24 jún 26, 04:15:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197629 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8805 Dátum: 14 nov 02, 14:11:09 »

A csaj volt Miskolcon, akiről a szám szólt. Nekem legalábbis ez jött le.
Mindketten Miskolcon voltak, míg le nem rohanták a várost az entek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8806 Dátum: 14 nov 02, 14:12:41 »

Akkor áruld már el kedves Syzygy, hogy mi a f*szt kéne neki tennie egy felnôttkorú személlyel.

Ha  húgom lennél először is adnék két büdös nagy pofont, majd elmondanám keményen és cinikusan, de konstruktívan, hogy hol is tartasz most az életben,  ezután jönnél velem az edzőterembe amilyen gyakran csak lehet egy jobb alakért, megpróbálnálak berakni valami olyan munkahelyre ahol lenne értelme azoknak a képzéseknek amiket eddig végeztél.

Biztos nem hagynám hogy sok szabadidőd legyen az elején ayumicsudizásra, majd felráznánk a ruhatárad és keresnénk valami elfogadható csávót szexpartnernek. így végre az önbizalom is a helyére kerülne.
 
Na ha ezek összejöttek és kezd kicsit megváltozni a hozzáállásod a dolgokhoz, akkor kapnál még két pofont hogy nevess azon hogyan is "éltél" eddig.  Nevet

Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8807 Dátum: 14 nov 02, 14:18:56 »

Syzy és a nagy testépítés tudása  Nevet
Jobb alakod a diétától és az aerobiktól lesz.Ami persze otthon is végezhető lenne, ha érdekelne.

Még jó hogy kitudtam ragadni a mondanivalód lényegét.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8808 Dátum: 14 nov 02, 14:24:25 »

A lényeg a "velem" lett volna, hiszen tudjuk hogy egyedül úgy sem lenne annyi akaratereje hogy azt a nap 1 órát rászánja, így kell valaki mellé aki ostorozza.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8809 Dátum: 14 nov 02, 14:33:32 »

Most jön az, hogy ez nem a mi dolgunk és nem lehet ilyen könnyen változtatni.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8810 Dátum: 14 nov 02, 14:34:14 »

1. Nem vagyok a húgod, meg sem a nôvéred. Nem viselem jól az agressziót és rossz dolgokra sarkall ha felképelnek. (valakivel verekedtem is már mert megütött belôlem ez agressziót vált ki). -feltéve, ha szó szerint értetted.
2. Tornára vett már rá, otthon (edzôteremre nincs lé), csak könnyen feladom.
3. Normális munkahelyre kevés az esély borsodban, még ez is nehezen jött össze, mondjuk nem a munkával van bajom hanem néhány kollégával.
4. Szabadidô nélkül is emozok, elég ha valaki a lelkembe gázol pl a munka közben máris azzal telik le a mûszak.
5. Ha valami miatt lefogyok, adtam már le 10 kilót is amikor nem cukorral hanem édesítôvel ittam a kávét meg tornáztam is. Akkor szépen be tudok vásárolni ruhákból. Nevet
6. Csávót meg szerintem könnyen találnék a fentiek megvalósulásával.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8811 Dátum: 14 nov 02, 14:42:50 »

Idézet
Jobb alakod a diétától és az aerobiktól lesz.Ami persze otthon is végezhető lenne, ha érdekelne.

Jobb alakhoz izmok sem ártanak, amit edzőteremben a legegyszerűbb és leggyorsabb elérni.

Idézet
Normális munkahelyre kevés az esély borsodban, még ez is nehezen jött össze, mondjuk nem a munkával van bajom hanem néhány kollégával.

Akkor talán érdemes lenne lépni Borsodból valami gazdaságilag fejlettebb területre, pl. a Dunántúlra vagy akár Pestre.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8812 Dátum: 14 nov 02, 14:43:37 »

Tehát magyarul te nem akarsz változni. Vagy legalább is nem teszel érte, pedig tudnál.

És akkor ezek után Lewnek mondod, hogy akaraterő hiányos, mert  dohányzik ? Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8813 Dátum: 14 nov 02, 14:44:56 »

Van Borsodban normális munkahely. Kemény 1 óra alatt kaptam ajánlatot a munkaügyiben...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8814 Dátum: 14 nov 02, 14:49:55 »

Egy 18 éves gyerekkel dumáltam aki évek óta dolgozik és beszélgettünk egy ismerősünkről aki a rokona is.Hónapokon keresztül nem talált munkát és hisztizett. Majd azt mondta ez a 18 éves srác, hogy aki akar talál magának normális munkát elég hamar, ha valaki hisztizni akar és sajnáltatnia magát, akkor persze nem fog menni olyan könnyen.

Ayumi, ha akarsz találsz magadnak munkát, még a mai piacon is. Ha akarsz változtatsz az életeden, és ha akarsz boldogabb ember is lehetnél, de te inkább el vagy a saját burkodban és elmondod miért nem akarsz onnan kijönni. Akkor meg ne depizz.
Ezért szólnak be neked itt az emberek, mert tehetnél magadért, de nem vagy hajlandó rá. Ami meg baromira irritáló.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8815 Dátum: 14 nov 02, 14:51:31 »

 Mert szerncséd volt.
Voltam már sok állásinterjún, de jó állásokra nem olyanokat vesznek fel akikrôl süt az önbizalomhiány, mert azt vágják le hogy nem tudják majd elvégezni normálisan azt a munkát, akkor sem ha amúgy meg igen.

Egy szóval sem mondtam hogy nem akarok változni.

Pestre mennék akàr repülnék is oda (több okból is) de anyu beteges és nem lehet egyedül hagyni csak pár órára (max egy napra).
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 02, 14:55:24 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8816 Dátum: 14 nov 02, 14:52:37 »

Tudom, mindenki ismer valakit aki ismer valakit akinek az egyik ismerőse 3 másodperc alatt talált munkát középfokú végzettséggel. És emiatt mindenki feljogosítva érzi magát arra, hogy úgy gondolja, hogy ma valójában rohadt könnyű munkát találni.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8817 Dátum: 14 nov 02, 14:54:31 »

Jobb alakhoz izmok sem ártanak, amit edzőteremben a legegyszerűbb és leggyorsabb elérni.

Edzőteremben pont hogy leépíted az izmokat, és a regenerálódáskor fognak nőni. Szóval nem az edzőteremben fogod ezt elérni, hanem diétával nagyrészt.hahaha
Meg a legegyszerűbb és leggyorsabb módja amúgy is a koksz  Nevet

Persze igazad van,  ha konditerembe jársz, akkor szebb testet is elérhetsz, de egy szép esztétikus testhez elég egy diéta.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/10/22/article-0-0BBA419A000005DC-130_468x578.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130801/a1_2013_7_16_0yrvnyojxo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyikük sem nagyon végezhetett súlyzós edzést. Ráadásul a csávót nevezték már "túl izmosnak" is, mert ennyire feszül.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8818 Dátum: 14 nov 02, 15:01:14 »

aki akar talál magának normális munkát elég hamar,


Nem védem ayumit, de ez a mondat nagyon nagy baromság. Nem kurvára nincs így, a keleti régiókban meg főleg nem.

Szerencse kell, jó helyen jó időben ott lenni, vagy pedig protekció. Szóval Mini nem, főleg úgy nem hogy te sem dolgozol, ha igen te is protekcióval.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8819 Dátum: 14 nov 02, 15:03:49 »

Ha valaki lefogy és közben nincs rajta izom, akkor löttyedt lesz.



Ráadásul az izmok a fogyásban is segítenek, mert több kalóriát égetnek el.

Én nem protekcióval dolgozom, bár nem is keresek túl sokat (a minimálbérnél azért jóval többet, de az állítólagos diplomás átlagbérnél meg kevesebbet).

Idézet
Szerencse kell, jó helyen jó időben ott lenni, vagy pedig protekció.
Vagy jól el kell tudnod adni magad (önbizalom, jó kommunikációs készség, stb.)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!