24 szep 22, 00:10:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2311497 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3765 Dátum: 14 aug 31, 19:27:23 »

Ha feltűnne egy Batman/Nightwing szerű álarcos igazságtevő a valóságban, akkor hősnek, vagy önbíráskodónak tartanátok?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3766 Dátum: 14 aug 31, 19:36:35 »

Elég gyorsan meghalna szóval inkább bolondnak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3767 Dátum: 14 aug 31, 19:38:26 »

Mindjárt elsírom magam! ikszdé
Szegíny dajákokok! Járhatnak megint az iskola mellé! ikszdé

Hm most értem haza Orosházáról, és majdnem ütöttem egy hülyegyereket... Külterületen, feketében, világítás nélkül, fülessel a fején csalinkázik a sáv közepén, szemből meg jön egy autó... Ha nem villan meg a fény a pedál macskaszemén, akkor simán keresztülmegyek rajta százzal... Nyomtam akkora  satuféket, hogy húgom felkenődött a háttámlámra...
Oké.. Nincs világítása.. Elfogadom, csóróság van... Oké nincs mellénye.. Lehet nappal indult el... Feketében van.. Biztos nincs benne melege... De b*zmeg legalább legyen annyi esze, ne bömbölő fülessel csalinkázzon már azzal a k*rva kempinggel, hogy legalább hallja már meg ha közeledik hátulról valami könyörgöm... Oszt csak pislog ki meglepetten a fejéből, amikor megelőzöm... Ész megáll...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3768 Dátum: 14 aug 31, 19:38:48 »

Ha van szuperképessége, akkor nem biztos. Az meg, hogy minek tartanám, az a cselekedeteitől függene nyilván.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3769 Dátum: 14 aug 31, 19:41:17 »

Jó, de tegyük fel, hogy tényleg olyan pro, mint Batman. Meg azt is csinálja, mint ő. Szétüti a bűnözőket úgy, hogy ne nagyon tudjanak felkelni, amíg kiérnek a rendőrök.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3770 Dátum: 14 aug 31, 19:42:28 »

Én úgy gondolom egy mai világban az ilyen embert csakis hősnek lehet tekinteni.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3771 Dátum: 14 aug 31, 19:43:03 »

Amint kiérnének a rendőrök, őt vernék bilincsbe legelőször, és mehetne a hűvösre garázdaságért, meg önbíráskodásért... smirksweat
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #3772 Dátum: 14 aug 31, 20:02:35 »

Hát ha olyan volna mint Batman akkor azt nem várná meg nem ? Nevet És példakép ként is lehet tekinteni egy ilyen hősre
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3773 Dátum: 14 aug 31, 20:03:43 »

Hát ha nekem szupererőm lenne akor nem hagynám magam elkapni, szerintem más sem.  ikszdé

Amúgy meg úgy tudom hogy (igaz, nem ismerem úgy a kreszt) ha nincs járda/bicikliút, az út szélén forgalommal szemben kell bringázni hogy lássa mi közeleg.  Gondolkozik
Úgyhogy a csávó eléggé szabálytalankodott akkor.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3774 Dátum: 14 aug 31, 20:05:04 »

Jó, de tegyük fel, hogy tényleg olyan pro, mint Batman. Meg azt is csinálja, mint ő. Szétüti a bűnözőket úgy, hogy ne nagyon tudjanak felkelni, amíg kiérnek a rendőrök.

És ő döntené el egy személyben, hogy ki a bűnöző?
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3775 Dátum: 14 aug 31, 20:08:40 »

Simán megoldható lenne. Katonai táborban anno egy iraki békefenntartó harcolt 12 airsoftos ellen egy erdőben. Egyedül kinyírta őket. A kiképzés és a tapasztalat elég sokat számít. A rendőrök általában félnek konfliktusba kerülni.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #3776 Dátum: 14 aug 31, 20:13:32 »

Ez komoly ? nem úgy szoktak tűnni, mint akik félnek igazoltatni, meg ilyesmiket csinálni az emberekkel, bár néha az emberek is beparáznak az egyenruha láttán.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3777 Dátum: 14 aug 31, 20:19:52 »

Egyik megkérdezte hol lakom, mondtam hogy ott van a lakcímkártyán amit a kolléga elvett. Vágott egy pofát rajta, majdnem elröhögtem magam, nincsenek hozzászokva hogy visszaszóljanak nekik normális hangon.  Nevet

Mert mondjuk az intézkedésnek semmi köze nem volt a lakóhelyemhez szóval mire fel adnék ki személyes adatot egynél több rendőrnek?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 31, 20:21:24 írta Syzygy » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3778 Dátum: 14 aug 31, 20:29:58 »

Nem ayumi... A srác a jó oldalon ment, csak ugye ilyenkor az van, hogy kötelező világítás, kötelező fényvisszaverő mellény, és legfeljebb 30 centire mehetsz beljebb az út szélétől...

A forgalommal szemben menés csak a gyalogosokra vonatkozik...
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #3779 Dátum: 14 aug 31, 20:42:00 »

Egyik megkérdezte hol lakom, mondtam hogy ott van a lakcímkártyán amit a kolléga elvett. Vágott egy pofát rajta, majdnem elröhögtem magam, nincsenek hozzászokva hogy visszaszóljanak nekik normális hangon.  Nevet

Mert mondjuk az intézkedésnek semmi köze nem volt a lakóhelyemhez szóval mire fel adnék ki személyes adatot egynél több rendőrnek?

Erre akár hivatkozhatok is, tehát benne van valamilyen törvénybe ? Amúgy engem legtöbbet itt a faluban igazoltattak, más városokban, falukban, vagy csak úgy, egy kezemen meg tudom számolni hányszor fordult elő ilyen.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!