24 szep 27, 15:56:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318168 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5175 Dátum: 14 szep 21, 19:25:45 »

Nem is egy pasi van, akinek jól áll, de akkor ne legyen babapofija mert az eléggé illúzióromboló. Szomorú Mármint legyen egy kis szakálla...(Mondjuk "átlag" pasik közül én is csak kettőt ismerek ilyet.)

Nekem akárhogy tálalhatnák se enném meg. Azon viszont nagyon néztem egyik nap, apum szinte soha nem ette meg a diós sütiket, erre egyik nap megevett 3 szelet zserbót. Anyámmal kikerekedett szemekkel néztük, hogy ez vagy beteg vagy megszállták az idegenek.

Jövőhéten akkor gman derékig érő hullámos hajjal fog feszíteni. :"D
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 21, 19:31:06 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5176 Dátum: 14 szep 21, 19:29:28 »

Ha már tegnap Riverről beszéltünk, akkor maradok ennél a példánál, és megjegyezném, hogy minimum ott kezdődik a "jól áll neki a hosszú haj", és nem ott, hogy gman feltesz egy parókát, amit sántikálás közben meglobogtat a szél, miközben ő sétapálcájával vakargatja medveszőrös hátát.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5177 Dátum: 14 szep 21, 19:57:48 »

Éppen megy a Comedy-n a Bödőcs-show, a röhögéstől magamra borítottam a teámat, ami azért ritka. (Vagyis már most lesz vége de az részletkérdés.)

Amúgy Saphi igen, neki nagyon jól állt, gman példája meg igencsak viccesre sikeredett. xD
http://www.sallykirkman.com/wp-content/uploads/2012/10/Viggo-as-Aragorn.jpg
Na, őt viszont ilyen formában...Szeretet

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 21, 19:59:21 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5178 Dátum: 14 szep 21, 20:12:21 »

Csak öregkoromra akarok hosszú hajat, hosszú szakáll kombóval. A bölcs geográfusprofesszor.

Am kiderült, hogy Saphi is nőből van és neki is a méret a lényeg.

Azt a sétapálcát meg nagyon rég nem használtam. Sose kellett igazán, csak menő volt.

A hátamon pedig mangalicaszőr van. Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 21, 20:15:37 írta gman » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5179 Dátum: 14 szep 21, 21:43:43 »

Nem volt kérdés ki fog nyerni.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IlTblsij55o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IlTblsij55o</a>
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5180 Dátum: 14 szep 21, 21:50:14 »

És egy ilyen borzalommal kocsit lehet nyerni?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=q5mLjKI968g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=q5mLjKI968g</a>
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5181 Dátum: 14 szep 21, 21:55:33 »

Se nem voltál még borsodban és szmokizni sem szoktál, ilyenkor jönnek az internetes érvelések:

1: te mit tettél le az asztalra hogy másokat kritizálsz?

2: csinálj jobbat majd akkor legyen nagy a szád

3(külön kedvencem): Nem is ismered, akkor meg hogy alkothatsz róla véleményt?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5182 Dátum: 14 szep 22, 07:42:37 »

4: Csináld utána onnan, ahonnan ő indult és utána kritizáld.

5: A szándékot kell értékelni.

Nevet

Nyertél egy kutyás képet:
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5183 Dátum: 14 szep 22, 08:10:20 »

Durva. Reggel, egy regény várt facebookon, egy vadidegen csávótól Dublin-ból. Tök random, leírt magáról mindent. Mi történt vele a múltban, a jelenben, mik az álmai. O.o Minek? Miért akar így csajozni?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5184 Dátum: 14 szep 22, 08:20:49 »

Mini ez kb olyan mint Seva szerelmes levele. :'D Bár az azért kicsit mókásabb volt gondolom. ikszdé Amúgy az ilyenek unják az agyukat, mint azok akik anno betaláltak foci miatt, és ugye azok zömmel fekák voltak és feleségül akartak venni. :S És visszaírsz neki vagy hagyod? Nevet

4. óra után mehetek haza, irány ügyet intézni, holnap meg életem eddigi legrosszabb emlékeihez kötődő helyére kell kimennem, ráadásul az osztályommal. Mentsetek meg. Bár nekem nem kell bejönnöm miatta Pestre mert bicajjal ott vagyok 20 perc alatt. *-*
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 22, 08:28:57 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5185 Dátum: 14 szep 22, 08:22:08 »

Durva. Reggel, egy regény várt facebookon, egy vadidegen csávótól Dublin-ból. Tök random, leírt magáról mindent. Mi történt vele a múltban, a jelenben, mik az álmai. O.o Minek? Miért akar így csajozni?

Tedd közzé és csinálj belőle egy új internetes mémet. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5186 Dátum: 14 szep 22, 08:30:15 »

"Hello Nagy. How are you today? I will like to tell you about myself but where do I start from okay. My name is - a  nevét kihúztam szegénynek -. I am from Dublin Ireland.I am an Engineer by profession.I work with Marine shipping company Ltd here in the U.K. I have been with the company for 13 years as the director of operations. I am the only child of my late parents Professor and Dr. Mrs Ross Scot of the blessed memory. I was married before, but lost my wife in a car wreck five years ago.May her soul rest in peace. I have one daughter, Her name is Benedicta and she is ten years old now. I want to spend the rest of my life with someone who is friendly, honest, caring, trustworthy and God fearing. I find very much peace and tranquility here. I`m 5`11" 190 bls with a athletic build, mentally stable, physically fit, a bunch of laughs, warm, caring, honest, a good listener, God Fearing, and a positive person.I am real easy person to talk to and a loving and outgoing father. I enjoy playing sax which i do often at my leisure time. I like going to the movies, or watching movies in my room or Cabin, I like swimming, listening to music and dance to any kind of music, I sing, sailing, going bowling and also a good cook. I am a family oriented person, love children and there is more, but it would be better for you to find some things out for yourself. It is very important for me to build a life of stability, security, and opportunity for the special person I hope to share my thoughts, feelings, experiences, dreams and fantasies with, and to offer the best opportunities for any kid that might be included in my life, both mine and that special person children, and that is my focus at this time and I also do enjoy my job though risky because we are always on the high sea. I am really interested in wanting to know about what makes you the special person you are today, I want to know more about your family, your background, your life experiences, past relationships, your goals and dreams, your interests, and anything else you want to tell me. I even want to learn about the secrets you very rarely share with someone!. So come on and share it all with me, as I am not here to talk to you about general things such as partying, the weather, sports, e.t.c. I want to learn about you and what makes up your heart and soul, as the friendship I want to build with you I want it to be like no other you have ever shared in or experienced. This friendship I want to build with you will be filled with substance, quality, spirituality, love, faithfulness and potential. Hope i didn't write much of a novel.............lol. Hope to hear from you soon.Until then have a pleasant day."

Na ennyi lenne. Kaptam már én is hasonlókat, mint Seva, vagy ugyan úgy, ismerkedjünk a facebookon szövegeket mindenhonnan, de ez eddig a leghosszabb, talán értelmesebb. Nevet És azt hiszi Nagy a keresztnevem. *-*
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5187 Dátum: 14 szep 22, 08:35:28 »

Hope i didn't write much of a novel.............lol.
Bitch please.

Her name is Benedicta
Tuti egy igazi Cumberbitch a pasi!

De azt néztem egyből, hogy Nagy lettél. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5188 Dátum: 14 szep 22, 08:35:53 »

El kell, hogy keserítselek, de ez egy spam. Nevet

http://www.male-scammers.com/scam-emails.asp?id=214
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5189 Dátum: 14 szep 22, 08:38:43 »

Ez elég egyértelmű volt eddig is. Nevet De akkor is nagy poén. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!