24 jún 15, 05:48:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 980341 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4110 Dátum: 15 aug 22, 13:50:52 »

Idézet
Nem tudom... engem ezek annyira nem vonzanak, sőt kissé kiakasztanak. Tényleg ez kell a góyáknak azon kívül, hogy "basszunk be úgy, hogy ne emlékezzünk semmire"?
Ez kissé elszomorít.

Erről beszéltem a múltkor. Nemcsak nekik kell, hanem ennek az egész üres kultúrának, meg a még üresebb lelküknek.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4111 Dátum: 15 aug 22, 13:54:31 »



Nem kötelező inni, de majd ha valaki 70 évesen visszaemlékszik a fiatalkorára, akkor lehet, jobb érzés lesz a néha (kicsit) elvadult bulikra visszaemlékezni az otthon teázgatás és a könyvtárlátogatás helyett Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4112 Dátum: 15 aug 22, 14:01:45 »

Az ember a találkozásokra és a kapcsolatokra emlékszik vissza szívesen, és nem arra, hogy dugott szét bedrogozva egy lufit. De lehet te nem így vagy vele, nem tudom.

Egyébként meg nincs sok értelme az "öreg leszek, és akkor visszaemlékszem rá" koncepciónak.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4113 Dátum: 15 aug 22, 14:37:40 »

Az, hogy valaki iszik nem egyenlő azzal, hogy olyan állapotba kerül, hogy megbasszon egy lufit. Nem tudom, hogy direkt sarkítod-e ki ennyire és csak a csatakrészegséget, jobban mondva azt, hogy csak ilyen állapotban tudnak szórakozni a fiatalok ítéled el, vagy az alkohol fogyasztást cakkumpakk.
Elég gyakran járok fel a haverjaimmal a parkba iszogatni, szórakozni, bulizni, de sose vagyunk olyan kategória, akikkel bírni nem lehet, mert annyira zúzni akarnak, illetve széthánynak mindent és mindenkit. De éppen egy kicsit illuminált állapotban lenni fel tudja dobni az estét. Kicsit hülyébb vagy, mint amúgy, olyan dolgokon röhögsz, amin amúgy nem, stb.

Ez nem jelenti azt, hogy nem tudjuk másképp jól érezni magunkat, sokszor járunk be debibe délután ezt az csinálni, vizipiázunk vagy elmegyünk itthon a strandra. Ilyenkor nem fogyasztunk alkoholt, mégis jól érezzük magunkat.
Szóval attól, hogy iszok még nem vagyok elbaszott társadalom elbaszott tagja, aki sehogy máshogy nem tudja feldobni már az életét csak a piával. De attól még egy csomó jó kis emlékemet köszönhetek részben annak is.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 14:39:44 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4114 Dátum: 15 aug 22, 14:42:46 »

Sose tudtam, milyen a gólyatábor, a ballagás, ahogy azt se fogom, milyen a szalagtűző, és a bankett, azon egyszerű oknál fogva; hogy soha nem voltam/leszek rajtuk. Nem is lesz hiányérzetem.

Szerintem ezek szerves részei a fiatalkornak. Nekem nagyon szép emlékeim és pillanataim voltak amik ezekhez fűződnek. Soha nem felejtem őket.

Na jó, a bankett vége para volt mert a kedvesem bebaszott mint a kurva anyja és kiverte a balhét. A nőkkel mindig csak a baj van.

Bennem a legtöbb dolog erős undort kelt, ami "szerves" része a fiatalkornak és hatalmas, feledhetetlen emlékek maradnak a pillanatok, hogy ezek helyett a barátosnémmal/ikremmel mi mindent csináltunk, aminek köze nincs a fentiekhez. Mert amint felmerülnek ezek a "feledhetetlen" élmények, már szőni kell a tervet, hogy ússzuk meg. Mi ez, ha nem művészet?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 14:43:35 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4115 Dátum: 15 aug 22, 14:45:06 »

Általában amikor összejövök a haverjaimmal és lemegyünk pl a dunapartra mindig addig iszunk hogy még normális állapotban haza tudjunk menni vagy éppenséggel pont amiatt amit drszabi is mondott.De olyat mint a mostani yolo balfaszos csinálnak eszünkbe sem jut.

Masashi akkor saját magad iránt is undorodsz mivel te is "szerves része" vagy a fiatalkornak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4116 Dátum: 15 aug 22, 14:46:36 »

Amúgy nagyon buzis ez a szivárványmadár?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4117 Dátum: 15 aug 22, 14:47:24 »

Idézet
Masashi akkor saját magad iránt is undorodsz mivel te is "szerves része" vagy a fiatalkornak.

Én imádom önmagam. A fiatalokat rühellem (na jó, inkább csak teszek rájuk), meg azokat, akik elhitetik magukkal, hogy szükségük van ezekre. Mondanám, hogy "próbálok" nem hasonlítani rájuk, de én senkit nem követek és semmit és nem azért akarok olyan lenni amilyen, hogy ne másra hasonlítsak véletlenül se. Önmagamat adom és kész. Ha ez a szemedbe "önmagam utálása", akkor nincs miről beszélni.

Igen gman, irtó buzis.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 14:49:34 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4118 Dátum: 15 aug 22, 15:08:15 »

Szerintem is ez úgy működik, hogy aki nem egész józanul, az részegen se lesz az és fordítva. Van különbség. Az ítélethez kb mindig azonosulás kell és aki ítélkezik erről, az megint csak saját magát ejti csapdába. Van aki a bárpultnál, van aki az oltárnál kutat. Mindkettő minőségbe ugyanannyira szar. Lehet tudatosan józannak lenni és lehet tudatosan részegnek lenni. Itt inkább a személyi 'egzisztenciával' vannak a bajok. Aki nem részegedik le minden pénteken, még lehet szar élete. És nem biztos, hogy valakinek szar élete van, mert minden pénteken lerészegedik. Minden csak látszat. Attól, hogy a primitív alkoholizálásból van több, még nem kell elítélni egy eszközt. Bár igazándiból, mivel minden csak látszat, lehet, hogy nem is az üres piálásokból van több, csak mert mindig ezt látjuk. Én például nem szoktam feltöltögetni facebookra, hogy milyen jó élményeim voltak, mert nincs rá szükségem. Egy egészséges személynek nem is hiszem, hogy szüksége van ilyenre. Szóval magamból kiindulva még több százezren lehetnek így. Jól érzik MAGukat és ez a lényeg. Nem abból kell kiindulni, amit a felszínen látunk.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4119 Dátum: 15 aug 22, 15:13:48 »

Aki nem részegedik le minden pénteken, még lehet szar élete.
Nem biztos, hogy valakinek szar élete van, mert minden pénteken lerészegedik.

Kiegészítelek, mert teljesen elfelejtetted, hogy esetleg az is lehet, hogy nincs szar élete valakinek csak azért, mert nem akar lerészegedni. - Ezt annyira imádjátok kifelejteni. De, biztos "véletlen".

Abban egyet értek, hogy nem kell elítélni az eszközt, mert a puskát is az ember használja, de ne felejtsd már el, hogy én elég erőteljesen az embereket veszem elő, nem pedig az eszközt. Aki emellett elfut az nem tudom, hány évig hol volt, de biztosan nem az én kommentjeimet olvasta.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 15:18:10 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4120 Dátum: 15 aug 22, 15:18:58 »

Szerintem bőven magába foglalja ezt a kijelentést is az írásom.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4121 Dátum: 15 aug 22, 15:21:26 »

Én viszont leírtam, mert annyira szeretitek elfelejteni, nekem viszont szúrja a csőröm, még ha az én bajom is. Egyébként ez az alkoholos téma már elég sokszor át lett rágva itt. Szerintem nem is éri meg tovább feszegetni.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 15:22:13 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #4122 Dátum: 15 aug 22, 15:21:44 »

Amúgy nagyon buzis ez a szivárványmadár?
Háta mostaninál biztos jobb volt.Nincs ízlésed.Borzalmas.Nem vagyunk egyformák.

Masashi nem az ember vagy a puska öl,hanem a golyó.Az ember és a puska csak eszközök e cél megvalósításához.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4123 Dátum: 15 aug 22, 15:22:52 »

Akkor hát váltok Rovagug szimbólumára. Ő egy kemény isten, aki magasról leszarja, hogy minek az istene. Igazából nem istennek született, csak egy nagyon ősi lény, aki istenné zabálta magát. Hívei Kenpachi-féle állatok, akik csak a harcnak élnek.
Jó ava.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #4124 Dátum: 15 aug 22, 15:23:18 »

A golyó mit sem ér, ha nincs valaki, aki a szerkezetet ami elindítja, aktiválja. Az pedig ember nélkül nem is létezik! Felesleges forgatnod a szavakat.

A te logikád követve akkor most ott helybe lelőhetnélek, és azt mondom a rendőrnek:
Biztosúr, a golyó ölte meg!

Ez így hogy szimpatizál?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 15:24:33 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!