24 jún 01, 08:02:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 953492 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3585 Dátum: 15 aug 15, 22:33:54 »

Aes egyetértek az aláírásoddal. Rühellem a "lel"-t....  Technikai KO

Végre valaki. Nevet Már kezdtem aggódni, hogy én vagyok itt az egyetlen heteroszexuális. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3586 Dátum: 15 aug 15, 22:34:40 »

Ah, milyen kis ironikus volt.

Időzítés gg wp. Oh, meg lel.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3587 Dátum: 15 aug 15, 22:38:21 »

Határozottan hetero vagyok. Sőt homofób. Habár nem állok neki buzizni (elnézést) nem is szívlelem ha az utcán vonulgatnak. Mosolyog gg wp meg lol meccs végét juttatja eszembe Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3588 Dátum: 15 aug 15, 22:40:39 »

Nem is tudom, miért. Mondjuk az a halálom, amikor valaki 0/11-be elfeedeli az ellenfelét, akár a többi, és van pofája gg wp-t írni... (mivel pont most vagyok túl egy ilyenen, soha nem smurf-ölök többé). Nálam amúgy is van egy szabály...

Soha nem írom egy jó meccsem után hogy gg wp, de olyat se, hogy report xy.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3589 Dátum: 15 aug 15, 22:41:56 »

Én általában max hogy gg. vagy semmit, de ezer éve nem loloztam. Exem megutáltatta velem. ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3590 Dátum: 15 aug 15, 22:44:08 »

Én még annyit se. Lehet hogy ez is valami büszkeségbeli hülye szokásom. Nem írok semmit, csak ha fontos a meccs szempontjából, a gg/ggwp/ggeasy stb. pedig teljesen felesleges. Sokkal menőbb úgy, ha közben/utána dicsérnek. Durci (és még mondják, hogy a Draven mainek egoisták, nem is értem)

A lol megutálásához garantáltan nem kell személyes második fél. De, hogy sikerült összehoznia?
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3591 Dátum: 15 aug 15, 22:45:38 »

Hát tudod, amikor még nagyban együtt voltunk és hát csak ts-en tudtuk tartani a kapcsolatot és az ember lánya felmegy teamspeakre hogy beszélgessen a szerelmével és erre kap egy "szia"-t aztán így lol úgy lol ez feedel az feedel és ja hogy itt a csajom az kit érdekel.... és ez hónapokig.... Nevet eléggé sajnos az egész játékot utáltam miatta.

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3592 Dátum: 15 aug 15, 22:47:45 »

Lilus azért jó nagy genya volt az exed.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3593 Dátum: 15 aug 15, 22:48:24 »

Vitáztam már ilyen miatt a pasimmal, mert hülye voltam. Legbelül persze tudtam, hogy nem kéne, aztán sikerült a magánélettől elválasztani a játékot (elég gyorsan, én nem hónapokig, csak 1-2 alkalommal csináltam ezt, mint mindent ezt is megbeszéltük), de most idegrendszerem sincs hozzá, mert ahová lépek gyökér terem. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 15, 22:49:07 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3594 Dátum: 15 aug 15, 22:52:47 »

Aes tudom. De már vége hálistennek.

Hát igen el kell tudni választani, és éreztetni kell a másikkal, hogy fontosabb mint a nyamvadt játék. Mert am jó EGYÜTT játszani.^^
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3595 Dátum: 15 aug 15, 22:57:10 »

Én a pasimmal azért nem mentem anno egy idő után játszani, mert rühelltem, amikor a Dia divíziója miatt kaptam bot lanere egy Bronze vagy még olyan skillel se vetekedő supportot, az enemybe meg két plat vagy dia volt olykor az alsó ösvényen ellenünk. Kezdetben, ugye 1-es szinttől jött velem, még mivel annyira nem értettem a játékhoz, nem éreztem ezt. Idővel meg...  Teljesen felborította az egész match makinget, ami így is katasztrófa. Utána hozzá szoktam, ő viszont le, most WoWozik, én meg inkább csak premadezek ha megyek is. Amíg solo lanen ügyködtem nem volt gáz, felőlem Diamondos is jöhetett, megoldottam, de alul elég irritáló, ha normális az ellenfél, viszont a supportod kb. ellened van.
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3596 Dátum: 15 aug 15, 23:00:47 »

Énis inkább wowos vagyok. Jobban bejön. Mosolyog

Nálunk ő volt inkább a lolos, bár mindkét játékra ő vitt fel.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3597 Dátum: 15 aug 15, 23:08:35 »

Az mindig tüske marad, hogy minitől elbúcsúztál egy érzelgős,cigifüstös,olcsó vodka szagú üzenetben, tőlem meg nem. : (((
Szerintem Kevin Spacey beszél belőled, akinek a K-Pax-e nekem nem jött be annyira, mint amennyire elvárható lett volna.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3598 Dátum: 15 aug 15, 23:13:27 »

Nekem a Wow sose jött be. Rengetegen hívtak, sokszor mentem de nem. Az egyetlen mmo amin játszom az a C9, de az is csak azért mert jelenleg milliomos vagyok és tudok csillogni-villogni, amivel a több éves játéktapasztalat mellett még ki tudok tűnni.

Ahol ilyen nincs, ott nem igen megy. Körülbelül itt is a külső és a Ranked helyezés miatt játszom. Jelenleg ez a két komolyabb karakterem van (ill. még egy, de arra nem vettem külön szettet így nem olyan egyedi):


Na most csak a külsőben van körülbelül 100-100 millióm, ami nem tesz semmit hozzá az erőhöz, de már megéri kint pózolni a kezdőhelyeken. bow
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3599 Dátum: 15 aug 15, 23:19:53 »

A lol és a wow saját témáiban folytassátok légyszi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!