24 jún 14, 00:37:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 978106 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1365 Dátum: 15 júl 07, 08:31:13 »

Ishidáról jut eszembe, hogy évekkel ezelőtt volt egy Miroku nevű felhasználó, aki egyszercsak eltűnt. Ishida pont akkor bukkant fel, vagy akkor hívta fel magára a figyelmem, így Ishida és Miroku összemosódott az elmémben, így évekig azt hittem, hogy a kettő ugyanaz. Aztán pár hónapja Ishida lelép, kicsit sajnáltam, de pár hét alatt a személyiség-szerepét Kazekage átvette, így Kaze lett az új Ishida, aki amúgy Miroku. Most, hogy Ishida visszajött és Kaze is itt van, ráadásul az avatarjuk is hasonló, egyre bonyolultabb megkülönböztetnem az ugyanabba a személyiségcsoportba tartozó képregénybuzikat.

De ez egy jó tanács, syzy, Kaze nem belbudai libsi. ikszdé
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1366 Dátum: 15 júl 07, 08:33:02 »

Miroku szerintem tök más volt mint Kaze/Ishida. Ők ketten egyformák, de Miroku teljesen más karakter.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1367 Dátum: 15 júl 07, 08:36:24 »

Igazából nem nagyon ismertem, pont akkor voltam inaktív a fórumon. Csak arra emlékeztem, hogy egy mellékszereplő nevét viselte egy régi elfelejtett animéből, pont, mint Ishida.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1368 Dátum: 15 júl 07, 08:39:49 »

Hát ez azt jelenti hogy ha már tudom, hogy kazekage hogy néz ki, akkor kb ishida is úgy? :DD

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1369 Dátum: 15 júl 07, 08:40:48 »

Régen elég idegesítő jellem volt, de kinőtte.  Nevet Annyi maradt meg belőle, hogy ő is libsi, de a hardcore fajtából.
Miroku meg nem volt mellékszereplő szerintem.  Nevet Ishida nem tudom kicsoda, mármint animében.

Syzy: igen.  Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1370 Dátum: 15 júl 07, 08:43:28 »

Amióta ishida nem ír a blogjára, azóta kazet jobban szeretem.
Naplózva
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #1371 Dátum: 15 júl 07, 08:45:30 »

Sziasztok! De rég jártam erre... Mi a harci helyzet?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1372 Dátum: 15 júl 07, 08:47:40 »

Ki hardcore libsi? Ishida? Segítsetek megkülönböztetni az embereket, Kazét már kedvelem, nem akarom libsikkel összemosni.

Idézet
Ishida nem tudom kicsoda, mármint animében

Lényegtelen, Haschwalt az egyetlen értelmes szereplő benne, de csak mert szőke.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1373 Dátum: 15 júl 07, 09:28:07 »

Miroku a hardcore libsi.  Nevet Kaze-nak én a nevét kedvelem. Gaara-sama. *.*

Az animét se vágom, amiben Ishida szerepel.  Nevet Google-> a Bleachben van ez a kari?  Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1374 Dátum: 15 júl 07, 09:51:37 »

Tényleg, a bílcsben most mi van? ikszdé Én valami Kenpachis fightnál hagytam abba? Meg mitnha lett volna valami kardos néger is benne akinek egy akváriumba volt a kardja.


Idézet
én is egy jó homofób-rasszista-antiszemita-akármi csalából származom. ikszdé
Te vagy a fórum legnagyobb libsije, legalább ne ilyenekkel érvelnél. ikszdé

Nem érv, csak gondoltam kiemelem, hogy nem azért buzilobbizom mert olyan hűdeliberálisan neveltek ikszdé Mondjuk ez meg is látszik azon, hogy néha milyen vicceket mondok.

Gdat:
Erdélyben pl. nagyon sok magyart hívnak így szintén akik barnulnak a napon, csak errefelé cigánynév főleg a Lakatos. Nem is igazán értem ez most honnan jött, tekintve hogy látod facebookon, hogy nézek ki.  Nevet

szerk:
Lemaradtam arról a pontról mikor Stance belazult és elkezdte nem komolyan venni és parodizálni önmagát, amiről mi hallgatólagosan még mindig úgy teszünk mintha komoly lenne? Mármint ugye mondjátok, hogy lemaradtam erről, akár pü-ben is, ha nem fér bele az itteni megállapodásba ennek elismerése Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 09:53:56 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1375 Dátum: 15 júl 07, 10:29:27 »

Jobban belegondolva felesleges ez a vita a "melegházasságról". "Melegházasság" ugyanis nem létezik, a házasság az egy férfi és egy nő között jön létre, és ezen semmilyen törvény, bíróság meg pecsétes papír sem segít. Teljesen hiába rendeznek maguknak a házasságot kigúnyoló szertartásokat, ezek csak arra jók, hogy borzolják a kedélyeket, sose lesznek tőle férj és feleség.

Egy valamire viszont jó ez a "melegházasság" mizéria, de úgy tűnik a homokosok erre nem gondolnak: szépen bemennek a hivatalba, és regisztráltatják magukat buziként. Ugyanis pontosan ez történik, ez a valódi jelentősége. Az USÁ-ban már készülhetnek a szép hosszú buzilisták, aztán ki tudja, mikor lesz ez még nekik nagyon nagyon kellemetlen. Egy esetleges, nem épp melegbarát kormány hatalomra jutása után rengeteg pénzt és erőforrást spórolnak meg, amit amúgy egy, a deviánsokat kinyomozó titkosrendőrségre kéne elhasználni. Ehelyett csak fogják a listát, és az rendőr már viheti is ki a megadott címekre a beutalót az elmegyógyintézetbe.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1376 Dátum: 15 júl 07, 10:31:14 »

Igen. Nem feltételeztem, hogy cigány vagy. Azt inkább, hogy valami ükükük ősöd az volt és pont ez maradt meg. Erdélyen belül honnan származol am?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1377 Dátum: 15 júl 07, 10:33:33 »

Vagy az is lehet, hogy valamelyik ükükőse lakatokkal foglalkozott.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1378 Dátum: 15 júl 07, 10:36:15 »

Viszont egyik se volt homokos, mert akkor ő se lenne. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1379 Dátum: 15 júl 07, 10:42:10 »

Idézet
Ha már a természetellenességnél tartunk, majdnem minden állatfajnál is megvannak egy bizonyos százalékban a homokos egyedek, és nem csak az emberszabásúaknál. Hanem a madaraknál(hattyú, keselyű, galamb, kacsa, stb), az emlősöknél(delfin, zsiráf, elefánt, stb), sőt még a kibaszott rovaroknál is. Szóval ja, totál természetellenes, a hanyatló nyugat újdonsült hatása ez is.

Ez amúgy a tipikus leghülyébb libsi érv, amit valaha hallottam, bár imádják a belpestiek.
Képzeld, tumorok is vannak az állatvilágban. Parkinson-kór is van. Achondroplasia is, meg küklopszizmus, anencephalia és myeloschisis is van. Sőt pedofília és vérfertőzés is van. Nem arról van szó, hogy ezek természetesek-e egy társadalomban, hanem arról, hogy egészségesek-e. Ahogy az előbb felsorolt betegségeknél is ez a lényeg.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!