24 jún 01, 15:14:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 954147 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1740 Dátum: 15 júl 14, 10:22:33 »

Mármint a 20-ai hétvégén.  Nevet 20-án semmi nem lesz nyitva.  Nevet Verával meg is beszéltük, hogy augusztus elején kéne majd elkezdeni szervezni.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1741 Dátum: 15 júl 14, 10:33:02 »

Most 20? Azt hittem, hogy a jövő hónapban. De ok. Akkor az csöcs.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1742 Dátum: 15 júl 14, 10:39:02 »

A jövő hónapban.  Nevet Most 20-án miért ne lennének nyitva a kocsmák?  Nevet
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1743 Dátum: 15 júl 14, 10:41:50 »

Országos antialkoholista nap,  vagy ki tudja.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1744 Dátum: 15 júl 14, 11:32:08 »

Seva szervezzetek le mindent és előtte 1 héttel írjátok mikorra legyek ott =D
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1745 Dátum: 15 júl 14, 11:53:37 »

Vera fogja szervezni elsősorban, mert ő a helyi humán erőforrás.  Nevet És született szervező.  Nevet Nektek csak annyi dolgotok lesz, hogy elgyertek, meg érjen rá mindenki ha lehet.  Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1746 Dátum: 15 júl 14, 11:57:19 »

Ugyan már Seva. ikszdé
Amúgy ja, majd augusztus elején neki is állok de most jelenleg kicsit be vagyok sokallva. Nevet De legalább a nyaralás jó volt és amiatt viszont örülök magamnak. *-*
Plusz megint mehetek a kezemmel orvoshoz emiatt szeptemberig nem is dolgozhatok. Pirul Szóval majd ahogy nekiállok szólok mindenkinek aki szeretne esetleg jönni.
Viszont aki fent marad 20.án kimehetnénk tűzijátékra.
Szép kerek mondat, nem baj, értitek. Ja és Lew, kérünk képregényt!
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 11:59:44 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1747 Dátum: 15 júl 14, 12:28:45 »

Az arcom amikor felnézek fórumra és nincs új rész lew képregényéből.



Így ülök egész nap a belgyógyászaton. ikszdé

Naplózva

Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #1748 Dátum: 15 júl 14, 13:34:49 »

Ezt gondoltam megosztom veletek, ugyanis sosem hittem volna, hogy a csapattagság valaha is bármiféle „előnyhöz” fog juttatni.

Nos, ma elhívtak állásinterjúra egy „informatikai céghez”, ahol a főigazgatóval ültem le tárgyalni. Szó esett a munkáról, és arról, hogy vannak más jelentkezők is rajtam kívül, stb... Majd rátértünk a munka részére, és végezetül rólam kezdtünk el beszélni. Vagyis, hogy milyen végzettségem és szakmám van, mikhez értek, van-e nyelvvizsgám, és végül hobbijaimról is esett szó.

Kezdődött az egész azzal, hogy a nyelvvizsgához én azt írtam, hogy „B2-es nyelvvizsga folyamatban”, amire rá is kérdezett, hogy hogyan kéne ezt értenie. Én meg mondtam, hogy nekem csupán az egyetemi pontok miatt kellett volna, de lekéstem róla, vagyis majd később lerakom, amint úgy érzem szükségem lesz rá. Hozzátettem, hogy ez nem azt jelenti, hogy ne tudnék angolul, elvégre a neten segédkezem egyes magyar fordításokban, és sokat beszélek angolul anyu és nevelőfater munkája miatt, tehát ez nem azt jelenti, hogy a tudásom ne lenne meg hozzá.

Ekkor mondta, hogy hát a „mi” szakmánkban, jobban mondva pozíciónkban, nem szabadna ilyeneket csinálni - vagyis fordítani -, viszont ő is olyan, mint minden más ember. Ergo letölt egy filmet, amihez örül, ha minél hamarabb készít valaki feliratot.

Ezután teljesen letudtuk a munka részét, majd szóba kerültek a hobbijaim, vagyis hogy szeretek bringázni, túrázni, és még a végére azt is bebiggyesztettem, hogy hobbijaim közé tartozik a képszerkesztés.
Erre rá is kérdezett, és mondtam, hogy ez összekapcsolható a fordítással. Utaltam a mangákra úgy, hogy „Ha van egy kép, amin található angol szöveg, arról letörlöm a szöveget, lefordítom, majd beszerkesztem a magyart, és ha kell, akkor ugye visszaretusálom az oldalt.”

Mondja, hogy hát ez még inkább nem szabadna a mi munkakörünkben, mivel náluk jobban megütheti az ember a bokáját ilyesféle dolgokkal, ugyanis feltételezi, hogy ezek mind copyrightsos tartalmak. De hozzátette, hogy mivel pontosan nem tudja, hogy mit készítek, így erről nem tud nyilatkozni.

Nos, én meg folytattam: „Nem mintha szégyellném, én képregényt (nem mangát mondtam) szerkesztek a neten. Tudja, rengetegen vannak, akik szívesen olvasnák e remekműveket szabadidejükben, de nyelvtudás hiánya miatt nem tehetik meg ezt, és sajnos Magyarországon nem lehetséges ezen művek legtöbbjének a magyarra lefordított beszerzése.”
Majd ekkor elkezdett nevetni, majd megszólalt, hogy ő a közeli barátja a Garfield kötetek kiadójának. Mondom magamban, ez szép kis öngól volt, na asszem pakolok, elköszönök… viszont elkezdte mondani, hogy ezt igazából a kiadók kis mértékben hagyják, meg hasonlók, és egy kicsit belemélyültünk ennek a miértjébe, aminek a vége az lett, hogy ott helyben megkaptam a melót. (Amit furcsálltam, mert 2 osztálytársam is jelentkezett, viszont mindkettejüknek azt mondták, hogy később még jelentkeznek. Ugyanazt tanultuk, tehát a tudásunk hasonló szinten lehet.)

Döntését végül azzal magyarázta, hogy úgy hiszi, hogy azok akik a hobbijukat képesek ilyen lelkesedéssel csinálni, mint mi, azok a munkájában is képesek nagyot alkotni.
Röviden, jövök eggyel NKW! Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1749 Dátum: 15 júl 14, 13:52:06 »

Na, ez király történet volt. Jókora mázlid volt, azt hiszem. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1750 Dátum: 15 júl 14, 14:14:26 »

Jó mondjuk Garfield és társait a kutya sem honosítja és mindig is marha jól fogyott szóval annyira nem öngól.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1751 Dátum: 15 júl 14, 20:30:36 »

Sose lehet tudni mikor lesz az embernek szerencséje Mosolyog Gratuálok Azazel. Mennyire lesz open ez a tali? Mielőtt Disszidálok azelőtt szívesen találkoznék azokkal akiket személyesen is ismerek Mosolyog Aztán már csak kinti ip címről pötyögök ide Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1752 Dátum: 15 júl 14, 20:46:17 »

Micsudi te annyira büszke vagy arra, hogy bevándorló leszel Angliában, hogy már szinte azt hiszem, hogy az ottaniak örülni fognak neked vagy valami. Csak aztán eszembe jut, hogy az angolok pont a sok kelet európai bevándorló miatt akarnak kilépni az EUból.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1753 Dátum: 15 júl 14, 21:01:59 »

Izgatott vagyok igen Mosolyog valahol bánom de nagyon jó élettapasztalat lesz, és habár félek tényleg örülök neki Mosolyog Max kitoloncolnak 300.000 magyart meg 400.000 lengyelt és ezek óvatos becslések Nevet Nem magyar No go Zone-okkal van tele Európa Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1754 Dátum: 15 júl 14, 21:22:45 »

Angliában minden kelet európait lengyelnek könyvelnek el szóval nem kell foglalkoznod majd olyan lényegtelen dolgokkal mint állampolgárság vagy nemzeti identitás.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!