24 júl 08, 22:52:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2222121 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4260 Dátum: 14 szep 08, 20:29:53 »



Dat moe  Pirul

Faszom holnap bemegyek az Egyetemre 8ra aztán délután 5ig megállás nélkül órám van. Ilyen fos órarendem sem volt még.

Bár ez csak az első hét, szóval lehet 1-2 kevésbe fontos órát skippelek.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4261 Dátum: 14 szep 08, 20:31:11 »

Ayuminak:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c34iAIUxUJ4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c34iAIUxUJ4</a>
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4262 Dátum: 14 szep 08, 20:32:47 »

Faszom holnap bemegyek az Egyetemre 8ra aztán délután 5ig megállás nélkül órám van.

Nálunk ez volt 5 napból 3-ban. De az is inkább 6-ig vagy fél 8-ig.

Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4263 Dátum: 14 szep 08, 20:34:01 »

Ha elkapják, akkor csak annyi, hogy az utolsó 1-2 áldozat megússza, a csávó meg 1-2 évvel korábban bekerül a gyogyóba...

Agyilag zakkant volt.. A gyilkosságok is csak azért szűntek meg, mert a nővére megunta a csávó hülyeségeit, bezáratta a diliházba, ott is halt meg...

Az ilyen jeges vödrös kihívogatósoknak egy valami kéne... Kidobni őket szibériában télen 1 éjszakára egy szál semmiben...
Na akkor és ott menőzzenek, ha jön a maci...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4264 Dátum: 14 szep 08, 20:34:54 »

Jó de szaros 7 tárgyat vettem fel. 28 kredit és 5 napból 3-ban ez a helyzet =/ Ráadásul még Pénteken is van órám, pedig mind tudjuk, hogy a Péntek már a hétvégéhez tartozik =/

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 08, 20:35:38 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4265 Dátum: 14 szep 08, 20:35:55 »

Milyen szar, hogy tanulni kell a felsőoktatásban! Vígasztal
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4266 Dátum: 14 szep 08, 20:37:12 »

Igazából tavaly is ugyanez volt, de nyilván mindenkit érdekel a panaszkodásom, ezért írtam le, meg mert még arra sem vagyok képes hogy megdögöljek már végre. Ez van.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4267 Dátum: 14 szep 08, 20:37:53 »

Azt ha nem vittél gépet magaddal hogy fogsz esténként kockulni?

Gondoltam hogy valami szomszédcsajt befűzöl a koliban, akinek van, de a te meg egy nő forgatókönyvről gyorsan lebeszéltek. : ( (
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4268 Dátum: 14 szep 08, 20:38:20 »

http://www.origo.hu/tudomany/20140907-igy-kaptak-el-hasfelmetszo-jacket.html

Múltkor investigation discoveryn ment egy dokumentumfilm az egyetlen amis bűnelkövetőről, akit ismernek, Edward Gingerichről. Ő is paranoid skizofrén volt, és ezt az amisok nem igazán tudták kezelni, a pszichiátriai kezelést meg elutasította. A végén már hangokat hallott és alakokat látott, amik azt mondták neki, hogy a felesége maga az Ördög. Egy rossz pillanatában leütötte, széttaposta a koponyáját és kibelezte. Nem ítélték el, mert őrült volt, de az amis közösség kitagadta és az ügyvédjéhez költözött (bátor és elkötelezett ügyvéd lehetett).

Amikor a rendőrök kikérdezték, miért ölte meg a feleségét, Gingerich azt hajtogatta, hogy "nem ölte meg, nem akarta megölni, még biztos meg lehet valahogy menteni." Végül, ahogy a wikipedia is írja, felakasztotta magát azzal a szöveggel, hogy "bocsássatok meg, kérlek".

Érdekes sztori, de ha Hasfelmetsző Jack is ugyanebben a betegségben szenvedett, valami hasonló játszódhatott le az ő csöppnyi agyában is, mert elképzelhetetlen, hogy épeszű ember volt. Bár elvileg Ayumi meg Micsudi is annak hiszi magát, aztán ki tudja...
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4269 Dátum: 14 szep 08, 20:41:11 »

Bár elvileg Ayumi meg Micsudi is annak hiszi magát, aztán ki tudja...


Fogadjunk hogy csak azért írtad le az amist meg a hasfelmetsző történetét hogy ezt az egy mondatot elsüthesd.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4270 Dátum: 14 szep 08, 20:42:54 »

Azt ha nem vittél gépet magaddal hogy fogsz esténként kockulni?

Gondoltam hogy valami szomszédcsajt befűzöl a koliban, akinek van, de a te meg egy nő forgatókönyvről gyorsan lebeszéltek. : ( (
Laptopom van. Az is egy szar. Épphogy a Neptun nem omlik össze alatta... Mondjuk az összeomlik magától is.

A Kettes koliba vagyok.Gépész koli. Itt alapból is ritkák a nők, de aki még jól is néz ki na az szökő évente egyszer fordul elő. Értelmes ember messzire kerüli a Kettest. Inkább mennek a gazdász meg Bölcsész koliba. Valamivel kulturáltabb. Pl nem szaggatják ki hulla részegen a budi ajtót a helyéről, nem hányják szét a liftet stb.

Mondjuk én jól el vagyok itt. A szobatársam normális, az alkeszok most még jó idő van és kint vedelnek. Meg igazából engem se kell félteni, hozzá vagyok szokva az ilyen társasághoz.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4271 Dátum: 14 szep 08, 20:47:10 »

Azt a dokumentumfilmet egyszer én is láttam.

Idézet
Bár elvileg Ayumi meg Micsudi is annak hiszi magát, aztán ki tudja...
Leszámítva hogy nem hallucinálok össze mindenfélét. Csak nem bírok feldogozni bizonyos kellemetlen események, ha valaki bánt (mentálisan bánt, fizikai nem volt sose) egyszerre érzek sírógörcsöt, vágyat hogy pofánb*sszam, kívánom a halálát, hogy "megfizessen" mert bántott, a sajátomat hogy ne legyen/lehessen a jövőben ilyen/hasonló,  és gyűlölöm a többi hasonló embertípussal együtt.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4272 Dátum: 14 szep 08, 20:51:59 »

Ne hagyd Ayumi, h megkeserítsék ezek az emberek az életed!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3JWTaaS7LdU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3JWTaaS7LdU</a>
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4273 Dátum: 14 szep 08, 20:52:58 »

Na lássuk csak a sztorit... Az áldozatoknak elvágta a torkát, kibelezte őket, kivágta 1-2 szervüket... Oké... De még ki is verte rájuk?

Minderre volt ideje a nyílt utcán egy nagyváros sikátoraiban, ahol azért éjszaka is van szórványos mozgás?

Ezt nagyon nem vágom...
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #4274 Dátum: 14 szep 08, 20:55:46 »

Milyen szar, hogy tanulni kell a felsőoktatásban! Vígasztal

Na látod, én ezért el se kezdtem Nyelvesít


Az az utolsó mondat elég vicces, főleg így kiemelve, de én is meg kaphattam volna ikszdé


Itt alapból is ritkák a nők, de aki még jól is néz ki na az szökő évente egyszer fordul elő.

Részvétem, bár te meg vagy anélkül, de azért le írom ja szaporodjanak azok a hozzászólás számok ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!