24 jún 14, 09:35:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 978767 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10065 Dátum: 16 jan 30, 17:53:20 »

Igaz, de mindent korrekten kell kezelni. Ha gman feljelent majd becsületsértésért, nem lesz mindegy, hogy antiszociális vagy aszociális zavarral vádoltad meg. ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10066 Dátum: 16 jan 30, 21:34:53 »

Gdat amikor jelentkeztél rendőrtisztire,mennyit gyakoroltál az erőnlétire,ill. mennyire volt nehéz?
Húgomat régóta érdekli,arra is akart menni mert lenne protekció (nem tudom melyik suliba)és kérte hogy kérdezzelek már meg.
Azután menne el,hogy elvégezte az egyemet.

..............................

3000 
Katona
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10067 Dátum: 16 jan 30, 21:51:32 »

És pont olyasvalakitől vársz objektív választ, aki 5 évesen megette a konditermet reggelire?
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10068 Dátum: 16 jan 30, 21:52:41 »

Capac 6 évvel később regisztrált mint én de mindjárt lehagy. A kocka.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10069 Dátum: 16 jan 30, 22:13:27 »

Igazából,volt egy accountom amit olyan 2008 körül csináltam,csak fingom sem volt mi a pw,meg nem is nagyon írtam sehova  >.<#

Mondtam hogy Gdat teljesen más súlycsoport,de nyaggatott,mert nincs egy ismerőse sem aki e téren mozog.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10070 Dátum: 16 jan 30, 22:21:37 »

5 órás gépmentő műtét után a beteg stabilnak tűnik. Az utolsó diagnosztikákat futtatjuk. Minden alkatrész és csatlakozó portalanítva kontaktok ellenőrizve, Hűtések kitakarítva újrapasztázva, Komponensek egyenként átnézve egyesével tesztelve. Jelenleg semmilyen tünet nincs. Bárcsak így is maradni nincs 800-1300 fontom új számítógépre. (Igen ha lesz annyi pénzem képes leszek ennyit elkölteni egy gépre, és zöld neon lesz Razer perifériákkal. Az vesse rám az első követ aki nem szerette a halálos iramban filmekben a tuning izomautókat!)
A lényeg most bizakodok és örülök.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10071 Dátum: 16 jan 30, 22:48:45 »

What? Melyik rendőrtisztire? Hisz egy van. Az is ugye már nke rtk lett. Protekció? Ott nem igen van protekció. Nincs rá szükség. Tanulni kell. Nincs ott beosztás, hogy protekció legyen. Egyetem után menne? Wtf? Az is egy főiskola. Én sosem edzettem kondiban. Eljártam futni néha poénból. De szerintem aki egy átlagos, egészséges ember, az összeszorítja a fogait, kihozza magából a legjobbat és sikerülni fog.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10072 Dátum: 16 jan 30, 23:00:59 »

Én erről eddig nem is tudtam,engem is meglepetésként ért.Ma délután mondta...de a felére nem is figyeltem amikor beszélt mert játszottam.Én pl azt sem tuddtam hogy csak egy ilyen suli van.Akkor valszeg egy suliról beszélünk.A protekcióról meg apám annyit mondott,hogy ismer az igazgatóságán valakit.
Mondom,erről ma számolt be,mint régi vágya.Lehet,hogy anno már mondta,de általában nem figyelek arra amit az emberek mondanak

..........................

Micsudi,mi baja volt a vasnak?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 30, 23:09:41 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10073 Dátum: 16 jan 30, 23:32:15 »

Nem Tudom. Még a port is el tudom képzelni. Azt hittük kondi de nem mindent megnéztünk. itt egy vidi a dologról.
https://www.facebook.com/gabor.polyik/posts/1046880565335211?notif_t=like
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10074 Dátum: 16 jan 30, 23:40:39 »

Micsudi, egyébként szerintem neked tök jót tenne, ha vennél kontaktlencsét.

Meg a szakáll is nyilván, habár tudom, hogy az nem megy. Bár tudok küldeni andriol testocapsot, ha kell.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10075 Dátum: 16 jan 30, 23:45:25 »

Ha attól nő a szakáll bármit. Hormonkezelés beültetés minden jöhet gyakorolhatsz rajtam Nevet a kontaktlencse majd valóban egyszer lesz bár én szeressem a szemüvegem is csak  a nők nem ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10076 Dátum: 16 jan 31, 09:59:04 »

Dr Micsudi Gábornak totálisan jól áll a szemüveg,  tiszta Sherlockos tőle,  haabár az is igaz,  hogy akinek meg kontaktlencse van a szemén,  nekem valahogy mindig úgy néz ki az illető,  mintha kómás lenne,  de magánál van mégis. Szóval valahogy úgy,  mintha Csipkerózsika még a száz éves átka alatt kijárna otthonról. ikszdé

Capac,  amúgy húgidnak én ajánlanám,  hogyha kuszámolta már,  hogy elegek-e a pontjai ahhoz a sulihoz,  akkor próbálkozzon az erőnléti részével,  mert az a pritekció a fején pörögve is előadhatja,  milyen jó lenne ő oda,  ha egyszer kevés a pontja,  bár attól is függhet,  mennyivel,  de nem fognak vele foglalkozni felvételi idején. Csak mert nekem is volt, a katonai egyetemre Pesten,  voltam is fizikálison Kecskeméten kétszer is,  mondjuk én azért, mert akkoriban még kis dagi voltam,  és nem voltam elég jó kondiban,  ezért először kevés lett a pontom,  na mindegy. A lényeg hogy szart se értem el vele,  mert tanulmányi pontok terén kevés volt,  aztán bukta volt eleve. Csak hát a remény ugyebár. Mosolyog
Szóval előbb legyen tisztában ezekkel,  jó? Mosolyog
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #10077 Dátum: 16 jan 31, 12:21:17 »

Niki,szerintem ő is tisztában van vele,nem gyerek már  >.<# de köszi Mosolyog

::::::::::::::::::::::::::::

Faterom játszotta a Black Opst és elakadt egy olyan résznél,ahol gyorsan át kell ugrani egy helyre különben game over.
Na már most,apám még úgy játszik hogy nyilakkal irányít mindent,de az interakciókat meg messzire rakta el.Ilyenkor ugye a bal kéz a nyilak,jobb az egér,de ahhoz hogy elérje a pl a shiftet,bal kéz oda,jobb nyilak és vissza kell nyúlnia az egérhez hogy irányítsa ez meg van vagy 5mp... mondta hogy csináljam már meg,mert mindjárt kibassza az ablakon.
Odaültem,gyorsan wasd irányítás,shift azt át is mentem  >.<# apám bazmegolt egyet a gépnek,én meg jót nevettem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 12:40:18 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10078 Dátum: 16 jan 31, 12:42:56 »

Lel fake mert 13 év felett senki nem játszik call of dutyval.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10079 Dátum: 16 jan 31, 12:55:25 »

Az oké,  csak nehogy hoppon maradjon szegény,  csak mert arra számít,  hogy van protekciója,  de pontszám meg nemigen. Mosolyog
De mi visz rá valakit,  higy rendőr akarjon lenni,  nem értem. O.o Nekem nem volt nagyon más választásom,  mert akkoriban még jószüleim döntöttek helyettem ilyen dolgokban,  önként soha nem mennék ilyen helyekre. Lehet még magam előtt is titkon,  de szabotáltam éveken át,  higy ne felelhessek meg a tiszti főiskolák követelményeinek,  de egyiknek se. Nevet Csak mert ápoló szakra felvettek volna engem Nyíregyházán,  bioszbol elég jó jegyeim voltak mindig is,  de a többi... ikszdé
Volt,  hogy táska nélkül indultam el suliba,  vagy felszerelés nélkül. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!