24 jún 19, 20:37:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 988988 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #405 Dátum: 15 jún 18, 22:55:42 »

Hogy az istenbe lehet szóbelin puskázni? Volt egy kész sette minden tételből, vagy csak párat nem tudott és abból csinált, erre kihúzta? Vagy mindenből egy kicsi? ikszdé Nem vágom.
Azt meg pláne nem, hogy töriből minek, benne van az egész világ a forrásba, én is meg két haverom is közel max pontosat feleltünk, úgy, hogy a tételekről még csak hallani se hallottunk xd Egy nagyon alapvető saját tudás mellett simán meg lehetett legalábbis nálunk csinálni. Ahhoz, hogy puskázz már nagyon kétségbeesettnek kell szerintem lenni
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #406 Dátum: 15 jún 19, 02:51:42 »

Készen ki volt dolgozva az összes tétele. Ici-picibe kinyomtatva. A blúza mindkét ujjába  tett 10-10-et. Azért ez szánalmas. Mondjuk megmondta, ha nem lesznek max. pontosak a szóbelijei, nem fogják felvenni. Most az lesz, hogy póttételt kell húzzon, de az max. 30 pontot ér. Szóval ezzel már úgy sem veszik fel, ennyi.

Aztán van egy másik barátnőm. Emelten egy szót sem tudott angolul kinyögni két tételből sem. Szóval nem lesz bizonyítványa sem, és mivel pontja is alig van, közép szóbelikre be sem megy. Végül is, ő járt jobban ezzel, nem kell legközelebb minden tárgyra 15 ezer Ft-ot fizessen. Amúgy sokakat nem vesznek fel. Én sajnálom őket, ők nem annyira magukat. Nevet Bár megértem, ebben a világban meg kell gondolni, merre induljon el az ember.
De akkor sem értem az olyanokat sem, akik csak azért elmennek emeltre pl: kémiából, mert számukra irreális helyet bejelöltek. A gyerek kémiából megbukott. Ehhez akkora lustaság kell, hogy még a fggv. táblázatot sem nyitotta ki. Nem használhattuk órán soha, de érettségin lehet, úgy meg simán egy hármast össze tudtam volna hozni még én is. Mert azért 4 évig tanultuk emelt szinten. Ugyanez a srác bioszból épp csak átment kettessel. A kémiája összesen lett 9 pont, biosz póttétellel lett 6 pontos a szóbelije. És felvételt szeretne nyerni jövőre az orvosira. Nevet
 Egy másik lány meg kijeletette: orvosin annyi butaságot kell megtanulni, hogy kettessel is simán lehet valaki jó orvos. * Lö én ilyen dokihoz nem akarok járni. *
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #407 Dátum: 15 jún 19, 10:15:47 »

Most megy ez a nagy vikingsorozat-mánia. Ki gondolja ezt menőnek?

http://tortenelmiportre.blog.hu/2014/08/03/ragnar_lothbrok

http://tortenelmiportre.blog.hu/2014/11/11/bjorn_ragnarsson

"A Blog neve magáért beszél. Olyan karaktereket akarunk bemutatni, amelyek szétrugták akkoriban mindenki seggét és méltó példaképként szerepelhetnek."
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #408 Dátum: 15 jún 19, 10:17:01 »

Húgom fanatikus rajongó.  Nevet Engem nem igazán mozgat meg a dolog.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #409 Dátum: 15 jún 19, 10:21:52 »

Nem a sorozatra gondoltam, az csak az ok, amiért rákerestem ezekre.

Olvasd el a két cikket, és alkoss róla véleményt. Hogy mekkora faszagyerekek meg tökös legények voltak.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #410 Dátum: 15 jún 19, 10:22:09 »

Annyit tudok a sorozatról, hogy van benne egy tök jó zene, ami a Breaking Badben is benne volt.  Nevet Amúgy nem érdekelnek különösebben a vikingek, nyilván nem voltak olyan "jó arcok", mint ahogy az utódaik esetleg hinni szeretnék (de ez valószínűleg igaz a lovagoktól kezdve a szamurájokon át egészen a betyárokig).
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #411 Dátum: 15 jún 19, 10:25:00 »

Én is gondolkodok rajta, hogy elkezdem ezt nézni. Kishugi nagyon oda van érte. Nevet

És, hogy ki gondolja ezt az egészet menőnek? Kezdetnek pl. az, aki a kalandozó magyarokat is annak gondolja. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #412 Dátum: 15 jún 19, 10:28:47 »

Ez a "kalandozó" magyarok kifejezés annyira tetszik, ez valami önigazolás a múltunk felé? Nevet

Nem vagyok coelho féle történelem hamisító libsi, de a fosztogatásokat, rablásokat(persze ez akkoriban természetes volt) kalandozásoknak hívni?  Nevet dat adventures
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #413 Dátum: 15 jún 19, 10:32:09 »

Nagyon király ez a blog basszus. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #414 Dátum: 15 jún 19, 10:33:33 »

Szerintem ez valójában Saphira blogja és így reklámozza a fórumon.  Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #415 Dátum: 15 jún 19, 10:33:46 »

Idézet
Kezdetnek pl. az, aki a kalandozó magyarokat is annak gondolja.

Ez így van. Annyi különbséggel, hogy a kalandozó magyarok részben azért kalandoztak, hogy az országot stabilizálják. Nem is mertek minket megtámadni jó ideig. Ráadásul a magyarok nem hiszem, hogy ilyen mennyiségben alkalmaztak 'vérsast', nem hintették be sóval az ellenség sebeit, hogy röhögjenek a szenvedésén, nem gyújtották fel az asszonyokat, nem gyújtottak rá egész templomokat emberekre, stb. Bár ki tudja...

És ez mind csak pénzéhségből történt, semmi többől. Az ilyen emberek a legundorítóbbak a világon, ezeknél még az ISIS is jobb, komolyan. És ezeket faszagyereknek meg menő arcnak beállítani, akik példáját követnünk kéne? Hány év kell, hogy a muszlim terroristákra is így nyáladzanak az emberek, mert "elég faszagyerekek voltak ahhoz, hogy városokat mészároljanak le".
Ölni a pénzért könnyű. A pénzéhséget kiirtani a szívedből, az az igazán nehéz. Kár, hogy nem az ilyen királyokat/vezéreket dicsőítik.

Idézet
de a fosztogatásokat, rablásokat(persze ez akkoriban természetes volt) kalandozásoknak hívni?

A kalandozás eredeti jelentése kóborlás, bolyongás, és ebben a jelentésben adták a történelmi eseményre is. A mai jelentése csak a 20. században alakult ki.

---

Amúgy szerintem is jó a blog, gyakran olvasom. Csak ez most kiverte a biztosítékot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 10:34:42 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #416 Dátum: 15 jún 19, 10:37:56 »

Most őket erőszakolják és büszkék rá. Ez sem sokkal jobb.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #417 Dátum: 15 jún 19, 10:38:47 »

Kalandozás az, amikor a 16. szintű paladinod lemegy egy beholderfészekbe kincset keresni.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #418 Dátum: 15 jún 19, 12:46:32 »

Na basszus, leülök végre ebédelni egy rövidke patkó tétel mellett, és az első mondat, amit meglátok, hogy hogyan alakul ki a fecaloma. Aztán csodálkoznak, miért vagyok sovány. ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #419 Dátum: 15 jún 19, 14:11:28 »

Ez majdnem olyan gusztustalan, mint a penektómia, amire Theon kapcsán kerestem rá és a Wikipédián kép is volt róla.  >.<#
Naplózva

Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!