24 jún 26, 07:08:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2198282 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2685 Dátum: 14 aug 14, 19:02:39 »

Elméletben az is megtörténhet, hogy egy megfelelően faragott/csiszolt kövecske átszúrja a tűdődet, vagy bent marad a szívedben. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2686 Dátum: 14 aug 14, 22:29:07 »

Ha egy nagyon gazdag ember felajánlana neked egy zsák milliókat érő ékkövet, ha labdaadogató géppel lőheti hozzád őket és csak a fejedet védheted, bevállalnád?
Valószínűleg nem hinném el hogy azok a kövek igaziak.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2687 Dátum: 14 aug 15, 09:17:28 »

Kéne egy krimi, aminek a végén kiderül, hogy az olvasó a gyilkos. Kasszasiker lenne.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2688 Dátum: 14 aug 15, 09:29:29 »

Nézd meg a 23 című filmet, az gyakorlatilag erről is szól.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2689 Dátum: 14 aug 15, 09:34:06 »

Újra bebizonyosodott, hogy nem lehet újat kitalálni ebben a világban...
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2690 Dátum: 14 aug 15, 09:39:27 »

Ez már sajnos régen bebizonyosodott, de mindig újból és újból szembesülni kell vele.  Szomorú *posztmodern nyavalygás OFF*  Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2691 Dátum: 14 aug 15, 09:41:37 »

Ó minő kegyetlenség eme szörnyű világtól, ó mily hatalmas sorscsapás ez. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2692 Dátum: 14 aug 15, 10:15:00 »

Idézet
Kedveseim rokonaim, közeli barátaim vagy csupán ismerőseim. Ez a leghosszabb komment amit valaha is írok, de a legvalósabb.Előbb vagy utóbb mindenki keresztül megy nehéz időszakokon. Az élet nem könnyű... sokszor a legerősebb emberek a legérzékenyebbek. Tudtátok, hogy azok az emberek akik a legtöbb kedvességet nyújtják másoknak pont azokkal bánnak igazságtalanul? Gondolnád, hogy azoknak van a legnagyobb szüksége a törődésre akik másokról gondoskodnak? Tudtad, hogy a 3 legnehezebben kimondható a Szeretlek, a Sajnálom és a Segíts szó. Sokszor attól, hogy valaki boldognak néz ki, mélyebbre kell tekinteni ahhoz, hogy igazán meglássuk mennyi fájdalmat hordoz.Az összes barátomnak aki nehéz időket él most meg- indítsunk el egy lavinát. Mindannyiunk pozitív hozzáállásra van szükség, Most!Drága barátom, ismerősöm akivel valaha is összehozott a sors, megkérlek, hogy légy oly kedves egy az egyben, (copy and paste) átmásolni ezt az bejegyzést s a faladon tartani egy órán át, hogy adjunk egy pillanat esélyt mindazoknak akik családi problémákkal küzdenek, egészségügyi gondjai vannak, munkahelyi krízisen mennek keresztül, vagy akármilyen nehézséggel szembesülnek, tudatva velük e levél által, hogy van aki törődik velük.Kérlek tedd ezt meg mindannyiunkért, hisz senki sem védett minden ellen.Teljes szívemmel remélem, hogy lelki támaszként látni fogom ezt az üzenetet minden barátom falán. Tudom, hogy lesz aki megteszi, én megtettem valakiért, te is megteheted. NO SHARE, ne oszd meg, csak egy az egyben, csak másold át (copy and paste) és rakd ki a faladra

Ennek mi értelme? Mármint értem, hogy nagyon aranyos és kedves, de csak üres szavak! Az aki tudja kire számíthat az elmondja annak, hogy ha nem éppen a legboldogabb. Most azzal, hogy kirakom ezt - teszem azt - 1 órára, mit érnék vele?
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2693 Dátum: 14 aug 15, 10:19:37 »

Szociálisan érzékenynek tűnhetsz egyes emberek szemében. Sose szerettem ezeket a bejegyzéseket. Én se értem miért érzi magát jobban valaki, ha elolvassa egy futólag ismert ember falán ezt.
A megfogalmazása mint amilyeneket én írtam 14 évesen, csak én nem osztottam meg a nagyvilággal szerencsére. xD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2694 Dátum: 14 aug 15, 10:20:48 »

Én éppen vonaton ültem, amikor ezt láttam és elterveztem, hogy átköltöm trollságra és úgy teszem ki. xD Máskor is volt már hasonló. Tényleg nem tudom, hogy ezzel mit akarnak elérni. Ha fontos neked a másik ember, akkor pont, hogy nem egy másoktól kimásolt szöveggel fejezed ezt ki az interneten.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2695 Dátum: 14 aug 15, 10:24:12 »

Átköltötted végül?  Nevet Ha igen, bemásolod majd?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2696 Dátum: 14 aug 15, 10:25:13 »

Nekem is ugyan ez jutott eszembe. Ha ilyet látok bárki üzenő falán, nem az jut eszembe amúgy, hogy jaj de érzékeny, kedves, vagy tököm tudja, hanem azt, hogy nem képes írni magától egy bejegyzést, csak úgy megoszt valamit, de 2perc után huss, el is tűnt a fejemből, mert nem érdekel. ikszdé
Nehogymár a facebookon mutassuk ki mennyire vagyunk szociálisan érzékenyek. Ezekből kezd elegem lenni, mert az idézetekből. Egy-kettő olyan, hogy csodálom nem vágják fel az emberek az ereiket. Nevet

Pontosan, Aes. Ha valaki fontos neked, akkor törődsz vele s nem így. XY akivel általános iskola óta nem beszéltem, pont lefogja szarni, hogy nekem mi bajom.
Naplózva


xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2697 Dátum: 14 aug 15, 10:26:39 »

Az átírt változat engem is érdekelne.
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2698 Dátum: 14 aug 15, 10:28:11 »

Én éppen vonaton ültem, amikor ezt láttam és elterveztem, hogy átköltöm trollságra és úgy teszem ki. xD Máskor is volt már hasonló. Tényleg nem tudom, hogy ezzel mit akarnak elérni. Ha fontos neked a másik ember, akkor pont, hogy nem egy másoktól kimásolt szöveggel fejezed ezt ki az interneten.

Nem. Csak elkezdtem, de nem is az elejétől a végéig, hanem ahova épp eszembe jutott valami. A lényeg az volt, hogy teljesen értelmetlen és összefüggéstelen legyen, de azért hasonlítson. Meg az első két mondat ugyanaz lett volna, hogy ne legyen feltűnő annyira. ikszdé

Minagi, én igazából azért utasítom ezt el, mert szerintem sokszor még élőben is nehéz kifejezni, hogy mit jelent számodra a másik ember, nem hogy ilyen csonka kommunikációs módokon. Na meg, azért akik ezt megosztják, sokszor nem igazán felelnek meg annak a képnek, amit mutatni akarnak magukról.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2699 Dátum: 14 aug 15, 10:59:06 »

"Hordjatok" naptejet, gyárekek, mert különben elég a fejetek.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=o9BqrSAHbTc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=o9BqrSAHbTc</a>

/Társadalmi célú hírdetést láthattak./
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!