24 júl 03, 05:49:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2210464 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2145 Dátum: 14 aug 06, 10:57:16 »

Oké, én végeztem a Narutoval. Egyszerűen ilyen szenny szart nem lehet olvasni, mert jobban idegesít, mint ezer libsi jogvédő egy szobába zárva....
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2146 Dátum: 14 aug 06, 10:59:04 »

Basszus, most akartam elkezdeni elolvasni a 684-685-686-687. fejezetet. ikszdé Ezek vártak rám pár hete.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2147 Dátum: 14 aug 06, 11:03:26 »

Ugyan már. Ez minden idők legösszetettebb sztorija. Csak mérges vagy, hogy folyamatosan túljárt az író az eszeden. Mert először mindenki azt hitte, hogy Pein a főellenség, de kiderült, hogy Obito, de kiderült, hogy Madara, de kiderült, hogy Zetsu, de kiderült, hogy az a nő. Ez azért valljuk be zseniális és csak egy valódi géniusz találhat ki ilyet.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2148 Dátum: 14 aug 06, 11:04:41 »

Én mindig megvárom a magyart, a hetit is el akarom olvasni, de ez tényleg egyre megrázóbb élmény. xD Bár most Obitotól (és rajta keresztül nagyon remélem, hogy Rintől is) megszabadultunk, bíztam benne, hogy talán jobb lesz, de ezek szerint nem. xD
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2149 Dátum: 14 aug 06, 11:06:52 »

Most miért, mert Obito végül naruto coelho szintű mondatainak a barátságról hála hirtelen megbocsátást nyert és megvilágosodott, eltörölve minden múltbéli cselekedetét? De hát ez mindig így működött, meg hogy Kakashi a semmiből kapott 2 mangekyou sharingant amikor neki ugye már alapértelmezett szemei voltak?

teljesen korrekt a rész.  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 11:07:29 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2150 Dátum: 14 aug 06, 11:08:57 »

A Narutoban egyszerűen képtelenek egy normális gonoszt alkotni, akiről ne az derülne ki a végén, hogy tök jó fej, csak nehéz gyerekkora volt. xD Tuti ennek a csajnak meg Zetsunak is lesz majd valami könnyfakasztó múltja.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2151 Dátum: 14 aug 06, 11:09:45 »

És ilyenkor derül ki, hogy még milyen sokan követik a mangát. Nevet
Tényleg nincs meg a megtestesült gonosz, aki a velejéig romlott. Mindegyik olyan mint Vader, valami miatt lett az. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2152 Dátum: 14 aug 06, 11:10:42 »

Igen, csak azt már a 80as években ellőtték. ikszdé Azóta meg Kishi csak ezt a sémát ismételgeti.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2153 Dátum: 14 aug 06, 11:12:10 »

Engem az zavar nagyon amit én írtam. Hogy folyamatosan hülyének nézi az olvasót és annyi bőr van a képén mint Gyurcsánynak kb. Esküszöm nem lepne meg, ha kiderülne, hogy még emögött a nő mögött is van valami gonoszabb.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2154 Dátum: 14 aug 06, 11:14:37 »

Ezt csak azért csinálja, hogy minél több bőrt lehúzzon a történetről. Nevet Vagyis nagyon remélem, hogy csak is ezért nézi hülyének az olvasóit-nézőit. Állítólag idén befejezi a mangát, vagyis én úgy emlékszem ezt írták valamikor. Már nincs olyan sok ebből az évből, nem hiszem, hogy kibírna még egy "gonoszt". Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2155 Dátum: 14 aug 06, 11:15:05 »

De nem gonosz. Csak nehéz volt a gyerekkora. Még egy pár méggonoszabb előjön, és tényleg kitesz ez a manga egy komplett árvaházi évfolyamot. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2156 Dátum: 14 aug 06, 11:22:01 »

Egyszerűen nem bírom felfogni az alábbi pontokat:
- hogy tért vissza Obito a halálból
- hogy adta oda Kakashinak a mangekyout, amikor eddig mindig szenvedtek a fizikai szem megszerzéséért (amit ugye Madara elvett), most meg csak így nem létező szemeket passzol le egy halott gyerek
- hogy tud az egyébként nem Uchiha, nem is saját szemmel rendelkező Kakashi ilyen menő Susanoot használni, két másodperccel azután, hogy megkapta azt a szemet, mikor Sasuke ezért háromszáz fejezeten keresztül szenvedett
- miért nem döglött már meg Kakashi rég, mikor az egyik legérdektelenebb, használhatatlanabb és legfeleslegesebb szereplő régóta
- minek adta Narutonak meg Sasukenak azt a Holdnap tetkót/erőt, ha eddig még nem használták semmire.

Azt sem értem, miért nem lehetett hagyni, hogy Sasuke legyen az utolsó sharingan használó (ami utolsó Uchihaként jogos), miért kellett Kajashinak is sharingant kapnia, mikor számos más opció (megjegyzem, normálisabb opció) lett volna, hogy erősebbé váljon.

Komolyan, és ezt teljesen őszintén mondom, rég olvastam ilyen szart.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2157 Dátum: 14 aug 06, 11:46:23 »

Egy mondatban a válasz: kakashi sokkal menőbb mint sasuke. Aki meg menő, az többleterővel rendelkezik az egyszerű parasztokhoz képest.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 11:46:54 írta Syzygy » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2158 Dátum: 14 aug 06, 11:47:20 »

Oh kérlek, ez könnyen megmagyarázható. Nevet

 - Lelke olyan erős volt és a szeme, mivel dimenziókat tudott váltani, hogy az hogy a lelkét átküldje egy pillanatra egy másik dimenzióba, semmiség számára.
 - Bele mászott Kakashi testébe mikor egy síkon voltak kicsiként, ezért a szemét megkapta, vagyis nem konkrétan, de ezt nem mutatták. Egy lélektani síkon minden előfordulhat. - Még jó, hogy a fizikai teste elporladt így a szeme is oda lett.
 - Ez szerintem úgy magyarázza meg, hogy ő mindig is egy copy ninja volt, Sasuke-nál sokszor látta, hogyan kell ezt csinálni, de nem volt rá képes, amíg nem kapott új szemeket. Szerintem teljesen logikus. ikszdé
 - Mert sokszor a halál szélén volt, de végig kell néznie, hogy a tanítványai sokkal faszábbak, mint ő.
 - Sok olvasó ezt el is felejtette, így mikor lesz a végső BUMM, akkor fogják bevetni, csak egyszer, többször nincs rá szükség. Nevet

Kakashi erős és jó ninja, sok mindenre képes volt, de a legnagyobb ereje Obito szemében volt és ezért is különleges ninja. Viszont itt semmit sem tudott tenni, csak Rin-re, Obito-ra és Naruto-ékra tudott gondolni, de egy helyben állt. Végre feláldozhatta volna magát a jó cél érdekében, vagyis megmenti Sasuke-t (persze, hogy ő állt Sasuke elé, mindig is ő volt a kis kedvence. ikszdé) de Obito ezt is egyedül akarta csinálni, pillanatok kérdése az egész jelenet, de ő még erre is figyel. Becsületes tőle. Nevet

Ne keress logikát, mint látod, hosszú fejezetek óta nincs logika ebben az egészben. Van egy jó oldal aki mindenkit megment, de nincs egy gonosz se, mint ahogy a férfi topicban írták esetleg, Al Pacino vagy Robert de Niro.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 06, 11:55:25 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2159 Dátum: 14 aug 06, 11:55:25 »

Az a vicc, hogy egyesek tényleg ilyen szintű érvekkel védik a történetet a manga témában. Szegények, logikát keresnek a káoszban.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!