24 ápr 30, 01:52:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 920071 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10575 Dátum: 16 feb 25, 18:51:12 »

You know nothing, Ishida, you know nothing...
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10576 Dátum: 16 feb 25, 20:40:13 »

A pillanat amikor az nkwt fórum átcsapott fészbukba. Gyermekeim ez rosszabb mint a horoszkóp. Please stop u killing me.

Senki nem tart vissza, ha nem tetszik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10577 Dátum: 16 feb 25, 20:47:59 »

Istenem muter hozott sört Nevet becsíptem Nevet kibaszott jól esett Nevet elszoktam az alkoholtól Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10578 Dátum: 16 feb 25, 21:06:56 »

A pillanat amikor az nkwt fórum átcsapott fészbukba. Gyermekeim ez rosszabb mint a horoszkóp. Please stop u killing me.

Senki nem tart vissza, ha nem tetszik.

A számból vetted ki a szót, pont hasonlót akartam írni.

Egyébként egy titkos windows trükk a nem tetsző kontent ellen: ha nem tetszik, ami a fórumon zajlik, az Alt és az F4 billentyűk együttes lenyomásával eltüntetheted.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10579 Dátum: 16 feb 25, 21:44:38 »

Megtaláltam Aes alteregóját is.Igaz jutyubon,de megvan.

Idézet
When i was kid in mother russia,i was drinking a lot of vodka,and chillin' with my russian friends.But one day,my father sayed to me: Dimitri,you need to become the next Stalin.So,i decided to make a youtube channel,to becomes the next world master.

http://www.youtube.com/watch?v=PKX2INjfXsY
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 25, 21:49:50 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10580 Dátum: 16 feb 25, 22:15:11 »

Ja, itt fékbuszoztok (akkor is, ha én vetettem fel a témát Nevet), inkább olvasok valami értelmeset  smirksweat

https://www.baldingbeards.com/how-to-grow-a-thicker-beard/
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10581 Dátum: 16 feb 25, 22:46:17 »

Szóval ha feltételezzük, hogy tagja vagyok egy társaságnak, ahol nem tetszik épp az adott téma, akkor ahelyett, hogy ezt elmondanám, inkább hagyjam ott őket a gechibe. xd
Ráadásul az alt+f4-vel az egész böngészőt bezárod, de senki nem feltételezheti, hogy stancenek csak a fórum van megnyitva.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10582 Dátum: 16 feb 25, 23:11:40 »

Amikor a saját birkaságoddal szembesítenek és 12 éves szintű érvekkel jössz, hogy "el lehet innen menni", "nem kell hallgatni ha nem tetszik", "csinálj jobbat" és ilyenek hát lel ok. Ennél még gman mindennapos wtfjei is színvonalasabbak.
Naplózva



Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10583 Dátum: 16 feb 25, 23:47:44 »

Érdekes, bármilyen vita kezdődik itt, mindig csak azt tudod válaszolni hogy 'ez meg az a saját hülyeséged mutatja/ igazából ez a te hibád/ most nem is rólam hanem rólad van szó'. Egy kurva értelmes választ nem adtál ezen a fórumon már évek óta, csak a degenerált neobuddhista dumáidat nyomod párhuzamosan a többiek oltogatásával. De persze, én vagyok a 12 éves szintű mikor csak annyit bírsz beírni valamire, hogy 'omg stop killing meeeee' mint valami tizenéves primadonna. Ja, és mindeszt egy online, eredetileg animés fórumon, mégis mit vársz itt már nem azért? Nem lehet folyton Nietzsche a téma. Menj és sírj a facebookon emiatt ha akarsz, de oh jaj, el is felejtettem, hát ott az 'igazi' emberek vannak, ott nem mersz be'lel'ezni arccal és névvel a kommentekbe. Mily meglepő.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10584 Dátum: 16 feb 26, 00:40:29 »

Ez stance nem 12 éves szintű érv, hanem balllibsi. Úgyhogy a helyzet tragikus.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10585 Dátum: 16 feb 26, 00:47:16 »

12 éves agyi szinten vannak, szóval nem tévedtem sokat.

Nem merek be'lel'ezni facebookon mert ott fel kell vállalnom a nevemet... azért ez kemény... amikor a facebook a mérték meg a valóság... lol... te jó isten...

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 00:51:15 írta Stance » Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10586 Dátum: 16 feb 26, 04:23:32 »

nah mivel azon téma, hogy stance mennyire ugyanazt szajkózza nem érdekel, leírok olyan dolgokat amik titeket nem fognak érdekelni:
Most értem haza a sulibuliból, amely előttt 8,3%-os sört ittam, amely hatása még tart Nevet, ami viszont zavar egy román sráccal dumáltam a buliban, és úgy éreztem, hogy még ha esetleg arab lenne is szimpibb lenne, ráadásul nem nagyon akart angolul beszélgetni csak franciául Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10587 Dátum: 16 feb 26, 05:36:06 »

Jól érezted Noe. Csak megerősíteni tudom, amit mondasz. Nevet

Tegnap országos rendvédelmi Judo bajnokságon második lettem. 4 meccsből hármat nyertem, végül a döntőben egy volt válogatott csávó vert meg. Mondjuk ő 12 évet judózott én meg négyet. De tök büszke voltam, mert amúgy aktív versenyzőket vertem meg, úgy, hogy én 10 éves koromtól, 14-ig csináltam. Nevet Olyan rendszerben mentünk előre, mint a tenkaichi budokaiban. Az első meccs meg érdekes volt. Volt egy izmos, kék öves nagyon magabiztos srác. És mivel én oda fehér övvel mentem (Amúgy is csak egyel magasabb fokozatom volt anno.), látszott, hogy lenéz és azt várta, hogy egyből vége lesz a meccsnek. Komolyan így ült a meccs előtt, mint valami császár az alattvalói körében. Aztán hosszas küzdelem árán ugyan, de jól földhöz vágtam. Vesztett. És fantasztikus élmény volt nézni, ahogy összetört lelkileg. Nevet Pedig ő elvileg aktív versenyző is.

Gyerekként, mindig halálra izgultam magam a versenyek előtt. Azt hittem, hogy már nem lesz ilyen ennyi küzdősport után, de pont meccs előtt előjött. Az a nagyon magabiztos arc, akivel először mentem, szintén nem segített a helyzeten. De aztán egy ilyen animékbe illő, szentimentális összegzést levetítettem a fejembe és visszajött az önbizalmam. Utána meg, hogy őt megvertem, már elmúlt teljesen ez az érzés. Szóval nagy gyermekkori traumát dolgoztam fel. Edzésen, meg éles szituációban sosem féltem bunyótól, de a verseny mindig ijesztő volt ezidáig.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 06:04:19 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10588 Dátum: 16 feb 26, 08:11:20 »

Szóval ha feltételezzük, hogy tagja vagyok egy társaságnak, ahol nem tetszik épp az adott téma, akkor ahelyett, hogy ezt elmondanám, inkább hagyjam ott őket a gechibe. xd

Igen. A valóságban nyilván nem, de most az interneten vagyunk.

Ráadásul az alt+f4-vel az egész böngészőt bezárod, de senki nem feltételezheti, hogy stancenek csak a fórum van megnyitva.

Ez meg már egyéni szociális probléma.

Amikor a saját birkaságoddal szembesítenek és 12 éves szintű érvekkel jössz, hogy "el lehet innen menni", "nem kell hallgatni ha nem tetszik", "csinálj jobbat" és ilyenek hát lel ok. Ennél még gman mindennapos wtfjei is színvonalasabbak.

Ez most elméletileg egy oltás akart lenni, de szerepel benne a buziszó, ezért képtelen vagyok komolyan venni. Nevet Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10589 Dátum: 16 feb 26, 08:18:24 »

Amikor az ember büszke a vereségére és olyan közhelyekkel jön, hogy mindent beleadott, meg az ellenfele jobb volt, aztán az előző győzelmeivel takarózik, az szánalmas. Vesztettél, egy lúzer vagy Gdat, ez tény. Ne mentegetőzz, fogadd el és lépj tovább.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!