a legutolsó hozzászólásod, a linkkel, és elképzeltem, hogy mi a faszt tudnál te egy ilyennel kezdeni szexuális téren, akkor valahogy az jutott eszembe, amikor az épp démonná vált griffith megerőszakolja a nemistudommár hogy hívják (asszem k betűs) csajszit. Elég szexi
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4577 Dátum: 15 aug 28, 21:35:05 »

No, miért? Nevet

Nekem nem is menne a gépemen szerintem, az 5. sem ikszdé
Egy hulladék optimalizálatlan fostalucska bughalmaz konzol átirat ami még a mai vasakon sem fut stabil 60fpst nemhigy 1080p de még 900p felbontásban sem.Ráadásul kurvaronda és unalmas.

Snafu az új Avám lel
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 22:04:43 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4578 Dátum: 15 aug 28, 21:42:49 »

Masashi, lehet hülye kérdés, meg hogy neked még az is tök laza lenne, annyira nem tudom elképzelni, hogy mennyire is "beteges" a fantáziavilágod, de olvastad a berserket?
Eléggé beteges, hidd el... de nem, azt kivételesen nem láttam.

Idézet
Amikor olvastam a legutolsó hozzászólásod, a linkkel, és elképzeltem, hogy mi a faszt tudnál te egy ilyennel kezdeni szexuális téren, akkor valahogy az jutott eszembe, amikor az épp démonná vált griffith megerőszakolja a nemistudommár hogy hívják (asszem k betűs) csajszit. Elég szexi
Sikerült is elképzelned valamit? - Egyébként, a fantáziádra bízom, mit, mert az biztos, hogy egy olyannal, akit a linkben látsz, ki nem hagynám. Nevet Szerintem sokkal vonzóbb mint a strandon díszelgő buzigyerekek. És több mindent is össze tudnék hozni...
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4579 Dátum: 15 aug 28, 22:09:37 »

Griffith mindenhogy szexi. Egyébként jókor hozod fel, ma kellett volna kijönnie az új fejezetnek, de nem jött. Szomorú
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4580 Dátum: 15 aug 28, 22:15:23 »

Hát nem mondom, hogy nem sikerül elképzelnem semmit, de valahogy nem igazán indulok be rá :c

Amúgy én már egy jó ideje nem olvastam berserket, szóval nem tudtam xD De majd ha kedvem támad, előbb-utóbb bepótlom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4581 Dátum: 15 aug 28, 22:28:42 »

Nem hiszem, hogy sokból maradtál ki. Egy évig nem is volt fejezet.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4582 Dátum: 15 aug 28, 22:35:18 »

Újabb történés. Figyelmetekbe ajánlom:

https://www.facebook.com/jasonmillmusic/videos/
1011152122249958/


Menekültek, akik a zászlajukat Debrecenbe lobogtatják allahu akbart üvöltözve. Menekültek, ok.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 22:36:26 írta Stance » Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4583 Dátum: 15 aug 28, 22:38:09 »

Masashi. Szerintem a Berserk végén elélveznél. Nevet
Az az egyik legjobb anime amit láttam. Legendás.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 22:38:45 írta Gdat88 » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4584 Dátum: 15 aug 28, 22:40:02 »

Igen? Fejtsd csak ki bővebben. Nevet

Hát nem mondom, hogy nem sikerül elképzelnem semmit, de valahogy nem igazán indulok be rá :c

Nem mindenki indulhat be az olyan dögökre, mint én. Szomorú Pedig irtó 'romantikus' lenne. - Egyébként rákerestem, Anti-venom is nagyon cuki. De, még mindig Ultron van a top 1. "pasi" helyen. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 22:42:08 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4585 Dátum: 15 aug 28, 22:42:57 »

Azt nem tehetem, mert az a világtörténelem legnagyobb spoilere lenne. De 26 rész asszem. Érdemes megnézni.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4586 Dátum: 15 aug 28, 22:44:14 »

De, gonosz vagy. Most arra kényszerítesz, hogy keressek rá?

Oké, miután elzavartam minden zaklatót, talán megteszem. Ha nem alszom be v. felejtem el. Még a virtuális gabonaköreimet rendbe kell tennem. Pojén
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4587 Dátum: 15 aug 28, 22:50:14 »

Masashi, de tényleg. Nem elég, hogy Griffith a világ legjobb animepasija, a végén még... szóval tetszene.

Stance, szerintem én már linkeltem ezt a videót. Kurvára fel voltam én is háborodva, ráadásul az paki zászló. A pakisztániak mindenhol csak a szart kavarják Indiától Afganisztánig. Nemhiába gondolják azt a szomszédaik, hogy ők a legnagyobb veszély a világbékére. ikszdé Amúgy ez még akkor készült, amikor a nagy balhé volt Debrecenben.

Még írtam is hozzá, hogy ezek gyakorlatilag muszlim cigányok, szóval többre ne számítson senki.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 22:53:00 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4588 Dátum: 15 aug 28, 22:53:39 »

Oké, rákerestem és beletekertem az utsó rész végébe, mert nem bírtam. De, tényleg... öhm... jobbra és többre számítottam. Tudom-tudom. Öljetek meg. Sír
Naplózva


Cletus Kasady
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4589 Dátum: 15 aug 28, 23:00:00 »

Oké, de ha tudnád a hátterét a hármuk viszonyának, akkor teljesen más színt kapna az egész. Nyilván csak így magába nem olyan, mint egy direkt erre szánt mű xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!